Ayvacık

Ayvacık

Son dakika ayvacık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ayvacık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ayvacık haber sayfamızda...

Ayvacık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.411 ayvacik haberi bulunmuştur.
Samsun Sağlık Müdürü Dr. Oruç: 2 ilçede, il dışı akraba ziyaretleri ile artış oldu
Samsun Sağlık Müdürü Dr. Oruç: 2 ilçede, il dışı akraba ziyaretleri ile artış olduSamsun Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, "Samsun’daki vaka sayısı yüzde 29,4 oranında azaldı. Ancak bazı ilçelerde vaka sayısında dalgalanmalar oluyor. Özellikle Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerimizde yaşanan son dönemdeki artış, il dışı akraba ziyaretlerinden kaynaklanıyor" dedi.
11.05.2021Gündem
Assos Antik Limanı yaza hazırlanıyor
Assos Antik Limanı yaza hazırlanıyorÇANAKKALE Valisi İlhami Aktaş, Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik ile birlikte ‘Afet bölgesi’ ilan edilen Assos Antik Limanı’nda devam eden kaya ıslahı çalışmalarını inceleyip bilgi aldı.
8.05.2021Ege
Baraj kapağı tamirinde nehre düşen işçi hayatını kaybetti
Baraj kapağı tamirinde nehre düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'un Çarşamba ilçesinde barajın kapağını tamir ederken nehre düşen işçi, hayatını kaybetti.
8.05.2021Haberler
Feci olay! Nehre düşen işçi hayatını kaybetti
Feci olay! Nehre düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'un Çarşamba ilçesinde barajın kapağını tamir ederken nehre düşen işçi, hayatını kaybetti.
8.05.2021Gündem
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 53 kaçak göçmen kurtarıldı
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 53 kaçak göçmen kurtarıldıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Yunan unsurlarınca Türk karasularına geri itilip, ölüme terk edilen 53 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.
7.05.2021Gündem
Rögar kapağı ve mazgallar çalındı
Rögar kapağı ve mazgallar çalındıÇanakkale’nin Ayvacık ilçesinde gece saatlerinde yağmur suyu mazgal ızgaraları ile kanalizasyon rögar döküm kapaklarından bazıları çalındı.
3.05.2021Ege
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 56 kaçak göçmen kurtarıldı
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 56 kaçak göçmen kurtarıldıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesinde, Yunan unsurları tarafından Türk kara sularına itilen 56 düzensiz göçmen kıyıya çıkarıldı.
30.04.2021Gündem
Assos Antik Liman yolunda kaya ıslahı başladı
Assos Antik Liman yolunda kaya ıslahı başladıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesinde, asırlardır birçok medeniyete ev sahipliği yapan Assos Antik Limanı, kaya ıslah çalışmaları için otel ve restoranların kapatılmasının ardından hayalet şehre dönüştü. Ulaşıma kapatılan Antik Kente inen yolun yamacında, iş makinesi kaya ıslah çalışmasına başladı.
28.04.2021Tatil
Ayvacık açıklarında fiber teknedeki 18 kaçak göçmen kurtarıldı
Ayvacık açıklarında fiber teknedeki 18 kaçak göçmen kurtarıldıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Yunan Sahil Güvenliği tarafından Türk kara sularına itilerek, ölüme terk edilen fiber teknedeki 18 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
21.04.2021Gündem
Ayvacık açıklarında, lastik bottaki 54 kaçak göçmen kurtarıldı
Ayvacık açıklarında, lastik bottaki 54 kaçak göçmen kurtarıldıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Yunan Sahil Güvenliği tarafından Türk kara sularına itilerek, ölüme terk edilen lastik bottaki 54 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
20.04.2021Gündem
Son depremler listesi 15 Nisan: Deprem mi oldu AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgulama ekranı
Son depremler listesi 15 Nisan: Deprem mi oldu AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgulama ekranıSon dakika depremler araştırılıyor. En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremleri listelemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Ege'de meydana gelen deprem vatandaşları korkuttu. İşte Kandilli ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine göre 15 Nisan'da meydana gelen depremler...
15.04.2021Gündem
Samsun Sağlık Müdürü: Mavi renge ulaşma şansına sahibiz
Samsun Sağlık Müdürü: Mavi renge ulaşma şansına sahibizSamsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, yayınlanan son vaka haritasında Samsun için uzun zaman sonra yaşanılan kısmi düşüşle ilgili açıklamalarda bulundu. Dr. Oruç, "Bu azalış eğrisini kalıcı hale getirme ve hedefimiz olan mavi renge ulaşma şansına sahibiz” dedi.
15.04.2021Gündem
Son dakika... Ege Denizi'nde peş peşe korkutan depremler
Son dakika... Ege Denizi'nde peş peşe korkutan depremlerGelen son dakika haberine göre; Ege Denizi'nde peş peşe korkutan depremler meydana geldi. İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında ve Çanakkale Ayvacık açıklarında yaklaşık 1 saat arayla 3.9 büyüklüğünde iki deprem gerçekleşti.
15.04.2021Gündem
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 27 kaçak göçmeni, Türk Sahil Güvenliği kurtardı
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 27 kaçak göçmeni, Türk Sahil Güvenliği kurtardıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Yunan Sahil Güvenliği ekibince can salı içinde Türk kara sularına bırakılıp, ölüme terk edilen 27 kaçak göçmen, Türk Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.
6.04.2021Gündem
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 82 kaçak göçmen kurtarıldı
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 82 kaçak göçmen kurtarıldıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Yunan Sahil Güvenliği tarafından Türk karasularına bırakılarak ölüme terk edilen 2 ayrı lastik bottaki 82 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
30.03.2021Gündem
Fındık bahçesi satışa çıkarıldı
Fındık bahçesi satışa çıkarıldıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre fındık bahçesi, ev ve ahır icradan satılıyor.
27.03.2021Ekonomi
Yunanistan ölüme terk etti! 7 kaçak göçmeni Türkiye kurtardı
Yunanistan ölüme terk etti! 7 kaçak göçmeni Türkiye kurtardıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Yunan Sahil Güvenliği tarafından Türk karasularına bırakılarak ölüme terk edilen 7 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
23.03.2021Gündem
Hava durumu: Dolu yağışı tedirgin etti! Ankara'dan sonra İstanbul...
Hava durumu: Dolu yağışı tedirgin etti! Ankara'dan sonra İstanbul...Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerin hava durumu bilgileri merakla araştırılıyor. Önümüzdeki 5 günlük hava durumunu haberimize ekledik. Peki hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü bazı iller için kar yağışı uyarısında bulundu. Peki nereye, ne zaman kar yağacak? İşte son dakika hava durumu haberi...
22.03.2021Gündem
Fındık bahçesi satışa çıkarıldı
Fındık bahçesi satışa çıkarıldıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Samsun Ayvacık'ta 16.851 metrekare fındık bahçesi icradan satışa çıkarıldı.
20.03.2021Ekonomi
Şimdiki zamanın hikayesi
Şimdiki zamanın hikayesiKadının gücüKadınlar… Yüreklerinde taşıdıkları sınırsız sevgiyle kimimizin annesi, kimimizin kardeşi, kimimizin eşi ya da büyük aşkı…Ülkemizde gün geçmiyor ki, kadına karşı şiddet haberiyle karşılaşmayalım...
7.03.2021Pazar
Samsun İl Posta Kodu Nedir? Samsun İlçelerinin Posta Kodları
Samsun İl Posta Kodu Nedir? Samsun İlçelerinin Posta KodlarıÜlkemizde posta dağıtımını sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi amacı ile posta kodları belirlenmiştir. Her ilin kendine özel bir posta kodu bulunur. Ayrıca her ilin olduğu gibi illerin ilçeleri de yine farklı posta kodları ile posta dağıtımına tabi tutulmuştur. Ülkemizde özel olarak posta kodları Samsun ili için de belirlenmiştir. Peki, Samsun il posta kodu nedir? Samsun ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte Samsun ilinin ve ilçelerinin posta kodlarına dair tüm bilgiler.
24.04.2020Posta Kodları
Samsun Haritası: Samsunilçeleri Nelerdir? Samsun İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Samsun Haritası: Samsunilçeleri Nelerdir? Samsun İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Günümüzde samsun ili pek çok ilçeye sahip olup konumu bakımından oldukça önemli bir ildir. Samsun ili yaşamak için sık olarak tercih edilen bir ildir. Ayrıca Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. İşte, Samsun iline ait detaylı analiz bilgileri.
15.09.2020Haritalar
Çanakkale Haritası: Çanakkale İlçeleri Nelerdir? Çanakkale İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Çanakkale Haritası: Çanakkale İlçeleri Nelerdir? Çanakkale İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Çanakkale, Marmara Bölgesinin güneybatısında yer alır. Marmara Denizine kıyısı olması şehirde ulaşım ve balıkçılığın gelişmesini sağlamıştır. Çanakkale güneyde Balıkesir ile komşudur. Diğer sınır komşuları ise Tekirdağ ve Edirne'dir. Asya ile Avrupa arasında ulaşımı sağlayan Çanakkale Boğazı, şehrin ekonomik alanda gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Çanakkale ilinin nüfusu kaçtır ve ilçeleri nelerdir? Sizin için derledik.
21.09.2020Haritalar
Ayvacık'ta bir köy karantinaya alındı
Ayvacık'ta bir köy karantinaya alındıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Arıklı köyü, koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 gün süreyle karantinaya alındı.
26.02.2021Gündem
Çanakkale'de 51 kaçak göçmen kurtarıldı!
Çanakkale'de 51 kaçak göçmen kurtarıldı!Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi açıklarında Sahil Güvenlik ekipleri gelen ihbar üzerine harekete geçti. Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, can salı içerisinde 51 kaçak göçmen kurtarıldı.
23.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

çanakkalesamsunizmiryunanistangöçmen

Ayvacık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.