Ayvacık

Ayvacık

Son dakika ayvacık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ayvacık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ayvacık haber sayfamızda...

Ayvacık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.510 ayvacık haberi bulunmuştur.
Yasemin Özilhan'dan ayna pozu
Yasemin Özilhan'dan ayna pozu2006-2011 yılları arasında izleyici karşısına çıkan 'Doktorlar' dizisinde 'Ela' karakterine hayat veren Yasemin Özilhan, iş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. Şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, son olarak ayna pozuyla gündem oldu.
17.05.2022Cadde
Anne ve kızının antik yol mücadelesi
Anne ve kızının antik yol mücadelesiÇanakkale Ayvacık’a bağlı Koyunevi Köyü’nde antik çağdan kalan son patika yolun yok olmaması için anne ve kızının başlattığı mücadelede devam ediyor.
17.05.2022Gündem
Yunanistan'ın geri ittiği 30 göçmen Sahil Güvenlik ekibi tarafından kurtarıldı
Yunanistan'ın geri ittiği 30 göçmen Sahil Güvenlik ekibi tarafından kurtarıldıÇanakkale’nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Yunan unsurlarının Türk kara sularına geri ittiği lastik bottaki 30 göçmen, Sahil Güvenlik ekibi tarafından kurtarıldı.
12.05.2022Gündem
Gelibolu’da operasyon! 31 Afgan kaçak göçmen yakalandı
Gelibolu’da operasyon! 31 Afgan kaçak göçmen yakalandıÇanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan Afganistanlı 31 göçmen, jandarma ekiplerince yakalandı. Göçmenler işlemlerinin ardından Ayvacık ilçesindeki Yabancıları Geri Gönderme Merkezi'ne teslim edildi.
10.05.2022Gündem
SON DEPREMLER KANDİLLİ: Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
SON DEPREMLER KANDİLLİ: Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Son dakika deprem haberleri araştırılmaya devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre 10 Mayıs meydana gelen son depremler.
10.05.2022Gündem
Yasemin Özilhan'ın spor tarzı
Yasemin Özilhan'ın spor tarzıYayınlandığı döneme damga vuran 'Doktorlar' dizisinde 'Ela' karakterine hayat veren Yasemin Özilhan, iş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. Şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, son fotoğraflarında spor tarzıyla dikkat çekti.
5.05.2022Cadde
KANDİLLİ SON DEPREMLER: Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
KANDİLLİ SON DEPREMLER: Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Son dakika depremler. Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. Son depremler listesine bakarak hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini sorgulayabilirsiniz. İşte 23 Nisan son depremler listesi.
23.04.2022Gündem
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ: Kandilli deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ: Kandilli deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?En son nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Kandilli Rasathanesi meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 22 Nisan son depremler listesi.
22.04.2022Gündem
Ayvacık açıklarında 57 kaçak göçmen kurtarıldı
Ayvacık açıklarında 57 kaçak göçmen kurtarıldıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Yunanistan unsurlarınca motoru sökülerek Türk kara sularına geri itilen lastik bottaki 57 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
20.04.2022Gündem
Yasemin Özilhan'ın tarzı dikkat çekti
Yasemin Özilhan'ın tarzı dikkat çektiBir döneme damga vuran 'Doktorlar' dizisinde 'Ela' karakterine hayat veren Yasemin Özilhan, iş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. Şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, son fotoğraflarında tarzını konuşturdu.
21.04.2022Cadde
Sahil Güvenlik Balıkesir’de takibe aldı, Karanlık Liman'nda yakalandı
Sahil Güvenlik Balıkesir’de takibe aldı, Karanlık Liman'nda yakalandıÇanakkale'de İtalya'ya götürülmek istenen 123 kaçak göçmen ile Afganistan uyruklu 2 organizatör, bindikleri filikada, jandarma ve sahil güvenlik ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.
8.04.2022Gündem
İtalya'ya gitmek isteyen 123 kaçak ve 2 Afgan organizatör filikada yakalandı
İtalya'ya gitmek isteyen 123 kaçak ve 2 Afgan organizatör filikada yakalandıÇanakkale'de İtalya'ya götürülmek istenen 123 kaçak göçmen ile Afganistan uyruklu 2 organizatör, bindikleri filikada, jandarma ve sahil güvenlik ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.
8.04.2022Gündem
Deprem mi oldu nerede kaç şiddetinde? Türkiye'de en son nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
Deprem mi oldu nerede kaç şiddetinde? Türkiye'de en son nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...Ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Yaşanan depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Depremin şiddeti, merkez üssü ve yerin kaç km derinliğinde meydana geldiğine ilişkin bilgiler vatandaşlar ile paylaşılmaya devam ediyor. Peki En son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?
7.04.2022Gündem
İzmir'de orman yangını
İzmir'de orman yangınıİzmir'in Ödemiş ilçesinde orman yangını çıktı. Alevlere karadan müdahale ediliyor.
6.04.2022Gündem
Çanakkale İlçesi Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada
Çanakkale İlçesi Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf BulmacadaÇanakkale ilçesi bulmaca cevabı, sıklıkla araştırılan konulardan biridir. Özellikle kullanım anlamı bakımından da önem teşkil eden sorular arasındadır. Bu bakımdan Çanakkale ilçesi bulmaca cevabını öğrenebilir ve kolay bir şekilde yanıt alanına yazabilirsiniz. Çanakkale İlçesi bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada tüm detaylarıyla derledik.
6.04.2022Eğitim
Yasemin Özilhan, Kaz Dağları'nda stres atıyor!
Yasemin Özilhan, Kaz Dağları'nda stres atıyor!Bir döneme damga vuran 'Doktorlar' dizisinde 'Ela' karakterine hayat veren Yasemin Özilhan, iş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. Şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, stres atmak için tatile çıktı.
31.03.2022Cadde
Ayvacık açıklarında 19 kaçak göçmen yakalandı
Ayvacık açıklarında 19 kaçak göçmen yakalandıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekibi tarafından 19 kaçak göçmen yakaladı.
30.03.2022Gündem
BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ? 24 Mart Perşembe hangi illerde okul yok?
BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ? 24 Mart Perşembe hangi illerde okul yok?Kar tatili olan illerle ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Olumsuz hava koşulları, yoğun kar yağışı birçok ilde etkisini halen sürdürüyor. İl valilikleri ve kaymakamlıklardan kar tatili kararı da gelmeye devam ediyor. Peki, bugün (24 Mart) okul var mı?
23.03.2022Gündem
Bugün okullar tatil mi? 23 Mart Çarşamba hangi illerde okul yok?
Bugün okullar tatil mi? 23 Mart Çarşamba hangi illerde okul yok? Okullarda kar tatili ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Yurdun bir kısmında henüz bitmeyen kar yağışı sebebi ile çeşitli illerde tatil kararları duyuruluyor. Valilik açıklamaları araştırılıyor. Peki, bugün hangi illerde okullar tatil edildi, 23 Mart Çarşamba okul yok mu?
23.03.2022Gündem
Peş peşe tatil haberleri! Duyurdular
Peş peşe tatil haberleri! DuyurdularBitlis'te, kar yağışı nedeniyle merkez ve merkeze bağlı köy okullarında eğitime yarın için ara verildiği duyuruldu. Samsun'da bazı ilçelerde eğitime 1 gün ara verildi.
22.03.2022Gündem
Peş peşe tatil haberleri! Eğitime kar engeli
Peş peşe tatil haberleri! Eğitime kar engeliKars’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar yarın için tatil edildi.
21.03.2022Gündem
Türkiye kar esareti altında! Beyaz örtü her şeyi yuttu
Türkiye kar esareti altında! Beyaz örtü her şeyi yuttuDoğu Karadeniz Bölgesi'nde 9 ilde etkili olan kar yağışı nedeniyle 626 köy ve mahalle yolu, ulaşıma kapandı. Bölgede 8 ilin birçok ilçesinde eğitime 1 gün ara verildi. Ordu'un Akkuş ilçesinde de Sebahattin Sevindik, kalınlığı 1 metreyi aşan karda; kaybolan taksisine güçlükle ulaştı. Bitlis’te ise kar yağışıyla kapanan 116 köy yolunun yeniden ulaşıma açılması için çalışma yürütülürken, hava sıcaklığı, gece eksi 9 dereceyi gördü. Mutki ilçesinde taşımalı eğitim yapılan okullar, 1 gün tatil edildi.
21.03.2022Gündem
Tatil haberleri peş peşe geldi! Eğitime 'kar' engeli
Tatil haberleri peş peşe geldi! Eğitime 'kar' engeliKar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitim yapılmayacak. İşte o iller...
20.03.2022Gündem
Çanakkale Köprüsü ticaretin yeni rotası oldu! Yüz binlerce TIR geçecek
Çanakkale Köprüsü ticaretin yeni rotası oldu! Yüz binlerce TIR geçecekÇanakkale Köprüsü, ticaretin yeni rotası olacak. Anadolu’dan Avrupa’ya taşınan ticari ürünlerde İstanbul’daki köprülerin dışında başka geçiş alternatifi olmayan Marmara’nın yükünü hafifletecek olan köprü, hem lojistik hem de ticari hareketlilik bakımından büyük avantajlar sunuyor. Bu değişim rüzgarından sadece Çanakkale değil, tüm Ege Bölgesi olumlu anlamda etkilenecek.
19.03.2022Ekonomi
BUGÜN (17 Mart) OKULLAR TATİL Mİ? Perşembe okul var mı, yok mu? Kar tatili olan iller...
BUGÜN (17 Mart) OKULLAR TATİL Mİ? Perşembe okul var mı, yok mu? Kar tatili olan iller...Bugün okul var mı, tatil mi oldu? Ülke genelinde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle il ve ilçelerden peş peşe tatil kararı geliyor. Valilikler kar tatili açıklamasını paylaşılıyor. Gözler 17 Mart Perşembe gününde! Peki, hangi illerde okullar tatil?
16.03.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ayvacık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.