Anadol

Anadol

Son dakika Anadol haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Anadol gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Anadol haber sayfamızda...

Anadol

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 976 anadol haberi bulunmuştur.
Piu Entertainment çocuklara özel sanat atölyeleri
Piu Entertainment çocuklara özel sanat atölyeleriPiu Entertainment hafta sonları çocuklara özel Çevrimiçi sanat atölyeleri düzenliyor. Bu çevrimiçi programa Türkiye’nin her yerinden katılan çocuklar, uzman eğitmenler ile buluşup, sanat alanından konular hakkında bilgi ediniyor ve oyunlar eşliğinde örnekler inceliyor. Atölyenin uygulama bölümünde ise, etkinlik kağıtlarında kendilerine özgü sanatsal üretimler yapıyor, tartışıyor ve değerlendiriyor.
16.04.2021Kültür Sanat
Yavuz Seçkin kimdir, aslen nereli? Komedyen Yavuz Seçkin hakkında bilinmeyenler...
Yavuz Seçkin kimdir, aslen nereli? Komedyen Yavuz Seçkin hakkında bilinmeyenler...İbo Show konukları arasında yer alan Yavuz Seçkin konusunda araştırmalar devam ediyor. 28 yaşında taklit yeteneğini katıldığı bir programın ardından keşfeden Yavuz Seçkin katıldığı bir yarışma programında tanıştığı İsmail Baki ile radyo programı yapmaya başlayarak kariyerine adım atmıştır. Farklı Radyo kanallarında program yapan Yavuz Seçkin daha sonra ATV ekranında yayınlanan Avrupa Yakası dizisinde Sertaç karakterine hayat vermiştir. Peki Yavuz Seçkin kimdir, aslen nereli?
10.04.2021Cadde
Karapınar’ın ‘Vaha’sı!
Karapınar’ın ‘Vaha’sı!Türkiye’nin en büyük; dünyanın ise altıncı büyük güneş enerjisi santrali olacak Karapınar GES’in mimari tasarım yarışmasını ‘Vaha’ projesi kazandı. Coğrafi koşullar nedeniyle çölleşmiş arazinin GES yatırımı ile çevreye ve ekonomiye kazandırılacağına dikkat çekildi.
9.04.2021Ekonomi
Türkiye’nin en büyük güneş enerjisi yatırımı Karapınar GES geleceğin mimarisiyle buluşuyor
Türkiye’nin en büyük güneş enerjisi yatırımı Karapınar GES geleceğin mimarisiyle buluşuyorKalyon Holding tarafından 1 milyar dolar yatırımla kurulan Karapınar Güneş Santrali’nin Denetleme, Kontrol ve Veri Merkezi (SCADA) için açılan mimari tasarım yarışması sonuçlandı. Türkiye’nin en büyük yenilenebilir enerji projesinin yönetim binası için düzenlenen yarışmada Türkiye’nin önemli mimarlık ofisleri tarafından hazırlanan 61 proje yarıştı. Jüri değerlendirmesi sonucunda dereceye giren projeler 7 Nisan 2021’de düzenlenen ödül töreninde açıklandı. Katılan projelerin, yenilenebilir enerjinin önemine ve geleceğine vurgu yapabilecek ikonik bir bina tasarımı hedefiyle, mekânsal bütünlük, yenilik, özgünlük, estetik ve uygulanabilirlik yönünden değerlendirildiği yarışmada Y. Mimar Caner Bilgin ve Mimar Begüm Yılmaz Bilgin’in “Vaha” isimli projesi birincilik ödülüne layık görüldü.
8.04.2021Vitrin
Eski vekillerden emekli amirallere destek bildirisi
Eski vekillerden emekli amirallere destek bildirisiCHP, DSP ve SHP’li eski 98 milletvekili yayımladıkları bildiriyle, ‘126 eski büyükelçi ve 104 emekli amiralin, Kanal İstanbul ve Montrö Sözleşmesi’yle ilgili bildirilerine destek verdiklerini’ açıkladı.
6.04.2021Gündem
Çocukları sanatla tanıştırma rehberi
Çocukları sanatla tanıştırma rehberiMilliyet Sanat dergisi nisan ayı kapağına çocukları sanatla tanıştırma üzerine Ayşegül Sönmez’in kişisel deneyimlerinden yola çıktığı konuyu taşıyor
‘Seni seviyorum İstanbul’
‘Seni seviyorum İstanbul’Gigi ve Bella Hadid’in babası Mohammed Hadid, Refik Anadol’un ‘Makine Hatıraları: Uzay’ sergisini gezdi.
23.03.2021Cadde
Nil Karaibrahimgil ile Serdar Erener bir yıl sonra İstanbul'da
Nil Karaibrahimgil ile Serdar Erener bir yıl sonra İstanbul'daPandeminin patlak vermesinin ardından İstanbul dışına taşınan Nil Karaibrahimgil, önceki gün Dolapdere’de düzenlenen Refik Anadol’un sergisine katıldı. Eşi Serdar Erener’le sergiyi gezen şarkıcı, bir yıl aradan sonra ilk kez İstanbul’a geldiklerini söyledi.
20.03.2021Cadde
Kenan Doğulu'nun fiyaskosu!
Kenan Doğulu'nun fiyaskosu!Kenan Doğulu, ‘Hiç Bana Sordun Mu’ dizisinden sonra oyunculuğu bıraktığını söyledi. Şarkıcı, “Büyük fiyaskoyla sonuçlanan o projeden sonra hiç niyetlenmedim” diye konuştu
20.03.2021Cadde
Geleceğe farklı bakış
Geleceğe farklı bakışYönetmen ve medya sanatçısı Refik Anadol’un eserlerinin yer aldığı ‘Makine Hatıraları: Uzay’ sergisi, PİLEVNELİ Dolapdere’de ziyaretçilere kapılarını açtı
20.03.2021Cadde
İstanbul ve Atina arasında "iyi niyet protokolü" imzalandı
İstanbul ve Atina arasında "iyi niyet protokolü" imzalandıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Atina Belediye Başkanı Kostas Bakoyannis, şehirler arasında "iyi niyet protokülü" imzaladı.
19.03.2021Gündem
Refik Anadol kimdir? Refik Anadol sergisi nerede, biletli mi?
Refik Anadol kimdir? Refik Anadol sergisi nerede, biletli mi?Son zamanlarda sosyal medyada adını sıkça duyduğumuz Refik Anadol, ‘Makine Hatırları: Uzay’ adlı sergisiyle gündeme geldi. Sanatseverlerin yakından ilgilendiği sergi Pilevneli Gallery'de bugünden itibaren ziyaretçisine açılıyor. Oldukça dikkat çeken sergi fotoğrafları sosyal medya hesaplarını renklendirirken, sahibi olan Refik Anadol kimdir? sorusu da büyük ilgi görmeye başladı. Peki Refik Anadol sergisi nerede, biletli mi?
19.03.2021Gündem
Pilevneli Gallery nerede? Pilevneli Gallery ücretli mi, ücreti ne kadar?
Pilevneli Gallery nerede? Pilevneli Gallery ücretli mi, ücreti ne kadar? Son günlerde adını sıkça duyduğumuz Pilevneli Gallery ile ilgili sosyal medyada paylaşımlar peş peşe geliyor. Yeni medya sanatçısı Refik Anadol son sergisi ‘Makine Hatıraları: Uzay’ ile evreni, insan duyularını ve makinelerin belleğini izleyiciye dijital sanat aracılığıyla sunuyor. Bu sanat şölenine yakından şahit olmak isteyenler ise Pilevneli Gallery hakkında bilgi almak istiyor. Peki Pilevneli Gallery nerede? Pilevneli Gallery ücretli mi, ücreti ne kadar? İşte Pilevneli Gallery hakkında merak edilenler...
19.03.2021Gündem
Rahmi M. Koç Müzesi kapılarını yeniden açtı
Rahmi M. Koç Müzesi kapılarını yeniden açtıZiyaretçilerine, güvenli bir ortamda tarihin efsaneleri arasında gezinme fırsatı sunan müzede, sosyal mesafe ve hijyen tedbirleri uygulanıyor.
Rahmi M. Koç Müzesi yeniden açıldı
Rahmi M. Koç Müzesi yeniden açıldıTürkiye'nin ulaşım, endüstri ve iletişim tarihindeki gelişmeleri yansıtan ilk ve tek sanayi müzesi Rahmi M. Koç Müzesi, 1 Mart itibarıyla kapılarını açtı. Ziyaretçilerine, güvenli bir ortamda tarihin efsaneleri arasında gezinme fırsatı sunan müzede, sosyal mesafe ve hijyen tedbirleri uygulanıyor
Aileden biri gibi
Aileden biri gibiAydın İncirliova’da ilçesinde yaşayan Hakan Kızıltuğ, 2015’te vefat eden babalarından kalan 251 bin kilometredeki, 1977 model nar çiçeği kırmızısı Anadol marka otomobile gözü gibi bakıyor.
28.02.2021Ege
Evladı gibi gördüğü Anadol otomobiline gözü gibi bakıyor
Evladı gibi gördüğü Anadol otomobiline gözü gibi bakıyorKonya'da klasik otomobil tutkunu 60 yaşındaki Mevlüt Öcal, evladı gibi gördüğü Anadol otomobiline gözü gibi bakıyor.
28.02.2021Haberler
Gören bir daha dönüp bakıyor! 'Sakın satma' diyorlar
Gören bir daha dönüp bakıyor! 'Sakın satma' diyorlarKonya'da klasik otomobil tutkunu 60 yaşındaki Mevlüt Öcal, evladı gibi gördüğü Anadol otomobiline gözü gibi bakıyor.
28.02.2021Otomobil
Çocukluk hayali 1973 model Anadol'a gözü gibi bakıyor
Çocukluk hayali 1973 model Anadol'a gözü gibi bakıyorTOKAT'ta, klasik araba tutkunu İlker Kalyon (45) çocukluk hayali olan 1973 model Anadol marka aracına gözü gibi bakıyor. Kalyon, "Bu araç benim ailemin ve hayatımın bir parçası oldu" dedi.
10.02.2021Haberler
Çocukluk hayaliydi! Gözü gibi bakıyor....
Çocukluk hayaliydi! Gözü gibi bakıyor....Tokat'ta, klasik otomobil tutkunu öğretmen İlker Kalyon (45), çocukluk hayali olan, 1973 model Anadol marka aracına gözü gibi bakıyor. Kalyon, "Bu araç, benim ailemin ve hayatımın bir parçası oldu" dedi.
10.02.2021Ekonomi
Anadol, ‘renk  üzerine’ konuşacak
Anadol, ‘renk üzerine’ konuşacakAyşegül Sönmez’in Borusan Contemporary iş birliğiyle Sanatatak’ın Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirdiği “Renk Üzerine Konuşmalar” serisinin son konuğu Yeni Medya sanatçısı Refik Anadol olacak.
27.01.2021Kültür Sanat
Renk Üzerine Konuşmalar'ın son konuğu Refik Anadol
Renk Üzerine Konuşmalar'ın son konuğu Refik AnadolAyşegül Sönmez'in Borusan Contemporary iş birliğiyle Sanatatak'ın Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirdiği “Renk Üzerine Konuşmalar” serisinin son konuğu Yeni Medya sanatçısı Refik Anadol.
25.01.2021Kültür Sanat
4. Kadın ve Adalet Zirvesi - Dünyada kadının rolü nasıl değişiyor?
4. Kadın ve Adalet Zirvesi - Dünyada kadının rolü nasıl değişiyor?KADEM’in T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile birlikte düzenlediği ve bu sene online yapılan 4’üncü Kadın ve Adalet Zirvesi, ikinci gününde de önemli konuşmacılara ev sahipliği yaptı. 28 Kasım’a kadar devam edecek zirvede, dijitalin toplum, ebeveynlik, sanat ve eğitime etkilerini Türkiye’den ve dünyadan konunun uzmanları anlattı.
28.11.2020Yaşam
Anadollara hayat veren adam
Anadollara hayat veren adamAnkara'nın Nallıhan ilçesi Akdere köyünde 3 evi atölyeye çeviren Ali Engin Aydoğan (42) hurda Anadol marka otomobilleri yeniliyor. Şimdiye kadar 50 civarında hurda Anadol'u satın alıp, yenileyerek satan Aydoğan, elindeki 45 Anadol'u da trafiğe çıkarmayı hedefliyor.
21.11.2020Yaşam
3 evi atölyeye çevirdi! 50 tane satın aldı...
3 evi atölyeye çevirdi! 50 tane satın aldı...Ankara'nın Nallıhan ilçesi Akdere köyünde 3 evi atölyeye çeviren Ali Engin Aydoğan (42) hurda Anadol marka otomobilleri yeniliyor. Şimdiye kadar 50 civarında hurda Anadol'u satın alıp, yenileyerek satan Aydoğan, elindeki 45 Anadol'u da trafiğe çıkarmayı hedefliyor.
21.11.2020Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

anadolcaddeKimdirmagazinrefik

Anadol ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.