Azem

Azem

Son dakika azem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan azem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan azem haber sayfamızda...

Azem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 247 azem haberi bulunmuştur.
Zirvenin sahibi değişmedi
Zirvenin sahibi değişmedi Kanal D’nin BKM imzalı dizisi ‘İnci Taneleri’nin önceki akşam yayınlanan bölümü, izleyicileri bir kez daha ekran başına kilitledi.
18.05.2024 Cadde
Dilber'den stratejik hareket
Dilber'den stratejik hareket Zahir (Mustafa Yıldıran) tahliye olduktan sonra Dilber’in gönlünü almaya karar verdi ve işe otele yerleşmekle başladı. Dilber’e karşı alışılmışın dışında sevgi dolu yaklaşmaya karar veren Zahir, Dilber’in odasına boncuktan yapılmış bir kuş bıraktı. Dilber hediyenin Azem’den geldiği sansa da otel lobisinde Zahir’i görünce şoke oldu. Zahir’in bu tavırlarına kayıtsız kalmayan Dilber ise ona iyi davranmaya başladı. Tüm bu yaşananlara anlam veremeyen Yıldız’a ilk açıklama da Dilber’den geldi. Dilber, Zahir için yeni bir taktik uyguladığını Yıldız ile paylaştı.
17.05.2024 Televizyon
Kardeşler hasret giderdi!
Kardeşler hasret giderdi! İnci Taneleri 16 Mayıs Perşembe yayınlanan 15. Bölümde yıllar sonra kavuşan Cihan ve Nehir birbirlerine hasret geçirdikleri günlerin acısını çıkartıyor!
17.05.2024 Televizyon
Nehir ile Azem konuşacak mı?
Nehir ile Azem konuşacak mı? İnci Taneleri 16 Mayıs Perşembe yayınlanan 15. Bölümde Azem ve Nehir aynı yerde denk geliyor! Nehir, Azem ile konuşacak mı?
17.05.2024 Televizyon
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak?
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 16 Mayıs Perşembe akşamı yeni bölümü ile Kanal D'de ekrana geldi. Nehir’in kardeşi Cihan ile kavuştuğu anlar seyircileri gözyaşlarına boğdu. Final sahnesinde ise Azem ve kızı Nehir’in yıllar sonra aynı mekanda denk gelmesi dizinin yeni bölümünde yaşanacaklara dair merakı iyice artırdı.
17.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Azem, Dilber'in elini bırakacak mı?
17.05.2024 Televizyon
100 kez doktora gitti, kimse inanmadı! 'Panik' değil, ciğerdenmiş: 'Her şeyi terk ettim'
100 kez doktora gitti, kimse inanmadı! 'Panik' değil, ciğerdenmiş: 'Her şeyi terk ettim' Şimdilerde 23 yaşında olan genç kızın hikâyesi 5 yıl önce başladı. Yaşadığı nefes darlığı atakları yüzünden hayat kalitesi düşmüştü, derdini kimseye anlatamadı. Onlarca kez doktora gitti ancak yine hiçbir sonuç alamadı. Sonunda o gün geldi çattı, bakın genç kıza hangi teşhis konuldu.
17.05.2024 Genel Sağlık
Tek oturuşta 89 tane Japon balığı yuttu! 10 dolarla başladı: 'Çok fazla şikayet var'
Tek oturuşta 89 tane Japon balığı yuttu! 10 dolarla başladı: 'Çok fazla şikayet var' Yaklaşık 100 yıl önce bir iddiayla başladı. Sonrasında ortalığı kasıp kavuran, yüzlerce çocuğun ve gencin birbirini geçmeye çalıştığı tuhaf bir çılgınlıkla sonuçlandı. 10 dolarla başlayıp kurbağa yutmaya kadar giden akılalmaz iddia ise bugün hâlâ devam ediyor.
17.05.2024 Yaşam
İnci Taneleri'nde Necmi aşkı için kendini tehlikeye attı! Azem'le Nehir aynı mekanda
İnci Taneleri'nde Necmi aşkı için kendini tehlikeye attı! Azem'le Nehir aynı mekanda Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 15. bölümü yayınlandı. Nehir babasına karşı Cihan'ı uyardı. Azem defalarca telefonla arayarak oğluyla konuşmak istese de Cihan telefonu açmadı. Necmi çektiği aşk acısına dayanamayarak Aleyna'nın yanına gitti. Zahir, Dilber'le arayı düzeltmek için otelde oda tuttu. Nehir ile Azem aynı mekana geldi. İşte detaylar...
17.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Cadde
Gözyaşları sel oldu
Gözyaşları sel oldu ‘İnci Taneleri’nde abla-kardeş olan Nehir ile Cihan’ın yıllar sonra kavuşma sahnesi izleyicileri gözyaşına boğdu.
11.05.2024 Cadde
Azem, takip ediliyor!
Azem, takip ediliyor! İnci Taneleri 2 Mayıs Perşembe yayınlanan 13. Bölümde Azem, takip edildiğini anlıyor!
10.05.2024 Televizyon
Yürekleri sızlatan kavuşma!
Yürekleri sızlatan kavuşma! İnci Taneleri 9 Mayıs Perşembe yayınlanan 14. Bölümde Nehir, kardeşinin karşısına çıkıyor!
10.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi
'İnci Taneleri'nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Azem’i takip eden kişinin kızı Nehir olduğunun ortaya çıktığı bölüme, Cihan ve Nehir'in kavuşması damga vurdu. Abla kardeşin yıllar sonra yan yana geldiği sahneler izleyicileri gözyaşlarına boğdu.
10.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde duygu seli! Nehir ile Cihan yıllar sonra yan yana geldi
İnci Taneleri'nde duygu seli! Nehir ile Cihan yıllar sonra yan yana geldi Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü yayınlandı. Azem'in kızını arayışının önüne kimin tarafından engel konulduğu ortaya çıktı. Reyyaz, Sırat'tan kalan her şeyin başına Cihan'ı geçirdi. Yıllar sonra abla kardeş yan yana geldi. İşte detaylar...
10.05.2024 Cadde
'İnci Taneleri’nde Nehir’in sırrı çözülecek!
'İnci Taneleri’nde Nehir’in sırrı çözülecek! Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluşacak. ‘İnci Taneleri’ dizisine katılan Gülenay Kalkan ve Bora Cengiz, Nehir’in (Sera Kutlubey) yıllar içerisinde yaşadıklarını netleştirecek.
9.05.2024 Cadde
Tefecilere düştüler!
Tefecilere düştüler! İnci Taneleri 2 Mayıs Perşembe yayınlanan 13. Bölümde Dilber, Yıldız ve Zerre tefecilere düşüyor.
3.05.2024 Televizyon
Perşembenin galibi değişmedi! 'İnci Taneleri'nde Nehir ilk kez izleyici karşısına çıktı
Perşembenin galibi değişmedi! 'İnci Taneleri'nde Nehir ilk kez izleyici karşısına çıktı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Seyircilerin ilk bölümden itibaren merak ettiği "Nehir (Sera Kutlubey) nerede?" sorusu da bu bölümde cevap buldu. Gecenin bir başka çok konuşulan gelişmesi ise Doktor Elif’in (İrem Çıray) üvey babasının Reyyaz (Selim Erdoğan) olduğunun ortada çıkmasıydı.
3.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 14. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 14. Bölüm Fragmanı İnci Taneleri 14. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Cihan, kardeşi Nehir'i tanıyacak mı?
3.05.2024 Televizyon
İnci Taneleri'nde Cihan neye uğradığını şaşırdı! 'O benim üvey babam'
İnci Taneleri'nde Cihan neye uğradığını şaşırdı! 'O benim üvey babam' Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 13. bölümü yayınlandı. Güngör gördüğünde sarılarak hasret gidermek isteyen Nusret'e ağır sözler söyledi. Azem biri tarafından takip edildiğini fark etti. Necmi, Aleyna'ya olan duyguları yüzünden hata yaptı. Cihan, Reyyaz'ın yanına geldiğinde neye uğradığını şaşırdı. İşte detaylar...
9.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri!
İnci Taneleri'nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri! Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Topluluğu, ‘İnci Taneleri’nin bugün ekrana gelecek yeni bölümünde bir gösteriyle sahne alacak. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 13. bölümünde gerçekleşecek dans gösterisi, nefesleri kesecek.
2.05.2024 Cadde
Nehir gizemi çözülüyor
Nehir gizemi çözülüyor Kanal D’nin, perşembe akşamlarına damga vuran dizisi ‘İnci Taneleri’nde merakla beklenen sır perdesi aralanıyor.
30.04.2024 Cadde
Romantik yemekte neler oldu?
Romantik yemekte neler oldu? İnci Taneleri 25 Nisan Perşembe yayınlanan 12. Bölümde Piraye ve Azem, romantik bir yemeğe çıktı!
26.04.2024 Televizyon
Dilber fena dağıttı!
Dilber fena dağıttı! İnci Taneleri 25 Nisan Perşembe yayınlanan 12. Bölümde Dilber, fena dağıtıyor!
26.04.2024 Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Azem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.