Azil

Azil

Son dakika Azil haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Azil gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Azil haber sayfamızda...

Azil

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 730 azil haberi bulunmuştur.
Hunter Biden ifade verdi: Babamı işime dahil etmedim, asla!
Hunter Biden ifade verdi: Babamı işime dahil etmedim, asla! ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden, Başkan Biden'ın görevden alınmasına yönelik yürütülen soruşturma çerçevesinde Temsilciler Meclisi Gözetim ve Hesap Verilebilirlik Komitesi’ne ifade verdi.
28.02.2024 Dünya
Trump'a Yüksek Mahkeme şoku: Colorado'da seçime giremeyecek
Trump'a Yüksek Mahkeme şoku: Colorado'da seçime giremeyecek ABD'nin Colorado eyaletinde Yüksek Mahkeme, eski Başkan Donald Trump'ın eyalette ön seçimde yarışamayacağına hükmetti. Mahkeme, önce Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı olmak, sonra da 5 Kasım 2024'te yeniden ABD Başkanı seçilmek isteyen Trump'ın adının Colorado'da oy pusulasından çıkarılmasını kararlaştırdı.
20.12.2023 Dünya
Hollanda'da silahlı saldırgan dehşet saçtı: 3 ölü
Hollanda'da silahlı saldırgan dehşet saçtı: 3 ölü Hollanda’da bir eve ve Erasmus Tıp Merkezi'ne düzenlenen silahlı saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı 3’e yükseldi.
29.09.2023 Dünya
Görevi kötüye kullandı mı? Biden için azil soruşturması başladı
Görevi kötüye kullandı mı? Biden için azil soruşturması başladı ABD Başkanı Joe Biden’a yönelik azil soruşturmasının ilk oturumu başladı. ABD Temsilciler Meclisi Gözetim ve Hesap Verilebilirlik Komitesi Başkanı James Comer yaptığı açıklamada, Biden'ın "ailesinin mali kazancı için kamu görevini kötüye kullandığını" gösterecek "bir yığın kanıta" sahip olduğunu söyledi.
28.09.2023 Dünya
Kelime Gezmece Cevapları 2023: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları Nelerdir?
Kelime Gezmece Cevapları 2023: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları Nelerdir? Kelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.09.2023 Oyun
Joe Biden’ın başı Hunter ile dertte!
Joe Biden’ın başı Hunter ile dertte! ABD Başkanı Joe Biden’ın başı, oğlu Hunter nedeniyle dertte. Hunter Biden hakkında 3 suçlama nedeniyle mahkemeye iddianame sunulurken, bu, görev başındaki bir başkanın çocuğunun yargılanması yolunu açacak
16.09.2023 Dünya
ABD'de ilk defa görevdeki başkanın oğlu hakkında iddianame hazırlandı
ABD'de ilk defa görevdeki başkanın oğlu hakkında iddianame hazırlandı Görevdeki bir başkanın çocuğuna ilişkin mahkemeye sunulan ilk iddianamede Biden silah aldığı sırada yasa dışı uyuşturucu kullandığı konusunda yalan söylemekle ilgili suçlanıyor.
15.09.2023 Dünya
ABD'de ilk kez yaşanıyor! Biden'ın oğluna 'yalan söyledin' suçlaması
ABD'de ilk kez yaşanıyor! Biden'ın oğluna 'yalan söyledin' suçlaması ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden yeni bir suçlamayla karşı karşıya... Suçlama ile birlikte ABD’de ilk kez görevdeki bir başkanın çocuğu cezai kovuşturmaya tabi olmuş oldu.
14.09.2023 Dünya
ABD-İran gizli nükleer anlaşması
ABD-İran gizli nükleer anlaşması ABD Başkanı Joe Biden’ın bu hafta, Tahran’da rehin tutulan 5 ABD’linin serbest bırakılması karşılığında, ülkeye uygulanan yaptırımlardan 6 milyar dolarlık fonun verilmesini onaylamasının ardında, İran ile yaptığı gizli bir anlaşma olduğu öne sürüldü.
14.09.2023 Dünya
Seçim kampanyasında rezaletin sonu yok! Dünyada infial yarattı
Seçim kampanyasında rezaletin sonu yok! Dünyada infial yarattı ABD'de Temsilciler Meclisi Demokrat adayı Susanna Gibson bir canlı yayın platformu üzerinde eşiyle cinsel ilişkiye girdi ve o anları izleyen takipçilerinden seçim kampanyası için destek istedi.
13.09.2023 Dünya
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı'ndan Biden hakkında azil soruşturması talebi
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı'ndan Biden hakkında azil soruşturması talebi Cumhuriyetçi Başkan McCarthy gazetecilere verdiği demeçte "Temsilciler Meclisi komitelerimizi Başkan Joe Biden hakkında resmi bir görevden alma soruşturması açmaya yönlendiriyorum. Kanıtların bizi nereye götürdüğüne bakacağız" dedi.
13.09.2023 Dünya
ABD gündemine bomba gibi düştü! Biden'a soruşturma açılmasını istedi
ABD gündemine bomba gibi düştü! Biden'a soruşturma açılmasını istedi ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Kevin McCarthy, ABD Başkanı Joe Biden'a ailesinin iş anlaşmaları nedeniyle resmi bir azil soruşturması açılması çağrısında bulundu.
12.09.2023 Haberler
ABD gündemine bomba gibi düştü! Biden'a soruşturma açılmasını istedi
ABD gündemine bomba gibi düştü! Biden'a soruşturma açılmasını istedi ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Kevin McCarthy, ABD Başkanı Joe Biden'a ailesinin iş anlaşmaları nedeniyle resmi bir azil soruşturması açılması çağrısında bulundu. Peki bu ne anlama geliyor? İşte detaylar...
12.09.2023 Dünya
Ekvador Devlet Başkanı Lasso’nun azil yargılaması başladı
Ekvador Devlet Başkanı Lasso’nun azil yargılaması başladı Güney Amerika ülkesi Ekvador'da zimmetine para geçirmekle suçlanan Devlet Başkanı Guillermo Lasso’nun azledilmesine yönelik yargılama Ulusal Meclis’te başladı.
16.05.2023 Dünya
5 soruda Trump'ın davası! Seçimleri kazanması mucize olacak
5 soruda Trump'ın davası! Seçimleri kazanması mucize olacak Eski ABD Başkanı Donald Trump, eski yetişkin içerik filmi yıldızı Stormy Daniels'a gizlilik anlaşması karşılılığı para ödediği suçlamasıyla yargılanıyor. Hakkında ceza davası açılan Trump bugün New York'ta yargıç karşısına çıkacak.
4.04.2023 Dünya
Gözler Trump’ta
Gözler Trump’ta Salı günü mahkemeye çıkması beklenen Trump Pazartesi günü New York’a gelecek. Eylemlerin düzenlenmesi beklenen New York’ta sert önlem alınıyor.
2.04.2023 Dünya
Trump hakkında ceza davası
Trump hakkında ceza davası ABD’de ilk kez bir eski başkan hakkında ceza davası başlatıldı. Bunu ‘bir gösteriye çevirmek’ isteyen Trump’ın yeniden başkanlık için aday olmasında ise engel bulunmuyor.
1.04.2023 Dünya
Netanyahu protestolar eşliğinde Berlin'i ziyaret ediyor
Netanyahu protestolar eşliğinde Berlin'i ziyaret ediyor İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Berlin ziyareti tartışmalı yargı reformu protestolarının gölgesinde gerçekleşiyor. Kentte geniş güvenlik önlemleri alındı.
16.03.2023 Dünya
İsrail'de tartışmalı yargı reformu meclisten geçiyor
İsrail'de tartışmalı yargı reformu meclisten geçiyor İsrail parlamentosu, Yüksek Mahkeme'nin yetkilerini azaltan tartışmalı yargı reformunu oylamaya devam ediyor.
14.03.2023 Dünya
Eski Pakistan Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref hayatını kaybetti
Eski Pakistan Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref hayatını kaybetti Pakistan'ın eski Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref, 2016 yılından beri yaşadığı Dubai'de hayatını kaybetti.
5.02.2023 Dünya
Bir gecede Peru'nun başına geçen Boluarte, memleketinde protesto edildi
Bir gecede Peru'nun başına geçen Boluarte, memleketinde protesto edildi Peru'da bir gecede ülkenin başına geçen Marksist lider Dina Boluarte, kendi memleketinde protesto edildi.
22.12.2022 Dünya
Peru'da azledilen Castillo yerine Dina Boluarte devlet başkanı oldu
Peru'da azledilen Castillo yerine Dina Boluarte devlet başkanı oldu Peru'nun ilk kadın devlet başkanı Dina Boluarte, Pedro Castillo'nun parlamentoyu feshetme girişiminden sadece birkaç sonra azledilmesiyle birlikte, hızla yemin ederek göreve başladı.
8.12.2022 Dünya
ABD siyasetinde bir devir kapandı
ABD siyasetinde bir devir kapandı ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Demokrat Nancy Pelosi, Cumhuriyetçilerin, 8 Kasım’daki Kongre ara seçimleriyle Temsilciler Meclisi’nde çoğunluğu kazanması sonrası görevine veda etti.
19.11.2022 Dünya
Canlı Blog : ABD seçimlerinde fırtına koptu! Rakip adaya oy verdiler
Canlı Blog : ABD seçimlerinde fırtına koptu! Rakip adaya oy verdiler Erken zafer ilan eden Trump, yine hezimet yaşadı. Dr. Mehmet Öz Pennsylvania'daki yarıştan mağlup ayrıldı. Kilit eyaletten gelen haberler ise, gündemi değiştirdi.
9.11.2022 Dünya
Bahçeli: AK Parti'nin siyasi parti ziyaretleri doğru bir adımdır
Bahçeli: AK Parti'nin siyasi parti ziyaretleri doğru bir adımdır Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, AK Parti'nin yeni anayasa için TBMM'de HDP'yi ziyaretini değerlendirdi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 'uyuşturucu' iddiasına tepki gösteren Bahçeli'nin gündeminde erken seçim tartışmaları da vardı.
8.11.2022 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Azil ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.