Azra Gülendam Haytaoğlu

Azra Gülendam Haytaoğlu

Son dakika Azra Gülendam Haytaoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Azra Gülendam Haytaoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Azra Gülendam Haytaoğlu haber sayfamızda...

Azra Gülendam Haytaoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 24 azra gulendam haytaoglu haberi bulunmuştur.
Savcılık, adli tıptan 'Azra parçalanırken sağ mıydı, ölü müydü' raporu istedi
Savcılık, adli tıptan 'Azra parçalanırken sağ mıydı, ölü müydü' raporu istediAntalya’da 28 Temmuz'da kaybolan ve kendisinden 5 gün haber alınamayan Azra Gülendam Haytaoğlu'nun (21), iş insanı Mustafa Murat Ayhan tarafından 13 parçaya bölünerek öldürüldüğü ortaya çıktı. Adli tıptan Azra'nın kesin ölüm nedenini soran savcılık, Azra’nın canlıyken mi ya da öldükten sonra mı parçalara ayrıldığının tespitini istedi.
29.09.2021Gündem
Arkadaşları, katledilen Azra'nın haberini, gözyaşlarıyla yazdı
Arkadaşları, katledilen Azra'nın haberini, gözyaşlarıyla yazdıAntalya’da vahşice öldürülen Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun (21) okul arkadaşları ve hocaları, 20 yıldır yayımlanan Akdeniz İletişim Gazetesi'nin ilk sayfasını Azra'ya ayırdı. Azra'nın fotoğrafının yer aldığı sayfada, "Hayattan koparılan fakültemiz gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu asla unutmayacağız. Hayallerinle, umutlarınla, yaşam doluluğunla hatırlayacağız seni. Kadın hakları için verdiğin mücadeleyle, mesleğine olan bağlılığın ve hep gülen yüzünle hatırlayacağız. Acımız tarif edilemez" ifadeleri yer aldı.
2.09.2021Gündem
Azra'nın ablası: Benim kardeşim canice katledildi
Azra'nın ablası: Benim kardeşim canice katledildiAntalya'da Mustafa Murat Ayhan (48) tarafından öldürülüp, parçalara ayrılarak ormana gömülen Azra Gülendam Haytaoğlu için arkadaşlarıyla birlikte saygı duruşunda bulunan ablası Ezgi Tuğba Haytaoğlu, "Bankta oturmaya diye gidip, tabutuyla döndü kardeşim. Canice katledildi dedi.
6.08.2021Gündem
Yine şüpheli kadın ölümü yine o isim!
Yine şüpheli kadın ölümü yine o isim!Aleyna Çakır’ın ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen ve uyuşturucu kullanmaktan girdiği cezaevinden 17 gün önce tahliye edilen Ümitcan Uygun, bu kez de Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alındı.
6.08.2021Gündem
Bakan Gül, Azra Gülendam Haytaoğlu'nun babasıyla telefonla görüştü
Bakan Gül, Azra Gülendam Haytaoğlu'nun babasıyla telefonla görüştüAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, Antalya'da ormanlık alanda cesedi bulunan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun babası Mustafa Haytaoğlu ile cep telefonuyla görüştü.
5.08.2021Gündem
Son Dakika Haberleri: Üniversiteli Azra cinayetinde kan donduran görüntü
Son Dakika Haberleri: Üniversiteli Azra cinayetinde kan donduran görüntüAntalya’da beş gün haber alınamayan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun vahşi bir cinayete kurban gitti. Tutuklanan Mustafa Murat Ayhan’ın evinde Azra’ya cinsel saldırıda bulunup boğarak öldürmüş daha sonra da banyoda kızı beş parçaya ayırdığı ortaya çıkmıştı. Bölgede tanınmış bir emlakçı olan Mustafa Murat Ayhan, kaydedilen güvenlik kameraları sayesinde yakalandı. Caninin Azra'yı taşıdığı o anların görüntüleri ortaya çıktı. Öte yandan Mustafa Murat Ayhan'ın Konyaaltı ilçesinde bulunan emlak ofisi, dün akşam saatlerinde saldırıya uğradı.
4.08.2021Gündem
Üniversiteli Azra'nın katil zanlısının iş yerine saldırı
Üniversiteli Azra'nın katil zanlısının iş yerine saldırıAntalya’da, üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu (21) vahşice öldüren katil zanlısı Mustafa Murat Ayhan'ın (48) emlak ofisinin cam kapısı, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kırıldı. Polis, saldırgan ya da saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.
4.08.2021Gündem
Katledilen Azra'nın babası:  Ağırlaştırılmış müebbet cezasından aşağısı kurtarmaz
Katledilen Azra'nın babası: Ağırlaştırılmış müebbet cezasından aşağısı kurtarmazAntalya'da, inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan tarafından boğularak öldürüldükten sonra cesedi 5 parçaya bölünerek ormana gömülen gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun cenazesi, toprağa verilmek üzere memleketi Osmaniye'nin Kadirli ilçesine getirildi. Evinde taziyeleri kabul eden Dervişpaşa Mahallesi muhtarı olan baba Mustafa Haytaoğlu, "Onun 8-9 yaşlarında oğlu varmış. Görsem başını okşarım. Babalık böyle olmayı gerektirir. Eğer beni duyuyorsa adamlık, insanlık görsün. Çocuklar melektir. Ağırlaştırılmış müebbet cezasından aşağısı kurtarmaz onu" dedi.
4.08.2021Gündem
Taciz itirafı
Taciz itirafıElif Yılmaz, Antalya’da Azra Gülendam Haytaoğlu’nun katledilmesinden sonra Instagram’dan itirafta bulundu.
4.08.2021Cadde
Son Dakika Haberleri: Vahşice öldürülen Azra’nın babası ilk kez konuştu: Adam bir nevi avcı
Son Dakika Haberleri: Vahşice öldürülen Azra’nın babası ilk kez konuştu: Adam bir nevi avcıHakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta”ya bağlanan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun babası Mustafa Haytaoğlu ilk kez konuştu. Antalya’da beş gün haber alınamayan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun vahşi bir cinayete kurban gitti. Tutuklanan Mustafa Murat Ayhan’ın evinde Azra’ya cinsel saldırıda bulunup boğarak öldürmüş daha sonra da banyoda kızı beş parçaya ayırdığı ortaya çıkmıştı.
3.08.2021Gündem
Azra Gülendam Haytaoğlu cinayete kurban gitti! Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katili kim?
Azra Gülendam Haytaoğlu cinayete kurban gitti! Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katili kim?Azra Gülendam Haytaoğlu vahşice öldürülmüş olarak bulundu. Antalya'da 5 gündür haber alınamayan üniversiteli kızı öldüren kişi gözaltına alındı. Peki, Azra Gülemdam Haytaoğlu kimdir, kaç yaşındaydı? Azra'nın katili kim?
3.08.2021Gündem
Azra'nın vahşice katledildiği daire! Katilin komşuları konuştu
Azra'nın vahşice katledildiği daire! Katilin komşuları konuştuAzra Gülendam Haytaoğlu'nun vahşice öldürüldüğü Konyaaltı ilçesindeki daireyi bularak, katil zanlısı Mustafa Murat Ayhan'ın komşularıyla konuştu.
3.08.2021Gündem
Vahşice öldürülen Azra’nın babası ilk kez konuştu: Adam bir nevi avcı
Vahşice öldürülen Azra’nın babası ilk kez konuştu: Adam bir nevi avcıKanal D’de yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta”ya bağlanan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun babası Mustafa Haytaoğlu ilk kez konuştu. Antalya’da beş gün haber alınamayan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun vahşi bir cinayete kurban gitti. Tutuklanan Mustafa Murat Ayhan’ın evinde Azra’ya cinsel saldırıda bulunup boğarak öldürmüş daha sonra da banyoda kızı beş parçaya ayırdığı ortaya çıkmıştı. Acılı baba Mustafa Haytaoğlu, "Kızım kafede çalışırken oraya gelip tanışıyor, adam bir nevi avcı” dedi.
3.08.2021Haberler
Son dakika... Vahşice öldürülen Azra’nın babası ilk kez konuştu: Adam bir nevi avcı
Son dakika... Vahşice öldürülen Azra’nın babası ilk kez konuştu: Adam bir nevi avcıKanal D’de yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta”ya bağlanan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun babası Mustafa Haytaoğlu ilk kez konuştu. Antalya’da beş gün haber alınamayan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun vahşi bir cinayete kurban gitti. Tutuklanan Mustafa Murat Ayhan’ın evinde Azra’ya cinsel saldırıda bulunup boğarak öldürmüş daha sonra da banyoda kızı beş parçaya ayırdığı ortaya çıkmıştı. Acılı baba Mustafa Haytaoğlu, "Kızım kafede çalışırken oraya gelip tanışıyor, adam bir nevi avcı” dedi.
3.08.2021Gündem
Elif Yılmaz'dan şoke eden itiraf: Eve zorla girip beni taciz etmişti
Elif Yılmaz'dan şoke eden itiraf: Eve zorla girip beni taciz etmiştiTürkiye, Antalya’dan gelen acı haberle sarsıldı. 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun canice katledilmesinin ardından sunucu Elif Yılmaz'dan şoke eden bir itiraf geldi. Miss Fashion 2020 Güzeli, 2016 senesinde Halkalı'da tuttuğu evdeki ilk gecesinde emlakçının tacizine uğradığını açıkladı.
3.08.2021Cadde
Canice katledilen Azra Gülendam'ın duygulandıran Selda Bağcan paylaşımı
Canice katledilen Azra Gülendam'ın duygulandıran Selda Bağcan paylaşımıAntalya'da 28 Temmuz’dan bu yana kayıp olan 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu’nun vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Haytaoğlu'nun yıllar önce yaptığı paylaşımda "Sanırım Selda Bağcan'ı görmeden öleceğim" demesi gündem olunca usta sanatçıdan cevap gecikmedi.
4.08.2021Cadde
Son dakika haberleri: Üniversiteli Azra'dan korkunç haber! Tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüş
Son dakika haberleri: Üniversiteli Azra'dan korkunç haber! Tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüşAntalya'da, 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (21) ölü bulundu. Üniversiteli kızı evinde cinsel saldırıda bulunup, boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp, valizle taşıdığı ormanda gömen inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan (48), gözaltına alındı. Polisin, genç kızın cep telefonu sinyallerinden ulaştığı Ayhan, çapraz sorguda cinayeti itiraf etti. Ayhan, savcılıktaki ifadesinin ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. 'Canavarca hisle adam öldürmek suçundan' tutuklanan Ayhan, cezaevine gönderildi.
2.08.2021Gündem
Son dakika haberi: Azra'nın katili Mustafa Murat Ayhan tutuklandı
Son dakika haberi: Azra'nın katili Mustafa Murat Ayhan tutuklandıSon dakika haberine göre; Antalya'da gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu (21) öldürüp, parçalara ayırarak ormanlık alana attığını sorgusunda itiraf eden Mustafa Murat Ayhan (48), emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
2.08.2021Gündem
Vahşice katledilen Azra için savcılıktan açıklama
Vahşice katledilen Azra için savcılıktan açıklamaAntalya'da kayıp olarak aranan üniversitesi öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun cesedi ormanlık alanda gömülmüş olarak bulundu. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, maktulün en son şüpheli Mustafa Murat Ayhan'ın ile görüştüğüne dair görüntülerin tespit edildiğini belirtti.
2.08.2021Gündem
Katledilen Azra'nın babaevinde üzüntü hakim
Katledilen Azra'nın babaevinde üzüntü hakimAntalya'da kayıp olarak aranırken ormanlık alanda cesedi bulunan Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun Osmaniye'deki babaevinde yas var.
2.08.2021Gündem
Üniversiteli Azra'dan korkunç haber! Tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüş
Üniversiteli Azra'dan korkunç haber! Tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüşAntalya'da, 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (21) ölü bulundu. Üniversiteli kızı evinde cinsel saldırıda bulunup, boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp, valizle taşıdığı ormanda gömen inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan (48), gözaltına alındı. Polisin, genç kızın cep telefonu sinyallerinden ulaştığı Ayhan, çapraz sorguda cinayeti itiraf etti.
2.08.2021Haberler
Son dakika haberler... Üniversiteli Azra tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüş
Son dakika haberler... Üniversiteli Azra tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüşGelen bir son dakika haberine göre, Antalya’da, 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (21) ölü bulundu. Üniversiteli kızı evinde cinsel saldırıda bulunup, boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp, valizle taşıdığı ormanda gömen inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan (48), gözaltına alındı. Polisin, genç kızın cep telefonu sinyallerinden ulaştığı Ayhan, çapraz sorguda cinayeti itiraf etti.
2.08.2021Gündem
Üniversite öğrencisi Azra kayıplara karıştı
Üniversite öğrencisi Azra kayıplara karıştıAntalya Muratpaşa’da yaşayan, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu’ndan 5 gündür haber alınamıyor.
2.08.2021Gündem
Son dakika... En son Antalya’da görüldü! Üniversiteli Azra, 4 gündür kayıp
Son dakika... En son Antalya’da görüldü! Üniversiteli Azra, 4 gündür kayıpGelen bir son dakika haberine göre, Antalya’da, gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'ndan 4 gündür haber alınamıyor. Polis, Haytaoğlu'nun bulunması için kamera görüntülerini inceliyor.
1.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Azra Gülendam HaytaoğluAntalyaMustafa Murat Ayhanazracinayet

Azra Gülendam Haytaoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.