Bağ-Kur

Bağ-Kur

Son dakika bağ-kur haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bağ-kur gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bağ-kur haber sayfamızda...

Bağ-Kur

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.270 bağ-kur haberi bulunmuştur.
GÖZLER TEMMUZ MAAŞ ZAMMINA ÇEVRİLDİ! SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı (4A-4B-4C) emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Temmuz emekli maaş zammı son tablo...
GÖZLER TEMMUZ MAAŞ ZAMMINA ÇEVRİLDİ! SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı (4A-4B-4C) emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Temmuz emekli maaş zammı son tablo... Milyonlarca emeklinin gözü kulağı Temmuz ayı içerisinde yapılacak zam oranına çevrildi. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı (4A, 4B, 4C) kapsamında maaş alan emekliler Temmuz ayında alacakları maaş zam oranına gözünü dikti. Açıklanan Mayıs ayı enflasyon beklenti anketine göre veriler yeniden güncellendi. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? En düşük emekli maaşı kaç lira olacak?
23.05.2024 Bilgi Rehberi
Memur ve emekli maaşları için beklentiler değişti! Merkez Bankası son anketi yayınladı
Memur ve emekli maaşları için beklentiler değişti! Merkez Bankası son anketi yayınladı Milyonlarca memur, memur emeklisi ve SSK, BAĞ-KUR emeklileri temmuz ayında yapılacak zammı bekliyor. Merkez Bankası anketine göre enflasyon beklentileri değişti, zam oranları yükseldi. Peki, kim ne kadar maaş alacak?
22.05.2024 Bilgi Rehberi
BAYRAM İKRAMİYESİ 2024 ÖDEME TARİHLERİ 💥 Kurban Bayramı emekli ikramiyesi banka hesaplarına ne zaman yatacak? SSK, Bağ-Kur emekli ikramiye ödeme tarihleri
BAYRAM İKRAMİYESİ 2024 ÖDEME TARİHLERİ 💥 Kurban Bayramı emekli ikramiyesi banka hesaplarına ne zaman yatacak? SSK, Bağ-Kur emekli ikramiye ödeme tarihleri Kurban Bayramı için geri sayım devam ediyor. Her yıl Ramazan ve Kurban Bayramı öncesinde SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında maaş alan emeklilere ikramiye ödemesi yapılıyor. Geçtiğimiz yıl 2 bin TL olan tutar bu yıl yapılan % 50'lik artışla 3 bin TL'ye yükselmiş ve ilk ödemeler Ramazan Bayramı öncesinde hesaplara yatırılmıştı. Peki Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman banka hesaplarına yatırılacak?
21.05.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ 2024 ÖDEME TARİHLERİ 📍 3 BİN TL Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri banka hesaplarına ne zaman yatacak? SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı...
EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ 2024 ÖDEME TARİHLERİ 📍 3 BİN TL Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri banka hesaplarına ne zaman yatacak? SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı... Yıl içerisinde iki kez 15 milyonu aşkın emekliye verilen 3 bin TL bayram ikramiyesinin ilk ödemesi Ramazan ayı öncesinde hesaplara yatırıldı. Kurban Bayramına sayılı günler kala emeklilerin gözü kulağı yatırılacak olan bayram ikramiyesine çevrildi. Peki 3 bin TL emekli bayram ikramiyesi ne zaman hesaplara yatırılacak?
17.05.2024 Bilgi Rehberi
TEMMUZ 2024 SSK/BAĞ-KUR EMEKLİ ZAMMI 4 AYLIK ORAN 💥 Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Refah payı artışı yapılacak mı?
TEMMUZ 2024 SSK/BAĞ-KUR EMEKLİ ZAMMI 4 AYLIK ORAN 💥 Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Refah payı artışı yapılacak mı? Emeklilerin gözü kulağı yapılacak olan zamma çevrildi. Yıl içerisinde iki kez maaaşlarına enflasyon oranında zam alan emekliler Temmuz ayı içerisinde alacakları zam oranına gözünü dikti. 4 aylık oran netleşirken Mayıs ve Haziran ayı enflasyon verisinin netleşmesinin ardından oran netleşmiş olacak. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında maaş alan emeklilere ilave refah payı artışı yapılacak mı?
16.05.2024 Bilgi Rehberi
SSK, BAĞ-KUR EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM! 📍 Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 4 aylık oran kesinleşti! İşte beklenti ve tahminler...
SSK, BAĞ-KUR EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM! 📍 Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 4 aylık oran kesinleşti! İşte beklenti ve tahminler... Emekli maaş zammına ilişkin 4 aylık enflasyon verisi netleşirken gözler Mayıs ve Haziran ayı enflasyon rakamlarına çevrildi. Mayıs ve Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile birlikte SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında maaş alan milyonlarca emeklinin zam oranı netleşecek. Peki Emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak, beklentiler ne yönde?
10.05.2024 Bilgi Rehberi
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka Milyonlarca emeklinin gözü kulağı yeni dönem zam oranlarına çevrildi. Temmuz ayında açıklanacak olan haziran ayı enflasyon rakamlarının ardından emekliler için zam oranı da netleşmiş olacak. Peki emekli maaşlarında yaşanacak bir artış sonrasında bu promosyonlara da yansır mı? Promosyon anlaşması yapmak isteyenler emekliler daha yüksek ödeme almak için temmuz ayını beklemeli mi? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka...
8.05.2024 Ekonomi
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON TABLO 📍 SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak, 4 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu?
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON TABLO 📍 SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak, 4 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında emekli maaşı alan 16 milyon emeklinin yakından takip ettiği Nisan ayı enflasyon verisi 3 Mayıs tarihinde açıklandı. Emeklilerin alacağı 4 aylık enflasyon oranı netleşirken gözler Temmuz ayında yapılacak olan zam oranına çevrildi. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı ne olacak? İşte 4 aylık enflasyon oranı ve kesinleşen rakam...
6.05.2024 Bilgi Rehberi
4 AYLIK EMEKLİ ZAMMI ENFLASYON FARKI 2024 TEMMUZ 👴🏻🧓🏻 SSK, Bağ-Kur Emekli maaşı zam oranı ne kadar? Emekli maaşı 4 aylık zam farkı % kaç?
4 AYLIK EMEKLİ ZAMMI ENFLASYON FARKI 2024 TEMMUZ 👴🏻🧓🏻 SSK, Bağ-Kur Emekli maaşı zam oranı ne kadar? Emekli maaşı 4 aylık zam farkı % kaç? Enflasyon rakamları açıklandı. Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) yıllık %69,80, aylık %3,18 arttı. Gündeme ise emekli zammı ne kadar olacak sorusu geldi. 2024 Temmuz'da emekli maaşı zam oranı şu an için yüzde kaç hesaplanıyor?
3.05.2024 Bilgi Rehberi
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON TABLO! SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 4 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu?
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON TABLO! SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 4 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? Emekli maaş zammına ilişkin gelişmeler yakından takip edilmeye devam ediyor. Mayıs ayına girilmesiyle birlikte gözler Nisan ayı enflasyon rakamlarına çevrilmişti. Nisan ayı enflasyon rakamları TÜİK tarafından açıklandı ve ardından emeklinin Temmuz ayı içerisinde alacağı zam oranının 4 aylık oranı kesinleşti. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı ne olacak?
3.05.2024 Bilgi Rehberi
Enflasyon rakamları sonrası en düşük emekli maaşı için 2 farklı tahmin
Enflasyon rakamları sonrası en düşük emekli maaşı için 2 farklı tahmin Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) yıllık %69,80, aylık %3,18 arttı. Peki en düşük emekli maaşı kaç lira olacak? İşte detaylar...
3.05.2024 Ekonomi
Çalışan annelere destekte 2. evre! 325 euroluk yardım...
Çalışan annelere destekte 2. evre! 325 euroluk yardım... AB’nin finansman desteği sağladığı Çalışan anneye bakıcı desteği projesinin ikinci fazı başlıyor. İlk etapta Ankara, İstanbul ve İzmir’de 12 ay boyunca 0-3 yaş arası çocuğu olan çalışan annelere 325 euro bakıcı desteği verilecek.
26.04.2024 Ekonomi
ESNAFA ERKEN EMEKLİLİK SON DURUM 2024 | BAĞKUR erken emeklilikte 7200 prim sayısı yasalaştı mı, ne zaman yasalaşacak?  Bağ-Kur 7200 prim gün sayısı çıktı mı, kimleri kapsıyor?
ESNAFA ERKEN EMEKLİLİK SON DURUM 2024 | BAĞKUR erken emeklilikte 7200 prim sayısı yasalaştı mı, ne zaman yasalaşacak? Bağ-Kur 7200 prim gün sayısı çıktı mı, kimleri kapsıyor? Esnafa erken emeklilik fırsatında son gelişmeler yakından takip ediliyor. Bağ-Kurluların prim gün sayısının 9 binden 7 bin 200'e düşürülmesine ilişkin çalışmalar yolda. Uzun zamandır kamuoyunun gündeminde olan konuya dair resmi açıklamalar, binlerce Bağ-Kurlu tarafından bekleniyor. Peki, Bağ-Kur'da 7200 prim gün sayısı ne zaman yasalaşacak? Bağ-Kur 7200 prim gün sayısı çıktı mı, kimleri kapsıyor? Bağ-Kur prim düşüşünde son durum...
25.04.2024 Bilgi Rehberi
ESNAFA ERKEN EMEKLİLİK SON DURUM 2024 | BAĞKUR 7200 prim yasalaştı mı, ne zaman yasalaşacak?  Bağ-Kur 7200 prim gün sayısı çıktı mı, kimleri kapsıyor?
ESNAFA ERKEN EMEKLİLİK SON DURUM 2024 | BAĞKUR 7200 prim yasalaştı mı, ne zaman yasalaşacak? Bağ-Kur 7200 prim gün sayısı çıktı mı, kimleri kapsıyor? Esnafa erken emekliliğin yolu gözüktü. Bağ-Kurluların prim gün sayısının 9 bin günden 7 bin 200 güne düşürülmesine ilişkin gündemdeki yerini aldı. Haftalardır kamuoyunun gündeminde olan konuya dair resmi açıklamalar, binlerce Bağ-Kurlu tarafından bekleniyor. Peki, Bağ-Kur'da 7200 prim gün sayısı ne zaman yasalaşacak? Bağ-Kur 7200 prim gün sayısı çıktı mı, kimleri kapsıyor? Bağ-Kur prim düşüşünde son durum
18.04.2024 Bilgi Rehberi
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM | SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 3 aylık enflasyon yüzde kaç oldu?
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM | SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 3 aylık enflasyon yüzde kaç oldu? SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri gözünü Temmuz ayında yapılacak olan maaş zammına dikti. Bilindiği üzere emekliler maaşlarına 6 aylık periyotlar halinde enflasyon tutarında zam alıyor. 2024 yılı içerisinde 3 ay geride kalırken emeklilerin Temmuz ayında alacakları maaş zam oranına yönelik araştırmaları da hız kazandı. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak?
17.04.2024 Bilgi Rehberi
TESK Başkanı: Prim gününü dolduranlar sağlıktan yararlansın
TESK Başkanı: Prim gününü dolduranlar sağlıktan yararlansın TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Prim gününü dolduran esnafımız emeklilik yaşını beklerken sağlık hizmetlerinden kesintisiz faydalanabilmeli” dedi.
11.04.2024 Ekonomi
CHP lideri Özel: Tüm siyasi partilerin liderlerini arayacağım
CHP lideri Özel: Tüm siyasi partilerin liderlerini arayacağım CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ramazan Bayramı namazını memleketi Manisa'nın Şehzadeler ilçesindeki Hatuniye Camii'nde kıldı.
10.04.2024 Gündem
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor: Promosyon ödemeleri 20 bin TL'yi aşar mı? İşte cevabı
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor: Promosyon ödemeleri 20 bin TL'yi aşar mı? İşte cevabı Emekli maaş promosyonundan faydalanmak isteyenler bankaların kampanyalarını araştırıyor. En yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Promosyon ödemleri 20 bin lirayı aşar mı? İşte detaylar...
8.04.2024 Ekonomi
BAYRAM İKRAMİYESİ YATTI MI, NE ZAMAN? 💸 SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı bayram ikramiyesi ödeme tarihleri takvimi 2024
BAYRAM İKRAMİYESİ YATTI MI, NE ZAMAN? 💸 SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı bayram ikramiyesi ödeme tarihleri takvimi 2024 Emekli bayram ikramiyesi ödemeleri bugün başladı. Milyonlarca emekli Ramazan Bayramı öncesinde bayram ikramiyelerinin ödeneceği tarihi yakından takip ediyordu. Bu yıl % 50 artış ile 2 bin liradan 3 bin liraya yükseltilen emekli bayram ikramiyesi için ilk ödemeler bugün yapılacak. Peki SSK, Bağ-Kur emekli bayram ikramiyesi ödeme tarihleri nasıl ve neye göre yapılıyor? İşte gün gün ödeme tarihleri...
5.04.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ MAAŞ ZAM ORANI 2024 SON DURUM | SSK, Bağ-Kur emekli 3 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak?
EMEKLİ MAAŞ ZAM ORANI 2024 SON DURUM | SSK, Bağ-Kur emekli 3 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? TÜİK tarafından bugün açıklanacak olan Mart ayı enflasyon rakamlarının ardından emeklinin alacağı 3 aylık enflasyon oranı belli olacak. Maaşlarına yıl içerisinde iki kez Ocak ve Temmuz ayında enflasyon oranı tutarında zam alan emeklilerin gözü kulağı açıklanacak olan enflasyon oranına çevrildi. Peki Emekli 2024 Temmuz zam oranı yüzde kaç olacak? 3 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu?
4.04.2024 Bilgi Rehberi
ÖDEMELER SÜRÜYOR! EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ ÖDEME TARİHLERİ | SSK, Bağ-Kur emekli bayram ikramiyesi gün gün ödeme tarihleri...
ÖDEMELER SÜRÜYOR! EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ ÖDEME TARİHLERİ | SSK, Bağ-Kur emekli bayram ikramiyesi gün gün ödeme tarihleri... 16 milyon emekli için bayrama sayılı günler kala 3 bin TL'ye yükseltilen ikramiyeler hesaplarına yatırılmaya başlandı. 2-5 Nisan arasında yapılacak ödemelerin günleri ve detayları da netlik kazandı. 2 Nisan tarihinde SSK kapsamında 17-18'inde maaş alan emeklilerin bayram ikramiyeleri banka hesaplarına yatırıldı. Peki 3 Nisan (Bugün) kimlerin bayram ikramiyesi ödemeleri hesaplarına yatırılacak. İşte gün gün emekli ikramiyesi ödeme tarihleri...
3.04.2024 Bilgi Rehberi
Enflasyon rakamları açıklandı: Emekli ve memurların zam oranı netleşiyor
Enflasyon rakamları açıklandı: Emekli ve memurların zam oranı netleşiyor Milyonlarca emekli ve memurun gözü kulağı enflasyon rakamlarına çevrilmişti. Mart ayı enflasyon rakamları açıklandı. Emeklilerin zammı için geriye 3 veri kaldı. Peki açıklanan enflasyon rakamı ile birlikte emekliler ne kadarlık zammı garantilemiş oldu? İşte detaylar...
3.04.2024 Haberler
Enflasyon rakamları açıklandı: Emekli ve memurların zam oranı netleşiyor
Enflasyon rakamları açıklandı: Emekli ve memurların zam oranı netleşiyor Milyonlarca emekli ve memurun gözü kulağı enflasyon rakamlarına çevrilmişti. Mart ayı enflasyon rakamları açıklandı. Emeklilerin zammı için geriye 3 veri kaldı. Peki açıklanan enflasyon rakamı ile birlikte emekliler ne kadarlık zammı garantilemiş oldu? İşte detaylar...
3.04.2024 Ekonomi
Bayram ikramiyeleri ödenmeye başlandı
Bayram ikramiyeleri ödenmeye başlandı Emeklilerin 3 bin liraya çıkartılan bayram ikramiyesi bugün ödenmeye başladı.
2.04.2024 Ekonomi
Emekliler dikkat: Bayram ikramiyesi ödemeleri yarın başlıyor
Emekliler dikkat: Bayram ikramiyesi ödemeleri yarın başlıyor Emeklilerin 3 bin liraya çıkartılan bayram ikramiyesinin ödemeleri yarın başlıyor. Ödemeler 5 Nisan'a kadar yapılacak. Yaklaşık 16 milyon emeklinin ikramiyeleri, aylıklarını aldıkları hesaplara yatırılacak.
1.04.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bağ-Kur ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.