Bağkur

Bağkur

Son dakika bağkur haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bağkur gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bağkur haber sayfamızda...

Bağkur

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 921 bağkur haberi bulunmuştur.
2022 SSK - Bağ-Kur emekli maaşları ne zaman hesaplara yatacak? Zamlı emekli maaşları ne zaman ödenecek?
2022 SSK - Bağ-Kur emekli maaşları ne zaman hesaplara yatacak? Zamlı emekli maaşları ne zaman ödenecek?Emekli maaşları ne zaman hesaplara yatacak sorusu milyonlarca emekli tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yeni yılda emeklinin alacağı zam oranının belli olmasının ardından zamlı maaşların ne zaman hesaplara yatacağı konusunda emekliler araştırmalarını sıklaştırdı. Peki zamlı emekli maaşları ne zaman hesaplara yatacak?
18.01.2022Ekonomi
Emekli maaşı tablosu ve hesaplaması Ocak 2022 (4A SSK, Bağkur) || Ne kadar emekli maaşı alırım ve emekli maaşı zammı kaç TL oldu?
Emekli maaşı tablosu ve hesaplaması Ocak 2022 (4A SSK, Bağkur) || Ne kadar emekli maaşı alırım ve emekli maaşı zammı kaç TL oldu?Emekli maaşı zammı belli olduktan sonra maaş hesaplamaları emeklilerin gündeminde yer alıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en düşük emekli maaşını duyurdu. SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarının tutarları merak konusu. Peki emekli maaşı zammı nasıl hesaplarını 2022? Emekli maaşı tablosu detayları...
17.01.2022Ekonomi
SSK ve Bağ-Kur aylıklarına tatil düzenlemesi yapıldı
SSK ve Bağ-Kur aylıklarına tatil düzenlemesi yapıldıSSK ve Bağ-Kur kapsamındaki aylık ödemelerinde yeni bir düzenlemeye gidildi. Sosyal Sigorta İşlemleri Yönetmeliği’nde yapılan değişikliğe göre aylık ödemeleri resmi tatil ya da hafta sonuna denk gelse bile zamanında ödenecek.
14.01.2022Ekonomi
EMEKLİ MAAŞI ZAMMI ne kadar, zamlı maaşlar ne zaman yatar? SSK - Bağ-Kur, memur emekli maaşı zammı tablosu 2022
EMEKLİ MAAŞI ZAMMI ne kadar, zamlı maaşlar ne zaman yatar? SSK - Bağ-Kur, memur emekli maaşı zammı tablosu 2022Emekli maaşı ile ilgili araştırmalar günden güne artıyor. Yeni zamlı maaşlar hesaplara yatırılana kadar merak konusu olacak 2022 emekli maaşı zammı ne kadar? 2000 öncesi ve sonrası emekliler için emekli maaşı zam tablosunu haberimize ekledik. İşte emekli maaşı zammı hakkında merak edilenler...
10.01.2022Ekonomi
SGK Çalışma Saatleri (2022): SGK Kaçta Açılıyor, Saat Kaçta Kapanıyor? SGK'nın Mesai Saatleri
SGK Çalışma Saatleri (2022): SGK Kaçta Açılıyor, Saat Kaçta Kapanıyor? SGK'nın Mesai Saatleri2022 SGK çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıkça araştırma konusu arasında yer alıyor. Sosyal Güvenlik konusunda tüm işlemlerin gerçekleştirildiği SGK il ve ilçe müdürlüklerinde işlemleri olan vatandaşlar SGK çalışma saatlerini araştırıyor. Peki SGK müdürlükleri saat kaça kadar hizmet veriyor? SGK müdürlükleri mesaiye saat kaçta başlıyor?
7.01.2022Gündem
EMEKLİ MAAŞI hesaplama: 2022 emekli zammı! En düşük SSK Bağkur emekli maaşı ne kadar?
EMEKLİ MAAŞI hesaplama: 2022 emekli zammı! En düşük SSK Bağkur emekli maaşı ne kadar?Yeni yılda ödenecek emeli maaşı zammı netleşti! Milyonlarca emekliye zam müjdesi. Kabine Toplantısının ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan emekli maaşına 2022 yılında gelecek zammı ve en düşük emekli maaşını duyurdu. 2022 yılında en düşük emekli maaşı 2 bin 500 liraya çıkarıldı. İşte emeklilik sistemine göre SSK - BAĞKUR emekli maaşları, emekli memur maaşları zammında son durum.
5.01.2022Ekonomi
Öğretmen maaşları ne kadar? 2022 öğretmen/emekli öğretmen maaşı ne kadar? İşte yeni maaşlar
Öğretmen maaşları ne kadar? 2022 öğretmen/emekli öğretmen maaşı ne kadar? İşte yeni maaşlarÖğretmen maaşı ile ilgili son dakika gelişmeler takip ediliyor. Bugün açıklanan enflasyon rakamlarının ardından maaşlara yansıyacak zam oranları da netleşmeye başladı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Aralık 2021 dönemi ile yıllık enflasyon rakamlarını açıkladı. Enflasyon aralıkta yüzde 13,58 artarken yıllık bazda yüzde 36,08 oldu. Peki, öğretmen maaşı ne kadar oldu?
5.01.2022Ekonomi
Son dakika.. Erdoğan'dan memur ve emekliye zam müjdesi! İşte yeni maaş tablosu
Son dakika.. Erdoğan'dan memur ve emekliye zam müjdesi! İşte yeni maaş tablosuMilyonlarca memur ve memur emeklisinin beklediği karar Kabine toplantısı sonrasında açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından en düşük emekli maaşının 2 bin 500 liraya çıkarıldığı duyuruldu. Memurların maaşlarına yapılacak zam oranı ise yüzde 28'den yüzde 30,5'e çıkarıldı. Erdoğan emekli maaşlarına yapılan zam ile ilgili olarak "Aylık geliri 1500 liradan başlayan 1 milyon 266 bin emeklimizin maaşlarını 2 bin 500 liraya yükseltmiş oluyoruz. Yeni düzenlemeye göre hiçbir emeklimiz 2 bin 500 liranın altında maaş almayacak.' ifadelerini kullandı.
4.01.2022Ekonomi
Hemşire maaşı 2022 ne kadar? Yeni yılda hemşire maaşları
Hemşire maaşı 2022 ne kadar? Yeni yılda hemşire maaşlarıHemşire maaşı 2022 yılında ne kadar olacak? Açıklanan enflasyon rakamlarının ardından maaşlara yansıyacak zam oranları da netleşti. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Aralık 2021 dönemi ile yıllık enflasyon rakamlarını açıkladı. Enflasyon aralıkta yüzde 13,58 artarken yıllık bazda yüzde 36,08 oldu. Peki, hemşire maaşları ne kadar oldu?
4.01.2022Ekonomi
Son dakika haberleri: Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu!
Son dakika haberleri: Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu!Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu. Bu rakamlara göre memur ve memur emeklisinin 2022 yılı ilk altı aylık dönemde alacağı maaş zammında enflasyon farkı yüzde 20,65 oldu. Toplu sözleşme gereği memur ve memur emeklilerinin ocak maaşlarında yüzde 5 artış yapılacak. Bu yüzde 5'lik zamma, 6 aylık enflasyon oranının yüzde 3'ü geçen kısmı da eklenecek. Böylelikle toplamda yüzde 25,65 oranında zam yapılması bekleniyor. Öte yandan memur maaşlarına ek zam protokolünün Kabine toplantısında ele alınması bekleniyor.
3.01.2022Ekonomi
Son dakika... Kabine toplantısı başladı! Memur ve emekliye ek zam için gözler Beştepe'de
Son dakika... Kabine toplantısı başladı! Memur ve emekliye ek zam için gözler Beştepe'de2022’nin ilk Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında başladı. Kabinenin gündeminde ekonomi var. Milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiren ek zamlarla ilgili son kararın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanması bekleniyor.
3.01.2022Gündem
Polis memur ve memur emeklisi maaşı ne kadar oldu? İşte yeni zam oranıyla alınacak ücret
Polis memur ve memur emeklisi maaşı ne kadar oldu? İşte yeni zam oranıyla alınacak ücretBugün Türkiye İstatistik Kurumu aralık ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Memur ve emeklinin zam oranı da belli oldu. Bu gelişme sonrası 'Polis memur maaşı ne kadar oldu?' sorusu gelmeye başladı.
3.01.2022Gündem
SSK ve Bağkur emeklisinin zam oranı açıklandı
SSK ve Bağkur emeklisinin zam oranı açıklandıMemur ve emekliler 2022 yılında yapılacak zam oranını merakla bekliyordu. Enflasyon rakamının açıklanmasıyla birlikteSSK ve Bağkur emeklisinin zam oranı belli oldu. Buna göre SSK ve Bağkur emeklileri yüzde 25,48 zam alacak. Buna göre en düşük memur maaşı 4176,11 TL olurken Bağkur esnaf emeklisi 2.948 lira alacak.
3.01.2022Haberler
Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu!
Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu!Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu. Bu rakamlara göre memur ve memur emeklisinin 2022 yılı ilk altı aylık dönemde alacağı maaş zammında enflasyon farkı yüzde 20,65 oldu. Toplu sözleşme gereği memur ve memur emeklilerinin ocak maaşlarında yüzde 5 artış yapılacak. Bu yüzde 5'lik zamma, 6 aylık enflasyon oranının yüzde 3'ü geçen kısmı da eklenecek. Böylelikle toplamda yüzde 25,65 oranında zam yapılması bekleniyor. Öte yandan memur maaşlarına ek zam protokolünün Kabine toplantısında ele alınması bekleniyor.
3.01.2022Haberler
SSK ve Bağkur emeklisinin zam oranı açıklandı
SSK ve Bağkur emeklisinin zam oranı açıklandıMemur ve emekliler 2022 yılında yapılacak zam oranını merakla bekliyordu. Enflasyon rakamının açıklanmasıyla birlikte SSK ve Bağkur emeklisinin zam oranı belli oldu. Buna göre SSK ve Bağkur emeklileri yüzde 25,48 zam alacak. Böylece en düşük memur maaşı 4.880 liradan 6.275 liraya çıkarken, Bağkur emeklisi maaşı 1.912 liradan 2.399 liraya çıktı.
3.01.2022Ekonomi
Milyonlarca memur ve emeklinin beklediği gün geldi! Maaşlara zam...
Milyonlarca memur ve emeklinin beklediği gün geldi! Maaşlara zam...Milyonlarca memur ve emeklinin gözü açıklanacak olan enflasyon rakamında. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2021 yılının Aralık ayı enflasyonunu bugün saat 10.00'da açıklayacak. Böylece milyonlarca memur ve emekliye yılın ilk yarısında verilecek maaş zammı belli olacak.
3.01.2022Ekonomi
Memur ve emeklilerin zammı yarın belli oluyor
Memur ve emeklilerin zammı yarın belli oluyorMilyonlarca memur ve emeklinin gözü kulağı yarın açıklanacak olan enflasyon rakamında. Böylece yarın saat 10.00'da milyonlarca memur ve emekliye verilecek maaş zammı belli olacak.
2.01.2022Haberler
Memur ve emeklilerin zammı yarın belli oluyor
Memur ve emeklilerin zammı yarın belli oluyorMilyonlarca memur ve emeklinin gözü kulağı yarın açıklanacak olan enflasyon rakamında. Böylece yarın saat  10.00'da milyonlarca memur ve emekliye verilecek maaş zammı belli olacak.
2.01.2022Ekonomi
2022 Emekli Zammı ne olacak, ne kadar zam gelir? Gözler Emekli maaşı zammında
2022 Emekli Zammı ne olacak, ne kadar zam gelir? Gözler Emekli maaşı zammındaEmekli maaşı yeni yılda ne kadar olacak? Gözler Aralık ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasında. Ocak ayında gerçekleşecek toplantının ardından enflasyon rakamları belli olacak. Memur ve emekli maaşında belirleyici enflasyon rakamları olacak. Peki, 2022 emekli zammı ne kadar olacak?
1.01.2022Ekonomi
Emekli zammı açıklandı mı? 2022 Emekli zammı ne kadar olur? İşte son durum
Emekli zammı açıklandı mı? 2022 Emekli zammı ne kadar olur? İşte son durumEmekli maaşı zammı ile alakalı son dakika gelişmeleri milyonlarca emeklinin gündeminde. 2021 yılının son günlerinde gündemdeki yerini koruyan emekli zammı haberleri için büyük merak devam ediyor. Emekli vatandaşların sabırsızlıkla beklediği emekli zammı 2022 son dakika gelişmesi nedir? Emekli zammı ne zaman açıklanacak, ne kadar olacak? İşte SSK ve Bağ-kur emeklilerinin bilmesi gereken kritik tarih...
30.12.2021Ekonomi
Emekli maaşı zammı ne kadar olacak 2022 son dakika? (SSK, Bağ-Kur)? En düşük emekli maaşı ne kadar, kaç TL yapılacak?
Emekli maaşı zammı ne kadar olacak 2022 son dakika? (SSK, Bağ-Kur)? En düşük emekli maaşı ne kadar, kaç TL yapılacak?Emekli zammı araştırılan konular arasında bulunuyor. SSK, Bağ-Kur emeklileri yapılacak zam oranlarını merak ediyorlar. Emekli maaşı zammında enflasyon rakamları etkili oluyor. Yeni yılın ilk günlerinde enflasyon rakamları açıklanacak. Peki emekli zammı ne kadar olacak, kaç TL 2022?
28.12.2021Ekonomi
Emekli zammı ne kadar? 2022 Emekli zammı belli oldu mu, ne zaman belli olacak?
Emekli zammı ne kadar? 2022 Emekli zammı belli oldu mu, ne zaman belli olacak?Emekli zammı için gözler enflasyon rakamlarında. Asgari ücrete yapılan yüzde 50'lik zammın arından memur ve emekliler için zam beklentisi arttı. Peki, yeni yılda emeklilere ne kadar zam olacak? Emekli 2022 ocak zammı enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından netleşecek.
28.12.2021Ekonomi
Son dakika haberleri || Emekli zammı ne kadar olacak 2022, zam oranı açıklandı mı? SSK, Bağ-Kur emekli maaşı zammı ne zaman belli olacak?
Son dakika haberleri || Emekli zammı ne kadar olacak 2022, zam oranı açıklandı mı? SSK, Bağ-Kur emekli maaşı zammı ne zaman belli olacak?Emekli zammı, emekliler tarafından heyecanla bekleniyor. Asgari ücret zammı geçtiğimiz günlerde açıklandı ve en az 4253 TL oldu. Asgari ücret zamm sonrasında gözler, SSK, Bağ-Kur emekli maaşı zamlarına çevrildi. Peki 2022'de emekli zammı ne kadar olacak, yeni maaşlar kaç TL yapılacak?
26.12.2021Ekonomi
Emekli zammı ne zaman açıklanacak 2022, SSK, Bağ-Kur emekli maaşı ne kadar olacak?  Emekli maaşı zammı son durumu nedir?
Emekli zammı ne zaman açıklanacak 2022, SSK, Bağ-Kur emekli maaşı ne kadar olacak? Emekli maaşı zammı son durumu nedir?Emekli zammı son dakika gelişmeleri yeni yıla kısa bir zaman kala araştırılıyor. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, emekli zammı ile ilgili açıklama gerçekleştirdi. Peki SSK ve Bağ-Kur emekli zammı ne kadar olacak, kaç TL 2022?
25.12.2021Ekonomi
Son dakika || Emekli zammı ne kadar olacak 2022, kaç TL yapılacak? SSK, Bağ-Kur emekli maaşı zammı zaman açıklanacak?
Son dakika || Emekli zammı ne kadar olacak 2022, kaç TL yapılacak? SSK, Bağ-Kur emekli maaşı zammı zaman açıklanacak?Emekli zammı son dakika gelişmeleri araştırılıyor. Yeni yılda SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarına gelecek zam bekleniyor. Zam oranlarının belirlenmesinde enflasyon rakamları etkili oluyor. Peki emekli maaşı zammı ne kadar olacak, en düşük kaç TL?
24.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bağkur ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.