Bağlan

Bağlan

Son dakika bağlan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bağlan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bağlan haber sayfamızda...

Bağlan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 307 bağlan haberi bulunmuştur.
B ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: B Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
B ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: B Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek sahibi olmaya hazırlanan çiftlerin cinsiyetten sonra en çok üzerine düşündükleri konu isimlerdir. Kız bebek bekleyen anne ve baba adayları bebeklerine verecekleri isim konusunda araştırma içerisine girerler. Kızlarının hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken aileler anlamlarına da dikkat ederler. Kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler nadir bulunan, keşfedilmemiş, duyulmamış, modern ve popüler isimleri tercih ederler. İsim konusunda oldukça seçici davranan aileler anlamlarının da güzel olmasını isterler. B harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “B ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
Dini Sözler 2021: En Güzel Resimli, Anlamlı, Etkili, İslami, Kısa ve Uzun Dini Sözler
Dini Sözler 2021: En Güzel Resimli, Anlamlı, Etkili, İslami, Kısa ve Uzun Dini Sözlerİslam aleminin mübarek günlerinden olan Cuma günler, kandil ve bayram gibi dini günler için anlamlı sözler uzaktaki sevdikleriniz için mesaj yoluyla iletmek için en güzel yöntemlerden bir tanesidir. Sosyal medya platformları veya anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden resimli diniz sözler iletilebilir. Dini sözler sadece özel günlerde değil kişinin kendi maneviyatını da zenginleştirir. Dini sözleri okuyarak aradığınız huzuru bulabilir ve bunu yakınlarınızla paylaşarak onların da huzur dolmasını sağlayabilirsiniz. En güzel resimli, anlamlı, etkili, İslami, kısa ve uzun dini sözler için “Dini Sözler 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Güzel Sözler
Dersimiz: Ekoloji
Dersimiz: EkolojiCEYDA ULUKAYA - Artık kişisel sağlığımız kadar önemsememiz gereken bir konu daha var, o da gerçek anlamda evimiz olan gezegenin sağlığı...
3.10.2021Pazar
Son dakika haberler: Fotoğraf bu sabah çekildi! Taliban kutlama yapıyor...
Son dakika haberler: Fotoğraf bu sabah çekildi! Taliban kutlama yapıyor...Son dakika haberlere göre, dünyanın saniye saniye izlediği Afganistan'dan son ABD askerinin de çekilmesiyle Taliban militanları Kabil Havalimanı'na girdi. Sabah saatlerinde ise Taliban yöneticileri gövde gösterisi yaptı.
31.08.2021Dünya
Taliban Afgan halk müziği sanatçısını öldürdü!
Taliban Afgan halk müziği sanatçısını öldürdü!Andarabi’nin ailesi, sanatçının Andarab bölgesinin Kişnabad köyünde bulunan evinden zorla çıkarılarak öldürüldüğünü duyurdu.
30.08.2021Dünya
Son dakika haberler: Afganistan'da peş peşe patlamalar! Can kaybı artıyor
Son dakika haberler: Afganistan'da peş peşe patlamalar! Can kaybı artıyorSon dakika haberlere göre, Kabil Havalimanı bölgesinde büyük bir patlama meydana geldi. Milli Savunma Bakanlığı, olayda iki patlamanın yaşandığını bildirdi. Reuters'ın iddiasına göre, DEAŞ saldırıyı sosyal medyadan üstlendi. Yaşanan patlamada can kayıplarının sayısı artıyor. Öte yandan başkent Kabil'de 6. patlamanın meydana geldiği bildirildi. Türkiye'den "Bu menfur saldırıyı en güçlü şekilde kınıyor; hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz." açıklaması geldi. Pentagon konuya ilişkin basın açıklaması düzenledi. Bütün programlarını iptal eden ABD Başkanı Biden "Saldırıları DEAŞ'ın Horasan grubunun yaptığını düşünüyoruz." dedi. İşte tüm sıcak gelişmelerin ayrıntıları...
27.08.2021Dünya
Son dakika... Kanlar içinde kaldı! ABD'nin tüm uyarılarına rağmen...
Son dakika... Kanlar içinde kaldı! ABD'nin tüm uyarılarına rağmen...Son dakika haberlere göre, tek amacı Kabil havaalanına ulaşmaya çalışmak olan bir Avustralya vatandaşının başına gelenler, ABD'nin gücünün iyiden iyiye sorgulanmasına sebep oldu. Görünüşe bakılırsa, Taliban'ın eylemleri daha uzun süre konuşulmaya devam edecek.
25.08.2021Dünya
Son dakika haberleri: Dünyanın gözü önünde ilan etti! Taliban...
Son dakika haberleri: Dünyanın gözü önünde ilan etti! Taliban...Son dakika haberlere göre, Afganistan'da şiddetli çatışmaların yaşandığı vadide çok sayıda can kaybı var. Bir vilayet dışında Afganistan'ın tümünü elinde tutan Taliban'ın siyasi lideri, Pazartesi günü Kabil'de sürpriz bir isimle bir araya geldi. Amerikan Washington Post gazetesi, gizli buluşmayı 'son dakika' koduyla duyurdu. Kabil Havalimanı önünde sivil kıyafetlerle sıraya girenlerden biri tanıdıktı. Taliban Sözcüsü Zabibullah Mücahid, tarih vererek geri adım atmadıklarını dünyaya duyurdu. İşte son dakika haberler...
24.08.2021Dünya
Son dakika... Ruslar sahaya indi! Müttefiklere apar topar çağrı...
Son dakika... Ruslar sahaya indi! Müttefiklere apar topar çağrı...Taliban'ın Afganistan'da estirdiği fırtına tüm dünyayı etkisi altına aldı. Moskova da bu duruma kayıtsız kalmadı ve bölgenin kaderini değiştirebilecek bir karar aldı. Taliban'ın ele geçiremediği vilayette ise militanlara pusu kuruldu, 300 Taliban üyesinin öldürüldüğü bildiriliyor.
24.08.2021Dünya
Taliban’dan çekilme tehdidi! ‘Sonuçları olur’
Taliban’dan çekilme tehdidi! ‘Sonuçları olur’ABD Başkanı Joe Biden’a Afganistan’dan son çekilme tarihini ertelemesi yönünde baskı yapılırken, ülkeyi ele geçiren Taliban’dan sert uyarı geldi: Bunun sonuçları olur!
24.08.2021Dünya
Direniş güçleniyor
Direniş güçleniyorPenşir’de başlayan Taliban karşıtı direniş ‘hem müzakereye hem de savaşa hazır olduklarını’ duyurdu. Taliban, direnişi kırmak için Penşir’e yüzlerce savaşçı gönderirken, Bağlan vilayetinde 3 ilçenin kontrolü eski yönetime bağlı güçler ve yerel gruplara geçti
23.08.2021Dünya
Afganistan'da Taliban 3 ilçenin kontrolünü kaybetti
Afganistan'da Taliban 3 ilçenin kontrolünü kaybettiAfganistan'ın Bağlan vilayetinde 3 ilçenin kontrolü Taliban'dan eski yönetime bağlı güçler ve yerel gruplara geçti.
22.08.2021Dünya
Taliban’ın ilerleyişi durdurulamıyor
Taliban’ın ilerleyişi durdurulamıyorStratejik açıdan büyük önem taşıyan Gazne’yi de alan Taliban’ın ilerleyişi sürüyor. Bağlantı yolları üzerindeki Gazne’nin düşüşü, Taliban’ın Kabil’i alma olasılığını güçlendirdi
13.08.2021Dünya
‘Kabil düşebilir’
‘Kabil düşebilir’ABD istihabaratı, Afgan başkenti Kabil’in 30 ila 90 gün içinde düşebileceğini öngören yeni bir tahminde bulundu. Cumhurbaşkanı Gani ise, Taliban’a karşı büyük bir savunma yapılması beklenen Mezar-ı Şerif’teydi
12.08.2021Dünya
ABD istihbarat servisleri: Kabil yakında düşebilir
ABD istihbarat servisleri: Kabil yakında düşebilirTaliban'ın Afganistan'daki ilerleyişi sürerken ABD Başkanı Biden, Taliban'la Afganların artık kendisinin savaşması gerektiğini söyledi. ABD gizli servisleri de Kabil'in yakında düşeceğini tahmin ediyor.
11.08.2021Dünya
Afganistan'da Taliban'ın kontrol ettiği vilayet sayısı 9'a yükseldi!
Afganistan'da Taliban'ın kontrol ettiği vilayet sayısı 9'a yükseldi!Afgan hükümet güçlerinin Taliban'a karşı kontrolü kaybettiği vilayet merkezi sayısı batıdaki Feyzabad kentiyle 9'a yükseldi.
11.08.2021Dünya
Ajanslar son dakika duyurdu: Taliban durmuyor! 5 günde 8 şehir düştü
Ajanslar son dakika duyurdu: Taliban durmuyor! 5 günde 8 şehir düştüSon dakika haberine göre; Afgan hükümet güçlerinin son 5 günde Taliban'a karşı kontrolü kaybettiği vilayet merkezi sayısı batıdaki Pul-i Humri kentiyle 8'e yükseldi.
10.08.2021Dünya
İlk kurban bağışı engelsiz yürekten
İlk kurban bağışı engelsiz yürektenTürk Kızılay Urla şubesinin, 2021 yılı ilk kurban bağışı Hayata Bağlan projesinin engelli kursiyerlerinden Firdevs Özdemircan’dan geldi.
28.06.2021Ege
Taliban Afganistan'da ilerliyor! Dört ilçe daha el değiştirdi
Taliban Afganistan'da ilerliyor! Dört ilçe daha el değiştirdiABD'nin çekilmeye hazırlandığı ülkede Taliban örgütünün son iki ayda kontrolüne geçen ilçe sayısı 30'u aştı, merkezi yönetim çaresizce saldırıları izliyor.
21.06.2021Dünya
10 yaşındaki Onur Efe'nin parkta ölümüne ödül gibi ceza! 2 sanık 45 bin lira ödeyecek
10 yaşındaki Onur Efe'nin parkta ölümüne ödül gibi ceza! 2 sanık 45 bin lira ödeyecekİstanbul Eyüpsultan'da oynadığı parkta aydınlatma direğindeki kaçak elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden 10 yaşındaki Onur Efe Bağlan'ın ölümünde ihmalleri olduğu gerekçesiyle yargılanan Kadir Seyrek ve Selçuk Altunsoy'a verilen hapis cezaları yargılama sırasında gösterdikleri 'pişmanlık' nedeniyle para cezasına çevrildi. Baba Murat Bağlan, "Evlatlarımızın sonu böyle olmamalı" diye konuştu.
20.06.2021Gündem
Anot Katot Nedir, Özellikleri Nelerdir? Kısaca Nasıl Bulunur?
Anot Katot Nedir, Özellikleri Nelerdir? Kısaca Nasıl Bulunur?Elektrik üretimi ile beraber birçok farklı deney üzerinden anot ve katot ön plana çıkıyor. Özellikle ortaöğretim üzerine fen bilimleri için önemli konulardan biridir. Peki, Anot katot nedir, özellikleri nelerdir? Kısaca nasıl bulunur? İşte bu konular hakkında merak edilen farklı bilgiler.
16.06.2021Eğitim
Gönüllerince eğlendiler
Gönüllerince eğlendilerTürk Kızılay Urla Temsilciliği’nin ‘Hayata Bağlan’ projesiyle düzenlediği etkinlikte engelliler keyifli bir gün geçirdi.
15.06.2021Ege
Afganistan'da bombalı saldırı! 6 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti
Afganistan'da bombalı saldırı! 6 güvenlik görevlisi hayatını kaybettiAfganistan'ın kuzeyindeki Baglan vilayetinde bulunan askeri karakola bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda, 6 güvenlik görevlisi yaşamını yitirdi.
10.06.2021Dünya
Son dakika... Afganistan'daki birçok üs Taliban'ın kontrolüne geçiyor!
Son dakika... Afganistan'daki birçok üs Taliban'ın kontrolüne geçiyor!ABD'nin 1 Mayıs'tan itibaren çekilmeye başladığı Afganistan'da, şu ana dek en az 26 Afgan üs ile karakolunun Taliban'ın kontrolüne geçtiği bildirildi. Haberde ayrıca, Taliban'ın özellikle ülkenin doğu kesimlerindeki etkisini daha da artırdığı ifade edildi.
27.05.2021Dünya
Bu fuar kadın girişimcileri bir araya getirecek!
Bu fuar kadın girişimcileri bir araya getirecek!Birleşmiş Milletler (BM) Kadın Birimi’nin düzenlediği ‘Kadın Girişimcilik Fuarı’nda Türkiye’den 18 farklı sektörden 132 kadın girişimci buluşacak. Fuar, kadın girişimcilerin iş planları hazırlamalarına, işletmelerin pazar ve karlarını artırmalarına destek olacak.
21.04.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bağlan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.