Baltık Denizi

Baltık Denizi

Son dakika Baltık Denizi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Baltık Denizi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Baltık Denizi haber sayfamızda...

Baltık Denizi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 342 baltik denizi haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi: Ordu başkente indi! İnsanlar kaçışırken Avrupa'nın göbeğinde şok görüntüler
Son dakika haberi: Ordu başkente indi! İnsanlar kaçışırken Avrupa'nın göbeğinde şok görüntülerSon dakika haberlere göre, Letonya'nın başkenti Riga'da bir anda ordu birliklerinin inip etrafa ateş açması şok etkisi yarattı. Savaş alanında dönen şehirde insanların bebeklerine sarılıp kaçmaya çalıştıkları görüldü. Kısa bir süre sonra ordudan ve hükümetten açıklama geldi. İşte son dakika gelişmeler...
16.09.2021Dünya
Avrupa'da doğal gaz fiyatları rekor kırıyor
Avrupa'da doğal gaz fiyatları rekor kırıyorAvrupa vadeli doğal gaz piyasasında, artan tüketim, kıtada yer altı depolama tesislerindeki doluluk oranlarının azalması ve kış öncesi arzda kısıntı yaşanabileceği endişeleri nedeniyle fiyatlar rekor seviyeye ulaştı.
15.09.2021Uzmanpara
Son dakika haberi: Putin anlaşmayı yaptı! Savaş sesleri Avrupa'dan duyuluyor
Son dakika haberi: Putin anlaşmayı yaptı! Savaş sesleri Avrupa'dan duyuluyorSon dakika haberlere göre Rusya ve Belarus tarafından 200 bin asker, 80 savaş uçağı ve yüzlerce tankla Kırgızistan'da gerçekleştirilen tatbikat sonrası, özellikle Batı dünyasını yakından ilgilendirecek gelişmeler yaşandı. İki ülke arasında varılan askeri anlaşma sonucu Avrupa'nın en ciddi düşmanlarından Belarus'a sağlanacak olanaklar düşünüldüğünde, bir çatışma ya da savaş kaçınılmaz görünüyor. İşte son dakika gelişmeler...
13.09.2021Dünya
Son dakika... ABD ve NATO ülkeleri alarma geçti! Büyük savaş oyunu
Son dakika... ABD ve NATO ülkeleri alarma geçti! Büyük savaş oyunuYeryüzünün en büyük ülkesi 200 bin asker, 80 savaş uçağı, 15 gemi ve yüzlerce tankı harekete geçirdi, Avrupa sınırında gerçek füzeler fırlatıldı. Dakikalar önce yapılan açıklama ise dünyayı ayağa kaldırdı!
10.09.2021Dünya
Kuzey Akım 2 doğal gaz boru hattının inşaatı tamamlandı
Kuzey Akım 2 doğal gaz boru hattının inşaatı tamamlandıRus enerji şirketi Gazprom'un, Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'nin inşaatını tamamladığı bildirildi.
10.09.2021Ekonomi
Kuzey Akım 2 projesinde son borunun kaynaklanması tamamlandı
Kuzey Akım 2 projesinde son borunun kaynaklanması tamamlandıRus enerji şirketi Gazprom'un, Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Projesi'nde son borunun kaynaklamasını tamamladığı ve hattı bu yıl sonuna kadar faaliyete geçirmeyi planladığı bildirildi.
6.09.2021Ekonomi
Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Projesi'nde boru döşeme işinin yüzde 99'u tamamlandı
Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Projesi'nde boru döşeme işinin yüzde 99'u tamamlandıRus enerji şirketi Gazprom'un Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Projesi'nde boru döşeme işini yüzde 99 oranında tamamladığı bildirildi.
28.07.2021Ekonomi
Polonya ve Ukrayna'dan Kuzey Akım 2 tepkisi
Polonya ve Ukrayna'dan Kuzey Akım 2 tepkisiPolonya ve Ukrayna, ABD ve Almanya arasındaki Rusya'dan Avrupa'ya uzanan Kuzey Akım 2 boru hattı projesinin tamamlanmasına izin veren anlaşmaya tepki gösterdi.
22.07.2021Dünya
ABD ve Almanya Kuzey Akım 2 boru hattı projesinde anlaştı
ABD ve Almanya Kuzey Akım 2 boru hattı projesinde anlaştıABD ve Almanya, Rusya’dan Avrupa’ya uzanan Kuzey Akım 2 boru hattı projesinin tamamlanmasına izin verecek anlaşmaya vardı.
22.07.2021Ekonomi
Son dakika haberi... Moskova kükredi! 'Bunu siz istediniz'
Son dakika haberi... Moskova kükredi! 'Bunu siz istediniz'Son dakika haberlere göre, Rusya ile Batı arasındaki ipler kopmak üzere. Rusya'nın 'durduralamaz' diye tanıttığı hipersonik füze denemelerine ABD'den yanıt gecikmedi. Kremlin ise Batı dünyasına net mesaj gönderdi: Bize başka çare bırakmadınız...
21.07.2021Dünya
Son dakika haberi... S-500'ler ateşlendi! Rusya dur durak bilmiyor...
Son dakika haberi... S-500'ler ateşlendi! Rusya dur durak bilmiyor...Putin'in NATO'ya ve dünyaya "Ne karadan ne havadan ne de denizden üzerimize gelmeyi düşünmeyin" mesajı verdiği Rusya Deniz Kuvvetleri Günü öncesinde, önce Zikron Hipersonik füze denemesi yaparak 350 kilometredeki hedefi vurdu, ardından da S-500'leri ateşledi. İşte son dakika haberinin detayları...
21.07.2021Dünya
Türk jetleri Polonya'da havalandı! 'Görevlere daima hazır'
Türk jetleri Polonya'da havalandı! 'Görevlere daima hazır'NATO Geliştirilmiş Hava Polisliği görevi için Polonya'da bulunan Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait iki F-16 uçağının, Baltık Denizi bölgesinde ilk alarm reaksiyon görevi icra ettiği bildirildi.
20.07.2021Gündem
Son Dakika: Putin böyle ilan etti! Jetler havalandı, savaş gemileri peş peşe...
Son Dakika: Putin böyle ilan etti! Jetler havalandı, savaş gemileri peş peşe...Putin'in NATO'ya ve dünyaya "Ne karadan ne havadan ne de denizden üzerimize gelmeyi düşünmeyin" mesajı verdiği Rusya Deniz Kuvvetleri Günü öncesinde, en son teknolojiye sahip savaş gemileri denize açıldı. Mayın tarama uçaklarının yanı sıra savaş uçakları da havalandı. İşte son dakika haberinin detayları...
19.07.2021Dünya
Yalova'da midye çiftlikleri kuruluyor
Yalova'da midye çiftlikleri kuruluyorYalova'nın Çınarcık ve Armutlu ilçelerinde midye çiftliklerinin kurulmasıyla ilgili süreç devam ediyor.
12.07.2021Ekonomi
Polonya: NATO ve Avrupa'nın Türkiye'ye ihtiyacı var!
Polonya: NATO ve Avrupa'nın Türkiye'ye ihtiyacı var!Polonya Dışişleri Bakanı Zbigniew Rau, Türkiye'nin NATO için önemli bir müttefik olduğuna işaret ederek, "Türkiye, özgür dünyanın savunması için gerekli bir müttefiktir. Askeri yönetim altında olduğu zamanlarda bile bir NATO üyesi olarak güvenilirliği konusunda hiçbir şüphe duyulmadı. Bugünkü Türkiye demokratik bir ülke olurken, durum da farklı değildir. NATO ve Avrupa'nın Türk müttefiklerine ihtiyacı vardır." ifadelerini kullandı.
14.06.2021Dünya
Burdur Gölü'nün 3 günde rengi değişti! Açıklama geldi
Burdur Gölü'nün 3 günde rengi değişti! Açıklama geldiBurdur Gölü'nün suyunun rengi son günlerde değişti. Gölün rengi bölge bölge kahverengi, buz yeşili ve sarıya dönüştü. Gölde inceleme yapan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nden (MAKÜ) Prof. Dr. İskender Gülle, bu durumun mikroskobik organizmalardan kaynaklandığını ve 15 gün içinde tamamen geçeceğini belirterek, "Gölün suyu evsel amaçla, içme amacıyla kullanılmadığı için doğrudan insan sağlığı üzerine etkisinden bahsetmek söz konusu değil. Su içinde yaşayan balıklar ve diğer omurgasızlar açısından da çok önemli bir tehlikesi yok" dedi.
14.06.2021Gündem
Son dakika... Görüntü depreme yol açtı! Su-30 F-35'in yanında...
Son dakika... Görüntü depreme yol açtı! Su-30 F-35'in yanında...Mayıs ayı başında Baltık Denizi üzerinde kaydedilen videoda, İtalya'ya ait savaş uçaklarının yanına bir Rus jetinin yaklaştığı görüldü. Olay yaratan kaydın çekildiği uçak ise, Rus An-12.
10.06.2021Dünya
Kuzey Akım-2'de Almanya'ya muafiyet kararında ikili ilişkiler rol oynadı
Kuzey Akım-2'de Almanya'ya muafiyet kararında ikili ilişkiler rol oynadıOxford Enstitüsü Enerji Çalışmaları Uzmanı Katja Yafimava, ABD'nin Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'ne yönelik yaptırımlardan Almanya'yı muaf tutacağını açıklamasının iki ülke ilişkileri açısından önemli olduğunu ifade etti.
24.05.2021Ekonomi
Brest Litovsk Antlaşması Nedir? Amacı, Önemi Ve Maddeleri
Brest Litovsk Antlaşması Nedir? Amacı, Önemi Ve MaddeleriTarihte birçok önemli olan antlaşmalar bulunmaktadır. Bu antlaşmalardan bir tanesi de Brest litovsk antlaşması olarak bilinmektedir. Tarih meraklıların en çok araştırdığı antlaşmaların başında yer alan Brest litovsk antlaşması Osmanlı devletinin imzalamış olduğu antlaşmalardan bir tanesidir. Peki Brest litovsk antlaşması nedir? Brest litovsk antlaşması amacı nedir? Brest litovsk antlaşması önemi ve maddeleri nelerdir? İşte Brest litovsk antlaşması ile ilgili tüm detaylar.
11.05.2021Eğitim
Son dakika... Polonya'dan Almanya'ya Kuzey Akım 2'den vazgeçme çağrısı!
Son dakika... Polonya'dan Almanya'ya Kuzey Akım 2'den vazgeçme çağrısı!Polonya Başbakanı Mateusz Morawiecki, Almanya'ya, Kuzey Akım 2 doğal gaz boru hattı projesinden çekilmesi çağrısı yaptı. Morawiecki, "Almanya'ya bu projeden vazgeçmesi ve Avrupa'nın bu kısmında istikrarsızlığa katkıda bulunmaması çağrısında bulunuyoruz." dedi.
22.04.2021Dünya
Bakan Karaismailoğlu'ndan 'Kanal İstanbul' açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'ndan 'Kanal İstanbul' açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye’nin vizyon projesi Kanal İstanbul'un, Orta Koridor'un ve Kuzey Güney Koridoru'nun kesişiminde bulunan İstanbul'u, dünya ticaretinin odak şehri haline getireceğini belirterek, ihale hazırlıkları devam eden projeye çok yakın bir zamanda başlayacaklarını söyledi.
4.04.2021Ekonomi
‘Süveyş Avrupa’nın hayat damarıdır’
‘Süveyş Avrupa’nın hayat damarıdır’Süveyş Kanalı, Ever Given isimli geminin kaza yapması nedeniyle bir hafta kapalı kaldı. Tüm dünyayı etkileyen kazanın ardından Türkiye’nin coğrafi olarak önem kazandığını dile getiren Prof. Dr. Hasan Köni, önümüzdeki dönemde olası güzergâh seçeneklerini Milliyet’e anlattı
3.04.2021Gündem
Son dakika haberi: Rusya 'yok edeceğiz' demişti: 'Hazırız' yanıtı geldi!
Son dakika haberi: Rusya 'yok edeceğiz' demişti: 'Hazırız' yanıtı geldi!Son dakika haberlere göre, Rus hava kuvvetlerine ait bombardıman uçakları Karadeniz, Baltık Denizi, Kuzey Atlantik ve Kuzey Denizi'nde aynı anda havalanınca, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu yedi ülkenin jetleri 'acil' koduyla kalkış yaptı. Rus medyası, NATO tatbikatı sırasında bir Türk savaş gemisinin Kırım kıyılarına yaklaştığını ve Rusya'nın füze savunma sistemlerinin devreye sokulduğunu iddia etti. Rus Dışişleri Bakanı Lavrov ise, bugün bir ülkeyi açık açık tehdit edip Putin'in sözlerini hatırlattı. O ülkeden ise "hazırız" yanıtının gelmesi tüm dünyayı tedirgin etti.
2.04.2021Dünya
Kuzey Akım 2'nin yüzde 95'i tamamlandı
Kuzey Akım 2'nin yüzde 95'i tamamlandıRus enerji şirketi Gazprom'un, Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Projesi'nin yüzde 95'ine denk gelen 2 bin 339 kilometrelik boru döşeme işini tamamladığı bildirildi.
1.04.2021Uzmanpara
Son dakika... Türkiye de var! NATO'dan Rus savaş uçaklarına önleme
Son dakika... Türkiye de var! NATO'dan Rus savaş uçaklarına önlemeNATO'ya bağlı savaş uçaklarının, Kuzey Denizi, Karadeniz, Baltık Denizi ve Kuzey Atlantik bölgesinde Rusya'ya ait savaş uçaklarının "olağan dışı faaliyetlerine karşı" 10 kez havalandığı ve bunlara karşı 6 kez önleme yaptığı bildirildi.
30.03.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

NATORusyasavaş uçağıABDBaltık Denizi

Baltık Denizi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.