Barış Pınarı

Barış Pınarı

Son dakika barış pınarı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan barış pınarı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan barış pınarı haber sayfamızda...

Barış Pınarı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.088 baris pinari haberi bulunmuştur.
Son dakika... Erdoğan, 'Bu kadar açık söylüyorum' deyip ilan etti: Katillerin kucağına atmayız
Son dakika... Erdoğan, 'Bu kadar açık söylüyorum' deyip ilan etti: Katillerin kucağına atmayızGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC’de 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Birleşmiş Milletler kurallarına göre, mültecilerin ancak gönüllü ve güvenli bir şekilde evlerine dönebileceğini hatırlatan Erdoğan "Bize sığınan Allah’ın kullarını katillerin kucağına atmayız" diye konuştu.
21.07.2021Siyaset
Son dakika: MSB duyurdu: Etkisiz hale getirildiler
Son dakika: MSB duyurdu: Etkisiz hale getirildilerGelen son dakika haberine göre MSB: "Barış Pınarı bölgesine yönelik havan saldırısı gerçekleştiren PKK/YPG'li teröristlere karşılık verilmesi sonucu, 5 terörist etkisiz hale getirildi." açıklamasında bulundu
22.07.2021Gündem
Barış Pınarı bölgesine saldıracaklardı! Etkisiz hale getirildiler
Barış Pınarı bölgesine saldıracaklardı! Etkisiz hale getirildilerMilli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 4 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
10.07.2021Gündem
MSB duyurdu! İki bölgede 5 terörist etkisiz hale getirildi
MSB duyurdu! İki bölgede 5 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgesinde saldırı hazırlığındaki 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
9.07.2021Gündem
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik'ten MKYK sonrası açıklama
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik'ten MKYK sonrası açıklamaGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. ABD'nin Türkiye'yi 'çocuk asker kullanımına karışan ülkeler' listesine eklemesinin kara propaganda unsuru olduğunu belirten Çelik, "Türkiye hiçbir şekilde 'çocuk asker' denilen, 'çocuk terörist' denilen bir unsur kullanmamıştır, açık ve net bir şekilde de iddia ediyorum ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti dünyada bu konuda sicili en temiz devlettir" dedi.
7.07.2021Siyaset
Son dakika... Teröristlerden ambulansa hain saldırı!
Son dakika... Teröristlerden ambulansa hain saldırı!Son dakika haberine göre, Suriye'nin kuzeyinde teröristler, içinde bir anne ve hasta kızının bulunduğu ambulansa ateş açtı. Ölen veya yaralananın olmadığı keskin nişancı saldırısında ambulansın camı ve içindeki sağlık teçhizatında hasar meydana geldi.
7.07.2021Dünya
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram öncesi güzel haberi verdi!
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram öncesi güzel haberi verdi!Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada emeklilere müjde vererek, "Emeklilerimizin temmuz ayı aylıkları ile bayram ikramiyelerini Kurban Bayramı öncesinde ödeyeceğiz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, FETÖ'nün Orta Asya Genel Sorumlusu Orhan İnandı'nın Türkiye'ye getirildiğini açıkladı.
5.07.2021Siyaset
FETÖ'nin kritik ismi yakalandı! Erdoğan son dakika duyurdu
FETÖ'nin kritik ismi yakalandı! Erdoğan son dakika duyurduSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, FETÖ'nün Orta Asya Genel Sorumlusu Orhan İnandı'nın Türkiye'ye getirildiğini duyurdu.
5.07.2021Gündem
Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 7 terörist etkisiz hale getirildi
Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 7 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 7 PKK'lı teröristin komandolar tarafından etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
2.07.2021Gündem
Son dakika... Yurda sızma girişiminde bulunan teröristler etkisiz hale getirildi
Son dakika... Yurda sızma girişiminde bulunan teröristler etkisiz hale getirildiGelen bir son dakika haberine göre, Milli Savunma Bakanlığı, saldırı için Barış Pınarı bölgesine sızmaya çalışan 2 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
28.06.2021Gündem
Son dakika1 Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika1 Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde 3 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı'nca, Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgesinde saldırı hazırlığında olan toplam 3 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı.
27.06.2021Gündem
Bakan Akar'dan net mesaj: Kimse aklımızla alay etmesin
Bakan Akar'dan net mesaj: Kimse aklımızla alay etmesinMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "PKK ve YPG arasında bir fark yok. Kimse aklımızla alay etmesin. Dinlemeler, raporlar, fotoğraflar ve her şey açık bir şekilde ortada iken hala bazı müttefiklerimizin YPG ile iş birliği yapmaları, onlara silah, sağlamaları kabul edilemez." dedi.
25.06.2021Siyaset
İki bölgede 3 terörist etkisiz hale getirildi
İki bölgede 3 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı iki bölgede toplam 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
24.06.2021Gündem
Güvenlik ve istihbarat yeniden düzenleniyor
Güvenlik ve istihbarat yeniden düzenleniyorDeğişik grupların silahlı güçlerinden oluşan Suriye Milli Ordusu’nun profesyonel-birleşik orduya dönüşmesi ve sivil otoritenin emrine girmesi için harekete geçildi
22.06.2021Gündem
‘ABD bizimle stratejik iş birliği yapmak arzusunda’
‘ABD bizimle stratejik iş birliği yapmak arzusunda’Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, gelecek hafta yapılacak NATO zirvesine ilişkin “Biz Cumhurbaşkanımızın, ABD’nin yeni başkanı Joe Biden’la görüşmesini ön plana çıkarıyoruz ama bu zirvenin kendisi çok önemli çünkü NATO’nun 2030 vizyonu belgesi görüşülecek” dedi.
10.06.2021Siyaset
Son dakika: Kritik zirve öncesi ABD'ye net mesaj: Eğer garanti vermezlerse...
Son dakika: Kritik zirve öncesi ABD'ye net mesaj: Eğer garanti vermezlerse...Gelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD ile kritik görüşme öncesi açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, "Sadece Libya ve Suriye meselesinde değil Akdeniz'den Karadeniz'e ve Kafkasya'ya kadar birçok alanda bizimle işbirliği yapma arzusunda olduğunu görüyoruz" ifadelerini kullandı. Çavuşoğlu, "İlla Patriot olması şart değil. ABD, Patriot konusunda garanti vermiyorsa diğer müttefiklerimizden de biz pekala hava savunma sistemi alabiliriz" dedi.
9.06.2021Siyaset
2 bölgede terör örgütüne darbe! 6 terörist vuruldu
2 bölgede terör örgütüne darbe! 6 terörist vurulduGelen son dakika haberine göre; Fırat Kalkanı bölgesinde 2, Barış Pınarı bölgesinde de 4 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
7.06.2021Gündem
Son dakika... MSB duyurdu! 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... MSB duyurdu! 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiGelen bir son dakika haberine göre, Milli Savunma Bakanlığı'nca Barış Pınarı bölgesinde 3 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı.
3.06.2021Gündem
Son dakika... İki bölgede toplam 5 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... İki bölgede toplam 5 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde 1, Barış Pınarı bölgesinde 4 olmak üzere 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
27.05.2021Gündem
Son dakika! MSB duyurdu: 6 PKK/YPG'li etkisiz hale getirildi
Son dakika! MSB duyurdu: 6 PKK/YPG'li etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 6 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
23.05.2021Gündem
Son dakika: Erdoğan 'müjde' diyerek açıkladı! Sofi Nurettin öldürüldü
Son dakika: Erdoğan 'müjde' diyerek açıkladı! Sofi Nurettin öldürüldüGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT operasyonuyla PKK'nın sözde Suriye genel sorumlusu "Sofi Nurettin" kod isimli teröristin, Irak'ın kuzeyinde etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
17.05.2021Siyaset
Mehmetçik, Barış Pınarı bölgesindeki yardım faaliyetlerini sürdürüyor
Mehmetçik, Barış Pınarı bölgesindeki yardım faaliyetlerini sürdürüyorMehmetçik, Barış Pınarı bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım faaliyetlerine devam ediyor.
16.05.2021Gündem
Son dakika! Ali Babacan'ın itirafından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez konuştu: Yazını okudum!
Son dakika! Ali Babacan'ın itirafından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez konuştu: Yazını okudum!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ali Babacan’ın AK Parti milletvekiliyken bir yandan Erdoğan’ı cumhurbaşkanı adayı olarak öneren teklife imza atması, diğer yandan Abdullah Gül’ün Erdoğan’ın karşısına muhalefetin ortak adayı olarak çıkarma çabası hakkında açıklamalarda bulundu.
13.05.2021Siyaset
Son dakika haberi: Bu görüntüler İzmir'den! 3 ila 4 dakika sürüyor
Son dakika haberi: Bu görüntüler İzmir'den! 3 ila 4 dakika sürüyorTürk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) 'Timsah' olarak adlandırılan gücü amfibi deniz piyadeleri, karada ve suda görev yapabilme yetenekleri sayesinde kritik vazifeleri başarıyla gerçekleştiriyor. Karada olduğu gibi suda da görev yapabilme yetenekleri nedeniyle "Timsah" adını alan amfibiler, gece karanlığında da başarıyla harekat icra edebiliyor. İşte haberin ayrıntıları...
10.05.2021Gündem
TSK'nin 'Timsah' gücü zorlu görevlere hazır
TSK'nin 'Timsah' gücü zorlu görevlere hazırTürk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) "Timsah" olarak adlandırılan gücü amfibi deniz piyadeleri, karada ve suda görev yapabilme yetenekleri sayesinde kritik vazifeleri başarıyla gerçekleştiriyor. Karada olduğu gibi suda da görev yapabilme yetenekleri nedeniyle "Timsah" adını alan amfibiler, gece karanlığında da başarıyla harekat icra edebiliyor. İşte haberin ayrıntıları...
10.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Milli Savunma Bakanlığıbarış pınarıson dakika haberlermsbterörist

Barış Pınarı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.