Bavul

Bavul

Son dakika bavul haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bavul gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bavul haber sayfamızda...

Bavul

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.712 bavul haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Ödemeler dengesinde iyileşmenin devam etmesi bekleniyor
Ödemeler dengesinde iyileşmenin devam etmesi bekleniyorÖdemeler dengesi eylül ayında 1 milyar 652 milyon dolar fazla vererek beklentilerin üzerinde gerçekleşirken analistler, ödemeler dengesindeki düzelmenin hem mal hem de hizmet ticaretindeki iyileşmeyle devam etmesini beklediklerini ifade etti.
11.11.2021Ekonomi
Entrikalarla dolu moda devi: Gucci
Entrikalarla dolu moda devi: GucciGucci hanâdanının hikayesi anlatan film sayesinde, seyircinin Gucci ailesine olan merakı arttı. Filmin vizyon tarihine sayılı günler kala moda devi Gucci’nin kuruluşu, yükselişi ve bilinmeyenlerini derledik...
7.11.2021Dünya
Çocuklarda özgül öğrenme bozukluğu belirtileri
Çocuklarda özgül öğrenme bozukluğu belirtileriÖzgül öğrenme bozukluğu (ÖÖB), zekası normal ve normalin üzerinde olan bir çocuğun, standart veya iyi eğitim alıyor olmasına rağmen okuma, yazma veya matematik becerilerinde yaşıtlarına ve zekasına göre başarılı olamaması durumu olarak tanımlanır. Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Dr. Öğr. Üyesi Günay Budagova, 1-7 Kasım Özgül Öğrenme Bozukluğu Farkındalık Haftası dolayısıyla hastalığa ilişkin bilgi verdi.
Nijerya Ticaret Bakanı: Türkiye’yle ticaret hacmi çarpıcı şekilde artacak
Nijerya Ticaret Bakanı: Türkiye’yle ticaret hacmi çarpıcı şekilde artacakNijerya Sanayi, Ticaret ve Yatırım Bakanı Richard Adeniyi Adebayo, ülkesi ile Türkiye arasındaki 2 milyar dolarlık ticaret hacminin yeterli olmadığını, gelecek yıllarda bu rakamın "çarpıcı şekilde" artacağını söyledi.
23.10.2021Ekonomi
Kafamdaki ‘Komşular’la hesaplaştım
Kafamdaki ‘Komşular’la hesaplaştımÖdüllü yönetmen Orhan Eskiköy’ün ilk kitabı “Komşular” kentten kırsala uzanan insan manzaraları… Eskiköy, “Çocukluğumdan beri kafamda benimle yaşayan insanlar vardı. Bu öykülerde onların hepsiyle vedalaştım ve hesaplaştım” diyor
12.10.2021Kültür Sanat
‘Göçmen Bavulu’na sığdırılamayanlar
‘Göçmen Bavulu’na sığdırılamayanlar‘Göçmen Bavulu’ projesinde bir araya gelen Türkiye’den ve Almanya’dan göçmen gençlerin, göç hikâyeleri, hayalleri, hayal kırıklıkları ve özlemleri bir kısa film, bir kitap olacak...
10.10.2021Gündem
İstanbul Havalimanı'nda unutulan eşyaları satın alma kuyruğu
İstanbul Havalimanı'nda unutulan eşyaları satın alma kuyruğuİstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde unutulan, bulunan ve sahiplerine ulaşılamayan 3 bine yakın valiz, sırt çantası ve 3 bin parçaya yakın elektronik aletin yanı sıra 25 bin buluntu eşya ihale ile satıldı. İhale ile satın alınan valiz ve eşyalar satılmak üzere kamyonlarla Avcılar'a getirilerek satışa çıkarılınca kuyruk oluştu.
9.10.2021Haberler
İstanbul Havalimanı'nda unutulan eşyaları satın alma kuyruğu
İstanbul Havalimanı'nda unutulan eşyaları satın alma kuyruğuİstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde unutulan, bulunan ve sahiplerine ulaşılamayan 3 bine yakın valiz, sırt çantası ve 3 bin parçaya yakın elektronik aletin yanı sıra 25 bin buluntu eşya ihale ile satıldı. İhale ile satın alınan valiz ve eşyalar satılmak üzere kamyonlarla Avcılar'a getirilerek satışa çıkarılınca kuyruk oluştu.
9.10.2021Ekonomi
'Bavul cinayeti'nden 7 yıl sonra serbest kaldı
'Bavul cinayeti'nden 7 yıl sonra serbest kaldıEndonezya'nın tatil beldesi Bali Adası'nda 2014'te erkek arkadaşıyla annesini öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan ABD'li kadın 29 Ekim'de erken tahliyeyle serbest kalacak.
6.10.2021Dünya
Zeytinburnu'ndaki tekstilcilerin 2021 ihracat hedefi 2,1 milyar dolar
Zeytinburnu'ndaki tekstilcilerin 2021 ihracat hedefi 2,1 milyar dolarZeytinburnu Tekstil Sanayici İş Adamları Derneği (ZETSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sartık, ilçede tekstil sektöründe faaliyet gösteren ve 40 bin kişi istihdam eden 4 bin işletmenin, bu yıl 2,1 milyar dolarlık ihracat yapmasının beklendiğini bildirdi.
13.09.2021Ekonomi
500 milyon dolarlık hazır giyim çıkarması
500 milyon dolarlık hazır giyim çıkarmasıTürk hazır giyimciler Rusya’ya çıkarma yaptı. Hedef, ihracatı 500 milyon dolara çıkarmak. İHKİB Başkanı Gültepe, “Dünyada da ilk üçe oynuyoruz” dedi
3.09.2021Ekonomi
Cari açık 10 ayın en düşük seviyesinde
Cari açık 10 ayın en düşük seviyesindeTürkiye’nin son 12 aylık cari işlemler açığı haziranda 29.7 milyar dolar ile son 10 ayın en düşük seviyesinde gerçekleşirken, ekonomistler, cari dengede iyileşme eğiliminin devam edeceğini öngördü.
14.08.2021Ekonomi
Cari açık 10 ayın en düşük seviyesinde
Cari açık 10 ayın en düşük seviyesindeTürkiye'nin son 12 aylık cari işlemler açığı haziranda 29,7 milyar dolar ile son 10 ayın en düşük seviyesinde gerçekleşirken, ekonomistler, cari dengede iyileşme eğiliminin devam edeceğini öngörüyor.
13.08.2021Uzmanpara
Yıllıklandırılmış cari açık 10 ayın en düşük seviyesinde
Yıllıklandırılmış cari açık 10 ayın en düşük seviyesindeTürkiye'nin son 12 aylık cari işlemler açığı haziranda 29,7 milyar dolar ile son 10 ayın en düşük seviyesinde gerçekleşirken, ekonomistler, cari dengede iyileşme eğiliminin devam edeceğini öngörüyor.
13.08.2021Ekonomi
2 binden fazla yabancı alıcı Türk iç giyim sektörü için İstanbul'da
2 binden fazla yabancı alıcı Türk iç giyim sektörü için İstanbul'daTürk iç giyim sektörünü dünya vitrinine çıkaran ve 100 milyon dolar ihracat hedefi taşıyan Linexpo Sokak Festivali, 2 bin 200 yabancı alıcının katılımıyla başladı.
3.08.2021Ekonomi
Para kasasını bile unuttuk
Para kasasını bile unuttukİzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda geçen yıl, aralarında para kasası, diş protezi ve birincilik kupasının da olduğu 6 bin 500 kayıp eşya kayda geçirildi
30.07.2021Ege
Havalimanında 6 bin 500 kayıp eşya kayda geçti
Havalimanında 6 bin 500 kayıp eşya kayda geçtiİzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda, geçen yıl 6 bin 500 kayıp eşya kayda geçti. Kayıp eşya bürosunda güvenli şekilde muhafaza edilen eşyalardan para kasası, diş protezi, birincilik kupası, fincan ve bebek arabası dikkat çekti. Bir yıl saklama süresi dolan eşyalar, hayır kurumlarıyla deprem ve sel felaketi mağdurları için bağışlanıyor.
29.07.2021Ekonomi
Son dakika: Bavullardan para fışkırdı! Böyle yakalandı...
Son dakika: Bavullardan para fışkırdı! Böyle yakalandı...İdolü Kim Kardashian'a benzemek için estetik ameliyatlar geçirdi. Hayali sadece fiziksel olarak değil, yaşam tarzı olarak da ona benzeyebilmekti. Hiç bitmeyen partiler ve lüks içinde bir yaşam hayali kuran 30 yaşındaki genç kadın, suçüstü yakalandığında polisler bile şaşkınlığını gizleyemedi.
27.07.2021Dünya
20 Temmuz 2021 Magazin Haberleri Bülteni
20 Temmuz 2021 Magazin Haberleri Bülteni20 Temmuz 2021 Magazin Haberleri Bülteni
20.07.2021Magazin
Süreyya Yalçın, Bodrum'a 46 bavulla geldi
Süreyya Yalçın, Bodrum'a 46 bavulla geldiAmerika Miami’de eşi Ozan Baran’la birlikte yaşayan Süreyya Yalçın, yaz tatilini geçirmek için Bodrum’a geldi. Sosyetik güzelin, ABD'den getirdiği bavul sayısı herkesi şaşırttı.
20.07.2021Cadde
Tatile giderken evi nasıl bırakmalısınız?
Tatile giderken evi nasıl bırakmalısınız?Tatile mi gidiyorsunuz? Bavul toplamaktan yorulup evinizi nasıl bıraktığınıza önem vermezseniz dönüşte kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Evinizi güvenli bırakmanız için gerekli ipuçlarımıza göz atın…
16.07.2021Püf Noktaları
Uzun yola çıkacak sürücülere önemli uyarı!
Uzun yola çıkacak sürücülere önemli uyarı!Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Erdal Kurt, tatil öncesi uzun yola çıkacaklara tavsiyelerde bulunarak "Yola çıkmadan önce lastiğinizi mutlaka bir uzmanına gösterin, hava basıncı, balans ayarları, diş, topuk, sırt kontrollerini yaptırın, yıpranma varsa önleminizi alın, yedek lastiklerinize de aynı kontrolleri yaptırın." ifadelerini kullandı.
15.07.2021Ekonomi
Yasak aşk ve para için... İstanbul'da sevgilisiyle kocasını öldürüp bavula koydu!
Yasak aşk ve para için... İstanbul'da sevgilisiyle kocasını öldürüp bavula koydu!Olay İstanbul Fatih'te meydana geldi. Bir evde kokudan rahatsız olan vatandaşlar polise başvurdu. Ekipler bir evde, bavul içine sıkıştırılmış bir ceset buldu. Ölen adamın eşinin 30 Haziran'da Beyrut'a geri döndüğü ortaya çıktı. Kadının sevgilisiyle plan dahilinde cinayeti işlediği ve adamın mallarını ele geçirmek için öldürüp İstanbul'dan kaçtıkları iddiası üzerinde duruluyor. İşte haberin ayrıntıları...
8.07.2021Gündem
Yıllık cari açıkta iyileşme eğilimi devam ediyor
Yıllık cari açıkta iyileşme eğilimi devam ediyorTürkiye'nin cari işlemler açığı, dış ticaret açığındaki gerileme ve turizm ile taşımacılık gelirlerindeki artış öncülüğünde nisanda 1,7 milyar dolar ile son 6 ayın en düşük seviyesinde gerçekleşirken, ekonomistler, yıllık cari dengede iyileşme eğiliminin devam edeceğini öngörüyor.
14.06.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Bavul ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.