Bedelli Askerlik

Bedelli Askerlik

Son dakika bedelli askerlik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bedelli askerlik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bedelli askerlik haber sayfamızda...

Bedelli Askerlik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.141 bedelli askerlik haberi bulunmuştur.
MSB duyurdu: Askerlik yerleri açıklandı
MSB duyurdu: Askerlik yerleri açıklandı Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Askeralma Genel Müdürlüğü'nün tarafından yapılan açıklamaya göre askerlik yerleri erişime açıldı.
3.05.2024 Gündem
Kurum'dan İmamoğlu'na mal beyanı tepkisi: Beyanından sonra 1,5 milyar TL'lik malı ortaya çıktı
Kurum'dan İmamoğlu'na mal beyanı tepkisi: Beyanından sonra 1,5 milyar TL'lik malı ortaya çıktı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Sultangazi'de vatandaşlara seslendi. İBB yönetiminin Sultangazi'ye son 5 yılda bir çivi bile çakmadığını ifade eden Kurum, "İş bilmez mevcut İBB yönetimi İstanbul'un kaynaklarını kendi geleceği için harcıyor. İstanbulluların sorunlarını çözmek bir yana kendi partisini dizayn etmek için 80 ilde miting miting geziyor. Balya balya paralarla fotoğraf veriyorlar" dedi. Ekrem İmamoğlu'nun mal beyanını eksik sunduğunu belirterek bu duruma tepki gösteren Kurum, "Bunlar iş bilmez. Bunlar liyakatsiz, beceriksiz. Mal beyanından sonra 1,5 milyar TL'lik malı ortaya çıktı. Sen malını İstanbul'dan niye saklıyorsun? Mal beyanında niye vermiyorsun" diye konuştu.
26.03.2024 Haberler
Kurum'dan İmamoğlu'na sert tepki: 1,5 milyar TL'lik malı ortaya çıktı
Kurum'dan İmamoğlu'na sert tepki: 1,5 milyar TL'lik malı ortaya çıktı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Sultangazi'de vatandaşlara seslendi. Ekrem İmamoğlu'nun mal beyanını eksik sunduğunu belirterek bu duruma tepki gösteren Kurum, "Bunlar iş bilmez. Bunlar liyakatsiz, beceriksiz. Mal beyanından sonra 1,5 milyar TL'lik malı ortaya çıktı. Sen malını İstanbul'dan niye saklıyorsun? Mal beyanında niye vermiyorsun" diye konuştu.
27.03.2024 Gündem
Kurum'dan İmamoğlu'na mal varlığı tepkisi: Rakibimiz villa yapmakla meşgulmüş!
Kurum'dan İmamoğlu'na mal varlığı tepkisi: Rakibimiz villa yapmakla meşgulmüş! Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum CNN Türk'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında projelerini anlattı. Kurum mevcut belediye yönetimini eleştirerek 'Depreme harcanan paranın 2 katı reklama harcamışlar.' ifadelerini kullandı. Kurum, İmamoğlu'nun mal varlığıyla ilgili iddialara da değindi.
26.03.2024 Gündem
Murat Kurum: Gece gündüz sözünü tutan başkan olacağız
Murat Kurum: Gece gündüz sözünü tutan başkan olacağız AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Avcılar’da mitinginde vatandaşlarla bir araya geldi. Kurum, "Gece gündüz sözünü tutan başkan olacağız. Sözünü unutan değil, sözünü hatırlamayan değil, sözünü tutan başkan olacağız. ‘Var mı bir sorun, ben Murat Kurum’ diyeceğiz. 31 Mart’ta sandık gelecek ve hesap kesilecek. 31 Mart akşamı Avcılar, bu kaybolan yılların hesabını sandıkta soracak. 31 Mart akşamı büyük bir zafer yaşayacağız." dedi.
23.03.2024 Gündem
Adalar'a ücretsiz aktarma! Murat Kurum: Bugünü not alın
Adalar'a ücretsiz aktarma! Murat Kurum: Bugünü not alın AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul ilçe ziyaretlerine Adalar ile devam etti.
21.03.2024 Haberler
Adalar'a ücretsiz aktarma! Murat Kurum: Bugünü not alın
Adalar'a ücretsiz aktarma! Murat Kurum: Bugünü not alın AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul ilçe ziyaretlerine Adalar ile devam etti.
21.03.2024 Gündem
Murat Kurum'dan İmamoğlu'na metro yanıtı: Kibiri aklın önüne geçmiş
Murat Kurum'dan İmamoğlu'na metro yanıtı: Kibiri aklın önüne geçmiş AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Pendik'te düzenlenen 'Çankırılı Yarenler Hemşehri Buluşması' programına katıldı.
10.03.2024 Haberler
Murat Kurum'dan İmamoğlu'na metro yanıtı: Kibiri aklın önüne geçmiş
Murat Kurum'dan İmamoğlu'na metro yanıtı: Kibiri aklın önüne geçmiş AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Pendik'te düzenlenen 'Çankırılı Yarenler Hemşehri Buluşması' programına katıldı.
10.03.2024 Gündem
Murat Kurum'dan Özel'e sert tepki! 'Sen git önce oturduğun koltuğun hakkını ver'
Murat Kurum'dan Özel'e sert tepki! 'Sen git önce oturduğun koltuğun hakkını ver' İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Esenler’de düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi. Kurum, ev kadınlarının ayrıştırılması ve CHP Genel Başkanı Özel’in bedelli askerlikle ilgili sözlerine tepki gösterdi.
9.03.2024 Gündem
Murat Kurum: 5 yılda tek bir metro ihalesine bile çıkamadılar
Murat Kurum: 5 yılda tek bir metro ihalesine bile çıkamadılar İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkan Adayı Murat Kurum, Tuzla’da düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi. Kurum, "Bu şehrin en önemli sorunlarının başında ulaşım problemi geliyor. 5 yılda tek bir metro ihalesine bile çıkamadılar. Taş üstüne taş koymadılar. Temelini attığımız metro hatlarına hafriyat döktüler” dedi.
9.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kararlıyız' mesajı: Bütün sorunları biz çözdük, şehirlerimizi geri götürdüler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kararlıyız' mesajı: Bütün sorunları biz çözdük, şehirlerimizi geri götürdüler Partisinin Şanlıurfa mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP belediyelerine tepki göstererek, 'Bir sürü vaatte bulundular, meydanlarda bir sürü söz verdiler ama sonuçta hiçbirini yapmadılar. Hatta pek çok alanda şehirlerimizi çok daha gerilere götürdüler.' dedi.
9.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu ve gözünü kin bürümüş yönetimi, günümüzün Nazi canisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu ve gözünü kin bürümüş yönetimi, günümüzün Nazi canisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Üniversitesinin konferans salonunda düzenlenen İlim Yayma Vakfı 53. Olağan Genel Kurulu'nda konuşma yaptı.
9.03.2024 Gündem
Bedelliden 28.5 milyar lira
Bedelliden 28.5 milyar lira Devlet, 2023 yılında bedelli askerlik hizmeti için başvuran yükümlülerden toplam 28 milyar 555 milyon 776 bin 348 lira gelir elde etti.
9.03.2024 Ekonomi
‘Gölgemizde yürümelerine izin vermeyiz’
‘Gölgemizde yürümelerine izin vermeyiz’ Cumhurbaşkanı Erdoğan “Partimizin eski belediye başkanlarını aday göstererek kendileri kazanmak değil, bize kaybettirmek için çalışan partiler ortaya çıktı. Hem bize kaybettirmeye çalışıp hem çeşitli beyan ve imalarla gölgemizde yürümeye kalkanlara müsaade etmeyiz” dedi.
7.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı İBB Adayı Murat Kurum: 100 bin kiralık konut yapacağız
Cumhur İttifakı İBB Adayı Murat Kurum: 100 bin kiralık konut yapacağız Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum, katıldığı canlı yayında projelerine dair açıklamalarda bulundu, merak edilen sorulara yanıt verdi. Kurum, "Türkiye'de ilk defa 39 ilçeye 100 bin kiralık konut yapacağız." ifadelerini kullandı.
6.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekliler için adım atmayı sürdüreceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekliler için adım atmayı sürdüreceğiz Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ Mitingi'nde yaptığı açıklamada "Bütçe imkanlarımızı zorlayarak, emeklilerimizin yükünü hafifletecek çeşitli adımları attık, atıyoruz. Bütçe imkanlarımız genişledikçe inşallah çok daha fazlasınız yapacağız" ifadelerini kullandı.
6.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özel'e "Bedelli" tepkisi: Zihniyet bozukluğunun işareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özel'e "Bedelli" tepkisi: Zihniyet bozukluğunun işareti Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Varsın, CHP’nin Genel Başkanı askerlik vazifesini bedelli olarak yerine getirenlerden oy istemesin. 85 milyonun tamamının başımızın üzerinde yeri vardır, biz milletimizin her bir ferdinin oyuna talibiz” dedi.
6.03.2024 Gündem
AK Parti'nin yaptırdığı son anketler! Mustafa Şen'den CNN Türk'te önemli açıklamalar
AK Parti'nin yaptırdığı son anketler! Mustafa Şen'den CNN Türk'te önemli açıklamalar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen, CNN Türk ekranlarında Hande Fırat ile Gece Görüşü programında anketlerde son durumu açıkladı.
6.03.2024 Gündem
Türkiye'ye kritik ziyaret! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Mahmud Abbas görüştü
Türkiye'ye kritik ziyaret! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Mahmud Abbas görüştü Filistin Devlet Başkanı Abbas Ankara'da. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Mahmud Abbas Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü.
5.03.2024 Gündem
Murat Kurum: İstanbul senden usandı, senden yoruldu
Murat Kurum: İstanbul senden usandı, senden yoruldu AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum Şile'de düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. Kurum, "Bizim sözümüz söz. İşte bakın daha önceden sözünü verdiğimiz 112 konutumuzu teslim etmeye başladık. Hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.
5.03.2024 Gündem
İYİ Parti Lideri Akşener: İnşallah 2028'de iktidar olacağız
İYİ Parti Lideri Akşener: İnşallah 2028'de iktidar olacağız İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bütün fiyatlar uçmuş vaziyette. Bütün emeklilerin emekli maaşına seyyayen 11 bin lira zam yapılması gerekiyor. En düşük emekli maaşının asgari ücret kadar olması gerekiyor ve şu anda bayramda verilecek ikramiyenin 7 bin lira olması gerekiyor" dedi.
5.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e 'bedelli askerlik' tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e 'bedelli askerlik' tepkisi CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in 'bedelli askerlik' sözlerine tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu patavatsızlıktan öte bir zihniyet bozukluğunun işareti." ifadelerini kullandı.
5.03.2024 Haberler
Murat Kurum'dan İBB yönetimine eleştiri: İSKİ elektrik parasını ödeyemez hale geldi
Murat Kurum'dan İBB yönetimine eleştiri: İSKİ elektrik parasını ödeyemez hale geldi AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul’a 5 yılda hiçbir yatırım yapılmadığını belirterek 'Mevcut yönetim İSKİ’yi elektrik faturasını ödeyemeyecek hale düşürdü' dedi.
5.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e 'bedelli askerlik' tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e 'bedelli askerlik' tepkisi CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in 'bedelli askerlik' sözlerine tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu patavatsızlıktan öte bir zihniyet bozukluğunun işareti." ifadelerini kullandı.
5.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bedelli Askerlik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.