Yemin Töreni

Yemin Töreni

Son dakika yemin töreni haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yemin töreni gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yemin töreni haber sayfamızda...

Yemin Töreni

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 924 yemin toreni haberi bulunmuştur.
Son dakika... Melania Trump ortaya çıktı!
Son dakika... Melania Trump ortaya çıktı!Mar-a Lago'ya taşındıktan sonra gözlerden uzak bir hayat süren ABD'nin eski First Lady'si, kameralar önüne bir çıktı pir çıktı. Melania Trump, 2 bin dolarlık elbisesiyle girdiği salonda kocası eski Başkan Donald Trump'ı gölgede bıraktı.
12.04.2021Dünya
Oktay, Nijer Cumhurbaşkanı’nın ant içme törenine katıldı
Oktay, Nijer Cumhurbaşkanı’nın ant içme törenine katıldıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Nijer Cumhuriyeti’nin yeni seçilen Cumhurbaşkanı Mohamed Bazoum’un yemin törenine katıldı.
3.04.2021Siyaset
ABD odağını değiştiriyor!..
ABD odağını değiştiriyor!..Biden yönetiminin geçici ulusal güvenlik strateji belgesine göre ABD, askeri yönden Pasifik bölgesi ve Avrupa’ya yoğunlaşıp, Ortadoğu’da asker azaltacak...
5.03.2021Dünya
ABD Kongresinde "baskın tehdidi" gerekçesiyle güvenlik önlemleri artırıldı
ABD Kongresinde "baskın tehdidi" gerekçesiyle güvenlik önlemleri artırıldıABD Kongresi Polis Departmanı, yarın "kimliği belli bir milis grubun Kongreyi basma planına" yönelik istihbarat aldıkları için güvenlik önlemlerini artırdıklarını açıkladı.
3.03.2021Dünya
ABD basını yazdı! Trump'tan uzun zaman sonra ilk
ABD basını yazdı! Trump'tan uzun zaman sonra ilkEski ABD Başkanı Donal Trump'ın Beyaz Sarayı terk etmesinin ardından ilk kez bir konuşma yapacağı bildirildi.
21.02.2021Dünya
Son dakika... Sonunda patladı! Eski First Lady'den şok ifadeler...
Son dakika... Sonunda patladı! Eski First Lady'den şok ifadeler...Trump çiftinin çalkantılı ilişkileri ABD ve dolayısıyla medya gündeminde hala ön sıralardaki yerini koruyor. Şu ana kadar hakkında çıkan birçok iddiaya karşı sessiz kalan ve yanıt vermemeyi tercih eden Melania Trump'ın sabrı sonunda taştı.Melania'nın ofisinden hakkındaki iddialara yanıt geldi.
16.02.2021Dünya
Son dakika... Darbe üstüne darbe! Sadece en yakınlarına söyledi...
Son dakika... Darbe üstüne darbe! Sadece en yakınlarına söyledi...Seçim bitti ancak Trump çiftinin fırtınalı ilişkileri hız kesmeden devam ediyor. Aylardır süren boşanma dedikodularının ardından, bir de azil süreciyle karşı karşıya kalan Donald Trump'ın, eşi Melania Trump'la ilişkisi gündemin ilk sıralarında durmaya devam ediyor. Etrafındaki birçok kişi tarafından boşanması tavsiye edilen Melania'yla ilgili çıkan son haberler ise Donald Trump'ın kendisini bekleyen tek zorlu sürecinin azil olmayacağını gösteriyor...
13.02.2021Dünya
‘Bireysel başvuru önemli bir kazanım’
‘Bireysel başvuru önemli bir kazanım’Anayasa Mahkemesi (AYM) üyeliğine seçilen İrfan Fidan için dün yüksek mahkeme Yüce Divan Salonu’nda yemin töreni düzenlendi.
10.02.2021Siyaset
Son dakika! AYM Başkanı'ndan flaş açıklama
Son dakika! AYM Başkanı'ndan flaş açıklamaAnayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Anayasa Mahkemesi yeni üyesi İrfan Fidan’ın yemin törenine katılarak konuşma yaptı.
9.02.2021Gündem
Msü Puan Hesaplama Nasıl Yapılır? Msü Sınav Puanı Hesaplama Yöntemi
Msü Puan Hesaplama Nasıl Yapılır? Msü Sınav Puanı Hesaplama YöntemiPek çok kişinin hayalleri arasında milli savunma üniversitesini bitirmek bulunmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi milli savunma üniversitesi hakkında bazı sorular sormaktadır. Bu soruların başında MSÜ Puan hesaplama nasıl yapılır? MSÜ sınav puanı hesaplama yöntemi nedir? Gibi sorular gelmektedir. Bu ve benzeri soruların cevabı için detayları derledik.
7.02.2021Eğitim
Son dakika: Pentagon'da ortalık toz duman! Hepsinin üstü çizildi
Son dakika: Pentagon'da ortalık toz duman! Hepsinin üstü çizildiGelen son dakika haberine göre; ABD'de eski başkan Donald Trump operasyonu başladı. ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin, bakanlık bünyesindeki danışma kurullarında görev yapan yüzlerce kişinin istifasını istedi. Danışma kurullarını incelemeye alan Bakan Austin, böylelikle, Trump yönetiminin son günlerinde kurullara atanan kişileri bakanlıktan uzaklaştırmayı hedefliyor.
3.02.2021Dünya
Son dakika... Skandal tavsiye! Donald Trump küplere binecek
Son dakika... Skandal tavsiye! Donald Trump küplere binecekHaftalardır azalmak bir yana dursun giderek şiddetlenen boşanma dedikodularına, bir itibar uzmanı da dahil oldu. ABD'nin eski First Lady'si Melania Trump'a verilen tavsiyenin Donald Trump'ı çok kızdıracağına şüphe yok. Melania'nın ise bu tavsiyeye uyup uymayacağı merak konusu oldu.
31.01.2021Dünya
Son dakika... Sonunda açıkladı! Melania Trump ekibi kurdu
Son dakika... Sonunda açıkladı! Melania Trump ekibi kurduABD'nin yeni başkan ve başkan yardımcısı kadar eski başkan Donald Trump ve ailesi de konuşulmaya devam ediyor. Eski First Lady Melania Beyaz Saray sonrası hayatına yavaş yavaş şekil veriyor. Bir yandan da çiftin etrafını saran boşanma dedikoduları da bitmek bilmiyor. Melania son olarak planını yaptı ve ekibini kurdu...
29.01.2021Dünya
ABD, İran'a karşı yeni üs arıyor
ABD, İran'a karşı yeni üs arıyorİran'ın muhtemel bir saldırısına karşı ABD'nin Suudi Arabistan'ın batısındaki çölde birden fazla liman ve hava üssünü kullandığı bununla birlikte yeni üsler için de yer arayışında olduğu belirtildi.
27.01.2021Dünya
MSB duyurdu! Yemin ettiler
MSB duyurdu! Yemin ettilerMilli Savunma Bakanlığı (MSB), 2'nci Kolordu Komutanlığına bağlı birliklerde yemin töreni yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uygun olarak yapıldı.
26.01.2021Gündem
Mary Trump: Melania Trump amcamdan boşanmak istiyor
Mary Trump: Melania Trump amcamdan boşanmak istiyorEski başkan Trump'ın yeğeni aileyle bağlarını koparmak için soyadını değiştirebileceğini belirterek, Beyaz Saray'dan ayrılan çiftin mutlu olmadığını söyledi.
25.01.2021Dünya
Son dakika: ABD'de Trump alarmı! 5 bin Ulusal Muhafız'a görev verildi
Son dakika: ABD'de Trump alarmı! 5 bin Ulusal Muhafız'a görev verildiGelen son dakika haberine göre; Eski ABD Başkanı Donald Trump hakkında Senatoda yapılacak azil yargılaması nedeniyle büyük çaplı protestoların beklendiği ve ABD Kongresini 5 bin Ulusal Muhafız'ın koruyacağı belirtildi.
25.01.2021Dünya
Trump'ın azil yargılaması için Washington'da 5 bin Ulusal Muhafız kalacak
Trump'ın azil yargılaması için Washington'da 5 bin Ulusal Muhafız kalacakEski ABD Başkanı Donald Trump hakkında Senatoda yapılacak azil yargılaması nedeniyle büyük çaplı protestoların beklendiği ve ABD Kongresini 5 bin Ulusal Muhafız'ın koruyacağı belirtildi.
24.01.2021Dünya
Biden-Harris kabinesi: Hangi dönemin sonu?
Biden-Harris kabinesi: Hangi dönemin sonu?ABD’nin yeni yönetimi, özellikle Başkan Yardımcısı Kamala Harris ile birlikte kadınların siyasette tepe noktalara taşınmasıyla farklı bir dönemi işaret ediyor...
24.01.2021Dünya
Fotoğraflara tepki gelmişti! Koronavirüse yakalandılar
Fotoğraflara tepki gelmişti! Koronavirüse yakalandılarABD'nin başkenti Washington'da, Joe Biden'ın yemin töreni için görev alan yaklaşık 200 Ulusal Muhafız'ın Kovid-19 testi "pozitif" çıktı.
22.01.2021Dünya
Beyaz Saray: Biden, iç aşırıcılıkla ilgili kurumlardan analiz istedi
Beyaz Saray: Biden, iç aşırıcılıkla ilgili kurumlardan analiz istediBeyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD Başkanı Joe Biden'ın Ulusal İstihbarat Direktörlüğüne (DNI), Federal Soruşturma Bürosu (FBI) ve İç Güvenlik Bakanlığıyla koordinasyon konusunda iç aşırıcılıkla ilgili analiz hazırlama talimatı verdiğini bildirdi.
22.01.2021Dünya
Fotoğraflar infial yarattı! Ulusal Muhafızlar otoparkta uyudu...
Fotoğraflar infial yarattı! Ulusal Muhafızlar otoparkta uyudu...ABD'de 46'ncı Başkan Joe Biden ve Yardımcısı Kamala Harris'in yemin töreni için Washington'a konuşlandırılan ve törenin ertesi günü otoparka gönderilen Ulusal Muhafızlar, maruz kaldıkları kötü muameleye tepki gösterdi.
22.01.2021Dünya
Son Dakika Haberi: Dünyanın ağzı açık kaldı! 'Boşanma avukatıyla...'
Son Dakika Haberi: Dünyanın ağzı açık kaldı! 'Boşanma avukatıyla...'Bu hafta dünyanın hem gözü hem de kulağı ABD'deydi. Yeni başkan Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris televizyonların canlı yayınında yemin etti. Ancak dünya, ABD'nin yeni başkan ve başkan yardımcısı kadar eski başkan Donald Trump ve ailesini de konuştu. Trump'ın biricik kızı Ivanka'nın hıçkırarak ağladığı anlar gündem yarattı. Ancak esas bomba, eski First Lady Melania'dan geldi. Melania, dünyayı şoke eden hamle için hiç zaman kaybetmedi. İşte son dakika haberinin detayları...
22.01.2021Dünya
Eldivenleriyle yıldız oldu
Eldivenleriyle yıldız olduABD’de Senatör Bernie Sanders, Joe Biden’ın yemin törenine yün eldivenleriyle katılarak “Günün aykırı yıldızı” oldu. Twitter’da trend listesine giren Sanders’ın törendeki fotoğrafından montajlar yapılarak eğlenceli yeni görüntüler oluşturuldu
22.01.2021Dünya
Şoke eden görüntüler ortaya çıktı! Biden yemin ederken...
Şoke eden görüntüler ortaya çıktı! Biden yemin ederken...Dün tüm dünyanın gözü ABD'de Biden'ı yemin törenindeydi. Olağanüstü güvenlik önlemlerinin alındığı Washington'da sessizlik hakimken Oregon'dan gelen görüntüler şok etkisi yarattı. Biden'ı protesto eden aşırı solcu göstericiler Demokrat Parti ofisine saldırdı
21.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDDonald TrumpJoe Bidenyemin törenison dakika haber

Yemin Töreni ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.