Benzin Fiyatları

Benzin Fiyatları

Son dakika benzin fiyatları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan benzin fiyatları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan benzin fiyatları haber sayfamızda...

Benzin Fiyatları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 829 benzin fiyatlari haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi: ABD'ye 'siber' darbe! Fiyatlar uçtu...
Son dakika haberi: ABD'ye 'siber' darbe! Fiyatlar uçtu...ABD'nin en büyük petrol boru hatlarından biri olan Colonial Pipeline, siber saldırı nedeniyle kapalı kalmaya devam ederken, yaşanan arz sıkıntısı sonucu ülkede ortalama benzin fiyatı 2014'ten bu yana ilk kez galon başına 3 doları aştı.
12.05.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatları son dakika | Benzin fiyatları 2021
Akaryakıt fiyatları son dakika | Benzin fiyatları 2021Her gün yakından takip edilen akaryakıt - benzin fiyatları ile ilgili araştırmalar bugün de devam ediyor. Son dakika haberleri arasında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), 81 ilde iki ay süreyle uygulanacak akaryakıt fiyatlarının tespitine ilişkin karar aldı. Peki akaryakıt - benzin fiyatları 2021 ne kadar?
18.03.2021Ekonomi
Stok artışıyla petrol 40 doların altına indi
Stok artışıyla petrol 40 doların altına indiABD'de petrol stoklarının yükselmesi ve ABD'de ve birçok ülkede Covid-19 vakaların artmasıyla, petrol fiyatları iki haftanın en düşük düzeylerine çekildi. Birçok ülkede akarakıt fiyatlarının belirlenmesinde ölçüt olarak kullanılan Brent petrolün varil fiyatı 40 doların altına indi.
25.06.2020Ekonomi
Son dakika... Benzinde 22 kuruşluk indirim
Son dakika... Benzinde 22 kuruşluk indirimSon dakika haberi... Uluslararası benzin fiyatlarında dün akşam yaşanan düşüşün ardından iç piyasadaki benzin fiyatları için de indirim gündeme geldi. Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 22 kuruş indirim yapılması bekleniyor.
25.06.2020Ekonomi
Son dakika: Araç sahipleri dikkat!  Benzin ve motorine indirim geliyor
Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzin ve motorine indirim geliyorSon dakika haberlere göre, akaryakıt sektörü yetkililerinden milliyet.com.tr'ye yapılan açıklamaya göre; gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatında ortalama 9 kuruş, benzinin litre fiyatında ise 12 kuruş indirim yapılması bekleniyor.
9.04.2020Ekonomi
Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzine zam geldi
Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzine zam geldiSon dakika haberlere göre, benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 20 kuruş zam geldi.
3.04.2020Ekonomi
Son dakika.... Benzine indirim geldi
Son dakika.... Benzine indirim geldiSon dakika haberlere göre, Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) yapılan açıklamaya göre benzin fiyatında 14 kuruş indirim gerçekleşti.
2.04.2020Ekonomi
Son dakika... Benzin ve motorine indirim geldi
Son dakika... Benzin ve motorine indirim geldiSon dakika haberlere göre, Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) yapılan açıklamaya göre benzin fiyatında ise 10 kuruş motorin fiyatında ise 8 kuruş indirim yapıldı.
1.04.2020Ekonomi
Son dakika... Araç sahipleri dikkat! Benzin ve motorinde indirim
Son dakika... Araç sahipleri dikkat! Benzin ve motorinde indirimSon dakika haberlere göre, Suriye ve Rusya arasında yaşanan petrol savaşı sonrası petrol fiyatları tarihi düşüş yaşıyor. Bu durum Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarına da indirim olarak yansıyor. Milliyet.com.tr'nin sektör yetkililerinden aldığı bilgiye göre; bu gece yarısından geçerli olmak üzere motorinde 8 kuruş, benzinde 10 kuruş indirim bekleniyor.
31.03.2020Ekonomi
Son dakika haberler: Araç sahipleri müjde! Benzine büyük indirim geliyor
Son dakika haberler: Araç sahipleri müjde! Benzine büyük indirim geliyorSon dakika haberlere göre, Uluslararası piyasalarda petrol fiyatlarının gerilmesi Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarına indirim olarak yansıyor. Akaryakıt sektörü yetkililerinden alınan bilgilere göre benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 22 kuruş indirim gelmesi bekleniyor.
24.03.2020Ekonomi
Benzin ve Motorin fiyatlarında son durum ne? EPGİS tarafından yapılan son indirimin ardından benzin fiyatları kaç lira oldu?
Benzin ve Motorin fiyatlarında son durum ne? EPGİS tarafından yapılan son indirimin ardından benzin fiyatları kaç lira oldu?Corona virüsü nedeniyle petrol fiyatlarında yaşanan sert düşüşün ardından EPGİS benzin ve motorin fiyatların 20 Mart gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere Benzinde 16 kuruş Motorin'de 20 kuruşluk bir indirime gidildiğini duyurdu. Petrol fiyatlarında yaşanan düşüşün ardından yaşanan indirimlerin ardından vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarında son durum ne oldu sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. İşlte güncel fiyatlar...
20.03.2020Gündem
Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzin ve motorine dev indirim geliyor
Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzin ve motorine dev indirim geliyorSon dakika haberlere göre, Petrolün fiyatı 24 doları görerek 2003 yılından bu yana en düşük seviyesini test etmişti.  Bu durum Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarına indirim olarak yansıyor. Milliyet.com.tr.nin sektör yetkililerinden aldığı bilgiye göre motorine 20 kuruş, benzin fiyatına ise 16 kuruş indirim bekleniyor. Dün ise motorinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 27 kuruş indirim yapılmıştı.
19.03.2020Ekonomi
Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzine indirim geliyor
Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Benzine indirim geliyorSon dakika haberlere göre, düşen petrol fiyatları nedeniyle benzin fiyatına indirim bekleniyor. Sektör yetkililerinden alınan bilgiye göre indirimin bu gece yarısından itibaren geçeli olması bekleniyor. İndirim tutarı ise 25 kuruş olacak.
17.03.2020Ekonomi
Son dakika | Benzin fiyatında dev indirim! Bu gece yarısından itibaren...
Son dakika | Benzin fiyatında dev indirim! Bu gece yarısından itibaren...Petrol fiyatları yaklaşık 20 yılın en sert düşüşünü yaşarken, Türkiye'deki benzin ve motorin fiyatları da bu durumdan olumlu etkileniyor. EPGİS'ten milliyet.com.tr'ye yapılan açıklamada, benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 51 kuruş indirim yapılacak. Öte yandan dünyaya hızla yayılan corona virüs (Kovid-19) salgını, dünya genelinde ham petrol tüketimini olumsuz etkileyerek fiyatlar üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturmaya devam ediyor.
13.03.2020Ekonomi
Benzin - motorin fiyatları 2020 ne kadar oldu? İşte yeni indirim oranı...
Benzin - motorin fiyatları 2020 ne kadar oldu? İşte yeni indirim oranı...Benzin - motorin fiyatı düştü mü? İndirim oranı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Araç sahiplerini yakından ilgilendiren benzin - motorin fiyatları için meraklı arayış başladı. Günlük, haftalık, aylık benzin - motorin aktarımı yapan milyonlarca vatandaş, güncel benzin - motorin fiyatları hakkında bilgi almak istiyor. Peki benzin fiyatları 2020 ne kadar? Benzin - motorine indirim oranlarını haberimizde geçirdik. İşte 2020 Petrol fiyatları...
11.03.2020Gündem
Akaryakıtta  55 - 60 kuruş indirim müjdesi
Akaryakıtta  55 - 60 kuruş indirim müjdesiCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, günübirlik çalışma ziyaretinde bulunduğu Belçika’nın başkenti Brüksel’den dün Ankara’ya döndü.
11.03.2020Ekonomi
Son dakika: Erdoğan müjdeyi verdi! Benzin ve motorine büyük indirim...
Son dakika: Erdoğan müjdeyi verdi! Benzin ve motorine büyük indirim...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir müjdeyi de duyurayım. Bu geceden itibaren benzinde 60 kuruş, motorinde 55 kuruş indirimi uygulamaya alacağız." dedi.
10.03.2020Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Moskova'daki zirve görüntüleriyle ilgili açıklama
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Moskova'daki zirve görüntüleriyle ilgili açıklamaSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel ziyareti dönüşü uçakta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. "AB Başkanları, Türkiye'nin yükümlülüklerini yerine getirdiğini ve AB'nin yavaş hareket ettiğini kabul ettiler" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "AB ile yeni bir süreç başlatabiliriz. Bunun için biz pek çok adım attık, bundan sonra da atmaya devam edeceğiz. İdlib, Suriye ve mülteci krizi bizden daha ziyade AB için bir irade ve liderlik testidir" dedi. Türk heyetinin kapıda bekletildiği iddiasını değerlendiren Erdoğan, "Her ülkenin medyasında maalesef bu tür fevri örnekler yer alabiliyor. Ancak Türkiye ve Rusya ilişkileri bu tür medyatik manipülasyonlara kurban edilemez. Arkadaşlarımız konuyla ilgili bütün muhataplarıyla görüştüler. Herhangi bir kastın kesinlikle söz konusu olmadığını, kendilerinin de bu tutumdan ciddi manada rahatsız olduklarını ifade ettiler" açıklamasını yaptı.
10.03.2020Siyaset
"Petrol fiyatları böyle kalırsa enflasyon düşer"
"Petrol fiyatları böyle kalırsa enflasyon düşer"Petrol fiyatlarındaki düşüşün geçici olduğunu söyleyen Enerji Uzmanı Prof. Dr. Şenay Yalçın, "Türkiye’de petroldeki her 10 dolarlık düşüş ekonomiye 4 milyar dolardan fazla katkı sağlıyor. 30-40 dolarlık bir düşüş olduğunu ve devam ettiğini düşünürsek 10 milyar dolardan fazla getirisi olacak. Bundan benzin fiyatları da olumlu etkilenecektir. Enflasyonu ise 1,5-2 puan kadar aşağıya çekebilir” dedi.
9.03.2020Ekonomi
Son dakika: Benzin ve motorin fiyatlarında artış
Son dakika: Benzin ve motorin fiyatlarında artışMotorinin litre fiyatına 11 kuruş, benzinin litre fiyatına ise 16 kuruş artışa gidildi.
26.08.2019Ekonomi
Petrolün varili 71,72 dolar
Petrolün varili 71,72 dolarBrent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 71,72 dolardan işlem görüyor.
29.04.2019 Ekonomi
Son dakika: Trump'tan petrol açıklaması
Son dakika: Trump'tan petrol açıklamasıABD Başkanı Donald Trump, petrol fiyatlarının  düştüğünü kaydederek, "Benzin fiyatları düşüyor. OPEC'i aradım, 'Petrol  fiyatlarını aşağı çekmeniz lazım' dedim ve şimdi benzin fiyatları düşüyor." dedi.
26.04.2019Ekonomi
Petrol ve doğal gaz fiyatları makul seviyede seyredecek
Petrol ve doğal gaz fiyatları makul seviyede seyredecekUluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr. Fatih Birol, ABD'nin petrol ve doğal gaz üretimini artırdığını belirterek, "Eğer Venezuela ve İran'da olanlar bundan 10 yıl önce yaşansaydı, üretim bu kadar düşmüş olsaydı, fiyatlar tavana çıkardı ama ilave petrol ve gaz üretimi geldiği için fiyatlar makul seviyelerde seyrediyor. Bu senaryo önümüzdeki yıllarda da devam edecek." dedi.
8.04.2019Ekonomi
Benzin fiyatlarında artış
Benzin fiyatlarında artışBenzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 13 kuruş artış yapıldı.
18.03.2019Ekonomi
Suudi Aramco benzin fiyatlarını düşürdü
Suudi Aramco benzin fiyatlarını düşürdüSuudi Arabistan`ın en büyük petrol şirketi Saudi Aramco tarafından yapılan açıklamada, benzin fiyatlarının düşürüldüğü duyuruldu.
6.02.2019Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

benzinbenzin fiyatlarıson dakika haberlerson haberlerpetrol

Benzin Fiyatları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.