Beşikdüzü

Beşikdüzü

Son dakika Beşikdüzü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Beşikdüzü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Beşikdüzü haber sayfamızda...

Beşikdüzü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 302 beşikdüzü haberi bulunmuştur.
Murat Kurum: İstanbul’da trafik çilesini bitireceğiz
Murat Kurum: İstanbul’da trafik çilesini bitireceğizAK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, katıldığı Dünya STK Günü KASTOB Buluşması’nda seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.
28.02.2024Gündem
Erdoğan: Sergilediğimiz duruşla dünyadaki mazlumların hamisi olduk
Erdoğan: Sergilediğimiz duruşla dünyadaki mazlumların hamisi oldukCumhurbaşkanı Erdoğan Rize'nin ardından Trabzon'a geçti. Erdoğan burada yaptığı açıklamada "Dik duruşumuzdan taviz vermedik. Hayalleri gerçeğe dönüştürmeye çalışırken ülkemiz adına elde ettiğimiz her kazanımda sevindik. Dünyadaki mazlumların hamisi olduk" ifadelerini kullandı.
17.02.2024Gündem
CHP'de yerel seçim aday adayları netleşmeye başladı
CHP'de yerel seçim aday adayları netleşmeye başladıBeylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 31 Mart 2024'te yapılacak olan yerel seçimlerde Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Beşiktaş Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
5.12.2023Gündem
2 liseliye arkadaşlarından acı veda: Okul dağılınca haberi duyduk
2 liseliye arkadaşlarından acı veda: Okul dağılınca haberi duydukTrabzon'da, fırtınalı havada limanda cep telefonuyla görüntü çekerken dalgaların sürüklediği denizde 5 gün sonra cansız bedenlerine ulaşılan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) Gümüşhane'de, Emir Berke Aşık (16) ise Trabzon'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.
2.12.2023Haberler
2 liseliye arkadaşlarından acı veda: Okul dağılınca haberi duyduk
2 liseliye arkadaşlarından acı veda: Okul dağılınca haberi duyduk Trabzon'da, fırtınalı havada limanda cep telefonuyla görüntü çekerken dalgaların sürüklediği denizde 5 gün sonra cansız bedenlerine ulaşılan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) Gümüşhane'de, Emir Berke Aşık (16) ise Trabzon'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.
2.12.2023Gündem
Giresun'da balık fabrikasında yangın
Giresun'da balık fabrikasında yangınGiresun'da bir balık fabrikasında öğle saatlerinde yangın çıktı. Gökyüzünü dumanların kapladığı bölgede itfaiye ekipleri, yangına müdahale ediyor.
1.12.2023Gündem
Kayıp 2 liseliden acı haber geldi! Cansız bedenine ulaşıldı
Kayıp 2 liseliden acı haber geldi! Cansız bedenine ulaşıldıTrabzon'da, limanda cep telefonuyla görüntü çekerken fırtına kaynaklı dalgaların sürüklediği denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) ve Emir Berke Aşık'ı (16) arama çalışmaları 5’nci günde de sürüyor. Çalışmalarda dev dalgalara kapılarak denizde kaybolan 2 lise öğrencisinden birinin cansız bendine ulaşıldı.
1.12.2023Haberler
Kayıp 2 liseliden acı haber geldi! Cansız bedenlerine ulaşıldı
Kayıp 2 liseliden acı haber geldi! Cansız bedenlerine ulaşıldıTrabzon’un Beşikdüzü ilçesinde 5 gün önce sahilde fotoğraf çekilmek isterken dev dalgalara kapılarak denizde kaybolan 2 lise öğrencisinden birinin cesedine sabah saatlerinde bulunmasının ardından diğer öğrencinin de cesedine ulaşıldı.
1.12.2023Gündem
Kayıp liselilerden acı detay! Sahilde bulunan mont Emir Berke Aşık'a ait çıktı
Kayıp liselilerden acı detay! Sahilde bulunan mont Emir Berke Aşık'a ait çıktıTrabzon’un Beşikdüzü ilçesinde 4 gün önce sahilde fotoğraf çekilmek isterken dev dalgalara kapılarak denizde kaybolan 2 lise öğrencisinden birine ait olduğu iddia edilen mont, cep telefonu ve kalem bulundu. Beşikdüzü-Vakfıkebir arasında çocukların dalgalara kapıldığı yerden 2 km mesafede sahilde kıyıya vurmuş şekilde bulunan montun Emir Berke Aşık'a ait olduğu öğrenildi.
30.11.2023Gündem
Trabzon'da 2 liseli dalgalara kapılmıştı! Hırka, cep telefonu ve kalem bulundu
Trabzon'da 2 liseli dalgalara kapılmıştı! Hırka, cep telefonu ve kalem bulunduTrabzon’un Beşikdüzü ilçesinde 4 gün önce sahilde fotoğraf çekilmek isterken dev dalgalara kapılarak denizde kaybolan 2 lise öğrencisinden birine ait olduğu iddia edilen hırka, cep telefonu ve kalem bulundu.
30.11.2023Gündem
2 üniversiteliyi kurtarmak için denize atladı! Kahreden bekleyiş
2 üniversiteliyi kurtarmak için denize atladı! Kahreden bekleyişTrabzon'da, limanda cep telefonuyla görüntü çekerken fırtına kaynaklı dalgaların sürüklediği denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) ve Emir Berke Aşık'ı (16) kurtarma çalışmaları sürüyor.
29.11.2023Haberler
2 liseliyi kurtarmak için denize atladı! Kahreden bekleyiş
2 liseliyi kurtarmak için denize atladı! Kahreden bekleyişTrabzon'da, limanda cep telefonuyla görüntü çekerken fırtına kaynaklı dalgaların sürüklediği denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) ve Emir Berke Aşık'ı (16) kurtarma çalışmaları sürüyor.
29.11.2023Gündem
Karadeniz’i sanki tsunami vurdu
Karadeniz’i sanki tsunami vurduÜlke genelinde birkaç gündür etkili olan sağanak yağmur, fırtına ve kar hayatı felç ederken, acı haberleri de beraberinde getirdi.
29.11.2023Gündem
Trabzon'daki kayıp liselilerin son görüntüleri ortaya çıktı!
Trabzon'daki kayıp liselilerin son görüntüleri ortaya çıktı!Beşikdüzü ilçesinde limanda cep telefonuyla görüntü çekerken dalgaların sürüklediği lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) ve Emir Berke Aşık’ın (16) son görüntüleri ortaya çıktı.
28.11.2023Haberler
Trabzon'daki kayıp liselilerin son görüntüleri ortaya çıktı!
Trabzon'daki kayıp liselilerin son görüntüleri ortaya çıktı!Beşikdüzü ilçesinde limanda cep telefonuyla görüntü çekerken dalgaların sürüklediği lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz (16) ve Emir Berke Aşık’ın (16) son görüntüleri ortaya çıktı.
28.11.2023Gündem
Marmara, Ege ve Karadeniz’e yeni uyarı: Sağanak ve fırtına hayatı felç etti
Marmara, Ege ve Karadeniz’e yeni uyarı: Sağanak ve fırtına hayatı felç ettiKasımda art arda gelen yağışlı hava, tüm yurdu etkilemeye devam ediyor. Marmara, Batı Karadeniz ve Kuzey Ege’ye bugün için fırtına uyarısı yapan Meteoroloji, hafta sonu denizin taşması sonucu 1000 evin sular altında kaldığı İzmir’de yağışların çok kuvvetli olacağını duyurdu.
28.11.2023Gündem
Karadeniz'i fırtına vurdu! Deniz taştı, dev dalgalar iki genci yuttu
Karadeniz'i fırtına vurdu! Deniz taştı, dev dalgalar iki genci yuttuTüm yurdu etkisi altına alan şiddetli fırtına, kar ve sağanak yağışlar Karadeniz'i esir aldı. Rize, Ordu, Artvin'den korkutan manzaralar geliyor.
27.11.2023Haberler
Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye Mimarlık Panoraması
Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye Mimarlık PanoramasıEbru Şevli, Mimar- Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne, politik, ekonomik, kültürel ve toplumsal dönüşümler doğrultusunda gelişen mimarlık ortamımızın önemli kırılma noktalarını ve sürece etki sağlamış mihenk taşı niteliğindeki üretimleri, günümüz mimarlarına ve akademisyenlere sorduk...
30.10.2023Mimarlık
Ayılar otomobili parçaladı! Araç sahibine sigorta şirketinden 2. şok
Ayılar otomobili parçaladı! Araç sahibine sigorta şirketinden 2. şokTrabzon’da Alaca Yaylası’na çıkan Kemal Söyler sabah kalktığında otomobilini görünce büyük bir şok yaşadı.
16.08.2023Haberler
Ayılar otomobili parçaladı! Araç sahibine sigorta şirketinden 2. şok
Ayılar otomobili parçaladı! Araç sahibine sigorta şirketinden 2. şokTrabzon’da Alaca Yaylası’na çıkan Kemal Söyler sabah kalktığında otomobilini görünce büyük bir şok yaşadı.
16.08.2023Gündem
Sakarya Valiliği'ne yeni isim! Resmi Gazete'de yayımlandı
Sakarya Valiliği'ne yeni isim! Resmi Gazete'de yayımlandıResmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi’ne göre Sakarya Valiliği'ne atanan isim belli oldu.
9.08.2023Gündem
Örnek No:55* T.C. VAKFIKEBİR (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU
Örnek No:55* T.C. VAKFIKEBİR (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU2023/11 SATIŞTAŞINMAZIN GAZETE VEYA İNTERNET HABER SİTESİ İLANIBir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis...
18.07.2023Resmi İlanlar
Beşikdüzü Seçim Sonuçları 28 Mayıs 2023: 2. Tur Seçimleri Cumhurbaşkanlığı Oy Oranları Milliyet.com.tr'de
Beşikdüzü Seçim Sonuçları 28 Mayıs 2023: 2. Tur Seçimleri Cumhurbaşkanlığı Oy Oranları Milliyet.com.tr'de28 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı 2. Tur seçimlerinin ardından Beşikdüzü Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Beşikdüzü için seçim istatistiklerine ulaşabileceğiniz gibi, diğer Trabzon ilçeleri ile birlikte Türkiye’nin toplam 973 ilçesi için de 2. tur seçim sonuçları verilerine ulaşabilirsiniz. 2. Tur Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türkiye genelinde aldığı oy sayıları ile birlikte il il seçim istatistiklerini görmek isterseniz; 1. Tur 14 Mayıs 2023 seçimlerinde hangi aday ne kadar seçmenden toplamda kaç oy aldı, 2. Tur seçim sonuçları tamamen ne zaman açıklanacak, ilk açıklanan tahmini verilere göre en çok oy alan Cumhurbaşkanı adayı kimdir gibi soruların da yanıtları ile birlikte şehir şehir ve bölge bölge ayrıntılı olarak Milliyet.com.tr’nin 2023 Seçim sayfasında bulabilirsiniz.
27.05.2023Bilgi Rehberi
Trabzon’da somon hasadına başlandı
Trabzon’da somon hasadına başlandıTrabzon’da denizdeki kafeslerde üretimi gerçekleştirilen somonların hasadına başlandı. Denizdeki kafeslerde tutulan Türk somonları tesislerde işlenmesinin ardından ihraç ediliyor.
23.05.2023Ekonomi
Trabzon'da AK Parti 4, CHP 1, İYİ Parti 1 milletvekili çıkardı
Trabzon'da AK Parti 4, CHP 1, İYİ Parti 1 milletvekili çıkardıTrabzon’da, 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan kesin sonuçlara göre; AK Parti 4, CHP ve İYİ Parti 1’er milletvekilliği kazandı. 2020 yılandan beri Ulaştırma ve Altyapı Bakanı olan Adil Karaismailoğlu memleketi Trabzon’dan milletvekili oldu.
15.05.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Beşikdüzü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.