Bidev

Bidev

Son dakika bidev haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bidev gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bidev haber sayfamızda...

Bidev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 26 bidev haberi bulunmuştur.
Basketbola destek! BİDEV Adım'ın yenisi Malatya'da atıldı
Basketbola destek! BİDEV Adım'ın yenisi Malatya'da atıldı Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), Köylerde Basketbol İçin BİDEV Adım Projesi kapsamında Malatya Yeşilyurt'ta Mahmut Çalık Anadolu Lisesi'ne kazandırdıkları basketbol sahasının açılışını gerçekleştirdi.
28.01.2024 Basketbol
BİDEV'den Samandağ'a basketbol sahası!
BİDEV'den Samandağ'a basketbol sahası! Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), Köylerde Basketbol İçin BİDEV Adım Projesi kapsamında Hatay Samandağ Mağaracık Ortaokulu'na kazandırdıkları basketbol sahasının açılışını gerçekleştirdi.
8.01.2024 Basketbol
BİDEV'den örnek proje!
BİDEV'den örnek proje! Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), çok başarılı bir çalışmaya daha imza attı.
25.09.2023 Basketbol
Köylerde basketbol için 'BİDEV' adım!
Köylerde basketbol için 'BİDEV' adım! Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), Köylerde Basketbol İçin BİDEV Adım Projesi kapsamında Şanlıurfa Eyyübiye Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu’na kazandırdıkları basketbol sahasının açılışını gerçekleştirdi.
17.06.2023 Basketbol
Depremzedeler için hazırlanan Basketbol Köyü Konteyner Yerleşkesi AFAD’a teslim edildi
Depremzedeler için hazırlanan Basketbol Köyü Konteyner Yerleşkesi AFAD’a teslim edildi Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF); Polimeks Holding, Basketbol için Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV) ve Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) iş birliğiyle, Hatay'ın Belen ilçesinde depremzedeler için 100 konteynerlik basketbol köyü kurdu. İmzalanan teslim tutanağı sonrasında “Basketköy”, Ramazan Bayramı öncesinde sakinlerini ağırlamaya hazır hale getirilerek AFAD’a teslim edildi.
18.04.2023 Basketbol
Euroleague, BIDEV'in 'Basketbol Köyü' projesini destekleyecek
Euroleague, BIDEV'in 'Basketbol Köyü' projesini destekleyecek Turkish Airlines Euroleague, Basketbol için Destek ve Eğitim Vakfı'nın (BIDEV) deprem bölgesindeki projesi olan "Basketbol Köyü"ne destek sağlayacak.
11.04.2023 Basketbol
BİDEV'den BasketKöy açıklaması
BİDEV'den BasketKöy açıklaması Hatay'ın Belen ilçesinde hayata geçirilen BasketKöy Projesi hakkında Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV) Başkan Vekili Aytek Gürkan bilgiler verdi. Proje Polimeks Holding, Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) ortaklığıyla gerçekleşiyor.
3.03.2023 Diğer
Hatay’a basketbol köyü kuruluyor
Hatay’a basketbol köyü kuruluyor Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) ile Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı’nın da destek verdiği projeyle Hatay’ın Belen ilçesinde 100 konteynerlik basketbol köyü kuracak.
2.03.2023 Basketbol
Basketbol ailesinden Hatay'a 100 konteynerlik basketbol köyü
Basketbol ailesinden Hatay'a 100 konteynerlik basketbol köyü TBF, depremden etkilenen Hatay'ın Belen ilçesinde 100 konteynerlik bir basketbol köyü inşa edeceğini açıkladı.
1.03.2023 Basketbol
Sinan Güler'den Fenerbahçe itirafı! 'Galatasaray camiası için paha biçilmezdi'
Sinan Güler'den Fenerbahçe itirafı! 'Galatasaray camiası için paha biçilmezdi' Parkedeki serüvenine nokta koyan Türk basketbolunun unutulmayacak ismi Sinan Güler, farklı kulvarlarda boy göstermeye hazırlanıyor. Girişimcilik, yöneticilik derken bir hayali daha var... Olimpik sporcu apoletini takabilmek için 3x3 Milli Takımı’nı fırsat olarak görüyor, yeni kariyerinde de en az oyunculuğu kadar ses getirmek istiyor...
23.02.2023 Basketbol
Spora da IŞIK oluyor
Spora da IŞIK oluyor Türkiye’de okul-spor birlikteliğinin en başarılı örneklerinden birisi olarak öne çıkan Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları, çok yönlü bireyler yetiştirme hedefinden vaz geçmiyor. FMV Yönetim Kurulu Başkanı Akın Süel ile Genel Sekreteri ve Işık Spor Kulübü Başkanı Zeynep Sezerman da spora desteklerinin hiç bitmeyeceğini söylüyor.
29.01.2023 Diğer
Hasan Arat 'Golden Mongoose' madalyası ile ödüllendirildi
Hasan Arat 'Golden Mongoose' madalyası ile ödüllendirildi Türk sporunun en önemli figürlerinden birisi olan Hasan Arat, Uluslararası arenada bir kez daha göğsümüzü kabarttı.
24.01.2023 Diğer
BİDEV, Avrupa Birliği ile basketbol projesine başlıyor
BİDEV, Avrupa Birliği ile basketbol projesine başlıyor Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), Erasmus+ programı ile 'BasketForAll' projesini hayata geçiriyor.
18.01.2023 Basketbol
Jr. NBA Türkiye Ligi dev final organizasyonu ile sona erdi
Jr. NBA Türkiye Ligi dev final organizasyonu ile sona erdi 9-12 yaş aralığındaki 1.000’in üzerinde erkek ve kız sporcunun yarıştığı Jr. NBA BİDEV Ligi’nin final etkinliği, Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda düzenlenen final maçları, yetenek yarışması ve kapanış töreni ile sona erdi.
16.01.2023 Basketbol
Basketbolun ‘YUVA’sı BİDEV
Basketbolun ‘YUVA’sı BİDEV Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı 2. yılını tamamlarken, kısa sürede müthiş işlere imza attı. Hasan Arat başkanlığında kurulan BİDEV’in, ‘Yuva’ belgeseli de Genel Kurul’da duygu dolu anlar yaşattı.
27.11.2022 Basketbol
Bİ'DEV' adım daha
Bİ'DEV' adım daha Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV) Olağan Genel Kurulu, Eskişehir'de bulunan Tashigo Otel'de gerçekleştirildi. BİDEV Genel Sekreteri Coşkun Teziç'in açılış konuşmasıyla başlayan genel kurula, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, BİDEV Başkanı Hasan Arat ve üyeler katıldı.
20.11.2022 Basketbol
Jr. NBA Türkiye Ligi, draft organizasyonuyla başladı
Jr. NBA Türkiye Ligi, draft organizasyonuyla başladı 9-12 yaş aralığındaki 1.000’in üzerinde erkek ve kız sporcunun yarışacağı Jr. NBA BİDEV Ligi’nin Draft etkinliği, Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
4.11.2022 NBA
NBA ve BİDEV, Türkiye'de Junior NBA Ligi kuruyor
NBA ve BİDEV, Türkiye'de Junior NBA Ligi kuruyor National Basketball Association (NBA) ve Basketbol için Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), Jr. NBA Türkiye Ligi oluşturmak iş birliği anlaşması imzaladı.
4.08.2022 NBA
BİDEV İzmir’de saha açılışında
BİDEV İzmir’de saha açılışında Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), çok önemli bir çalışmaya daha imza atarak, TEGV Çiğli Eğitim Parkı Basketbol Sahası’nı yenileyerek, hafta sonu açılışını yaptı.
11.04.2022 Basketbol
BİDEV Basketbol Gönüllüleri Projesi Antalya'da başladı
BİDEV Basketbol Gönüllüleri Projesi Antalya'da başladı Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV) nın Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile birlikte hayata geçirdiği “Basketbol Gönüllüleri Projesi” nin ilk etabı Gönüllü Antrenör Eğitim Programı BİDEV organizasyonu olarak 03 Şubat 2022 tarihinde başladı.
4.02.2022 Basketbol
BİDEV, dayanışmayla basketbolu büyütmeyi hedefliyor
BİDEV, dayanışmayla basketbolu büyütmeyi hedefliyor Basketbola yönetici, antrenör, oyuncu, hakem olarak hizmet eden insanların yanı sıra bu spora gönül verenleri bir çatı altında toplayan Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), dayanışmayı büyütmek için çalışmalarına hız verdi.
18.10.2021 Basketbol
Son dakika haberleri: Basketbol camiası BİDEV'in organizasyonunda buluştu
Son dakika haberleri: Basketbol camiası BİDEV'in organizasyonunda buluştu Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfının (BİDEV) ilk toplantısı, Eskişehir'de gerçekleştirildi.
16.10.2021 Basketbol
BİDEV’den start
BİDEV’den start Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV)’ in 1. Olağan Genel Kurulu Swissotel Bosphorus İstanbul Oteli’nde yapıldı.
1.07.2021 Basketbol
Kömen şiiri - Hüseyin Nihal Atsız
Kömen şiiri - Hüseyin Nihal Atsız Hüseyin Nihal Atsız Cumhuriyet sonrası serbest şiir yazan şairler arasındadır. Özellikle milliyetçilik, vatan ve Türkçülük üzerine yazdığı şiirlerle tanınmaktadır. Hüseyin Nihal Atsız, milliyetçilik, vatan ve Türkçülük üzerine yazdığı şiirlerle tanınmaktadır. Nihal Atsız edebi yaşamının sonuna doğru eserlerinde mistik ögeler de kullanmaya başlamıştır. Kömen şiirinde şair Orta Asya'da yaşamış Türklerin destanlarında rastlanan bir anlatıyı dile getirmiştir.
3.11.2023 Şiirler
BİDEV’den Anadolu Efes'e tebrik ziyareti
BİDEV’den Anadolu Efes'e tebrik ziyareti Basketbol İçin Eğitim ve Destek Vakfı (BİDEV), Anadolu Efes Kulübü’ne gerçekleştirdiği ziyaretle Euroleague Şampiyonluğu’nu kutladı.

Benzer Haber Etiketleri

Bidev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.