Bilal Erdoğan

Bilal Erdoğan

Son dakika Bilal Erdoğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bilal Erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bilal Erdoğan haber sayfamızda...

Bilal Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.763 bilal erdogan haberi bulunmuştur.
İlim Yayma Ödülleri başvuruların bitimine günler kala son adaylarını bekliyor
İlim Yayma Ödülleri başvuruların bitimine günler kala son adaylarını bekliyorİlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Erdoğan, bilimsel çalışmaları ve araştırmaları desteklemek amacıyla düzenlenen İlim Yayma Ödülleri'ne adaylık için son başvuru tarihi olan 31 Temmuz öncesi, bilim dünyasına çağrıda bulundu.
28.07.2021Gündem
'İlim Yayma Ödülleri Türkiye'deki bilimsel çalışmalara rol model olacak'
'İlim Yayma Ödülleri Türkiye'deki bilimsel çalışmalara rol model olacak'İlki 2019 yılında gerçekleştirilen İlim Yayma Ödülleri’nin ikincisi bu yıl düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Üç kategoride verilecek ödüllere akademisyenler, araştırmacılar, toplumda yaygın etki oluşturanlar ile ülkemizin ve insanlığın hayrına katkı sağlayan kişilerin başvurularının alınması hedefleniyor. Ödül programı öncesinde İlim Yayma ailesi, Ataşehir Sheraton Grand Hotel’de basın dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya geldi.
22.06.2021Vitrin
4. Etnospor Forumu başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan videolu mesaj
4. Etnospor Forumu başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan videolu mesajGeleneksel sporların ve oyunların bilinirliklerinin artması ve yaygınlaşması adına çalışmalarını sürdüren Dünya Etnospor Konfederasyonu (DEK) tarafından organize edilen 4. Etnospor Forumu başladı.
10.04.2021Diğer
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Etnospor mesajı
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Etnospor mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan, 4. Etnospor Forumu'na gönderdiği mesajda, "Türkiye olarak ata sporlarımızın daha da yaygınlaşması için yürütülen çabaları desteklemekte kararlıyız" sözlerine yer verdi.
10.04.2021Siyaset
Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Kırgızistan'da konferansa katıldı
Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Kırgızistan'da konferansa katıldıDünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Necmettin Bilal Erdoğan, dördüncü Uluslararası Etnospor Forumu'nun 10 Nisan'da Bakü'de çevrim içi düzenleneceğini söyledi.
9.04.2021Gündem
Son dakika... İslam alimi M. Emin Saraç'a veda
Son dakika... İslam alimi M. Emin Saraç'a vedaGelen son dakika haberine göre; YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın babası, Hadis alimi Muhammed Emin Saraç için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. "Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Muhterem hocamızı imam hatip okulu yıllarından itibaren tanıdım, tanıyorum. O günden, son dönemdeki yaşadığı sıkıntılara kadar zaman zaman fırsat buldukça ziyaretlerine de hep gittim ve bu ziyaretlerimde de kendisinden çok ama çok istifade ettim. Rabbim inşallah bizleri sevgili habibinin Liva-ül hamd ismiyle müsemma sancağı altında da beraber haşru cem eylesin" dedi.
21.02.2021Gündem
Mehmet Fatih Çıtlak kimdir, kaç yaşında? Mehmet Çıtlak biyografisi
Mehmet Fatih Çıtlak kimdir, kaç yaşında? Mehmet Çıtlak biyografisiMehmet Fatih Çıtlak kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Türkoloji Bölümü'nde Arapça ve İslami ilimler Bölümü'nde tamamlayan Mehmet Fatih Çıtlak çeşitli TV kanallarında Ramazan aylarında program yapan Mehmet Fatih Çıtlak hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik.
18.02.2021Gündem
Sosyal medya onu konuşuyor! Erdoğan'a aşı yapan doktor...
Sosyal medya onu konuşuyor! Erdoğan'a aşı yapan doktor...Dün sürpriz bir şekilde Ankara Şehir Hastanesi’ne giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koronavirüs aşısı oldu. Erdoğan aşı yaptırdığını, Telegram hesabı üzerinden “Ben de aşı oldum” diye duyurdu.
15.01.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek sayıp uyardı: 'Güvenle bakamayız'
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek sayıp uyardı: 'Güvenle bakamayız'Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da "Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübü Tesisi Açılış Töreni"nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Kendini bilen, tarihini bilen, medeniyetini bilen inançlı, ahlâklı, erdemli gençler yetiştirmeden geleceğimize güvenle bakamayız. Son dönemdeki tarihimizi ve kültürümüzü anlatan dizilerin ilgi çekmesinin gerisinde milletimizin geçmişini bilme, tanıma ve yaşatma heyecanı yatıyor' dedi.
12.01.2021Siyaset
Uluslararası İslam Dünyası Konferansı düzenlenecek
Uluslararası İslam Dünyası Konferansı düzenlenecekİstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) İslam ve Küresel İlişkiler Merkezi (CIGA), kurumsal ortakları Hamad Bin Khalifa Üniversitesi   İslami Araştırmalar Merkezi ile birlikte 12-18 Aralık tarihlerinde uluslararası bir konferansa ev sahipliği yapacak.
12.12.2020Gündem
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen ilan etti: Hesabını soracağız
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen ilan etti: Hesabını soracağızGelen son dakika haberine göre; Ermenistan işgalindeki Azerbaycan topraklarının kurtarılması dolayısıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Mehmetçik'in de katılımıyla Zafer Geçidi Töreni düzenleniyor. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev törende konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'in konuşmasının ardından kürsüden seslendi. Erdoğan konuşmasında, "Ermenilerin bazıları her şeyi yıktıkları gibi tarihi ve kültürel varlıkları da tabi zenginlikleri de yağmaladılar. Tüm bu tahribatın hesabının sorulması gerekiyor." ifadelerini kullandı.
10.12.2020Dünya
Erol Mütercimler imam hatiplerle ilgili sözleri nedeniyle hakim karşısına çıktı!
Erol Mütercimler imam hatiplerle ilgili sözleri nedeniyle hakim karşısına çıktı!Katıldığı bir televizyon programında İmam Hatip Lisesi mezunları hakkında söylediği sözler nedeniyle 1,5 yıla kadar hapsi istenen Dr. Erol Mütercimler hakim karşısına çıktı. Sanık Mütercimler savunmasında, “Konuşmalarımda ne bu okulları, ne de öğrencileri aşağılamadım” dedi.
13.11.2020Gündem
AK Parti'den 18. yıl videosu
AK Parti'den 18. yıl videosuKuruluşunun ikinci yılında Genel Başkan Erdoğan'ın aday olamadığı seçimlerde iktidarı yakalayan AK Parti, iktidardaki 18'inci yılını doldurdu. Öte yandan AK Parti'nin iktidara gelişinin 18. yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir video paylaştı.
3.11.2020Haberler
AK Parti'den 18. yıl videosu
AK Parti'den 18. yıl videosuKuruluşunun ikinci yılında Genel Başkan Erdoğan'ın aday olamadığı seçimlerde iktidarı yakalayan AK Parti, iktidardaki 18'inci yılını doldurdu. Öte yandan AK Parti'nin iktidara gelişinin 18. yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir video paylaştı.
3.11.2020Siyaset
Topyekûn eğitim reformu
Topyekûn eğitim reformuİbn Haldun Üniversitesi Külliyesi açılışında konuşan Erdoğan, “Geçtiğimiz 18 yılda her alanda tarihi eserlere ve hizmetlere imza attığımızı ama eğitim ve öğretimde, kültürde arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadığımızı düşünüyorum. Önceliğimizi aileden başlayarak eğitim öğretim hayatları boyunca evlatlarımızı hakkıyla yetiştirmek olarak değiştirmemiz şarttır” dedi
20.10.2020Siyaset
Son dakika... Erol Mütercimler hakkında iddianame! Hapsi isteniyor
Son dakika... Erol Mütercimler hakkında iddianame! Hapsi isteniyorİmam hatip lisesi mezunları hakkında bir televizyon programında söylediği sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkındaki savcılık soruşturması tamamlandı. Mütercimler hakkında "Halkın Bir Kesimini Sosyal Sınıf Din, Mezhep, Cinsiyet ve Bölge Farklılığına Dayanarak Alenen Aşağılama" suçundan 1 yıl 6 aya kadar kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
23.09.2020Gündem
Son dakika... 'Selam Tevhid kumpası' davası! İstenen cezalar belli oldu
Son dakika... 'Selam Tevhid kumpası' davası! İstenen cezalar belli olduFETÖ'nün kumpas davalarının hakim ve savcılarının yargılandığı Yargıtaydaki "Selam Tevhid kumpası" davasında esas hakkındaki mütalaa verildi. Mütalaada, aralarında Sadrettin Sarıkaya ve Vedat Dalda'nın da bulunduğu 24 eski hakim ve savcı hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi.
22.09.2020Gündem
Malazgirt kutlamaları Söğüt’te tanıtıldı
Malazgirt kutlamaları Söğüt’te tanıtıldıTürklere Anadolu’nun kapılarını açan Malazgirt Zaferi’nin 949’uncu yıl kutlamalarının tanıtımı Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Bilecik’in Söğüt ilçesinde yapıldı.
13.08.2020Siyaset
Malazgirt Zaferi'nin 949'uncu yılı etkinliklerinin tanıtımı Söğüt'te yapıldı
Malazgirt Zaferi'nin 949'uncu yılı etkinliklerinin tanıtımı Söğüt'te yapıldıMalazgirt Zaferi’nin 949'uncu yıl dönümü etkinliklerinin tanıtım toplantısı, Bilecik'in Söğüt ilçesinde yapıldı. Toplantıya Okçular Vakfı Başkanı Haydar Ali Yıldız ile Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan da katıldı.
12.08.2020Gündem
Bilal Erdoğan, Şeyh Edebali Türbesi'ni ziyaret etti, tarihi camide namaz kıldı
Bilal Erdoğan, Şeyh Edebali Türbesi'ni ziyaret etti, tarihi camide namaz kıldıOkçular Vakfı Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi N. Bilal Erdoğan, Bilecik ziyaretlerinde Şeyh Edebali Türbesini ziyaret etti, tarihi camide namaz kıldılar.
12.08.2020Gündem
Son dakika... Bilal Erdoğan: Türkiye iyi bir imtihan verdi
Son dakika... Bilal Erdoğan: Türkiye iyi bir imtihan verdi Son dakika gelen habere göre; Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, CNN Türk'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk oldu. Salgın döneminde Türkiye'nin iyi bir imtihan verdiğini belirten Erdoğan, 'Batı medeniyeti diye gençlerimize bir hayal satıldı. 100'ün üzerinde ülkeye yardım ettik' dedi.
27.07.2020Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli Fatih'in türbesinde
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli Fatih'in türbesindeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli Fatih Sultan Mehmet'in türbesini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ayasofya tüm insanlığın bir kültür mirası olarak her dinden insanların gelip gezebileceği bir yer." ifadelerini kullandı.
24.07.2020Siyaset
Bilal Erdoğan’dan Başakşehir kutlaması!
Bilal Erdoğan’dan Başakşehir kutlaması!Medipol Başakşehir’in tarihi şampiyonluğunu Bilal Erdoğan tribünden takip etti. Bilal Erdoğan, bitiş düdüğüyle beraber sahaya indi.
20.07.2020Basaksehir
Son dakika | 2019-2020 Süper Lig şampiyonu Başakşehir oldu! Okan Buruk...
Son dakika | 2019-2020 Süper Lig şampiyonu Başakşehir oldu! Okan Buruk...Süper Lig'de 2019-2020 sezonu şampiyonu Medilpol Başakşehir oldu. En yakın takipçisi Trabzonspor'un sahasında Konyaspor'u 4-3 yenildiği gecede Kayserispor'u 1-0 mağlup etmeyi başaran turuncu lacivertliler, tarihlerinde ilk kez şampiyon oldu. Başakşehir ayrıca Süper Lig tarihinin de 6. şampiyonu olmuş oldu...
19.07.2020Basaksehir
Man Adası için 359 bin lira daha ödeyecek
Man Adası için 359 bin lira daha ödeyecekCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Man Adası” açıklamaları nedeniyle daha önce karara bağlanan ancak İstinaf Mahkemesi’nce usulden bozularak yeniden görülen davalarda yine peş peşe tazminat ödemeye mahkum ediliyor.
17.07.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

bilal erdoğanetnosporerdoğanrecep tayyip erdoğanİlim Yayma Ödülleri

Bilal Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.