Bilanço

Bilanço

Son dakika bilanço haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bilanço gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bilanço haber sayfamızda...

Bilanço

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.879 bilanco haberi bulunmuştur.
Son dakika... 128 milyar dolar tartışmaları ve Kabine değişikliğiyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama
Son dakika... 128 milyar dolar tartışmaları ve Kabine değişikliğiyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamaGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. 128 milyar dolar tartışmaları, CHP'li Engin Altay'ın sözleri ve Kabine'deki revizyona ilişkin çarpıcı ifadelere yer verdi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları...
21.04.2021Siyaset
‘Kaybolmuş bir varlıktan bahsetmek mümkün değil’
‘Kaybolmuş bir varlıktan bahsetmek mümkün değil’Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, tartışma konusu olan 128 milyar dolarlık rezervin akıbetine ilişkin AA’ya konuştu.
17.04.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'ndan 128 milyar dolar açıklaması
Son dakika haberi: Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'ndan 128 milyar dolar açıklamasıSon dakika haberlere göre Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, 128 milyar dolar tutarındaki rezervin akıbetine ilişkin iddialara yanıt vererek, döviz alım-satımlarının koordinasyon içinde yapılabilmesi için Şubat 2017'de Hazine Müsteşarlığı ile TCMB'nin protokol imzaladığını, protokolle sağlıksız fiyat oluşumunun engellenmesine, döviz piyasalarındaki arz-talep dengesine ve likidite tesisine katkıda bulunulduğunu bildirdi.
16.04.2021Ekonomi
Kavcıoğlu'ndan 128 milyar dolar açıklaması
Kavcıoğlu'ndan 128 milyar dolar açıklamasıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, 128 milyar dolar tutarındaki rezervin akıbetine ilişkin iddialara yanıt vererek, döviz alım-satımlarının koordinasyon içinde yapılabilmesi için Şubat 2017'de Hazine Müsteşarlığı ile TCMB'nin protokol imzaladığını, protokolle sağlıksız fiyat oluşumunun engellenmesine, döviz piyasalarındaki arz-talep dengesine ve likidite tesisine katkıda bulunulduğunu bildirdi.
16.04.2021Uzmanpara
Myanmar'da bilanço ağırlaşıyor! Ölü sayısı 726'ya çıktı
Myanmar'da bilanço ağırlaşıyor! Ölü sayısı 726'ya çıktıMyanmar'da askeri darbe ve seçilmiş hükümet üyelerinin gözaltına alınmasına karşı yapılan protesto gösterilerinde, güvenlik güçlerinin silahlı müdahalesi sonucu ölenlerin sayısı 726'ya yükseldi.
16.04.2021Dünya
Korkunç bilanço! Alabora olan teknede ölü sayısı 42'ye yükseldi
Korkunç bilanço! Alabora olan teknede ölü sayısı 42'ye yükseldiDoğu Afrika ülkesi Cibuti'de, düzensiz göçmenleri taşıyan teknenin alabora olması sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 42'ye yükseldi.
13.04.2021Dünya
Koç Holding’den 42 milyar yatırım
Koç Holding’den 42 milyar yatırımKoç Holding’in 57. Olağan Genel Kurulu, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi İpek Kıraç, Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Koç Holding üst yönetimi ve hissedarların katılımıyla Nakkaştepe’deki holding merkezinde gerçekleşti.
11.04.2021Ekonomi
675 milyon $’lık güven imzası
675 milyon $’lık güven imzasıAkbank, yenilediği sendikasyon kredisi ile Türkiye ekonomisine 675 milyon doların üstünde destek sağladı. 367 gün vadeli sendikasyon kredisinin maliyeti Libor + % 2.50 ve Euribor + % 2.25 olarak gerçekleşti. Bankanın sürdürülebilirlik performansı kriterlerini ekleyerek gerçekleştirdiği bu başarılı işlemine 18 ülkeden 35 banka katıldı.
11.04.2021Ekonomi
Akbank sendikasyonunu yeniledi
Akbank sendikasyonunu yenilediAkbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, "Kredimize bankalardan yenileme tutarımızın yaklaşık yüzde 126’sına karşılık gelen 792 milyon dolar tutarında bir talep geldi. Gelen bu güçlü talep sonrası sendikasyon tutarımızı hedeflediğimizin üzerinde, 675 milyon doların üstünde yeniledik." ifadelerine yer verdi.
10.04.2021Uzmanpara
IMF'den 'toparlanmada finansal risk' uyarısı
IMF'den 'toparlanmada finansal risk' uyarısıUluslararası Para Fonu (IMF), ekonomik toparlanmanın eş zamanlı olmamasının ve gelişmiş ile yükselen piyasa ekonomileri arasında ayrışmasının beklendiğini belirterek, salgın sırasında alınan önlemlerin uzayan değerlemeler ve artan finansal güvenlik açıkları gibi istenmeyen sonuçlara yol açabileceğini bildirdi.
7.04.2021Uzmanpara
IMF'den 'toparlanmada finansal risk' uyarısı
IMF'den 'toparlanmada finansal risk' uyarısıUluslararası Para Fonu (IMF), ekonomik toparlanmanın eş zamanlı olmamasının ve gelişmiş ile yükselen piyasa ekonomileri arasında ayrışmasının beklendiğini belirterek, salgın sırasında alınan önlemlerin uzayan değerlemeler ve artan finansal güvenlik açıkları gibi istenmeyen sonuçlara yol açabileceğini bildirdi.
6.04.2021Ekonomi
Myanmar'da çok ağır bilanço! Ölü sayısı 570'e çıktı
Myanmar'da çok ağır bilanço! Ölü sayısı 570'e çıktıMyanmar'da askeri darbe ve seçilmiş hükümet üyelerinin gözaltına alınmasına karşı yapılan protestolara güvenlik güçlerinin silahlı müdahalesi sonucu yaşamını yitirenlerin sayısı 570'e yükseldi.
6.04.2021Dünya
Son dakika... Facia yaşandı! Parçalara ayrılan trende korkunç bilanço
Son dakika... Facia yaşandı! Parçalara ayrılan trende korkunç bilançoTüm ülke kendisini ulusal festivale hazırlarken, Hualien kenti civarında yaşanan kaza nedeniyle dehşete düştü. Turistik güzergahta ilerleyen trenin tünele sıkışıp parçalanması sonucu onlarca kişi hayatını kaybetti. Yaralılar acil olarak hastaneye kaldırıldı. Festival başlangıcında ülke yasa boğuldu.
2.04.2021Dünya
Finansal Kiralama (Leasing) Nedir, Özellikleri Nelerdir? Finansal Kiralama Sözleşmesi Nasıl Yapılır?
Finansal Kiralama (Leasing) Nedir, Özellikleri Nelerdir? Finansal Kiralama Sözleşmesi Nasıl Yapılır?Birçok şirket, işyerlerinde kullandıkları taşınabilir sermaye ekipmanlarını değiştirirken aynı zamanda bilançolarını optimize etme fırsatı sunduğu için standart borçlanma yerine leasingi tercih ediyor. Peki leasing yani finansal kiralama nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
28.03.2021Ekonomi
Son dakika: Bilanço gittikçe ağırlaşıyor! 28 Mart tablosu endişe verici
Son dakika: Bilanço gittikçe ağırlaşıyor! 28 Mart tablosu endişe vericiSon dakika haberine göre Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 220 bin 109 Kovid-19 testi yapıldı, 29 bin 58 kişinin testi pozitif çıktı, 153 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 1968 oldu, 17 bin 164 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 957 bin 93'e yükseldi.
28.03.2021Gündem
Bilanço artıyor... Ölü sayısı 23'e yükseldi!
Bilanço artıyor... Ölü sayısı 23'e yükseldi!Mısır'ın başkenti Kahire'de 10 katlı bir binanın çökmesi sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 23'e çıktı.
28.03.2021Dünya
‘Bankalar kredi verme yetkinliğini artırdı’
‘Bankalar kredi verme yetkinliğini artırdı’Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Türk bankacılık sisteminin salgın döneminde kredi kanallarını açık tuttuğunu belirterek, “Sektörün kredi vermeme gibi bir durumu yok. Tam tersine sektör kredi verme konusundaki yetkinliğini artırdı” dedi.
26.03.2021Ekonomi
Türk bankacılık sisteminin aktif büyüklüğü milli gelirin yüzde 121'ine ulaştı
Türk bankacılık sisteminin aktif büyüklüğü milli gelirin yüzde 121'ine ulaştıTürkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Türk bankacılık sisteminin bilanço büyüklüğünün 6 trilyon lirayı geçtiğini belirterek, "Toplam aktiflerin milli gelire oranı yüzde 121'e ulaştı." dedi.
25.03.2021Ekonomi
Son dakika: Bilanço gittikçe ağırlaşıyor! İşte koronavirüste 24 Mart tablosu...
Son dakika: Bilanço gittikçe ağırlaşıyor! İşte koronavirüste 24 Mart tablosu...Gelen son dakika haberi göre; Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 221 bin 738 Kovid-19 testi yapıldı, 29 bin 762 kişinin testi pozitif çıktı, 146 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 1720 oldu, 17 bin 761 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 881 bin 643'e yükseldi. Tabloda vaka ve vefat sayılarındaki artış dikkat çekti.
24.03.2021Gündem
Son Dakika: Ekonomi Reform Paketi nedir, İşte Ekonomi Reform Paketi takvimi
Son Dakika: Ekonomi Reform Paketi nedir, İşte Ekonomi Reform Paketi takvimiEkonomi Reform Paketi nedir? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomi Reform Paketi, başta ABD ve Avrupa medyasında da geniş yer buldu. Ana hatlarının belirlendiği reform paketi 12 Mart tarihinde açıklanmıştı. Ekonomi Reform Paketi takvimi belli oldu. İşte reform paketinde yer alan maddeler.
24.03.2021Ekonomi
Ekonomi Reformları Eylem Planı ilan edildi
Ekonomi Reformları Eylem Planı ilan edildiToplam 10 ana başlıktan oluşan ve ekonomi reformlarının takvimini içeren Ekonomi Reformları Eylem Planı, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın internet sitesinden kamuoyu ile paylaşıldı.
24.03.2021Uzmanpara
Son dakika: Bakan Elvan duyurdu: Ekonomi reformlarımızın takvimini tamamladık
Son dakika: Bakan Elvan duyurdu: Ekonomi reformlarımızın takvimini tamamladıkGelen son dakika haberine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan "Ekonomi Reformlarımızın takvimini tamamladık." açıklamasında bulundu. 10 ana başlıktan oluşan Ekonomi Reformları Eylem Planı, Hazine ve Maliye Bakanlığının internet sitesinden ilan edildi
23.03.2021Ekonomi
Myanmar'da bilanço ağırlaşıyor! Darbeciler 217 göstericiyi öldürdü
Myanmar'da bilanço ağırlaşıyor! Darbeciler 217 göstericiyi öldürdüMyanmar'da askeri darbe ve seçilmiş hükümet üyelerinin gözaltına alınmasına karşı düzenlenen protestolara güvenlik güçlerinin silahlı müdahalesi sonucu şimdiye kadar yaşamını yitirenlerin sayısı 217'ye yükseldi.
18.03.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! İşte Ekonomi Reform Paketi'ndeki tüm detaylar
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! İşte Ekonomi Reform Paketi'ndeki tüm detaylarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan "Ekonomi Reformları" için hazırlanan kitapçık, Hazine ve Maliye Bakanlığının internet sitesinde yayımlandı.
12.03.2021Ekonomi
Kamu işletmesinden kamuoyu için rapor
Kamu işletmesinden kamuoyu için raporKamu işletmeleri, hazırlamakla yükümlü oldukları tabloları, belirlenen iş takvimine uygun gönderecek. İşletmelerce gönderilen veriler, kamu işletmeleri raporuyla kamuoyuna duyurulacak. Kamu bankaları da düzenleme kapsamında.
10.03.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

son dakika haberson dakika haberlerekonomimerkez bankasıMyanmar

Bilanço ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.