Bodrum Kat

Bodrum Kat

Son dakika bodrum kat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bodrum kat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bodrum kat haber sayfamızda...

Bodrum Kat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.062 bodrum kat haberi bulunmuştur.
Depremde 11 kişinin öldüğü apartmanın müteahhidi: Yıkılmanın sebebi kolonun kesilmesi
Depremde 11 kişinin öldüğü apartmanın müteahhidi: Yıkılmanın sebebi kolonun kesilmesiİzmir'de yaşanan 6.6 büyüklüğündeki depremde 11 kişinin öldüğü Yağcıoğlu Apartmanı davasında sanıklarının yargılanmasına devam edildi. Duruşmada konuşan tutuklu müteahhit Şerafettin Ağar, "B bloktaki yıkılmanın tek sebebi, 23 numaralı kolonun kesilmesidir. Bundan dolayı suç duyurusunda da bulundum. Benim inşaatlarım yıkılmaz" dedi.
1.12.2021Gündem
Otel satış ihalesi
Otel satış ihalesiBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Kocaeli'de 164 odalı otel kompleksi açık artırma ile satışa sunuluyor.
24.11.2021Ekonomi
'Mustafa benim için hiç eksik değildi'
'Mustafa benim için hiç eksik değildi'Sienna Photo Awards’ta Mehmet Aslan’a birincilik ödülü getiren yılın fotoğrafının kahramanları Suriyeli Münzir Al Nezzar ile 5 yaşındaki oğlu Mustafa şimdi gelecek için daha umutlu.
31.10.2021Pazar
Uzungöl’ün yeni ‘imar planı’nda 3 kat sınırı
Uzungöl’ün yeni ‘imar planı’nda 3 kat sınırıTrabzon'da, imar kirliliği tartışmalarıyla gündeme gelen, dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl’de revize edilen ‘koruma amaçlı imar planı’nda yöresel mimaride yapılaşma esas alınıyor, konut ve pansiyonlar için 2, oteller için 3 kat sınırlaması getiriliyor. Kullanım amacı dışında tesis yapılamayacağına yer verilen planda, otopark ve hafif raylı sistemle trafik sorununa çözüm öneriliyor.
22.10.2021Emlak
Yağcıoğlu Apartmanı sanıkları, hakim karşısına çıkıyor
Yağcıoğlu Apartmanı sanıkları, hakim karşısına çıkıyorİzmir’de, geçen yıl 30 Ekim'de meydana gelen 6.6'lık depremde 11 kişinin yaşamını yitirdiği Yağcıoğlu Apartmanı'nın fenni mesulü Orhan Ayber (80) ve müteahhidi Şerafettin Ağar (71), 'bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüne ve yaralanmasına neden olmak' suçlamasıyla tutuklu yargılandıkları davada bugün hakim karşısına çıkacak.
6.10.2021Gündem
Yıkımda uzman müteahhit geliyor
Yıkımda uzman müteahhit geliyorBinaların yıkım işlerini gerçekleştirmek için uzmanlaşacak “yıkım işleri müteahhitliği”nin altyapısı oluşturuluyor. Taslak düzenlemeye göre, yıkım işlerinde yetki belgesi alacak müteahhit grupları, üç sınıfa ayrılacak. “Y1” grubundaki yıkım müteahhitleri, patlayıcı kullanma izni alarak her türlü binanın yıkım işlerini üstlenebilecek.
26.05.2021Ekonomi
İstinat duvarının yıkılmaması için hangi özelliklerde olması gerekir?
İstinat duvarının yıkılmaması için hangi özelliklerde olması gerekir?“İstinat duvarı yıkıldı, apartmanlar tahliye edildi” haberlerine sık sık rastlıyoruz. Ne yazık ki, doğru yapılmayan istinat duvarları binaları koruyacaklarına yıkımlarına sebep olabiliyor. İstinat duvarı nedir, istinat duvarı neden çöker, istinat duvarının yıkılmaması için ne yapılması gerekir? Tüm bu soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.
31.03.2021Güncel
İki adet taşınmaz kiraya verilecek
İki adet taşınmaz kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre; Bursa Büyükşehir Belediyesi İnegöl Çitli'de iki adet taşınmazı ihale usulü ile kiraya verecektir.
14.02.2021Ekonomi
Son dakika... Bodrum katta yakalandılar! 50 kişi...
Son dakika... Bodrum katta yakalandılar! 50 kişi...Gelen son dakika haberine göre; Diyarbakır'da yapılan ihbar ekipleri harekete geçirdi. 8 katlı binanın bodrum katına baskın yapan polis ekipleri koçbaşıyla kırarak içeri girdi. 50 kişiye ceza kesilirken bodrum kat mühürlendi.
28.01.2021Gündem
Koçbaşıyla kapısı kırılarak girilen mekanda 50 kişi, eğlenirken yakalandı
Koçbaşıyla kapısı kırılarak girilen mekanda 50 kişi, eğlenirken yakalandıGelen son dakika haberine göre; Diyarbakır'da yapılan ihbar ekipleri harekete geçirdi. 8 katlı binanın bodrum katına baskın yapan polis ekipleri koçbaşıyla kırarak içeri girdi. 50 kişiye ceza kesilirken bodrum kat mühürlendi.
28.01.2021Gündem
Bakan Çavuşoğlu: Büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum
Bakan Çavuşoğlu: Büyük bir mutluluk ve onur duyuyorumDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Hem Türkiye Cumhuriyeti'ne hem de kardeş Bangladeş'e yakışır bir şekilde bir bina inşa etmek istedik, gerçekten de öyle oldu. Dünyanın her yerinde ülkemize yakışır yeni büyükelçilik, başkonsolosluk binalarını kazandırmaktan ayrıca büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum." dedi.
23.12.2020Siyaset
Son dakika! Hortum İstanbul'un yanı başını vurdu geçti
Son dakika! Hortum İstanbul'un yanı başını vurdu geçtiGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul’da beklenen sağanak yağış etkisini göstermeye başladı. Yer yer etkili olan yağmura bazı vatandaşlar hazırlıksız yakalandı. Esenyurt'ta haziran ayındaki sel felaketinde bir kişinin hayatını kaybettiği Pınar Mahallesi'nde, bodrum katındaki iş yerleri boşaltıldı. Öte yandan Meteoroloji radarında İstanbul üzerine doğru yolan çıkan bulut yoğunluğu görülebiliyor. Tekirdağ'ın Marmaraereğlisi ilçesinde, kısa süreli hortum etkili oldu.
8.10.2020Gündem
Son dakika! Hortum İstanbul'un yanı başını vurdu geçti
Son dakika! Hortum İstanbul'un yanı başını vurdu geçtiGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul’da beklenen sağanak yağış etkisini göstermeye başladı. Yer yer etkili olan yağmura bazı vatandaşlar hazırlıksız yakalandı. Esenyurt'ta haziran ayındaki sel felaketinde bir kişinin hayatını kaybettiği Pınar Mahallesi'nde, bodrum katındaki iş yerleri boşaltıldı. Öte yandan Meteoroloji radarında İstanbul üzerine doğru yolan çıkan bulut yoğunluğu görülebiliyor. Tekirdağ'ın Marmaraereğlisi ilçesinde, kısa süreli hortum etkili oldu.
8.10.2020Gündem
Son dakika: LPG'li araçlarla ilgili önemli karar! Bakan açıkladı...
Son dakika: LPG'li araçlarla ilgili önemli karar! Bakan açıkladı...Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "(Elazığ depremi) İlk konutlarımızı Sürsürü'de bitirdik, teslimlerini gerçekleştireceğiz. Bu yıl sonuna kadar 8 bini Elazığ'da, 2 bini Malatya'da olmak üzere 10 bin konutumuzu bitirip vatandaşlarımıza teslim edeceğiz." dedi. Otopark Yönetmeliği ile ilgili de açıklamalarda bulunan Bakan Kurum, "Muayeneleri yapılan, uygun olan LPG'li araçlar AVM otoparklarına girebilecek."dedi.
17.09.2020Ekonomi
Bodrum katta baskın! Sigara dolum tesisi çıktı
Bodrum katta baskın! Sigara dolum tesisi çıktıElazığ polisinin tespit edip girdiği bir bodrum kat, sigara dolum tesisi çıktı. Olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alınarak hakkında yasal işlem yapıldı.
12.06.2020Gündem
Yılmaz Özdil'in Muğla'daki villasındaki kaçak eklentilerin yıkımı 10'uncu günde tamamlandı
Yılmaz Özdil'in Muğla'daki villasındaki kaçak eklentilerin yıkımı 10'uncu günde tamamlandıSon dakika haberi... Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil tarafından satın alınarak, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkım işlemi 10'uncu günde tamamlandı.
8.06.2020Gündem
Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentilerin yıkım çalışması 7'nci gününde
Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentilerin yıkım çalışması 7'nci günündeSon dakika haberi... Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil tarafından satın alınarak, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkım işlemi 7'nci günde de devam etti. Depo ve kazan dairesinin ardından müştemilattaki yıkım çalışmaları sürüyor.
5.06.2020Gündem
Özdil'in villasındaki kaçak eklentilerin yıkım çalışması 5'inci gününde
Özdil'in villasındaki kaçak eklentilerin yıkım çalışması 5'inci günündeMuğla'nın Bodrum ilçesinde, yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil tarafından satın alınarak imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkım işlemi 5'inci gününde de devam etti. Bodrum Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü gözetiminde sürdürülen çalışmalarda villa önünde bulunan moloz yığınları dikkat çekti.
3.06.2020Gündem
Son dakika... Özdil'in villasındaki yıkım sürüyor!
Son dakika... Özdil'in villasındaki yıkım sürüyor!Bir son dakika haberine göre, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin dün başlanan yıkım işlemine bugün de devam edildi. İşçilerin yıkım sırasında kaçak eklentileri hilti ile kırdığı görüldü.
31.05.2020Gündem
Son dakika: Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentiler yıkılıyor
Son dakika: Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentiler yıkılıyorSon dakika haberine göre Muğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkımına başlandı.
30.05.2020Gündem
İşte Yılmaz Özdil'in Bodrum'daki villasının kaçak bölümleri için kesilen ceza!
İşte Yılmaz Özdil'in Bodrum'daki villasının kaçak bölümleri için kesilen ceza!Muğla'nın Bodrum ilçesinde Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil adına satın aldığı villayla ilgili yeni gelişme yaşandı.
27.05.2020Gündem
Özdil'e bir şok da Bodrum Belediyesi'nden! Tespitlerin doğru olduğunu yerinde gördük
Özdil'e bir şok da Bodrum Belediyesi'nden! Tespitlerin doğru olduğunu yerinde gördükMuğla’nın Bodrum ilçesinde, yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil tarafından satın alınan ve imara aykırı yapılaşma nedeniyle mühürlenen villayla ilgili yeni gelişme yaşandı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün ardından Bodrum Belediyesi de yıkımın durdurulması yönünde karar veren Muğla 1'inci İdare Mahkemesi'ne başvurdu ve yıkım kararının yerinde olduğu yönünde savunma verdi. Savunmada, "Uydu fotoğrafları, Çevre Müdürlüğü ve Belediye imar ekiplerimizin yerinde tespitleri sonrasında yıkım kararı aldık" denildi.
19.05.2020Gündem
Yıkım ekipleri Yılmaz Özdil'in kaçak eklentilerle büyüttüğü Bodrum'daki villasında
Yıkım ekipleri Yılmaz Özdil'in kaçak eklentilerle büyüttüğü Bodrum'daki villasındaMuğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan ve bugün için yıkım kararı verilen villada, aile tarafından bugün de herhangi bir yıkım işlemi yapılmadı. Verilen sürenin dolması üzerine Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bu sabah yıkım çalışmalarına başlamak üzere villaya geldi.
13.05.2020Haberler
Son dakika I Yıkım ekipleri Yılmaz Özdil'in kaçak villasında
Son dakika I Yıkım ekipleri Yılmaz Özdil'in kaçak villasındaSon dakika gelen bilgilere göre; Muğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan ve bugün için yıkım kararı verilen villada, aile tarafından bugün de herhangi bir yıkım işlemi yapılmadı. Verilen sürenin dolması üzerine Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bu sabah yıkım çalışmalarına başlamak üzere villaya geldi. Özdil'in avukatının itirazı üzerine Muğla Bölge İdare Mahkemesi tarafından yürütmeyi durdurma kararı alındığı belirtildi.
13.05.2020Gündem
Yılmaz Özdil'in komşularının villaları da mühürlendi
Yılmaz Özdil'in komşularının villaları da mühürlendiSon dakika gelen bilgilere göre; Muğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villada, eklentilerin yıkımı için verilen süre yarın dolarken, bugün de herhangi bir çalışma yapılmadı. Bu arada Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün Özdil'in komşularının villalarından bazılarının da yapı kayıt belgelerini iptal ettiği belirtildi. Belediye ekipleri bu villaları mühürledi.
12.05.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bodrum Kat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.