Bolvadin

Bolvadin

Son dakika Bolvadin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bolvadin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bolvadin haber sayfamızda...

Bolvadin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 332 bolvadin haberi bulunmuştur.
Tehlike büyüyor! Derinliği ve uzunluğu korkutuyor
Tehlike büyüyor! Derinliği ve uzunluğu korkutuyorKonya Ovası'ndaki yüzey yarıkları yerleşim yerlerine ulaştı. Obruk oluşumunun sıklıkla görüldüğü Konya'da, yer altı su seviyesindeki azalmaya bağlı yüzeyde oluşan, kilometrece uzunlukta ve yer yer 50 santimetre açıklığındaki yarıklar, Tuzlukçu ilçesinde yerleşim yerlerini tehdit ediyor.
27.09.2021Gündem
Yine Konya yine obruk! Yer yarıldı, mezarlıklar ortaya çıktı
Yine Konya yine obruk! Yer yarıldı, mezarlıklar ortaya çıktıKonya'nın Çumra ve Karapınar ilçelerindeki bazı kırsal mahallelerde önceki yıllarda oluşan kilometrelerce uzunluktaki yüzey yarıkları, yöre sakinlerini endişelendiriyor. KTÜN Öğretim Üyesi Prof. Dr. Eren, çökme hızının bu sene biraz daha arttığını mezarlıkta yaptıkları incelemeler sonucu tespit ettiklerini kaydetti.
5.09.2021Haberler
Yine Konya yine obruk! Yer yarıldı, mezarlıklar ortaya çıktı
Yine Konya yine obruk! Yer yarıldı, mezarlıklar ortaya çıktıKonya'nın Çumra ve Karapınar ilçelerindeki bazı kırsal mahallelerde önceki yıllarda oluşan kilometrelerce uzunluktaki yüzey yarıkları, yöre sakinlerini endişelendiriyor. KTÜN Öğretim Üyesi Prof. Dr. Eren, çökme hızının bu sene biraz daha arttığını mezarlıkta yaptıkları incelemeler sonucu tespit ettiklerini kaydetti.
5.09.2021Gündem
Ege Bölgesi İlleri Ve İlçeleri Nelerdir? İsimleri Ve Nüfusları İle Birlikte Ege Şehirleri
Ege Bölgesi İlleri Ve İlçeleri Nelerdir? İsimleri Ve Nüfusları İle Birlikte Ege ŞehirleriYüz ölçümü 90.251 kilometrekare olan Ege Bölgesi, Türkiye'nin en büyük 5. bölgesidir. ''İç Batı Anadolu'' ve ''Kıyı Ege'' olmak üzere iki bölümden oluşur. Ülkemizin en uzun kıyı şeridine sahip olan Ege Bölgesinin nüfusu yaklaşık 10 milyon 320 bindir. Ege Bölgesinin illeri ve ilçeleri nelerdir? Sizin için nüfusları ile birlikte derledik.
25.08.2021Eğitim
Bolvadin'de korkutan yarıklar
Bolvadin'de korkutan yarıklarAfyonkarahisar Bolvadin ilçesi Kırkgöz Mahallesi'nde 60 santimetre genişliğinde, 500 metre uzunluğunda göçük ve yarıklar oluştu.
13.08.2021Gündem
Aliağa FK gümbür gümbür
Aliağa FK gümbür gümbürBölgesel Amatör Lig ekibi Aliağaspor FK, yeni sezon öncesi 6’sı iç transfer olmak üzere toplam 19 futbolcuyla anlaştı.
9.08.2021Ege
Afyonkarahisar'da otomobiliyle drift yapan sürücüye ceza
Afyonkarahisar'da otomobiliyle drift yapan sürücüye cezaAfyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde, otomobiliyle drift yapan sürücüye, 11 bin 812 lira ceza uygulandı.İlçe Otogarı'nda otomobil ile drift yapan sürücü, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.Durumun İlçe Emniyet Müdürlüğüne bildirilmesi üzerine kamera kayıtlarını inceleyen trafik ekipleri, drift yapılan aracın plakasını tespit etti.Sürücü T.D'ye 11 bin 812 lira idari para cezası uygulandı, araç trafikten men edildi.
26.07.2021Haberler
Hamamcının öldürüldüğü kavganın sebebi şoke etti!
Hamamcının öldürüldüğü kavganın sebebi şoke etti!Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde hamam işletmecisi Hilmi Coşkun'un (61), bıçaklanarak öldürülmesi, oğlunun yaralanmasıyla sonuçlanan kavganın şampuan yüzünden çıktığı öğrenildi. Bıçaklı, sopalı kavganın olaya karışanlardan birinin hamama girerken şampuan aldığı, çıkışta ise şampuanı kendisinin değil başkasının kullandığı gerekçesiyle parasını ödemek istememesi yüzünden çıktığı belirlendi. Olayla ilgili gözaltına alınan 10 kişiden 4'ü tutuklanırken, 6'sı ise serbest bırakıldı.
26.07.2021Gündem
Beril bebekten sonra bu kez Zeynep bebek! O sağlıkçının kucağında
Beril bebekten sonra bu kez Zeynep bebek! O sağlıkçının kucağındaAfyonkarahisar’da, üzerine sıcak su dökülmesiyle vücudunda yanıklar oluşan 15 aylık Zeynep bebek, acil tıp teknisyeni Mehmet Canko'nun kucağında ambulans helikopterle Eskişehir'e sevk edildi. Canko, mayıs ayında da üzerine dökülen sıcak suyla haşlanan Beril (1) bebeği aynı şekilde kucağında taşımıştı.
20.07.2021Gündem
Afyonkarahisar'da oluşan yarın giderek büyüyor
Afyonkarahisar'da oluşan yarın giderek büyüyorAfyonkarahisar Bolvadin ilçesinde, köye ulaşımı sağlayan yolun 2 noktası ile çevredeki tarım arazilerinde sağanak nedeniyle oluşan yarık büyüyerek, yaklaşık 2 kilometreye ulaştı. Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi (DUAM) Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özkaymak, yarığın son 20 yıl içinde yer altı su seviyesinin düşmesinin sonucu oluştuğunu belirterek, bu durumun bölgede yıkıcı depremin habercisi olmadığına işaret etti.
17.06.2021Haberler
Afyon'da oluşan derin yarıklar korkuttu! Gitgide büyüyor
Afyon'da oluşan derin yarıklar korkuttu! Gitgide büyüyorAfyonkarahisar Bolvadin ilçesinde, köye ulaşımı sağlayan yolun 2 noktası ile çevredeki tarım arazilerinde sağanak nedeniyle oluşan yarık büyüyerek, yaklaşık 2 kilometreye ulaştı. Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi (DUAM) Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özkaymak, yarığın son 20 yıl içinde yer altı su seviyesinin düşmesinin sonucu oluştuğunu belirterek, bu durumun bölgede yıkıcı depremin habercisi olmadığına işaret etti.
17.06.2021Gündem
Afyon'da korkutan yarık! Giderek büyüyor
Afyon'da korkutan yarık! Giderek büyüyorAfyonkarahisar Bolvadin ilçesinde, köye ulaşımı sağlayan yolun 2 noktası ile çevredeki tarım arazilerinde sağanak nedeniyle oluşan yarık büyüyerek, yaklaşık 2 kilometreye ulaştı. Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi (DUAM) Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özkaymak, yarığın son 20 yıl içinde yer altı su seviyesinin düşmesinin sonucu oluştuğunu belirterek, bu durumun bölgede yıkıcı depremin habercisi olmadığına işaret etti.
17.06.2021Gündem
Halkı tedirgin eden manzara! Nedeni araştırılıyor
Halkı tedirgin eden manzara! Nedeni araştırılıyorAfyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda, derinliği yer yer 1-2 metreyi bulan yarık oluştu. Yarığın nasıl ortaya çıktığıyla ilgili inceleme başlatıldı.
15.06.2021Haberler
Halkı tedirgin eden manzara! Nedeni araştırılıyor
Halkı tedirgin eden manzara! Nedeni araştırılıyorAfyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda, derinliği yer yer 1-2 metreyi bulan yarık oluştu. Yarığın nasıl ortaya çıktığıyla ilgili inceleme başlatıldı.
15.06.2021Gündem
Resmen yayımlandı! 8 fakülte ve 2 enstitü kuruldu
Resmen yayımlandı! 8 fakülte ve 2 enstitü kurulduBazı fakülte ve enstitülerin kurulması, bazı fakülte, enstitü ve yüksekokulların kapatılması ile bazı fakültelerin isimlerinin değiştirilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı, Resmi Gazete'de yer aldı.
21.05.2021Gündem
Eber Gölünde flamingolar görsel oluşturdu
Eber Gölünde flamingolar görsel oluşturduAfyonkarahisar'da baharın gelişiyle birlikte Eber Gölüne yaşam alanlarını oluşturmak için gelen flamingolar, renkli görüntüler oluşturdu.
7.05.2021Tatil
Biyoenerji tesisinde yangın! Onlarca metre yükseldi
Biyoenerji tesisinde yangın! Onlarca metre yükseldiAfyonkarahisar'ın Çay ilçesinde, biyokütle enerji santralinde çıkan yangına müdahale ediliyor. İstasyon Caddesi'ndeki santralde odun ve tomrukların bulunduğu alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangın kısmen kontrol altına alındı.
4.05.2021Gündem
Afyonkarahisar'da biyokütle enerji santralinde yangın
Afyonkarahisar'da biyokütle enerji santralinde yangınAfyonkarahisar'da, Çay ilçesi İstasyon bölgesindeki biyoenerji tesisinde yangın çıktı. Tesisin cüruf depolama alanında yer alan geri dönüşüm noktasında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın, endişe yarattı.
3.05.2021Haberler
TIR ile otomobil çarpıştı! 3 kişi hayatını kaybetti
TIR ile otomobil çarpıştı! 3 kişi hayatını kaybettiAfyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde TIR ile otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
15.04.2021Gündem
Afyon İl Posta Kodu Nedir? Afyon İlçelerinin Posta Kodları
Afyon İl Posta Kodu Nedir? Afyon İlçelerinin Posta KodlarıPosta kodu, basit bir detay olarak görülse de gönderim işlerinin oldukça önemli bir detayını oluşturmaktadır. Posta kodu eksik olan kargolarda ise çoğu zaman büyük karışıklıklar meydana gelmektedir. Bu karışıklıkların önüne geçebilmek adına posta gönderirken, alıcı adresinin mutlaka doğru posta koduyla gönderilmesi gerekmektedir. Peki, Afyon il posta kodu nedir? Afyon ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte sizin için hazırladığımız Afyon’a ve ilçelerine ait posta kodu listesi.
24.04.2020Posta Kodları
3 Nerenin Plakası? Afyon İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
3 Nerenin Plakası? Afyon İlçelerinin Plaka Kodları Ve HarfleriÜlkemizde toplam 81 il bulunuyor. Bu 81 ilinde ayrı ayrı plaka kodları bulunuyor. Plaka kodları 01 ile başlayıp 81'e kadar gitmektedir. Her ilin bundan dolayı özel olan plaka kodu bulunur. 03 plakası da o plaka kodlarından biridir. Peki, 03 nerenin plakası? İşte 03 plaka numarasına dair tüm detaylar.
25.04.2020Plaka Kodları
Afyonkarahisar Haritası: Afyonkarahisar İlçeleri Nelerdir? Afyonkarahisar'ın İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Afyonkarahisar Haritası: Afyonkarahisar İlçeleri Nelerdir? Afyonkarahisar'ın İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Kısaca Afyon olarak anılan Afyonkarahisar, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir. Tatil rotalarında yol üstünde kalan bu şehir hakkında merak edilenler de oldukça fazladır. Afyonkarahisar’ın kaç ilçesi var ve nüfusu ne kadardır gibi sık sorulan soruların cevaplarını derledik.
17.09.2020Haritalar
Tarihi Kırkgöz Köprüsünün ihalesi gerçekleşti
Tarihi Kırkgöz Köprüsünün ihalesi gerçekleştiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Afyonkarahisar'ın turizmine katkı sağlayacak olan Bolvadin Tarihi Kırkgöz Köprüsü Antik Yol ve Taş Köprü Uygulama projesi ihalesinin gerçekleştiğini duyurdu.
12.02.2021Ekonomi
'İlaç siparişini reddettin, firmayı zarara uğrattın' deyip 75 bin lira dolandırdılar!
'İlaç siparişini reddettin, firmayı zarara uğrattın' deyip 75 bin lira dolandırdılar!Afyonkarahisar’da hayvancılıkla uğraşan Halil Balcı'yı (66) telefonla arayıp kendisini 'avukat' ve 'Merkez Bankası genel müdürü' olarak tanıtan şüpheliler, evine kargoyla gelen ilacı almayı reddettiği için firmayı zarara uğrattığı yalanıyla 75 bin lira dolandırdı. Damadının uyarısının ardından dolandırıldığını anlayan Balcı, polise şikayette bulundu.
3.02.2021Gündem
Kamyonun otomobile çarptığı kaza, kamerada
Kamyonun otomobile çarptığı kaza, kameradaAFYONKARAHİSAR'ın Bolvadin ilçesinde kamyonun otomobile çarptığı kazada 1'i ağır, 2 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
3.02.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

AfyonkarahisarYARIKBolvadinafyonSON DAKİKA HABERLER

Bolvadin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.