Bozova

Bozova

Son dakika Bozova haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bozova gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bozova haber sayfamızda...

Bozova

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 337 bozova haberi bulunmuştur.
Dünyanın ‘ilk’leri Taş Tepeler’de
Dünyanın ‘ilk’leri Taş Tepeler’deGöbeklitepe ve Karahantepe’nin de aralarında bulunduğu Neolitik Çağ'a tarihlenen “Taş Tepeler”de yeni dönem kazılarından çıkan eserler tarihi yeniden yazacak. Kazı Başkanı Necmi Karul, “Tarih öncesi insana bu denli yaklaşabildiğimiz pek fazla yer yok” diyor
15.12.2021Kültür Sanat
Bakan Soylu: PKK’nın sözde Gap-Rıha Eyalet Sorumlusu Ferhat Tunç öldürüldü
Bakan Soylu: PKK’nın sözde Gap-Rıha Eyalet Sorumlusu Ferhat Tunç öldürüldüPKK'nın sözde Gap-Rıha eyalet sorumlusu 'Rubar' kod adlı Ferhat Tunç, Şanlıurfa'da Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı'nın koordinesinde gerçekleştirilen operasyonla ölü ele geçirildi.
7.12.2021Gündem
Kaybolan atını bulan sahibi gözlerine inanamadı
Kaybolan atını bulan sahibi gözlerine inanamadıŞanlıurfa’nın Bozova ilçesinde birkaç gün önce kaybolan atın üzeri beton ile kapalı kanalizasyon çukuruna düştüğü ortaya çıktı. At beton kırılarak kurtarıldı.
28.11.2021Gündem
Çobanların vazgeçilmezi "Guregh" cinsi köpekler Şanlıurfa'da yetiştiriliyor - AA - taslakta
Çobanların vazgeçilmezi "Guregh" cinsi köpekler Şanlıurfa'da yetiştiriliyor - AA - taslaktaGüçlü ve iri cüsseleriyle "Kurtboğan" olarak da bilinen ve ülke çapındaki yarışmalarda dereceler alan has çoban köpekleri "Guregh"ler, Şanlıurfa'da yetiştiriliyor.
17.11.2021Yaşam
Cinayet şüphelisi gelin arabasında yakalandı!
Cinayet şüphelisi gelin arabasında yakalandı!Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde yaylım ateşine tuttukları otomobilde Bedih Zenciroğlu'nu (48) öldürüp, oğlu İbrahim Zenciroğlu'nu (22) da yaralayan şüphelilerden biri düğün için süslenen gelin arabasında, diğeri ise gizlendiği çiftlik evinde yakalandı.
3.11.2021Haberler
Cinayet şüphelisi gelin arabasında yakalandı! 'Beni 100 bin liraya kiraladılar'
Cinayet şüphelisi gelin arabasında yakalandı! 'Beni 100 bin liraya kiraladılar'Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde yaylım ateşine tuttukları otomobilde Bedih Zenciroğlu'nu (48) öldürüp, oğlu İbrahim Zenciroğlu'nu (22) da yaralayan şüphelilerden biri düğün için süslenen gelin arabasında, diğeri ise gizlendiği çiftlik evinde yakalandı.
3.11.2021Gündem
Güneydoğu Anadolu Bölgesi İlleri Ve İlçeleri Nelerdir? İsimleri Ve Nüfusları İle Güneydoğu Anadolu Şehirleri
Güneydoğu Anadolu Bölgesi İlleri Ve İlçeleri Nelerdir? İsimleri Ve Nüfusları İle Güneydoğu Anadolu ŞehirleriGüneydoğu Anadolu Bölgesi, Türkiye'nin yüz ölçümü bakımından en küçük bölgesidir.. 59.176. kilometrelik bir alanı kaplayan bölgede 9 il yer alıyor. Bölgede nüfusu 1 milyonun üstünde olan 3 şehir bulunmaktadır. Bu şehirler, Şanlıurfa, Gaziantep ve Diyarbakır'dır. Güneydoğu Anadolu Bölgesi illeri ve ilçeleri nelerdir? Nüfusları ile birlikte listeledik.
27.10.2021Eğitim
Tescilli yerli yer fıstığı 'Ayşehanım' GAP çiftçisine alternatif ürün olacak
Tescilli yerli yer fıstığı 'Ayşehanım' GAP çiftçisine alternatif ürün olacakTescilli yerli yer fıstığı "Ayşehanım", Şanlıurfa'da yapılan denemelerde sağladığı verimle bölge çiftçisinin yeni alternatif ürünü olacak.
17.10.2021Ekonomi
Hız var, kemer ve takip sistemi yok
Hız var, kemer ve takip sistemi yokAfyonkarahisar ve Şanlıurfa’da 6 öğrencinin hayatını kaybettiği servis kazalarının ardından, öğrenci servislerinin güvenliği yeniden gündeme geldi
16.10.2021Gündem
Şanlıurfa'da öğrenci servisi devrildi
Şanlıurfa'da öğrenci servisi devrildiŞanlıurfa'nın Bozova ilçesinde öğrenci servis minibüsünün şarampole devrildiği kazada İrem Çevik (15) isimli öğrenci yaşamını yitirirken, 5 kişi yaralandı.
11.10.2021Haberler
Acı haber geldi! Öğrenci servis minibüsü devrildi
Acı haber geldi! Öğrenci servis minibüsü devrildiŞanlıurfa'nın Bozova ilçesinde öğrenci servis minibüsünün şarampole devrildiği kazada İrem Çevik (15) isimli öğrenci yaşamını yitirirken, 5 kişi yaralandı.
11.10.2021Gündem
Kuzenlerin sopalı kavgası kameraya yansıdı
Kuzenlerin sopalı kavgası kameraya yansıdıŞanlıurfa’da kuzen çocuklarının kavgasına aile büyükleri de dahil olunca sopalar havada uçuştu. Kavga sırasında Turgut Çetiner yaralanırken, o anlar kameralara yansıdı.
16.09.2021Haberler
Kuzenlerin sopalı kavgası! Aileler de dahil oldu
Kuzenlerin sopalı kavgası! Aileler de dahil olduŞanlıurfa’da kuzen çocuklarının kavgasına aile büyükleri de dahil olunca sopalar havada uçuştu. Kavga sırasında Turgut Çetiner yaralanırken, o anlar kameralara yansıdı.
16.09.2021Gündem
18 liraya sattık 120 liraya yedik
18 liraya sattık 120 liraya yedikGeçen sezon Antep fıstığında ‘var yılı’ olmasına rağmen kilogramı üreticiden 18 liraya çıkan fıstığı tüketici 120 lirayı aşan fiyatlarla yedi. Bu sezon ise ‘yok yılı’ yaşanıyor. Aradaki fark bu yıl daha fazla açılacak.
4.09.2021Ekonomi
Şimdiki zamanın hikayesi
Şimdiki zamanın hikayesi BÜNYAMİN AYGÜN‘Mimozalı Kadın’ merdivenleri OZAN GÜZELCEBeyoğlu semtinin Kılıç Ali Paşa Mahallesi’de bulunan Enli Yokuşu’ndaki eskimiş merdivenleri Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerinin çizdiği Osman Hamdi Bey’in “Mimozalı Kadın” eseri ile adeta bir sanat köşesine dönüştü...
25.07.2021Kültür Sanat
Kurban Bayramı tatilinin 7'nci gününde acı bilanço! 38 ölü, 255 yaralı
Kurban Bayramı tatilinin 7'nci gününde acı bilanço! 38 ölü, 255 yaralıKurban Bayramı tatilinin 7'nci gününde meydana gelen kazalarda 8 kişi hayatını kaybetti, 45 kişi yaralandı. Tatil süresince yaşanan kazalarda toplam 38 kişi yaşamını yitirdi, 255 yaralı da hastanelerde tedavi altına alındı.
23.07.2021Gündem
Jeotermal enerjili sera atağı
Jeotermal enerjili sera atağı"GAP'ın başkenti" Şanlıurfa'da jeotermal enerji kullanılarak 500 dönüm alanda seracılığın yapıldığı Harran Ovası'ndaki Karaali bölgesinde, yeni kuyular açılarak seracılığın 1500 dönüm araziye yayılması hedefleniyor.
26.06.2021Uzmanpara
Antep fıstığına Karagöz korkusu
Antep fıstığına Karagöz korkusuGüneydoğu Anadolu Bölgesi’ni ciddi oranda etkileyen kuraklık, Antep fıstığında sadece bu sezonu değil gelecek sezonu da tehdit ediyor. Üreticiler, ağaçlarda bir sonraki sezonda çıkacak ürünü gösteren ‘karagözlerin’ çok az olduğunu söyledi
26.05.2021Ekonomi
Tarlada kaydettiler! Birbirlerine sarılı halde, 2 dev...
Tarlada kaydettiler! Birbirlerine sarılı halde, 2 dev...Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde dünyanın en zehirli yılanı olarak bilinen 2 engereğin boş arazide birbirlerine sarılı haldeki 'çiftleşme dansı' cep telefonu kameralarına yansıdı.
12.05.2021Gündem
Engereklerin 'çiftleşme dansı'nı böyle görüntülediler
Engereklerin 'çiftleşme dansı'nı böyle görüntüledilerŞANLIURFA'nın Bozova ilçesinde dünyanın en zehirli yılanı olarak bilinen 2 engereğin boş arazide birbirlerine sarılı haldeki 'çiftleşme dansı' cep telefonu kameralarına yansıdı.
12.05.2021Yaşam
Son dakika haberi: Dünyanın en zehirli yılanlarından biri! Şanlıurfa'da görüldü
Son dakika haberi: Dünyanın en zehirli yılanlarından biri! Şanlıurfa'da görüldüGelen son dakika haberine göre; Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde dünyanın en zehirli yılanı olarak bilinen 2 engereğin boş arazide birbirlerine sarılı haldeki 'çiftleşme dansı' cep telefonu kameralarına yansıdı.
12.05.2021Gündem
Otomobiller kafa kafaya çarpıştı! 2 ölü, 2'si çocuk 5 yaralı
Otomobiller kafa kafaya çarpıştı! 2 ölü, 2'si çocuk 5 yaralı Şanlıurfa’da, 2 otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaşamını yitirdi, 2'si çocuk 5 kişi de yaralandı. Öte yandan kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
27.04.2021Gündem
63 Nerenin Plakası? Şanlıurfa İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
63 Nerenin Plakası? Şanlıurfa İlçelerinin Plaka Kodları Ve HarfleriÜlkemizde 81 il bulunmaktadır. Bulunan her ilin birbirinden farklı plaka kodları bulunmaktadır. Plaka kodları araçların plakalarının ilk iki hanelerinde yer alır ve araçların hangi şehre kayıtlı olduklarını gösterir. Peki 63 nerenin plakası? Şanlıurfa ilçelerinin plaka kodları ve harfleri nelerdir? Sizler için bu konuyu detayları ile derledik.
23.04.2020Plaka Kodları
Şanlıurfa Haritası: Şanlıurfa İlçeleri Nelerdir? Şanlıurfa İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Şanlıurfa Haritası: Şanlıurfa İlçeleri Nelerdir? Şanlıurfa İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Şanlıurfa ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan ayrıca yemekleri, tarihi ve turistik bölgeleri ile ön plana çıkan şehirlerden bir tanesidir. Bu sebeple birçok kişi Şanlıurfa'ya ziyaretler yaparak bölge hakkında bilgiler edinmek ister. Şanlıurfa ile ilgili detayları derledik.
15.09.2020Haritalar
3 kişinin cesedi panelvandan çıkmıştı!
3 kişinin cesedi panelvandan çıkmıştı!Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde balık avlamak için gölet kenarında kamp yaptıkları panelvanda ölü olarak bulunan 3 kişinin araç içerisinde; ısınmak için taş ocağı mangalında yaktıkları kömür ateşinden, havaya karışan karbonmonoksit gazı nedeniyle zehirlendikleri belirlendi.
23.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bozova ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.