Buğra Kavuncu

Buğra Kavuncu

Son dakika Buğra Kavuncu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Buğra Kavuncu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Buğra Kavuncu haber sayfamızda...

Buğra Kavuncu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 92 bugra kavuncu haberi bulunmuştur.
'Bu ülkede vatandaş demokrasiye inanır'
'Bu ülkede vatandaş demokrasiye inanır'CHP lideri Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı İmamoğlu’nun göreve gelişinin 2. yıl dönümü dolayısıyla yaptığı konuşmada “İnsanlar demokrasiye inanıyorlar. Haksızlık yapanlara ders vermesini biliyorlar. İstanbul’u kazanan Türkiye’yi kazanır” dedi.
24.06.2021Siyaset
Kavuncu’ya FETÖ’den takipsizlik
Kavuncu’ya FETÖ’den takipsizlikİYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında yürütülen “FETÖ” soruşturması tamamlandı. İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ’ın iddiaları üzerine başlatılan soruşturmada savcılık Kavuncu hakkında takipsizlik kararı verdi.
3.06.2021Siyaset
Son dakika! İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında takipsizlik
Son dakika! İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında takipsizlikİYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında yürütülen FETÖ soruşturmasında takipsizlik kararı verildi.
2.06.2021Gündem
Son dakika! FETÖ soruşturmasında Ümit Özdağ’ın bilgisine başvuruldu
Son dakika! FETÖ soruşturmasında Ümit Özdağ’ın bilgisine başvurulduİYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında resen başlatılan FETÖ soruşturması kapsamında İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ’ın bilgisine başvuruldu. Özdağ ifade sonrası yaptığı basın açıklamasında, İYİ Parti’nin vatansever insanlar tarafından kurulduğunu söyleyerek, “Onların bu samimi inanç ve duygularına ihanet edilmesinedir bizim isyanımız” dedi.
26.05.2021Gündem
Buğra Kavuncu hakkındaki̇ soruşturmada Ümi̇t Özdağ'ın i̇fadesi̇ alınacak
Buğra Kavuncu hakkındaki̇ soruşturmada Ümi̇t Özdağ'ın i̇fadesi̇ alınacakİYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ'ın ifadesine başvurulacak.
24.05.2021Siyaset
İmamoğlu’nun, Akşener ve Buldan’lı paylaşımı tartışma yarattı
İmamoğlu’nun, Akşener ve Buldan’lı paylaşımı tartışma yarattıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan nezdinde tüm kadın siyasetçilerin ve Türkiye genelindeki kadın belediye başkanı mevkidaşlarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım” paylaşımına Millet İttifakı ortağı İYİ Parti’den bazı isimler sert tepki gösterdi.
9.03.2021Siyaset
İYİ Parti’den istifa eden Özdağ: Makam için parti onurunu sattınız
İYİ Parti’den istifa eden Özdağ: Makam için parti onurunu sattınızİstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, hakkındaki ihraç kararını yargı yoluyla iptal ettirerek geri döndüğü İYİ Parti’den dün istifa etti.
5.03.2021Siyaset
Son dakika... Ümit Özdağ İYİ Parti'den istifa etti! Meral Akşener'e şok suçlama
Son dakika... Ümit Özdağ İYİ Parti'den istifa etti! Meral Akşener'e şok suçlamaGelen son dakika haberine göre; İYİ Parti Kurucular Üyesi ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, TBMM’de basın toplantısı düzenledi. Mahkeme kararıyla dönen Ümit Özdağ, İYİ Parti'den istifa ettiğini açıkladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in FETÖ ile iltisaklılarla birlikte yürüdüğünü belirten Ümit Özdağ,, 'Vatanseverlere vermiş olduğum bir söz vardı. FETÖ, PKK ve diğer bölücü unsurlar, küreselleşmeye teslim olmuş gruplar sızamaz. Ben bu sızma ile mücadele ettim. Akşener'i bu rahatsız etmiş. İYİ Parti'nin iktidar olabilmesi için mart seçimlerinden 5 ay önce Akşener'e 7 sayfalık bir raporla İYİ Parti'nin seçimlere tek başına girmesi gerektiğini anlattım' açıklamasında bulundu.
4.03.2021Siyaset
İhracın iptal edilme sebebi: Gerekçelerin farklı olması hukuka aykırı
İhracın iptal edilme sebebi: Gerekçelerin farklı olması hukuka aykırıİstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın İYİ Parti’den ihracının iptaline ilişkin kararın gerekçesi açıklandı.
21.01.2021Siyaset
Ümit Özdağ hakkında gerekçeli karar açıklandı
Ümit Özdağ hakkında gerekçeli karar açıklandıİstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın İYİ Parti'den ihraç edilmesinin mahkemece iptali kararının gerekçesi açıklandı. Kararda, Özdağın disipline sevk gerekçesi ile hakkındaki soruşturma sebeplerinin farklı olması ve tesis edilen karardaki gerekçelerin de farklı olduğu belirtildi.
20.01.2021Siyaset
Son dakika... İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı karıştı, istifalarla yönetim düştü
Son dakika... İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı karıştı, istifalarla yönetim düştüİYİ Parti Muğla İl Başkanlığı, partisinin aldığı ihraç kararı mahkemece iptal edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın ziyaret edeceğini açıklaması üzerine karıştı. 62 kişiden oluşan İl Başkanlığı Yönetim Kurulu'ndan 51 isim istifa etti. İstifalar üzerine İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ'ın yönetimi düştü, parti binasının kilidi değiştirildi.
14.01.2021Siyaset
Ümit Özdağ kararı! İhracı iptal edildi
Ümit Özdağ kararı! İhracı iptal edildiAnkara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, Ümit Özdağ'in İYİ Parti'den kesin ihracına ilişkin kararı iptal etti.
13.01.2021Haberler
Son dakika... Ümit Özdağ kararı! İhracı iptal edildi
Son dakika... Ümit Özdağ kararı! İhracı iptal edildiGelen son dakika haberine göre; Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, Ümit Özdağ'ın İYİ Parti'den kesin ihracına ilişkin kararı iptal etti. Karar sonrası Ümit Özdağ, 'Özdağ, "Mahkemenin doğru karar aldığını düşünüyorum. Bu güne kadar yapmış olduğum açıklamaların arkasında duruyorum. Hiçbir açıklamamdan dolayı pişman değilim" dedi.
13.01.2021Siyaset
Özdağ’ın İYİ Parti’den ihracı davalık oldu
Özdağ’ın İYİ Parti’den ihracı davalık olduİstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İYİ Parti’den ihraç edilmesi kararına itiraz ederek, Ankara Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurdu.
5.01.2021Siyaset
Ümit Özdağ'ın İYİ Parti'den ihracına itiraz davası 13 Ocak'ta görülecek
Ümit Özdağ'ın İYİ Parti'den ihracına itiraz davası 13 Ocak'ta görülecekİstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın, İYİ Parti tarafından partiden ihraç edilmesi kararına itirazda bulunarak açtığı davanın duruşması, 13 Ocak'ta görülecek.
4.01.2021Siyaset
Son dakika... Ümit Özdağ: Ekrem İmamoğlu bana büyük terbiyesizlik yaptı
Son dakika... Ümit Özdağ: Ekrem İmamoğlu bana büyük terbiyesizlik yaptıİYİ Parti'den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, konuk olduğu bir programda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı. İmamoğlu'nun kendisine büyük bir terbiyesizlik yaptığını ve buna rağmen kendisini desteklediğini söyleyen Özdağ, "Bu terbiyesizliği kamuoyu ile paylaşmayacağım" dedi.
18.12.2020Siyaset
‘Millet İttifakı genişleyebilir’
‘Millet İttifakı genişleyebilir’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP ile kurulan Millet İttifakı’nın genişletilmesinde sakınca bulmadıklarını söyledi.
27.11.2020Siyaset
Özdağ, savunmasında Akşener’i suçladı: Millet ittifakı tam bir hezimet
Özdağ, savunmasında Akşener’i suçladı: Millet ittifakı tam bir hezimetİstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partiden ihracına karar veren Müşterek Disiplin Kurulu’na gönderdiği savunmasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e suçlamalar yöneltirken, CHP ile kurulan Millet İttifakı’nın, “hezimete neden olduğunu” savundu.
18.11.2020Siyaset
Son dakika haberi... İYİ Partili Kavuncu'dan Ümit Özdağ'ın iddialarına yanıt
Son dakika haberi... İYİ Partili Kavuncu'dan Ümit Özdağ'ın iddialarına yanıtGelen son dakika haberine göre, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti'den ihraç edilen Ümit Özdağ'ın kendisi hakkındaki 'İYİ Parti'deki genel başkanlık ve FETÖ' iddialarına CNN TÜRK'te yanıt verdi.
17.11.2020Siyaset
Ümit Özdağ ihraç edildi
Ümit Özdağ ihraç edildiİyi Parti’den ihraç edilen Özdağ, yargıya başvuracağını belirterek, “Bekliyordum bu kararı” dedi. Özdağ’a destek veren İYİ Parti Adana Milletvekili Koncuk da istifa etti
17.11.2020Siyaset
‘Çok üzülüyorum’
‘Çok üzülüyorum’Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i genel merkezde ziyaret etti.
17.11.2020Siyaset
İYİ Parti'den ihraç edilen Ümit Özdağ: Bekliyordum
İYİ Parti'den ihraç edilen Ümit Özdağ: BekliyordumİYİ Parti'den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN TÜRK'te yayınlanan Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Özdağ, ihraç kararıyla ilgili olarak 'bekliyordum' açıklamasında bulundu. Parti kurma iddialarıyla da ilgili açıklama yapan Özdağ, "Parti kurmayacağım, başka bir partiye de geçmeyeceğim." dedi.
16.11.2020Siyaset
Son dakika... İYİ Parti'de deprem! Üst üste ihraç ve istifa haberi...
Son dakika... İYİ Parti'de deprem! Üst üste ihraç ve istifa haberi...Gelen son dakika haberine göre; İYİ Parti Disiplin Kurulu, oy birliğiyle, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın partiden ihracına karar verdi. Öte yandan İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk partisinden istifa ettiğini açıkladı.
16.11.2020Siyaset
Son dakika... Ümit Özdağ İYİ Parti'den ihraç edildi
Son dakika... Ümit Özdağ İYİ Parti'den ihraç edildiGelen son dakika haberine göre; İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İYİ Parti Disiplin Kurulu tarafından oy birliğiyle partisinden ihraç edildi.
16.11.2020Siyaset
İYİ Parti üyesi bir grup eylem yaparak İstanbul İl Başkanı'nın istifasını istedi
İYİ Parti üyesi bir grup eylem yaparak İstanbul İl Başkanı'nın istifasını istediİYİ Partili üyesi bir grup İstanbul İl Başkanlığı önünde toplanıp protesto gösterisi düzenleyerek İYİ Parti Adalet ve Hukuk Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem ve İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun istifa etmesini istedi.
14.11.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İYİ Partiümit özdağbuğra kavuncuihraçFETÖ

Buğra Kavuncu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.