Buluşma

Buluşma

Son dakika buluşma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan buluşma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan buluşma haber sayfamızda...

Buluşma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.729 buluşma haberi bulunmuştur.
Perihan İnci’den aile şirketlerine öneri
Perihan İnci’den aile şirketlerine öneriTürkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi’nin kapalı oturum olan CEO’lar ile buluşma etkinliği, Denizli Genç İş İnsanları Derneği (DEGİAD) işbirliği ile İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci’nin katılımıyla düzenlendi.
23.05.2022Ege
İstanbul’un yeni ‘Sanat Meydanı’
İstanbul’un yeni ‘Sanat Meydanı’MERKUR, Zilberman, .artSümer ve Pi Artworks’u bu yıl başında bünyesine katan Piyalepaşa İstanbul, yeni “Sanat Meydanı” ile şehrin sanat rotasında “Ben de varım” diyor.
22.05.2022Kültür Sanat
Haftanın mekanları...
Haftanın mekanları...SERCAN KISMET Akdeniz mutfağıBodrum Yalıkavak Gökçebel Koyu’nda restoran, bar ve beach konseptiyle hizmet veren The Galliard Cove House, İspanya, İtalya ve Fransa’dan karma lezzetler ile modern Akdeniz mutfağını öne çıkarıyor...
21.05.2022Cadde
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gençlere: Hayallerinizden asla vazgeçmeyin
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gençlere: Hayallerinizden asla vazgeçmeyinİlk gençlik yıllarından bu yana hak ve adalet için önemli mücadeleler verdiğini söyleyen Erdoğan, gençlere “Hayallerinizden asla vazgeçmeyin. Şartların zorluğuna aldırmayın, imkanların kıtlığına teslim olmayın” diye seslendi.
20.05.2022Siyaset
Erdoğan'dan 19 Mayıs Gençlik Buluşması'nda net mesaj: Gençleri kucaklayan anlayışla tuzakları bozduk
Erdoğan'dan 19 Mayıs Gençlik Buluşması'nda net mesaj: Gençleri kucaklayan anlayışla tuzakları bozdukCumhurbaşkanı Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle düzenlenen İstiklal Türküleri Lansmanı ve Temsilci Gençler ile Milli Sporcuların Buluşma Programı'nda konuşuyor. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Gençleri kucaklayan bir anlayış ile Türkiye'nin önüne kurulan tuzakları birer birer bozduk. 15 Temmuz'da darbeciler sokağa çıktıklarında karşılarında işte bu gençliği buldular." ifadelerini kullandı.
19.05.2022Haberler
Son dakika: Erdoğan'dan 19 Mayıs Gençlik Buluşması'nda net mesaj: Gençleri kucaklayan anlayışla tuzakları bozduk
Son dakika: Erdoğan'dan 19 Mayıs Gençlik Buluşması'nda net mesaj: Gençleri kucaklayan anlayışla tuzakları bozdukCumhurbaşkanı Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle düzenlenen İstiklal Türküleri Lansmanı ve Temsilci Gençler ile Milli Sporcuların Buluşma Programı'nda konuştu. Sözlerine "İlk gençlik yıllarından beri hayatını medeniyet hak ve adalet davasına adamış bir büyüğünüz olarak diyorum ki hayallerinizden asla vazgeçmeyin." ifadeleri ile başlayan Erdoğan "Gençleri kucaklayan bir anlayış ile Türkiye'nin önüne kurulan tuzakları birer birer bozduk. 15 Temmuz'da darbeciler sokağa çıktıklarında karşılarında işte bu gençliği buldular." şeklinde konuştu.
19.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şiir
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şiirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerle buluşmasında Nurullah Genç'in 'Beni Yakışına' şiirini de okudu.
19.05.2022Haberler
İş çıkışında konser
İş çıkışında konserİş Sanat’ın İş Kuleleri Kibele Heykeli Önü’nde düzenlediği ve şehrin stresini atmak isteyenlerin bir araya geldiği “Cuma İş Çıkışı” açık hava konserleri bu sezon Hey! Douglas ile yeniden başladı.
19.05.2022Kültür Sanat
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Millet Kütüphanesi'nde gençlerle buluşma
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Millet Kütüphanesi'nde gençlerle buluşmaCumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'nde gençlerle buluştuğunu duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu akşam 21.00'da sosyal medya hesaplarından ve televizyon ortak yayınından buluşmanın takip edilebileceğini aktardı.
18.05.2022Siyaset
Son dakika: NATO'ya yeni üyelik konusunda Türkiye'nin tavrını çok net belirtti: Garanti istiyoruz
Son dakika: NATO'ya yeni üyelik konusunda Türkiye'nin tavrını çok net belirtti: Garanti istiyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile görüştü. Çavuşoğlu, NATO’ya üye olmak isteyen İsveç ve Finlandiya’ya atıfta bulunarak 'PKK'yı kendilerine daha yakın görüyorlar. Blinken, Türkiye’nin güvenlik endişelerinin giderilmesi için gerekli mesajları vereceğini söyledi. Türkiye'nin güvenlik endişeleri sözle değil uygulamada giderilmeli. Verecekleri garantilerden emin olmak istiyoruz.' ifadelerini kullandı. Miçotakis'in ABD'deki açıklamalarına ilişkin de konuşan Çavuşoğlu, "Kimin nerde alkışlandığının bizim için bir önemi yok. 55 yıldır tüm çözüm önerilerini reddeden hep Rum tarafı oldu." dedi. Görüşme sonrası ortak açıklama geldi. Öte yandan ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Sullivan "Türkiye'nin güvenlik kaygılarının karşılanabileceğini" ifade etti.
18.05.2022Gündem
Cuma iş çıkışı’nda Ceza sahnede
Cuma iş çıkışı’nda Ceza sahnedeİş Sanat’ın İş Kuleleri Kibele Heykeli Önü’nde düzenlediği Cuma İş Çıkışı açık hava konserleri bu sezon Hey! Douglas ile yeniden başladı.
18.05.2022Advertorial
Şehrin duvarları renkleniyor
Şehrin duvarları renkleniyorPesimo adıyla tanınan Perulu sanatçı Edwin Higuchi Fernánde, İstanbul’da. Şehirleri duvarlarına yaptığı resimlerle renklendiren Pesimo, Root Karaköy ile yaptığı iş birliği sonucunda sanatını İstanbul’da da icra edecek.
18.05.2022Kültür Sanat
ABD ile ilişkilerde ‘stratejik’ buluşma
ABD ile ilişkilerde ‘stratejik’ buluşmaEkim 2021’de Türkiye-ABD Stratejik Mekanizması oluşturulması kararının ardından iki ülke Dışişleri Bakan yardımcıları 4 Nisan’da bir araya gelmişti. Bugünkü görüşme o toplantının bakan düzeyindeki devamı niteliğinde olacak.
18.05.2022Siyaset
Bakan Çavuşoğlu Erdoğan-Biden görüşmesinin önemine dikkat çekti
Bakan Çavuşoğlu Erdoğan-Biden görüşmesinin önemine dikkat çektiDışişleri Bakanı Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, "ABD ile ilişkilerimizdeki yaşadığımız sorunları çözmek istiyoruz. Roma'daki toplantı, Cumhurbaşkanımızla Biden arasındaki görüşme, bu anlamda önemli" ifadelerini kullandı.
18.05.2022Gündem
Dağ başında yılda bir kez düzenleniyor, akın akın geliyorlar
Dağ başında yılda bir kez düzenleniyor, akın akın geliyorlarBursa'da yılda bir kez kurulan pazara vatandaşlar akın akın geliyor. Düzenlenen etkinlikte 10 bin kişi buluştu.
17.05.2022Haberler
Bakan Soylu duyurdu! 8 ilçede güçlendirme kararı
Bakan Soylu duyurdu! 8 ilçede güçlendirme kararıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. 8 ilçe sayan Bakan Soylu, kaçakçılık, organize ve uyuşturucuyla mücadele konusunda güçlendirme kararı alındığını paylaştı.
17.05.2022Siyaset
700 yıldır devam eden etkinliğe binlerce kişi katıldı
700 yıldır devam eden etkinliğe binlerce kişi katıldıBursa'da yılda bir kez kurulan pazara vatandaşlar akın akın geliyor. Düzenlenen etkinliğe binlerce kişi katıldı.
17.05.2022Gündem
Yılda bir kez kurulan pazara akın! 700 yıldır sürüyor
Yılda bir kez kurulan pazara akın! 700 yıldır sürüyorBursa'da 700 yıldır devam eden ve senede bir kez kurulan pazara vatandaşlar akın etti. Düzenlenen etkinliğe binlerce kişi katıldı.
17.05.2022Gündem
Son dakika: İsveç'ten flaş Türkiye kararı! NATO üyeliği için kritik hamle...
Son dakika: İsveç'ten flaş Türkiye kararı! NATO üyeliği için kritik hamle...Son dakika haberine göre; NATO'ya üyelik görüşmeleri yürüten İsveç hükümeti, Ankara'ya diplomatlardan oluşan bir heyet göndereceklerini duyurdu. İsveç'te iktidardaki Sosyal Demokrat Parti, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırılarının ardından İsveç’in NATO üyeliğini destekleyeceklerini bildirdi. Öte yandan Finlandiya Devlet Başkanı Niinisto, ülkesinin NATO'ya üyelik başvurusu yapacağını resmen duyurdu.
15.05.2022Dünya
Son dakika... Finlandiya resmen NATO'ya başvuruyor! 'Erdoğan'la görüşmeye hazırım'
Son dakika... Finlandiya resmen NATO'ya başvuruyor! 'Erdoğan'la görüşmeye hazırım'Finlandiya Devlet Başkanı Niinisto, ülkesinin NATO'ya üyelik başvurusu yapacağını resmen duyurdu. Fin lider ayrıca, Finlandiya ve İsveç'in ittifakta yer almasına olumlu bakmadığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmeye hazır olduğunu da söyledi. Öte yandan NATO'ya üyelik görüşmeleri yürüten İsveç hükümeti, Ankara'ya diplomatlardan oluşan bir heyet göndereceklerini duyurdu.
15.05.2022Dünya
Demet Özdemir: Romantik olmayı beceremiyorum!
Demet Özdemir: Romantik olmayı beceremiyorum!Son olarak Şükrü Özyıldız ile başrolünde yer aldığı 'Aşk Taktikleri' filminde kamera karşısına geçen Demet Özdemir'in, yakın zamanda nikâh masasına oturması beklenen Oğuzhan Koç'un 37'nci yaş gününde yayınladığı poz ve mesaj sosyal medyada ses getirmişti. Asmalımescit'te bir mekanda görüntülenen ünlü oyuncu, muhabirlerin "Çok romantik bir paylaşım" yorumuna yanıt verdi.
15.05.2022Cadde
Festival Çocuk Kültürpark’ta
Festival Çocuk Kültürpark’ta2015 Sibel Demir tarafından ilk kez organize edilen Festival Çocuk, bu yıl İzmir’in kalbi Kültürpark’ta düzenleniyor.
13.05.2022Ege
İyiliğe koşuldu
İyiliğe koşulduMaraton İzmir’de, bin 678 kişi koştu katılımcıları 18 bin 532 bağışçı destekledi. 4 milyon lira toplandı..
11.05.2022Ege
'Kız kaçırma' kavgası kanlı bitti! Sırtından bıçaklayarak öldürdü
'Kız kaçırma' kavgası kanlı bitti! Sırtından bıçaklayarak öldürdüKonya’da Süleyman Ünal (19), ‘kız kaçırma’ meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan Cem Ünalan’ı (32) sırtından bıçaklayarak öldürdü.
9.05.2022Gündem
Erdem Baş, New York'a taşındı!
Erdem Baş, New York'a taşındı!TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Seksenler' dizisiyle adından söz ettiren Erdem Baş, geçtiğimiz haftalarda baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Büyük bir mutluluk yaşayan 44 yaşındaki ünlü isim, ABD'ye taşındı.
9.05.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Buluşma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.