Buse Tosun

Buse Tosun

Son dakika Buse Tosun haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Buse Tosun gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Buse Tosun haber sayfamızda...

Buse Tosun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 127 buse tosun haberi bulunmuştur.
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için haydi görev başına!
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için haydi görev başına! Dile kolay; tam 69 yıldır dimdik ayakta sizlerle ortaklaşa kurduğumuz ve her sene üstüne yeni bir tuğla koyduğumuz geleneksel Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri bu yıl yine nefesleri kesecek. Elde ettikleri inanılmaz başarılarla Türk halkının göğsünü kabartan adaylar 2023’ün en iyisi olmak için sevenlerinden oy bekleyecek.
29.02.2024 Skorer
Nesrin Baş: Bayrağımızı dalgalandırdığımı hayal ettim!
Nesrin Baş: Bayrağımızı dalgalandırdığımı hayal ettim! Avrupa Güreş Şampiyonası'nda altın madalyanın sahibi olan Nesrin Baş, şampiyonluğu sonrası konuştu.
16.02.2024 Güreş
Kadın güreşçiler Avrupa ikincisi oldu!
Kadın güreşçiler Avrupa ikincisi oldu! Romanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Türkiye, takım halinde Avrupa ikincisi oldu.
16.02.2024 Güreş
Bakan Bak'tan milli güreşçilere tebrik mesajı!
Bakan Bak'tan milli güreşçilere tebrik mesajı! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda madalya kazanan milli güreşçiler Buse Tosun Çavuşoğlu, Yasemin Adar Yiğit ile Evin Demirhan Yavuz'u tebrik etti.
15.02.2024 Güreş
Buse Tosun Çavuşoğlu'ndan olimpiyat hedefi!
Buse Tosun Çavuşoğlu'ndan olimpiyat hedefi! Avrupa şampiyonu Buse Tosun Çavuşoğlu, hedefinin olimpiyatlarda altın madalya olduğunu açıkladı.
15.02.2024 Güreş
Buse Tasun Çavuşoğlu, Avrupa şampiyonu!
Buse Tasun Çavuşoğlu, Avrupa şampiyonu! Romanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nın finalinde Tetiana Sova Rizhko'yu 5-2 yenen Buse Tosun Çavuşoğlu altın madalyanın sahibi oldu.
15.02.2024 Güreş
Kadın milliler, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda finale yükseldi!
Kadın milliler, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda finale yükseldi! Romanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Buse Tosun Çavuşoğlu, Evin Demirhan Yavuz ve Yasemin Adar Yiğit altın madalya için mücadele edecek.
14.02.2024 Güreş
100'üncü yılda gurur tablosu: A Milli Takım, Avrupa Şampiyonası'nda! Filenin Sultanları kupaları topladı
100'üncü yılda gurur tablosu: A Milli Takım, Avrupa Şampiyonası'nda! Filenin Sultanları kupaları topladı 2023 yılı spor dünyasında unutulmaz başarılara sahne oldu. Cumhuriyetimiz’in 100. yılını kutladığımız 2023’te birçok branş da tarihi başarılar elde ettik. İşte 2023'te spor dünyasında yaşananlar....
31.12.2023 Skorer
Evin Demirhan: Kolay lokma değilim, altın madalya hedefliyorum!
Evin Demirhan: Kolay lokma değilim, altın madalya hedefliyorum! Paris 2024 Olimpiyatları’nda mücadele edecek olan Avrupa şampiyonu güreşçi Evin Demirhan, “Bulunduğum sıklet çok zor bir sıklet. Çok güçlü sporcular var ama ben de kolay lokma değilim, altın madalyayı hedefliyorum” diyor.
10.12.2023 Güreş
ÖZEL | Ali Cengiz'den altın madalya skandalına ilk yorum! 'Şaşırdım'
ÖZEL | Ali Cengiz'den altın madalya skandalına ilk yorum! 'Şaşırdım' Güreş tarihine geçen bir kararla finalde mağlup ettiği rakibine de altın madalya takılan dünya şampiyonu Ali Cengiz, konuyu Milliyet’e değerlendirdi, “Neye dayanarak bilmiyorum ancak bu şekilde uygun görmüşler. Benim madalyam baki ama şaşırdım tabii” dedi.
19.11.2023 Diğer
Cumhuriyet’in 100’ü altın kadınlar! Filenin Sultanları destan yazdı
Cumhuriyet’in 100’ü altın kadınlar! Filenin Sultanları destan yazdı Türk kadını spordaki başarılarıyla, kendisini ‘yerlerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde yükselmeye layık’ gören Cumhuriyet’e, yüzüncü yılında adeta saygı duruşunda bulundu. Voleybol, basketbol, güreş, atletizm ve boksta altın madalyalar havada uçuştu.
1.10.2023 Voleybol
Ali Cengiz'den Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya!
Ali Cengiz'den Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya! Milli güreşçi Ali Cengiz, Dünya Güreş Şampiyonası'nda 87 kiloda altın madalyanın sahibi oldu.
24.09.2023 Güreş
Güreşin altın kızı Buse Tosun Türkiye'ye döndü
Güreşin altın kızı Buse Tosun Türkiye'ye döndü Belgrad'da organize edilen Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalyayı boynuna takan milli güreşçimiz, yurda döndü.
22.09.2023 Diğer Sporlar
Güreşin altın kızı Buse Tosun Türkiye'ye döndü
Güreşin altın kızı Buse Tosun Türkiye'ye döndü Belgrad'da organize edilen Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalyayı boynuna takan milli güreşçimiz, yurda döndü.
22.09.2023 Güreş
Bakan Bak, milli güreşçi Buse Tosun Çavuşoğlu'nu tebrik etti
Bakan Bak, milli güreşçi Buse Tosun Çavuşoğlu'nu tebrik etti Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sırbistan’da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda kadınlar 68 kiloda altın madalya kazanan ve 2024 Paris Olimpiyatları kotası elde eden Buse Tosun Çavuşoğlu için tebrik mesajı yayımladı.
21.09.2023 Güreş
Buse Tosun Çavuşoğlu, Dünya Şampiyonu!
Buse Tosun Çavuşoğlu, Dünya Şampiyonu! Milli güreşçi Buse Tosun Çavuşoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası kadınlar 68 kilo finalinde Moğol güreşçi Demgermaa Enkhsaikhan'ı yenerek, altın madalya kazandı.
21.09.2023 Güreş
Evin Demirhan Yavuz ve Buse Tosun Çavuşoğlu, Paris'te mücadele edecek
Evin Demirhan Yavuz ve Buse Tosun Çavuşoğlu, Paris'te mücadele edecek Kadın milli güreşçiler Evin Demirhan Yavuz ve Buse Tosun Çavuşoğlu, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları için kota aldı.
20.09.2023 Güreş
Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Türk rüzgarı
Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Türk rüzgarı Hırvatistan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda sporcularımız rakiplerine adeta minderi dar etti. Grekoromen Takımımız 17 yıl sonra şampiyonluğa uzanırken, kadın sporcularımız 2., serbest stildeki güreşçilerimiz 3. sırayı almayı başardı.
25.04.2023 Güreş
Kadın Milli Güreş Takımı Avrupa ikincisi oldu
Kadın Milli Güreş Takımı Avrupa ikincisi oldu Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Kadın Milli Takımı 136 puanla Avrupa ikincisi oldu.
22.04.2023 Güreş
Kadın Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'nı 5 madalya ile tamamladı
Kadın Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'nı 5 madalya ile tamamladı Türkiye Kadın Güreş A Milli Takımı Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’de devam eden 2023 Avrupa Güreş Şampiyonası'nı 5 madalya ile tamamladı.
21.04.2023 Güreş
Buse Tosun Çavuşoğlu gümüş madalya kazandı
Buse Tosun Çavuşoğlu gümüş madalya kazandı Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’de devam eden 2023 Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası'nın kadın maçlarının son gününde 72 kiloda mindere çıkan Buse Tosun Çavuşoğlu, final maçında Romen Aleksandra Nicoleta Angel ile karşılaştı. Son salisede rakibine 1 puan veren Buse, (4-4) puan avantajı ile kaybederek gümüş madalyada kaldı.
21.04.2023 Güreş
Güreşte Yasemin Adar Yiğit dünya şampiyonu oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonla aradı
Güreşte Yasemin Adar Yiğit dünya şampiyonu oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonla aradı Dünya Güreş Şampiyonası'nda Milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit, kadınlar 76 kilo finalinde Mısırlı Samar Amer Ibrahim Hamza'yı 6-0 mağlup ederek altın madalya kazandı. Yiğit'i, ilk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tebrik etti.
15.09.2022 Güreş
BARÜ öğrencisi Dilara Uçan, iki ayrı rekor kırarak altın madalya kazandı
BARÜ öğrencisi Dilara Uçan, iki ayrı rekor kırarak altın madalya kazandı Bartın Üniversitesi (BARÜ) Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Dilara Uçan, 5. İslami Dayanışma Oyunları halter müsabakaları 76 kiloda iki ayrı oyunlar rekoru kırarak altın madalyaya uzandı.
14.08.2022 Diğer
5. İslami Dayanışma Oyunları'nda bir altın da Zeynep Yetgil’den geldi
5. İslami Dayanışma Oyunları'nda bir altın da Zeynep Yetgil’den geldi Bartın Üniversitesi (BARÜ) Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Zeynep Yetgil, 5. İslami Dayanışma Oyunları güreş müsabakalarında 55 kiloda altın madalya aldı.
13.08.2022 Diğer
İslami Dayanışma Oyunları’nda kürsüye ambargo
İslami Dayanışma Oyunları’nda kürsüye ambargo İslami Dayanışma Oyunları’nda dün de madalyaları topladık. Duygu Alıcı, Şevval Ayaz, Yasemin Can, Zübeyde Süpürgeci, Sümeyye Boyacı, Emine Avcu, Berkin Kutlu, Hamit Demir, Adem Asil, Ahmet Önder, Ferhat Arıcan, Sude Yaren ve Buse Tosun zirveye çıktı.
12.08.2022 Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Buse Tosun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.