Callum Turner

Callum Turner

Son dakika Callum Turner haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Callum Turner gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Callum Turner haber sayfamızda...

Callum Turner

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9 callum turner haberi bulunmuştur.
Ünlü şarkıcının sevgilisiyle samimi anları kameralara yansıdı! Elbisesiyle göz kamaştırdı
Ünlü şarkıcının sevgilisiyle samimi anları kameralara yansıdı! Elbisesiyle göz kamaştırdı Yönetmen Romain Gavras'tan yakın zamanda ayrılan Dua Lipa, geçtiğimiz ay İngiliz aktör Callum Turner’la yeni bir aşka yelken açmıştı. Aşkları dolu dizgin devam eden ikili, son olarak BAFTA Ödülleri'nden sonra katıldıkları bir partide görüntülendi.
20.02.2024 Cadde
Araçtan iner inmez flaşlar patladı! Ünlü şarkıcı sevgilisiyle partide boy gösterdi
Araçtan iner inmez flaşlar patladı! Ünlü şarkıcı sevgilisiyle partide boy gösterdi Yönetmen Romain Gavras'tan yakın zamanda ayrılan Dua Lipa, geçtiğimiz ay İngiliz aktör Callum Turner’la yeni bir aşka yelken açmıştı. Aşkları dolu dizgin devam eden ikili, son olarak Grammy Ödülleri'nden sonra düzenlenen partiye birlikte katıldı.
10.02.2024 Cadde
Ünlü çift peşlerindeki paparazzilere aldırmadı! Sarmaş dolaş yürüdüler
Ünlü çift peşlerindeki paparazzilere aldırmadı! Sarmaş dolaş yürüdüler Yönetmen Romain Gavras'tan yakın zamanda ayrılan Dua Lipa, geçtiğimiz ay İngiliz aktör Callum Turner’la yeni bir aşka yelken açmıştı. Aşkları dolu dizgin devam eden ikilinin Los Angeles sokaklarındaki romantik anları kameralara yansıdı.
1.02.2024 Cadde
Dua Lipa eski aşkını çabuk unuttu! Yeni sevgilisiyle samimi anlar
Dua Lipa eski aşkını çabuk unuttu! Yeni sevgilisiyle samimi anlar Romain Gavras'tan yakın zamanda ayrılan Dua Lipta, geçtiğimiz gece katıldığı galada İngiliz aktör Callum Turner’la samimi halleri dikkat çekmişti. Lipa, son olarak Turner ile balkonda dudak dudağa görüntülendi.
19.01.2024 Cadde
Aşk belgelendi! Birbirlerinin gözlerinin içine bakarak yürüdüler
Aşk belgelendi! Birbirlerinin gözlerinin içine bakarak yürüdüler Romain Gavras'tan yakın zamanda ayrılan Dua Lipta, geçtiğimiz gece katıldığı galada İngiliz aktör Callum Turner’la samimi bir şekilde dans ederken görüntülenmişti. Yakın çevreleri tarafından yeni bir ilişkiye başladıkları söylenen ikilinin aşkı belgelendi.
16.01.2024 Cadde
‘İşim aşktan önce gelir’ demişti! Dua Lipa gönlünü Callum Turner'a kaptırdı
‘İşim aşktan önce gelir’ demişti! Dua Lipa gönlünü Callum Turner'a kaptırdı Romain Gavras'tan yakın zamanda ayrılan Dua Lipta, geçtiğimiz gece katıldığı galada İngiliz aktör Callum Turner’la samimi bir şekilde dans ederken görüntülendi. Çifte yakın bir kaynak, henüz ilişkinin başında olmalarına rağmen önemli etkinliklere birlikte katılarak ilişkilerinin ciddi boyutta olduklarını gösterdiklerini söyledi.
16.01.2024 Cadde
Assassin's Creed oyuncuları kim, konusu nedir? Assassin's Creed filmi nerede çekildi?
Assassin's Creed oyuncuları kim, konusu nedir? Assassin's Creed filmi nerede çekildi? Assassin's Creed filmi, vizyona girdiği 2016 yılından bu yana ilgi görüyor. Film, televizyon ekranlarında da seyircisi karşısına çıkıyor. Filmin başrollerinde ise Michael Fassbender ve Marion Cotillard gibi isimler yer alıyor. Peki, Assassin's Creed filmi oyuncu kadrosunda kimler var?
15.08.2022 Bilgi Rehberi
Burberry 2014 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu
Burberry 2014 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu Burberry 2014 Sonbahar/Kış Erkek Giyim Defilesi Londra’dan Canlı Yayınlandı!
9.01.2014 Stil
Geleceğin sergisini açmış ‘Mutlu’ bir insana övgü
Geleceğin sergisini açmış ‘Mutlu’ bir insana övgü 2005’te uğurlanan sanatçı Mutlu Çerkez, Almanya’nın Baden Baden şehri Resmi Kültürevi’nde, küratör Misal Adnan Yıldız imzasıyla düzenlenen sergide 20 yıl aradan sonra tekrar hatırlanıyor.
16.07.2023 Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Callum Turner ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.