Canlı Blog

Canlı Blog

Son dakika canlı blog haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan canlı blog gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan canlı blog haber sayfamızda...

Canlı Blog

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 221 canli blog haberi bulunmuştur.
Son dakika: Joe Biden koltuğa oturur oturmaz imzaladı! Dakika 1 gol 1: Affetmedi...
Son dakika: Joe Biden koltuğa oturur oturmaz imzaladı! Dakika 1 gol 1: Affetmedi...Son dakika haberlere göre, dünya ABD'deki yemin törenine dikkat kesildi. CNN International, 'ABD'de yeni bir gün' başlığını attı. Başkan seçilen Biden'ın da ilk Twitter mesajının aynı şekilde 'ABD'de yeni bir gün' olması dikkat çekti. Trump, devir teslime saaatler kala, Beyaz Saray'dan ayrıldı. Başkan olarak son konuşmasını yapan Trump yine iddialı ifadeler kullandı ve Biden'a gizemli bir not bıraktı. Biden yemin ederek ABD'nin 46'ncı başkanı oldu. Biden 23.55 (TSİ) sularında Beyaz Saray'a geldi ve peş peşe kararnameleri imzalamaya başladı.
21.01.2021Dünya
Son dakika... İzmir için flaş karar! 1 ay süreyle durduruldu
Son dakika... İzmir için flaş karar! 1 ay süreyle durdurulduGelen son dakika haberlerine göre, cuma günü meydana gelen ve Türkiye'yi yasa boğan İzmir'deki 6.6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 114'e yükseldi. Bölgede incelemelerde bulunan Bakan Kurum, '19 gün içinde bitireceğiz. Ona göre organize olun. Gece de geleceğiz, gece de çalışmayı göreceğiz. Burada çalışma durmayacak" talimatı verdi' dedi. Öte yandan Seferihisar'da inşaatlarda beton dökümü, bugünden itibaren 1 ay süreyle durdurulduğu bildirildi.
4.11.2020Gündem
Son dakika: İzmir depreminde mucize beklentisi! Gözler oraya çevrildi...
Son dakika: İzmir depreminde mucize beklentisi! Gözler oraya çevrildi...Gelen son dakika haberlerine göre, cuma günü meydana gelen ve Türkiye'yi yasa boğan İzmir'deki 6.6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 114'e yükseldi. Öte yandan depremin üzerinden geçen dördüncü günde enkazda canlı bulma umuduyla görevlerine devam eden arama-kurtarma ekiplerinin zamana karşı yarışı devam ediyor. 91. saatte mucize haberi geldi. Ekipler 4 yaşındaki Ayda Gezgin'i enkazdan sağ olarak çıkardı. Depremden 65 saat sonra enkazdan çıkarılan küçük Elif ise bugün ailesiyle bir araya geldi. 108. saatte Rıza Bey Apartmanı'nın enkazında umutlandıran bir gelişme yaşandı; ancak kısa süre sonra acı haber geldi. İşte tüm detaylar...
4.11.2020Gündem
Beyaz Saray'ın önü karıştı! 2 kişi gözaltında
Beyaz Saray'ın önü karıştı! 2 kişi gözaltındaCNN TÜRK ekranlarına ABD'nin başkenti Washington'dan bağlanan Razi Canikligil, Beyaz Saray'ın önündeki gösterilerle ilgili olarak polisin 2 kişiyi gözaltına aldığı aktarıp kalabalığın giderek arttığını ifade etti.
3.11.2020Dünya
ABD seçim sonuçları son durum ne, sonuçlar saat kaçta açıklanacak? Kim kazandı, kim önde?
ABD seçim sonuçları son durum ne, sonuçlar saat kaçta açıklanacak? Kim kazandı, kim önde?ABD'de kritik seçim... Bir yandan Joe Biden bir yanda mevcut başkan Donald Trump... Amerika'da milyonlarca kişi oylarını kullanacak ve başkanını seçecek... Tüm dünya sonuçlara kilitlenmiş vaziyette... Türkiye'den de seçim sonuçları heyecanla beklenirken ABD (Amerika) başkanlık seçim sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Seçimleri kim kazandı? soruları peş peşe geliyor.
3.11.2020Dünya
Son dakika: Pelosi'den 2020 ABD seçimleriyle ilgili net mesaj
Son dakika: Pelosi'den 2020 ABD seçimleriyle ilgili net mesajGelen son dakika haberine göre; ABD Temsilciler Meclis'e seçilen ilk kadın başkan olan ve mevcut görevini sürdüren Nancy Pelosi, adeta nefesleri kesen 2020 ABD Başkanlık seçimiyle ilgili oldukça dikkat çeken çok kritik bir açıklamada bulundu.
3.11.2020Dünya
Son dakika... Canlı Blog: İlk sonuçlar gelmeye başladı!
Son dakika... Canlı Blog: İlk sonuçlar gelmeye başladı!Doğudaki New York'tan batıdaki Teksas'a kadar seçmenler oy merkezleri önünde sıraya girdi, oy kullanma işlemi Türkiye saatiyle 4 Kasım'da sabaha karşı bitecek. Mevcut Başkan Donald Trump, "Kazanmak kolay, kaybetmek ise hiçbir zaman kolay değil" dedi. İlk sonuçlar gelmeye başladı.
4.11.2020Dünya
Dünyanın gözü ABD'de... Oy verme işlemi ne zaman bitiyor?
Dünyanın gözü ABD'de... Oy verme işlemi ne zaman bitiyor?ABD'de halk 46ıncı başkanını seçmek üzere seçim merkezlerine gitmeye devam ediyor. Ülkede birçok eyalette, sandıkların kapanma saatleri Türkiye saatine göre farklılık gösteriyor. Indiana ve Kentuckydeki sandıklar, Türkiye saati ile 02.00de ilk kapanacak sandıklar olacak.
3.11.2020Dünya
Son dakika: ABD'de kaybeden yanacak! 'Ölüm kalım seçimi'
Son dakika: ABD'de kaybeden yanacak! 'Ölüm kalım seçimi'Gelen son dakika haberine göre; ABD'de 2020 Başkanlık Seçimi için oy verme işlemi devam ederken sıcak gelişmeler yaşanıyor.
4.11.2020Dünya
Son dakika... İzmir depreminin bilançosu açıklandı
Son dakika... İzmir depreminin bilançosu açıklandıGelen son dakika haberlerine göre, İzmir'deki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 98'e yükseldi. Öte yandan Doğanlar Apartmanı'nın enkazından 3 yaşındaki Elif bebek depremin 65. saatinde sağ olarak kurtarıldı. İzmir'de cuma günü meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde en büyük hasarın oluştuğu Bayraklı'da zemin etüdünden denetim mekanizmasına kadar ihmaller zinciri var. Bayraklı'nın geçmişte sulak tarım arazisi olduğunu söyleyen uzmanlar, İzmir Körfezi'ni çevreleyen yapıların da çamur tabakada yer aldığına dikkat çekti. Dokuz Eylül Üniversitesi Deprem Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, "Binalar yönetmeliğe uygun olsa hasar bile oluşmazdı. Bayraklı'da etütten denetime ihmali olan herkes sorumlu" dedi. İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Eylem Ayatar, alüvyon zemindeki sıkıntılar bilindiği halde inşaat izni verildiğini söyledi. Bayraklı Belediye Başkanı ise, "Yıkılan binanın depreme dayanıklı olup olmadığını bilemem" ifadelerini kullandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca İzmir depreminin bilançosu da açıklandı.
2.11.2020Gündem
Son dakika: İzmir'deki deprem bölgesinde sıcak gelişme! Haberler peş peşe geliyor...
Son dakika: İzmir'deki deprem bölgesinde sıcak gelişme! Haberler peş peşe geliyor...Gelen son dakika haberine göre; İzmir'de cuma günü 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD, merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem İzmir’in yanı sıra Aydın, Muğla, Manisa, Denizli, Çanakkale, Bursa, İstanbul, Uşak, Kütahya, Bursa, Yalova, Tekirdağ ve Edirne’de de hissedildi. Öte yandan depremde hayatını kaybedenlerin 79'a yükseldiği duyuruldu. Bakan Kurum yaptığı açıklamada, "Hasarlı binalara girilmemesi konusunda vatandaşlarımızı bir kez daha uyarmak istiyorum." dedi.
2.11.2020Gündem
Son dakika: İzmir'den acı haber! Can kaybı artıyor...
Son dakika: İzmir'den acı haber! Can kaybı artıyor...Son dakika haberlerine göre; İzmir'de cuma günü 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD, merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem İzmir’in yanı sıra Aydın, Muğla, Manisa, Denizli, Çanakkale, Bursa, İstanbul, Uşak, Kütahya, Bursa, Yalova, Tekirdağ ve Edirne’de de hissedildi. İzmir depreminde hayatını kaybedenlerin sayısı 44'e yaralananların sayısı ise 896'ya yükseldi. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, İzmir genelinde eğitime bir hafta süreyle ara verme kararı aldıklarını bildirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'e gelerek son durumu açıkladı. Öte yandan depremden 33 saat sonra bir mucize gerçekleşti.
1.11.2020Gündem
Son dakika: İzmir'de şiddetli deprem! Can kaybı ve yaralı sayısı artıyor...
Son dakika: İzmir'de şiddetli deprem! Can kaybı ve yaralı sayısı artıyor...Gelen son dakika haberlerine göre; İzmir'de 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD, merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem İzmir’in yanı sıra Aydın, Muğla, Manisa, Denizli, Çanakkale, Bursa, İstanbul, Uşak, Kütahya, Bursa, Yalova, Tekirdağ ve Edirne’de de hissedildi. İzmir depreminde hayatını kaybedenlerin sayısı 24'e yaralananların sayısı ise 804'e yükseldi.
31.10.2020Gündem
Son Dakika: İzmir'de şiddetli deprem! Ege ve Marmara'yı salladı
Son Dakika: İzmir'de şiddetli deprem! Ege ve Marmara'yı salladıGelen bir son dakika haberine göre; İzmir'de 6,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD, merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı.
30.10.2020Haberler
Arap medyasında "İsrailli heyetin Abu Dabi'ye yaptığı ziyaretin" yansımaları
Arap medyasında "İsrailli heyetin Abu Dabi'ye yaptığı ziyaretin" yansımalarıİsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasındaki mormalleşme anlaşması kapsamında Tel Aviv'den Abu Dabi'ye Suudi Arabistan hava sahası üzerinden dün gerçekleştirilen ilk direkt ticari uçuş Arap medyasında büyük yankı uyandırdı. İsrail ile ABD'li heyetin gerçekleştirdiği uçuş, BAE medyası tarafından "tarihi" diye nitelendirilirken, bölge gazetelerinden bazıları görece tarafsız bir dille haberi aktardı, normalleşmeye muhalif gazeteler ise eleştirel ve sert bir dille gelişmeyi duyurdu.
1.09.2020Dünya
Son dakika: Canlı blog | Corona virüsü ne zaman bitecek diye beklerken... Ürküten haber geldi
Son dakika: Canlı blog | Corona virüsü ne zaman bitecek diye beklerken... Ürküten haber geldiGelen son dakika haberine göre corona virüsü dünya genelindeki tabloya yeni sayılar ekleniyor. ABD'de salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 1307 artarak 97 bin 696'ya yükseldi. Brezilya'dan gelen toplu mezar fotoğrafları korkuttu. İşte yaşanan gelişmeler
23.05.2020Dünya
Son dakika: Canlı blog | Corona virüs tablosu dünyada ne durumda?
Son dakika: Canlı blog | Corona virüs tablosu dünyada ne durumda?Corona virüse dair tüm dünyada gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. En çok can kaybının yaşandığı ABD'de hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 1373 artarak 96 bin 389'a yükseldi. Brezilya resmi istatistiklerine göre, ülkede ölenlerin yüzde 69'u 60 yaş üstüyken, nisan başında yüzde 19 olan 60 yaş altı ölümleribu hafta yüzde 31'e yükseldi. Herkesin gözü bilim insanlarından gelecek corona virüs ilacı ya da corona virüs aşısı haberinde... Gelişmeleri aktarıyoruz.
23.05.2020Dünya
Son dakika | Canlı blog: Corona virüsü can almaya devam ediyor! Korkutan rakamlar
Son dakika | Canlı blog: Corona virüsü can almaya devam ediyor! Korkutan rakamlarCorona virüsünde son dakika gelişmeleri yaşanıyor. ABD, salgınının merkezi ve en çok can kaybının yaşandığı ülke olmaya devam ediyor. Ülkede hayatını kaybedenlerin sayısı 95 bin 16'ya yükseldi. Tüm dünyanın gözü bilim insanlarından gelecek bir corona virüs aşısı haberinde... Gelişmeleri aktarıyoruz.
22.05.2020Dünya
Son dakika: Canlı blog | Dünyada neler oluyor? Corona virüste son gelişmeler
Son dakika: Canlı blog | Dünyada neler oluyor? Corona virüste son gelişmelerCorona virüse dair tüm dünyadan son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. Son olarak İspanya'dan gelen habere göre; ülkede 95 kişinin daha hayatını kaybetmesi ile ölü sayısı 27 bin 873 oldu
21.05.2020Dünya
Son dakika: Canlı blog | Corona virüste son durum! Şoke eden itiraf: Hazır değildik
Son dakika: Canlı blog | Corona virüste son durum! Şoke eden itiraf: Hazır değildikCorona virüse dair son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. En çok kayıbın yaşandığı İtalya'nın başbakanı Conte'den itiraf geldi. Conte, dünyayı etkileyen bir krize hazırlıklı olmadıklarını söyledi.
20.05.2020Dünya
Son dakika... Canlı blog | Corona virüste neler yaşanıyor? Dünyadan Son gelişmeler
Son dakika... Canlı blog | Corona virüste neler yaşanıyor? Dünyadan Son gelişmelerÇin'in Wuhan kentinde ortaya çıkıp tüm dünyaya yayılan corona virüste son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. ABD'de Covid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 854 artarak 90 bin 996'ya yükseldi.
19.05.2020Dünya
Son dakika: Canlı blog | Corona kabusu! Durdurulamıyor
Son dakika: Canlı blog | Corona kabusu! DurdurulamıyorTüm dünyadan son dakika corona virüs haberleri gelmeye devam ediyor. Birçok ülkede vaka sayısında azalma olsa da, Brezilya gibi ölü sayısının yükselişe geçtiği yerler de bulunuyor. Gelişmeleri canlı olarak aktarıyoruz
18.05.2020Dünya
Son dakika... Canlı blog | Corona virüs kabusu sürüyor, ölü sayısı patladı!
Son dakika... Canlı blog | Corona virüs kabusu sürüyor, ölü sayısı patladı!Tüm dünyadan corona virüse dair yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dünya genelinde virüs yüzünden ölenlerin sayısı 312 bine yaklaştı. Virüsten en kötü etkilenen ülkelerden biri haline gelen Brezilya'da ise Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 845 artarak 15 bin 662'ye yükseldi. Rusya ise son 24 saatte 9 bin 709 yeni corona virüs vakası bildirdi.
17.05.2020Dünya
Son dakika: Canlı blog | İngiltere karıştı! Maske takmadan parkta toplandılar...
Son dakika: Canlı blog | İngiltere karıştı! Maske takmadan parkta toplandılar...Tüm dünyadan corona virüse dair yeni haberler gelmeye devam ediyor. İngiltere'de corona virüs (Kovid-19) nedeniyle ölenlerin sayısı 34 bin 466 oldu. Öte yandan Londra'da corona virüs için uygulanan önlemleri protesto etmek için toplanan bir grup sokaklardaydı. Dünya genelinde virüs yüzünden ölenlerin sayısı 310 bini geçti.
16.05.2020Dünya
Son dakika: Canlı Blog | Corona kabusu! Ölü sayısı artıyor
Son dakika: Canlı Blog | Corona kabusu! Ölü sayısı artıyorGelen son dakika haberine göre; corona virüste gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İngiltere'de ölümler 34 bin sınırına dayandı. Ülkede toplam Covid-19 vakası 3 bin 560 artarak 236 bin 711’e çıktı.
16.05.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDcorona virüscoronaİzmirdeprem

Canlı Blog ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.