Carrefoursa

Carrefoursa

Son dakika CarrefourSA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CarrefourSA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CarrefourSA haber sayfamızda...

Carrefoursa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 823 carrefoursa haberi bulunmuştur.
Dünya lezzetleri Türkiye’de buluştu
Dünya lezzetleri Türkiye’de buluştu Sabancı Topluluğu ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA Türk ve dünya mutfağının farklı lezzetlerini İstanbul Fulya CarrefourSA hiper mağazasında bir araya getirdi.
20.04.2024 Ekonomi
Perakendede lezzetli dönüşüm
Perakendede lezzetli dönüşüm Değişim ve dönüşüm odağında yatırımlara devam ettiklerini vurgulayan CarrefourSA CEO'su Kartallıoğlu, "Geleceğin perakendesini şekillendirecek projeleri arka arkaya devreye alıyoruz" dedi.
11.03.2024 Milliyet Executive
Didem Kuş: Tasarruflu ve pratik çözümler sayesinde kurumsal ramazan yardımları dijitalleşiyor
Didem Kuş: Tasarruflu ve pratik çözümler sayesinde kurumsal ramazan yardımları dijitalleşiyor Yemek kartı, kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı, akaryakıt ve filo çözümleri gibi ürünleriyle şirketler için tasarruflu gider yönetimi hizmetleri sunan Multinet Up, Ramazan ayında çalışan motivasyonu ve teşvik uygulamaları kapsamında çalışanlarını mutlu etmek isteyen işverenlere çözüm ortağı oluyor.
28.02.2024 Advertorial
Ramazanda hediye çeki yükselişte
Ramazanda hediye çeki yükselişte Ramazan ayına sayılı günler kala erzak hazırlıkları başladı. Bu yıl erzak kolisi fiyatları 280 liradan başlıyor. Bunun yanı sıra hediye çeklerine de yoğun ilgi görülüyor.
27.02.2024 Ekonomi
Marketlere oto şarj istasyonu
Marketlere oto şarj istasyonu CarrefourSA, mağaza otoparklarındaki elektrikli otomobil şarj istasyonu sayısını 3 ayda 40, bu yıl sonunda 60’a ulaştırmayı hedefliyor. Şirket, bu amaçla yatırımlarına devam edeceğini duyurdu.
24.02.2024 Otomobil
Son sürat dijital dönüşüm
Son sürat dijital dönüşüm "Fiziksel mağazaları da olan dijital bir platforma dönüşüyoruz. Bu hedef doğrultusunda bu yılın ilk 9 ayında mağaza ve dijital kanallarımıza toplam 294 milyon TL'lik bir yatırım gerçekleştirdik."
7.12.2023 Milliyet Executive
Türkiye’de 1000’inci mağazayı Bursa’da açtı
Türkiye’de 1000’inci mağazayı Bursa’da açtı Sabancı Topluluğu şirketi olarak 30 yıldır Türkiye’de yerel üretime, tarıma, üreticiye, istihdama ve sürdürülebilirliğe yaptığı yatırımlarla 11 bine yakın kişiye istihdam sağlayan CarrefourSA, Cumhuriyetin 100. yılında 1.000 mağaza hedefine ulaştı. 1.000’inci mağaza Bursa’da törenle açıldı.
4.11.2023 Ekonomi
CARREFOUR KATALOĞU (12-18 Ekim 2023): CarrefourSA'da 30.yıl fırsatları! Bu hafta Carrefour kataloğunda neler var?
CARREFOUR KATALOĞU (12-18 Ekim 2023): CarrefourSA'da 30.yıl fırsatları! Bu hafta Carrefour kataloğunda neler var? CarrefourSA'da birçok ürün tüketiciyle buluşuyor. CarrefourSA'da 30.yıl fırsatları katalogda yer aldı. 12-18 Ekim Carrefour kataloğunda beyaz eşyadan temizlik ürünlerine kadar birçok çeşit yer alıyor. İşte 12-18 Ekim Carrefour kataloğu...
13.10.2023 Bilgi Rehberi
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor.
9.10.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor. İş dünyasında bu büyük değişime ayak uydurmak için CMO'ların (Chief Marketing Officer - Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı) sorumluluğu artarken önlerinde bir fırsat penceresi de açılmış durumda...
12.10.2023 Milliyet Executive
Online yemek sektörüne girdi
Online yemek sektörüne girdi CarrefourSA Mutfak, online yemek siparişi hizmetine başladı. CarrefourSA Mutfak, bünyesindeki 10 farklı markayla bulut mutfak konseptinde paket servis hizmeti verecek.
22.09.2023 Ekonomi
Perakendeciler denizi sevdi!
Perakendeciler denizi sevdi! Yaz sezonuyla birlikte tekne, yat tatili yapan tüketiciler için ‘yüzen market’ hizmeti sunuluyor. Koy koy gezen marketler, tüketicilerin taleplerini karşılıyor.
29.06.2023 Ekonomi
'Güçlü oyun kurucu olarak geleceğe yön vereceğiz'
'Güçlü oyun kurucu olarak geleceğe yön vereceğiz' 'Kapılarımızı açtığımız ilk günden bu yana sektörümüzde oyun kurucu konumumuzu güçlendiriyoruz ve sektörün geleceğine yön veren çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz.'
9.06.2023 Milliyet Executive
Bugün marketler açık mı, kapalı mı? 14 Mayıs seçim günü BİM, A101, ŞOK, MİGROS, CARREFOURSA açık mı, kapalı mı? İşte mesai saatleri
Bugün marketler açık mı, kapalı mı? 14 Mayıs seçim günü BİM, A101, ŞOK, MİGROS, CARREFOURSA açık mı, kapalı mı? İşte mesai saatleri Türkiye 14 Mayıs günü seçime gidiyor. Kritik seçim nedeniyle vatandaşlar bazı sorulara cevap arıyor. Bunlardan biri de "Seçim günü marketler açık mı?" şeklinde... Seçim günü yasakları kapsamında açık ve kapalı olan yerler...
14.05.2023 Bilgi Rehberi
Teknolojide yetenek havuzu büyük, görünüm pozitif...
Teknolojide yetenek havuzu büyük, görünüm pozitif... DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla Teknoloji Liderleri Zirvesi düzenlendi. Teknoloji liderlerinin bir araya geldiği zirvede, Türkiye’nin teknoloji alanında büyük bir yetenek havuzuna sahip olduğu belirtildi.
9.04.2023 Milliyet Executive
Teknolojide yetenek havuzuna sahibiz
Teknolojide yetenek havuzuna sahibiz DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla Teknoloji Liderleri Zirvesi düzenlendi. Teknoloji liderlerinin bir araya geldiği zirvede, Türkiye’nin teknoloji alanında büyük bir yetenek havuzuna sahip olduğu belirtildi.
22.03.2023 Ekonomi
Erzak kolilerinde fiyatlar hareketli!
Erzak kolilerinde fiyatlar hareketli! Perşembe günü başlayacak Ramazan ayı için marketlerde, online platformlarda erzak kolisi ve hediye çekleri alışverişi hızlandı. Bu yıl erzak kolisi fiyatları 230 liradan başlıyor. Geçen yıla göre erzak kolisi fiyatlarında yüzde 130 artış görüldü.
21.03.2023 Ekonomi
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO'lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
10.03.2023 Milliyet Executive
Kadınlara bakım bölgeye moral
Kadınlara bakım bölgeye moral TEMSA, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla “Önce Sen” projesini hayata geçirdi.
9.03.2023 Ekonomi
11 ilden kadın üreticileri ağırladı
11 ilden kadın üreticileri ağırladı Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, her yıl 8 Mart’ta gerçekleştirdiği “Kadın Üretici Pazarı” etkinliğini bu yıl “Üretime Doğrudan Destek Günleri’’ çatısı altında düzenleyerek depremden etkilenen kadın yerel üreticileri de ağırladı.
9.03.2023 Ekonomi
Şirketlerin deprem bölgesine yardım çalışmaları sürüyor
Şirketlerin deprem bölgesine yardım çalışmaları sürüyor 6 Şubat’ta meydana gelen ve Türkiye’nin 11 ilinde büyük yıkıma neden olan depremlerin ardından bölgeye yönelik yardım çalışmaları devam ediyor.
24.03.2023 Ekonomi
Deprem bölgesinde yerel üretime destek
Deprem bölgesinde yerel üretime destek CarrefourSA, deprem bölgesindeki yerel çiftçiler ve üreticilerin üretimlerine devam edebilmesi amacıyla ‘Üretime Doğrudan Destek’ projesini hayata geçirdi. Hatay, Kahramanmaraş, Adana başta olmak üzere depremin gerçekleştiği 11 ildeki yerli üreticilerin yanı sıra kooperatiflerden de 100 ton limon, 10’ar ton beyaz lahana, kara lahana, karnabahar, bal kabağı ve 30 bin bağ maydanoz alarak yerel üretimin sürdürülebilirliği için harekete geçti.
2.03.2023 Ekonomi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO’lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
3.03.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye’nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri
İşte Türkiye’nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri Teknoloji hayatın her alanında alışageldik işleyişi altüst edip ilerlerken gözler her zamankinden fazla teknoloji liderlerinin üzerinde...
20.03.2023 Milliyet Executive
Yardım seferberliği
Yardım seferberliği Depremin ardından pek çok şirket yardım çalışmalarına başladığını duyurdu.
7.02.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Carrefoursa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.