Carrefoursa

Carrefoursa

Son dakika CarrefourSA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CarrefourSA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CarrefourSA haber sayfamızda...

Carrefoursa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 777 carrefoursa haberi bulunmuştur.
Euronics yönetiminin ilk kadın üyesi Türk
Euronics yönetiminin ilk kadın üyesi TürkTeknosa’nın Genel Müdürü Sitare Sezgin, dünyanın en büyük elektronik satın alma grubu Euronics’in yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Sezgin, 32 yıllık geçmişe sahip grubun ilk ve tek kadın yönetim kurulu üyesi oldu.
1.07.2022Ekonomi
5 zincir marketin yürütmenin durdurulması istemine mahkemeden ret
5 zincir marketin yürütmenin durdurulması istemine mahkemeden retAnkara İdare Mahkemesi, 5 zincir market ve 1 tedarikçinin Rekabet Kurumu'nun rekabet ihlali nedeniyle almış olduğu kararın iptali ve yürütmenin durdurulması talebiyle açtıkları davada yürütmenin durdurulması isteminin reddine karar verdi.
28.06.2022Ekonomi
Esnafla büyüyecek yeni bayilik verecek
Esnafla büyüyecek yeni bayilik verecekCarrefourSA, esnafla büyüyecek. Kendi mağazaları yanında bayilik sistemiyle büyümek istediklerini söyleyen İcra Kurulu Başkanı Bulut Batum, “100’üncü bayiye ulaştık. Bu yıl 150 bayi daha açmak istiyoruz” dedi.
24.06.2022Ekonomi
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı!
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı!3 zincir marketin rekabeti ihlali kararının iptali mahkeme tarafından reddedildi.
22.06.2022Haberler
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı3 zincir marketin rekabeti ihlali kararının iptali mahkeme tarafından reddedildi.
22.06.2022Haberler
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı!
Zincir marketlere mahkemeden ret cevabı!4 zincir marketin rekabeti ihlali kararının iptali mahkeme tarafından reddedildi.
22.06.2022Ekonomi
Sıfır Atık Projesi'nin ekonomiye katkısı büyük!
Sıfır Atık Projesi'nin ekonomiye katkısı büyük!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı; bu yılki temasını "Sıfır Atık" olarak belirlediği Türkiye Çevre Haftası’nı 81 ilde çeşitli etkinliklerle kutluyor.
5.06.2022Ekonomi
Gıda koruyucuları!
Gıda koruyucuları!Gıda tasarrufu için harekete geçtiğini duyuran CarrefourSA, gıda kaybı ve israfını önlemek amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı’nın koordinasyonu ile hayata geçirilen “Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık” kampanyasına destek oluyor.
23.04.2022Ekonomi
Esnafa bayilik üreticiye ihracat
Esnafa bayilik üreticiye ihracatBüyüme modelinde küçük esnafa verdiği bayilik payını artıran CarrefourSA, yerli üreticiyi ihracatla desteklemeyi hedefliyor.
2.04.2022Ekonomi
Zincir marketlerden 'KDV indirimi' açıklaması! 26 bin üründe etiketler değişecek
Zincir marketlerden 'KDV indirimi' açıklaması! 26 bin üründe etiketler değişecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temel ihtiyaç malzemelerinde KDV oranının yüzde 8'e indirileceğini duyurmuştu. Yeni KDV düzenlemesi yarın yürürlüğe girecek. Peki kaç adet üründe indirim yapılacak? Dört zincir market indirim yapılacak ürün sayısını milliyet.com.tr'ye açıkladı.
31.03.2022Ekonomi
Ambalaj maliyetiyle çeklere talep arttı
Ambalaj maliyetiyle çeklere talep arttıRamazan erzak kolileri ve hediye çekleri marketlerde yerini aldı. Ambalaj maliyetlerindeki artış nedeniyle bu dönemde hediye çeklerine ilginin daha yüksek olduğu görüldü.
30.03.2022Ekonomi
23 zincir markete soruşturma açılmıştı! Rekabet Kurumu'ndan flaş açıklama
23 zincir markete soruşturma açılmıştı! Rekabet Kurumu'ndan flaş açıklamaRekabet Kurulu tarafından perakende gıda ticareti alanında faaliyet gösteren 23 zincir marketin, ürünlerin perakende satış fiyatlarını belirlerken ilgili kanunu ihlal edip etmediklerinin tespiti hakkında yürütülen soruşturmada, sözlü savunmalar bugün gerçekleştirildi. Peki soruşturmada neler konuşuldu? İşte detaylar...
22.03.2022Haberler
23 zincir marketin soruşturmasında yeni gelişme!
23 zincir marketin soruşturmasında yeni gelişme!Rekabet Kurulu tarafından perakende gıda ticareti alanında faaliyet gösteren 23 zincir markete soruşturma başlatmıştı. Sözlü savunmalar bugün gerçekleştirildi. Peki soruşturmada neler konuşuldu? İşte detaylar...
22.03.2022Ekonomi
Müşteri için yapılan yatırımlara 5 ödül
Müşteri için yapılan yatırımlara 5 ödülSabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, müşteri deneyimi ekibinin 2021 yılında başlattığı ve Müşterinin Sesi (Voice of Customer) çatısı altında yürüttüğü projelerinin 5 ödül aldığını duyurdu.
8.03.2022Ekonomi
Toplumsal cinsiyet eşitliği odağımızda
Toplumsal cinsiyet eşitliği odağımızdaEn önemli güçlerinin insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket ettiklerini ifade eden CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu “Toplumsal cinsiyet eşitliği, toplumların gelişiminde anahtar rol oynuyor...
KDV indirimi etiketlere yansıdı! Marketlerden art arda açıklama...
KDV indirimi etiketlere yansıdı! Marketlerden art arda açıklama...Cumhurbaşkanlığı Kararı'yla gıdada yüzde 8’den yüzde 1’e düşürülen KDV oranı etiketlere yansıdı. 14 Şubat Pazartesi günü itibarıyla marketlerde yüzlerce gıda ürününde indirime gidildi. Zincir marketler gıda maddelerinde KDV indirimini fiyatlara yansıttıklarını açıkladılar. Sadece iki zincir marketin yeni kararla birlikte 62 bin etiketi değiştirdiği ifade edildi. Türkiye'nin her yerinde ise marketlerde fiyat denetimleri tüm hızıyla sürüyor.
16.02.2022Ekonomi
Zincir marketlerden KDV indirimi açıklaması! 62 bin etiket değişti
Zincir marketlerden KDV indirimi açıklaması! 62 bin etiket değiştiCumhurbaşkanlığı Kararı'yla gıdada yüzde 8’den yüzde 1’e düşürülen KDV oranı etiketlere yansıdı. 14 Şubat Pazartesi günü itibarıyla marketlerde yüzlerce gıda ürününde indirime gidildi. Zincir marketler gıda maddelerinde KDV oranının yüzde 8'den yüzde 1'e indirilmesinin fiyatlara yansıttıklarını bildirdiler. Sadece iki zincir marketin yeni kararla birlikte 62 bin etiketi değiştirdiği ifade edildi.
15.02.2022Ekonomi
KDV indirimi market fişlerine yansıdı!
KDV indirimi market fişlerine yansıdı!Son dakika haberlere göre, Cumhurbaşkanlığı Kararıyla gıdada yüzde 8’den yüzde 1’e düşürülen KDV oranını etiketlere yansıdı. 14 Şubat Pazartesi günü itibarıyla marketlerde yüzlerce gıda ürününde indirime gidildi. İşte market fişlerindeki dikkat çeken değişim...
14.02.2022Ekonomi
İşte Türki̇ye’ni̇n EN ETKİN 50 CFO’SU
İşte Türki̇ye’ni̇n EN ETKİN 50 CFO’SUObir kuş... O bir uçak... O ‘Superman’... Bir kuşak bu repliği iyi hatırlar. Peki şöyle desek: O bir stratejist, o bir operatör, o bir katalizör ve hatta o bir koruma... Bu kim mi? O bir CFO (Chief Financial Officer) ya da tercihinize göre Mali İşler Başkanı veya Finans Direktörü. Bu yüksek sorumluluk taşıyan iş şimdi çok daha da kritik. Pandemiyle birlikte dijitalleşme adeta zincirinden boşandı. Dijital teknolojinin değiştirmek için kapısını çalmadığı iş modeli yok. CFO’ların rolü de bu hızlı değişim sürecinde yeni baştan tanımlanıyor. Temel finans faaliyetleri dışında strateji, verimlilik ve şirketlerine değer katacak proje yönetiminde elleri hiç olmadığı kadar güçlü. İş artık sadece nakit akışını yönetmekle sınırlı değil, onlar şirketleri geleceğe hazırlayan yöneticiler. Tabii kur dalgalanmalarından jeopolitik risklere; küresel enflasyondan Kovid varyantlarına bir çok riskin kol gezdiği bir dünyada... Milliyet Executive’in bu sayısında sizleri bu zorlu görevde sergiledikleri performansla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 Finans Yöneticisi’yle tanıştırıyoruz.
Paycell Kart artık Carrefoursa’da
Paycell Kart artık Carrefoursa’daTürkiye’nin yeni nesil ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, CarrefourSA ile iş birliğine imza attı.
11.02.2022Ekonomi
Migros ve CarrefourSA'dan rekabet cezasıyla ilgili açıklama
Migros ve CarrefourSA'dan rekabet cezasıyla ilgili açıklamaCarrefourSA ve Migros, Rekabet Kurumu'nun verdiği cezayı her türlü itiraz ve dava haklarını saklı tutmak kaydıyla, yüzde 25'lik oranda erken ödeme indiriminden yararlanmak için cezalarını ödeyeceklerini açıkladı.
17.01.2022Ekonomi
BİM'den indirim açıklaması!
BİM'den indirim açıklaması!Döviz kurlarında yaşanan sert düşüş sonrası marketlere yapılan indirim çağrıları yanıt buldu. Dev marketlerden indirim haberleri art arda gelmeye başladı. BİM bazı ürünlerinde yüzde 8 ila 40 arasında indirime gidildiğini duyurdu. işte detaylar...
28.12.2021Ekonomi
Çiftçiye gübre desteği! İndirim yapıldı
Çiftçiye gübre desteği! İndirim yapıldıTürk lirasının döviz karşısında değer kazanmasıyla birlikte indirim haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Gübredeki artışa karşı Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri kimyevi gübrede ton başına 1100 lira indirim yaptı.
28.12.2021Ekonomi
Marketlerde indirim rafa yansıyor
Marketlerde indirim rafa yansıyorDöviz kurlarında yaşanan sert düşüş sonrası marketlere yapılan indirim çağrıları yanıt buldu. Dev marketlerden indirim haberleri art arda gelmeye başladı.
28.12.2021Ekonomi
İndirim haberleri peş peşe geliyor! Marketlerde fiyatlar geriledi
İndirim haberleri peş peşe geliyor! Marketlerde fiyatlar gerilediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kur Korumalı TL Mevduat" sistemini açıklamasının ardından Türk lirası hızla değer kazandı. Bu gelişmenin ardından market zincirlerinden indirim haberleri art arda gelmeye başladı.
27.12.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Carrefoursa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.