Çatalca

Çatalca

Son dakika Çatalca haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çatalca gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çatalca haber sayfamızda...

Çatalca

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.626 çatalca haberi bulunmuştur.
Çatalca'da dehşet: Eşini başından vurarak öldürdü
Çatalca'da dehşet: Eşini başından vurarak öldürdü İstanbul Çatalca'da Bahattin C., eşi Asya C.'yi başından vurarak öldürdü. Bahattin C. daha sonra intihar girişiminde bulundu.
17.04.2024 Gündem
İstanbul gerçeği! Uzmanlar açıkladı: Kar artık sürpriz olacak
İstanbul gerçeği! Uzmanlar açıkladı: Kar artık sürpriz olacak İstanbul'da bu yıl yeterli düzeyde kar yağışı gözlenmemesi, kentte önümüzdeki yıllarda görülecek mevsimsel değişimlerin sorgulanmasına neden oldu.
10.04.2024 Haberler
İstanbul gerçeği! Uzmanlar hava durumunda aynı fikirde birleşti
İstanbul gerçeği! Uzmanlar hava durumunda aynı fikirde birleşti İstanbul'da bu yıl yeterli düzeyde kar yağışı gözlenmemesi, kentte önümüzdeki yıllarda görülecek mevsimsel değişimlerin sorgulanmasına neden oldu.
10.04.2024 Gündem
İstanbul seçimlerinde son dakika: Sandıkların yüzde 100'ü açıldı
İstanbul seçimlerinde son dakika: Sandıkların yüzde 100'ü açıldı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde İstanbul’da sandıkların yüzde 100’ü açıldı.
1.04.2024 Gündem
ÇATALCA SEÇİM SONUÇLARI 2024 | İstanbul Çatalca Yerel Seçim Sonuçları, Siyasi Partilerin Oy Dağılımı ve Oy Oranları
ÇATALCA SEÇİM SONUÇLARI 2024 | İstanbul Çatalca Yerel Seçim Sonuçları, Siyasi Partilerin Oy Dağılımı ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘İstanbul Çatalca Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Çatalca ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘İstanbul Çatalca Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
1.04.2024 Bilgi Rehberi
İkinci İmamoğlu dönemi
İkinci İmamoğlu dönemi Yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre, CHP adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yüzde 51.01 oy ile seçimi kazandı. İmamoğlu, ‘Millet her zaman kazanır demiştik. Millet kazandı’ dedi.
1.04.2024 Gündem
Bornova Hitabspor, Kadın Futbol Süper Ligi'nde!
Bornova Hitabspor, Kadın Futbol Süper Ligi'nde! Kadınlar Futbol 1. Ligi'nde play-off 5'inci hafta maçlarının ardından Bornova Hitabspor'un Kadın Futbol Süper Ligi'ne yükselmesi dikkat çekti.
‘Akla aykırı işler yaptılar’
‘Akla aykırı işler yaptılar’ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün Çatalca’da düzenlenen halk buluşmasına katıldı.
29.03.2024 Gündem
Ekrem İmamoğlu Çatalca'da halk buluşmasına katıldı
Ekrem İmamoğlu Çatalca'da halk buluşmasına katıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu seçim çalışmaları kapsamında Çatalca Meydanı'nda düzenlenen halk buluşmasına katıldı.
28.03.2024 Gündem
Murat Kurum: Bayrampaşa Hali’ni baştan aşağı yenileyeceğiz
Murat Kurum: Bayrampaşa Hali’ni baştan aşağı yenileyeceğiz AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bayrampaşa Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret etti. Murat Kurum, 1 Nisan itibariyle Bayrampaşa Sebze ve Meyve Hali’nde de çalışmaların başlayacağını söyledi
27.03.2024 Gündem
Konut kiralarında dikkat çeken değişim! 4 yıl sonra bir ilk yaşandı
Konut kiralarında dikkat çeken değişim! 4 yıl sonra bir ilk yaşandı Konut kiralarıyla ilgili şubat ayına ilişkin dikkat çeken bir araştırma yapıldı. 4 yıl sonra ilk kez konut kiraları enflasyonun altında geldi. Peki reel bazda kiralarda düşüşün sebebi ne? İstanbul, İzmir ve Ankara’da kira fiyatları ne durumda? İşte detaylar...
26.03.2024 Ekonomi
Murat Kurum: Bizim bu şehre dair rüyalarımız var, hayallerimiz var, hedeflerimiz var
Murat Kurum: Bizim bu şehre dair rüyalarımız var, hayallerimiz var, hedeflerimiz var AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Gaziosmanpaşa mitinginde vatandaşlarla bir araya geldi. Miting programında konuşan Kurum, “İlk günden itibaren İstanbul’un bütün sokaklarında, 31 Mart zaferine inandınız. Ve bu omuzlara kutlu bir sorumluluğu yüklediniz. Bu öyle bir sorumluluk ki; bizi asla laf üretirken bulmayacaksınız. Bizi daima kapınızın önünde, dizinizin dibinde bulacaksınız." dedi.
23.03.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu açıkladı: Ulaşımı 16 dakikadan 1 dakikaya indirdik
Bakan Uraloğlu açıkladı: Ulaşımı 16 dakikadan 1 dakikaya indirdik Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, Çekmeköy-Taşdelen-Alemdağ Köprülü Kavşağı’nı hizmete alarak Çekmeköy’e ulaşımı 16 dakikadan 1 dakikaya indirdiklerini söyledi. Uraloğlu, “Kavşağımız ile yıllık toplam 44 milyon lira tasarruf edeceğiz. Çevreye zarar veren araçların karbon emisyonunu da 403 ton azaltarak doğanın korunmasına katkı sağlayacağız. Projemiz ile ayrıca olası bir İstanbul depreminde bölgenin tahliyesine büyük katkı sağlayacak ve trafik tıkanıklığından dolayı oluşacak olumsuz durumların önüne de şimdiden geçmiş olduk” dedi.
17.03.2024 Haberler
Bakan Uraloğlu açıkladı: Ulaşımı 16 dakikadan 1 dakikaya indirdik
Bakan Uraloğlu açıkladı: Ulaşımı 16 dakikadan 1 dakikaya indirdik Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, Çekmeköy-Taşdelen-Alemdağ Köprülü Kavşağı’nı hizmete alarak Çekmeköy’e ulaşımı 16 dakikadan 1 dakikaya indirdiklerini söyledi. Uraloğlu, “Kavşağımız ile yıllık toplam 44 milyon lira tasarruf edeceğiz. Çevreye zarar veren araçların karbon emisyonunu da 403 ton azaltarak doğanın korunmasına katkı sağlayacağız. Projemiz ile ayrıca olası bir İstanbul depreminde bölgenin tahliyesine büyük katkı sağlayacak ve trafik tıkanıklığından dolayı oluşacak olumsuz durumların önüne de şimdiden geçmiş olduk” dedi.
17.03.2024 Ekonomi
Türkiye'yi sarsan 5 kişilik cinayet zinciri: Dördüncü kurbanın kemikleri bulundu
Türkiye'yi sarsan 5 kişilik cinayet zinciri: Dördüncü kurbanın kemikleri bulundu Silivri'de Sevgi Demirci ve iki çocuğunu öldürüp gömdükleri iddiasıyla gözaltına alınan iki şüpheliden Ö.Y., geçen yıl polisteki sorgusunda 2 kişinin daha öldürüldüğünü söylemişti. Ö.Y., Sevgi Demirci'nin eşi Mücahit Polat ile akrabası Erdoğan Polat'ın 2017 ve 2018 yıllarında Ü.Y. tarafından öldürülüp, Silivri ve Çatalca'da gömüldüğünü anlattı. Gösterilen alanlarda yapılan çalışmalarda bir insana ait kemikler bulundu. Yaklaşık 1 ay Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemeler kemiklerin Erdoğan Polat'a ait olduğu tespit edildi.
16.03.2024 Haberler
Türkiye'yi sarsan 5 kişilik cinayet zinciri: Dördüncü kurbanın kemikleri bulundu
Türkiye'yi sarsan 5 kişilik cinayet zinciri: Dördüncü kurbanın kemikleri bulundu Silivri'de Sevgi Demirci ve iki çocuğunu öldürüp gömdükleri iddiasıyla gözaltına alınan iki şüpheliden Ö.Y., geçen yıl polisteki sorgusunda 2 kişinin daha öldürüldüğünü söylemişti. Ö.Y., Sevgi Demirci'nin eşi Mücahit Polat ile akrabası Erdoğan Polat'ın 2017 ve 2018 yıllarında Ü.Y. tarafından öldürülüp, Silivri ve Çatalca'da gömüldüğünü anlattı. Gösterilen alanlarda yapılan çalışmalarda bir insana ait kemikler bulundu.
16.03.2024 Gündem
Bakan Koca Bağcılar'da duyurdu! 'Gelecek ay hizmete açacağız'
Bakan Koca Bağcılar'da duyurdu! 'Gelecek ay hizmete açacağız' Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Toplam tahsis edilen 4924 sayılı kanuna tabi sözleşmeli kadroyla çalışan 36 bin kişi oldu. İstanbul’da 5 ilçe 4924 sayılı kanun Kapsamına alındı” dedi.
15.03.2024 Gündem
9 milyon TL'lik arsayı 110 bine aldı! Akılalmaz oyun
9 milyon TL'lik arsayı 110 bine aldı! Akılalmaz oyun F.Ç. isimli kadın Çatalca'da arsasını 9 milyon lira karşılığında satışa çıkardı. Anlaştığı kişilerle tapu dairesine giden F.Ç. devir işlemleri sırasında kendisine 'Paranızı aldınız mı?' diye soran görevli memura da 'Evet aldım' yanıtını verdi. Satış sonrası acı gerçekle yüzleşen kadın soluğu poliste aldı.  
15.03.2024 Gündem
Özgür Özel Çatalca'da konuştu! 'Mesaj vermeniz son derece önemlidir'
Özgür Özel Çatalca'da konuştu! 'Mesaj vermeniz son derece önemlidir' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel Çatalca'da mitinge katıldı. Çatalca Meydanı'nda gerçekleşen mitingde CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve CHP Çatalca Belediye Başkan Adayı Erhan Güzel de yer aldı. Özgür Özel alanda konuşma gerçekleştirdi.
11.03.2024 Gündem
Ataşehir'de 3 çocuk annesi evinde ölü bulundu
Ataşehir'de 3 çocuk annesi evinde ölü bulundu Ataşehir'de bir apartmanın ikinci katındaki bir dairede bir kadın cesedi bulundu.
8.03.2024 Gündem
TEM Otoyolu'nda feci kaza! Kamyonet ile otomobil çarpıştı: 5 yaralı
TEM Otoyolu'nda feci kaza! Kamyonet ile otomobil çarpıştı: 5 yaralı TEM Otoyolu Çatalca yol ayrımında hafriyat kamyonunun bir otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle Edirne istikameti trafiğe kapatıldı.
8.03.2024 Gündem
İBB Başkan Adayı Murat Kurum açıkladı! Anne ve babalara ücretsiz ulaşım, yeni evleneceklere 50 bin TL destek
İBB Başkan Adayı Murat Kurum açıkladı! Anne ve babalara ücretsiz ulaşım, yeni evleneceklere 50 bin TL destek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul projeleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Murat Kurum, anne ve babalara ücretsiz ulaşım, yeni evleneceklere destek, girişimci gençlere hibe gibi birçok konuda peş peşe müjdeleri açıkladı
7.03.2024 Gündem
Akşener: Türkiye'de konuşulanlara bakıyorum bütün dert İYİ Parti
Akşener: Türkiye'de konuşulanlara bakıyorum bütün dert İYİ Parti İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yerel seçim çalışmaları kapsamında Çatalca'da Büyükşehir Belediye Başkan adayı Buğra Kavuncu ve Çatalca Belediye Başkan adayı İsmail İp ile ilçedeki esnafı ziyaret etti.
6.03.2024 Gündem
'Su sayacına bakacağız abla' dedi, yüzüne kimyasal attı! 15 yıl ceza az bulundu
'Su sayacına bakacağız abla' dedi, yüzüne kimyasal attı! 15 yıl ceza az bulundu Konya'da 'Su sayacına bakacağız abla' diyerek açtırdığı kapıdan eski nişanlısı Merve Küçüktekin'in (29) yüzüne ve vücuduna kimyasal madde atan Sabit Türk’e (27) yargılandığı davada verilen 15 yıl hapis cezası az bulundu. Dava yerel mahkemede yeniden görülecek.
4.03.2024 Gündem
Yeniden Refah Partisi, İstanbul adaylarını tanıttı!
Yeniden Refah Partisi, İstanbul adaylarını tanıttı! Yeniden Refah Partisi, İstanbul'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne katılacak İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) ve ilçe belediye başkan adaylarının tanıtımını yaptı.
3.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Çatalca ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.