Ceyhun Bayramov

Ceyhun Bayramov

Son dakika Ceyhun Bayramov haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ceyhun Bayramov gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ceyhun Bayramov haber sayfamızda...

Ceyhun Bayramov

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 112 ceyhun bayramov haberi bulunmuştur.
Azerbaycan’dan arabuluculuk önerisi
Azerbaycan’dan arabuluculuk önerisiAzerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, “Türkiye ve İsrail arasında arabulucu olabiliriz” mesajı verdi.
27.04.2021Dünya
Son dakika haber: Dışişleri Bakanlığı’ndan ABD Başkanı Biden’a sert tepki
Son dakika haber: Dışişleri Bakanlığı’ndan ABD Başkanı Biden’a sert tepkiABD Başkanı Joe Biden’ın ‘soykırım’ ifadesinin karşılıklı güven ve dostluk konusunda ‘derin bir yaraya sebep olacağını’ vurgulayan Dışişleri Bakanlığı, “ABD Başkanı’nı bazı siyasi çevreleri tatmin etmek dışında başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bu vahim hatasını düzeltmeye çağırıyoruz” açıklamasında bulundu. Karar sonrası ABD’nin Ankara Büyükelçisi David Satterfield Dışişleri’ne çağırıldı.
25.04.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
24.04.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
19.03.2021Siyaset
Aliyev'den Erdoğan'a helikopter kazasındaki şehitler için başsağlığı mesajı
Aliyev'den Erdoğan'a helikopter kazasındaki şehitler için başsağlığı mesajıAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Bingöl'den Bitlis'e gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan askerler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a taziye mesajı gönderdi.
4.03.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
26.02.2021Siyaset
‘Türkmen gazı için hazırız’
‘Türkmen gazı için hazırız’Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkmenistan Dışişleri Bakanı Raşid Meredov ve Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Üçlü Dışişleri Bakanları 5. Toplantısı gerçekleştirdi.
24.02.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu: "Özel bağlar üzerine bina ettiğimiz ilişkilerimiz kapsamlı bir ortaklığa dönüştü"
Bakan Çavuşoğlu: "Özel bağlar üzerine bina ettiğimiz ilişkilerimiz kapsamlı bir ortaklığa dönüştü"Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye, Azerbaycan ve Türkmenistan arasında özel bağlar üzerine inşa edilen ilişkilerin bugün kapsamlı bir ortaklığa dönüştüğünü belirtti.
23.02.2021Haberler
Bakan Çavuşoğlu: Özel bağlar üzerine bina ettiğimiz ilişkilerimiz kapsamlı bir ortaklığa dönüştü
Bakan Çavuşoğlu: Özel bağlar üzerine bina ettiğimiz ilişkilerimiz kapsamlı bir ortaklığa dönüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye, Azerbaycan ve Türkmenistan arasında özel bağlar üzerine inşa edilen ilişkilerin bugün kapsamlı bir ortaklığa dönüştüğünü belirtti. Öte yandan Üçlü Dışişleri Bakanları 5. Toplantısı'nın ardından ortak bildiri imzalandı.
23.02.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'u kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'u kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov'u kabul etti.
23.02.2021Siyaset
Çavuşoğlu, Türkmenistanlı mevkidaşıyla ortak basın toplantısında konuştu
Çavuşoğlu, Türkmenistanlı mevkidaşıyla ortak basın toplantısında konuştuDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkmen gazının Türkiye'ye gelmesi ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya ulaşması için üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.
23.02.2021Dünya
Son dakika: Dışişleri Bakanı açıkladı! 'Üzerimize düşeni yapmaya hazırız'
Son dakika: Dışişleri Bakanı açıkladı! 'Üzerimize düşeni yapmaya hazırız'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkmen gazının Türkiye'ye gelmesi ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya ulaşması için üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.
23.02.2021Ekonomi
Ankara’da üçlü iş birliği zirvesi
Ankara’da üçlü iş birliği zirvesiAzerbaycan ve Türkmenistan Dışişleri Bakanları Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan üçlü iş birliği toplantısı için bugün Ankara’ya geliyor
23.02.2021Siyaset
Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Üçlü Dışişleri Bakanları 5. Toplantısı Türkiye'de düzenlenecek
Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Üçlü Dışişleri Bakanları 5. Toplantısı Türkiye'de düzenlenecekTürkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Üçlü Dışişleri Bakanları 5. Toplantısı'nın, 23 Şubat'ta Türkiye'de yapılacağı bildirildi.
22.02.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycan'a gidecek
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycan'a gidecekDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 18-19 Şubat'ta Azerbaycan'ı ziyaret ederek, Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan Üçlü Dışişleri Bakanları toplantısına katılacak.
17.02.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycan'a gidecek
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycan'a gidecekDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 18-19 Şubat'ta Azerbaycan'ı ziyaret ederek, Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan Üçlü Dışişleri Bakanları toplantısına katılacak.
17.02.2021Siyaset
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı  ile telefonda görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı ile telefonda görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Mozart gemisinin mürettebatı ve hayatını kaybeden Azerbaycan uyruklu çalışanın cenazesinin ülkesine getirilmesine yönelik koordineli çalışmaları görüştü.
26.01.2021Dünya
Son dakika... Türk gemisine korsan baskını! Bakan Çavuşoğlu: Gabon karasularına ulaştı
Son dakika... Türk gemisine korsan baskını! Bakan Çavuşoğlu: Gabon karasularına ulaştıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türk gemisine Nijerya açıklarında korsan baskınla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu.
24.01.2021Siyaset
Son dakika haberi: Gemiye korsan baskını! 15 Türk rehin alındı...
Son dakika haberi: Gemiye korsan baskını! 15 Türk rehin alındı...Gelen son dakika haberlere göre, Liberya bayraklı M/V Mozart adlı gemi, Batı Afrika kıyılarındaki Gine Körfezi’nde korsan saldırısına uğradı. Türk kaptan Mustafa Kaya idaresindeki 222 metre boyundaki M/V Mozart, Nijerya’nın Lagos limanından aldığı konteynerleri Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Cape Town limanına götürüyordu. Bakan Çavuşoğlu konuyla ilgili katıldığı televizyon kanalında aktardığı son dakika bilgisinde, 'Biraz önce kaptanla görüştüm gemi Gabon karasularında. Gemi limana yanaşmak için bekliyor. Gabon'dan da tekne personel talebinde bulunduk. Gemi yanaşır yanaşmaz gerekli işlemleri yapacağız. Vatandaşların kurtarılması için koordineli görüşmeleri sürdürüyoruz. Korsanlar henüz geri dönüş sağlamadılar' dedi. İşte gece boyu yaşanan tüm sıcak gelişmeler...
24.01.2021Gündem
Son dakika haberi: Türk gemisine korsan saldırısı! Cumhurbaşkanı Erdoğan kaptanla görüştü
Son dakika haberi: Türk gemisine korsan saldırısı! Cumhurbaşkanı Erdoğan kaptanla görüştüSon dakika haberlere göre, Liberya bayraklı M/V Mozart adlı gemi, Batı Afrika kıyılarındaki Gine Körfezi’nde korsan saldırısına uğradı. Türk kaptan Mustafa Kaya idaresindeki 222 metre boyundaki M/V Mozart, Nijerya’nın Lagos limanından aldığı konteynerleri Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Cape Town limanına götürüyordu. Deniz haydutları, 19 personelden 15 Türk personeli yanlarına rehin alarak gemiyi terk etti. Arbede esnasında Azerbaycan uyruklu 1 personel öldürüldü. Türkiye, Nijerya'da deniz haydutlarının Türk gemisine yaptığı saldırıda kaçırdığı mürettebatın bulunması için girişimler başlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, geminin kaptanlarından Furkan Yaren ile iki kez telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'u arayarak, öldürülen mürettebat için başsağlığı diledi ve gemi limana yanaştığında cenazenin Azerbaycan’a nakli için çalışmaların derhal başlayacağını aktardı. Geminin, TSİ 09.00'da Gabon'un Port-Gentil Limanı'na ulaşması bekleniyor.
24.01.2021Gündem
Macron’dan Erdoğan’a Türkçe mektup: ‘İlişkilerimizi geliştirelim’
Macron’dan Erdoğan’a Türkçe mektup: ‘İlişkilerimizi geliştirelim’Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup göndererek Türkiye-Fransa ilişkilerini geliştirmek istediğini bildirdi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Erdoğan ve Macron’un önümüzdeki günlerde görüşebileceğini söyledi
16.01.2021Siyaset
Son dakika... Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a el yazısıyla mektup!
Son dakika... Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a el yazısıyla mektup!Gelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkileri geliştirmek istediğini anlatan bir mektup gönderdiğini açıkladı.
15.01.2021Siyaset
‘2023 seçimlerini yine kazanacağız’
‘2023 seçimlerini yine kazanacağız’AK Parti kongrelerine canlı bağlantıyla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘2023 seçimlerinde hem Meclis’te ezici bir çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız’ ifadelerini kullandı.
14.01.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile bir görüşme yaptı.
13.01.2021Haberler
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov'la görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov'la görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile bir görüşme yaptı.
13.01.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mevlüt ÇavuşoğluAzerbaycançavuşoğluCeyhun Bayramovbayramov

Ceyhun Bayramov ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.