Çiğdem Karaaslan

Çiğdem Karaaslan

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun 2 .sıra Adayı.İstanbul'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı bölümünü, yüksek şeref öğrencisi ve bölüm 3’üncüsü olarak bitirdi. Ankara Üniversitesi ‘nde yüksek lisansını tamamladı. Halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Politikalar Bölümünde doktorasına devam etmektedir. Aynı zamanda ortağı olduğu Kentsel Tasarım ve Mimarlık firmasında yönetici olarak çalışmaktadır. AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapmış olan Karaaslan, AK Parti 2. , 3. ve 4.Olağan kongrelerinde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Ayrıca Genel Merkez Sosyal İşler Başkanlığında birim başkan yardımcılığı görevine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir, evlidir, iki çocuk annesidir.

Çiğdem Karaaslan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 285 cigdem karaaslan haberi bulunmuştur.
AK Partili Karaaslan: Kürtlerin en büyük sorunu PKK ve onların yandaşları sorunuydu
AK Partili Karaaslan: Kürtlerin en büyük sorunu PKK ve onların yandaşları sorunuyduAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Kürtlerin sorunu vardı evet. Ama Kürtlerin en büyük sorunu terör örgütü PKK ve onların yandaşları sorunuydu. En çok öncelikli olarak bir cesur yüreğin çıkıp bunu haykırması gerekiyordu. Ve o cesur yürek Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çıkıp bunu haykırdı." dedi.
16.10.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan BM'de dünyaya ilan etmişti! Paris Anlaşması Meclis'ten geçti
Son dakika: Erdoğan BM'de dünyaya ilan etmişti! Paris Anlaşması Meclis'ten geçtiSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM'nin 76'ncı Genel Kurulu'nda, "Paris İklim Anlaşması'nı, atılacak yapıcı adımlara uygun şekilde ve ulusal katkı beyanımız çerçevesinde, önümüzdeki ay Meclisimizin onayına sunmayı planlıyoruz." sözleri ile dünyaya seslenmişti. Paris Anlaşmasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda tüm partilerin oy birliği ile kabul edildi. Öte yandan Birleşmiş Milletler (BM), Türkiye'nin Paris İklim Anlaşması'nı onaylamasını memnuniyetle karşıladıklarını bildirdi. Paris Anlaşması'nın Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
7.10.2021Gündem
TEKNOFEST'te görkemli kapanış! Bayraktar 2022 sürprizini açıkladı
TEKNOFEST'te görkemli kapanış! Bayraktar 2022 sürprizini açıkladıT3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, TEKNOFEST 2022'yi Samsun'da düzenleyeceklerini belirterek, "TEKNOFEST Karadeniz 2022'de Samsun merkezli olarak Karadeniz'in yeşil ve mavinin her tonuna sahip muhteşem güzelliklere haiz şehirlerimizde gerçekleştirilecek." dedi.
26.09.2021Teknoloji
TEKNOFEST 2022'de Samsun'da yapılacak
TEKNOFEST 2022'de Samsun'da yapılacakAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un güçlü altyapısı ve üstyapısıyla, konaklama kapasitesiyle, ulusal ve uluslararası organizasyonların gerçekleştirilmesine olanak sağlayan tesisleriyle, 2 devlet üniversitesiyle, gençlere sunduğu imkanlarla 2022'de Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e en iyi şekilde ev sahipliği yapacağını belirtti.
26.09.2021Teknoloji
AK Partili Karaaslan: Allah'ın izniyle bütün badirelerden güçlenerek çıktık
AK Partili Karaaslan: Allah'ın izniyle bütün badirelerden güçlenerek çıktıkAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Kovid-19 salgınıyla mücadeleden de inşallah güçlenerek çıkacağız çünkü büyüme rakamları onu gösteriyor. Bu, ekonomik olarak vatandaşımıza henüz tam olarak yansımamış olsa da, ekonomik veriler anlamındaki bu başarımız inşallah en kısa zamanda vatandaşımıza da yansıyacak." dedi.
16.09.2021Siyaset
AK Parti'li Karaaslan: Siz bu işin gizli kahramanlarısınız
AK Parti'li Karaaslan: Siz bu işin gizli kahramanlarısınızAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, kadınların siyasetin belirleyici unsuru olduğunu söyledi. Karaaslan, "Partimizde 5 milyonu aşkın kadın üyemiz vardır. AK Parti, siyasette ve hayatın her alanında kadınlarımızla beraber yürümektedir. Dolayısıyla siz bu işin gizli kahramanlarısınız" dedi.
10.09.2021Siyaset
AK Parti Kadın Kolları Kızılcahamam'da eğitim kampı düzenleyecek
AK Parti Kadın Kolları Kızılcahamam'da eğitim kampı düzenleyecekAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından, Kızılcahamam'da üç gün sürecek istişare ve eğitim kampı gerçekleştirilecek
9.09.2021Siyaset
Emine Erdoğan: Sıfır Atık Projesi'ni hepimizin seferberlik ruhuyla sahiplenmesi gerekiyor
Emine Erdoğan: Sıfır Atık Projesi'ni hepimizin seferberlik ruhuyla sahiplenmesi gerekiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi'ni 7'den 70'e herkesin seferberlik ruhuyla sahiplenmesi gerektiğini bildirdi. Emine Erdoğan, "Yüzde 13 olan geri kazanım oranımız, yüzde 22'yi geçti. İnşallah 2034 yılında, yüzde 60 seviyesini göreceğiz. 2017'den bugüne 24,2 milyon ton atık ekonomiye kazandırıldı. 3 milyon ton sera gazı salınımı önlendi. Tüm bu çalışmalardan 30 milyar lira ekonomik kazanç sağlandı. Sıfır Atık Mavi ile de 87 bin ton deniz çöpü toplandı." ifadelerini kullandı.
8.09.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye ikinci en büyük büyüyen ülke
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye ikinci en büyük büyüyen ülkeRize'de İyidere-İkizdere Yolu ve Tünelleri Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye ekonomisi yüzde 21,7'lik büyüme ile İngiltere'den sonra en çok büyüyen ikinci ülke." dedi.
3.09.2021Siyaset
Bakan Soylu, sel felaketinin yaşandığı Ayancık'ta incelemede bulundu
Bakan Soylu, sel felaketinin yaşandığı Ayancık'ta incelemede bulunduİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sel felaketinin yaşandığı Sinop'un Ayancık ilçesinde incelemelerde bulundu.
14.08.2021Gündem
Son dakika! Bakan Pakdemirli yangın bölgelerindeki son durumu açıkladı
Son dakika! Bakan Pakdemirli yangın bölgelerindeki son durumu açıkladıSon dakika haberine göre; Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 28 Temmuz'dan bugüne değin çıkan 125 yangının 117'sinin tamamen söndürüldüğünü ya da kontrol altına alındığını bildirdi.
1.08.2021Gündem
AK Parti'li Karaaslan, orman yangınlarıyla ilgili değerlendirmede bulundu
AK Parti'li Karaaslan, orman yangınlarıyla ilgili değerlendirmede bulunduAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Ülkemizin farklı noktalarından çıkan orman yangınlarıyla gerçekten hepimizin içi, ciğerleri, yüreği yanıyor. Buradan birilerinin siyasi çıkar elde etmesi mümkün değil. Buradan birilerinin kendine rant devşirmesi mümkün değil." dedi.
30.07.2021Siyaset
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, KKTC'ye gitti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, KKTC'ye gittiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı törenlerine katılmak üzere, KKTC'ye gitti.
19.07.2021Siyaset
Son dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik 'güzel haberler alıyoruz' deyip açıkladı: Teyakkuz hali devam ediyor
Son dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik 'güzel haberler alıyoruz' deyip açıkladı: Teyakkuz hali devam ediyorGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik son toplantıda çevreye dair konular üzerinde de durulduğunu bildirirken 'güzel haberler alıyoruz' diyerek son gelişmeleri açıkladı. Sözcü Çelik 15 Temmuz dolayısıyla düzenlenecek etkinliklere dair ayrıntıları paylaştı. Öte yandan Çelik, Galatasaray'ın Yunanistan'da maruz kaldığı çirkin tavıra ilişkin, "Galatasaray'a yapılan bu muamele kabul edilemez, iyi niyetle bağdaşmaz." dedi.
14.07.2021Siyaset
AK Partili Karaaslan: "İklim değişikliğini göz ardı edemeyiz"
AK Partili Karaaslan: "İklim değişikliğini göz ardı edemeyiz"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan, şehirlerin geleceğiyle ilgili iklim değişikliği konusunun göz ardı edilemeyeceğini söyledi.
10.07.2021Siyaset
Son dakika: TOKİ'den 1 milyonuncu konut! Erdoğan: Hizmet verilmeyen hiçbir kesim bırakmadık
Son dakika: TOKİ'den 1 milyonuncu konut! Erdoğan: Hizmet verilmeyen hiçbir kesim bırakmadıkGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOKİ 1.000.000’uncu Konut Anahtar Teslim Töreni'nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'nin konut sorununun çözümünde son 19 yıl kritik öneme sahiptir." diyerek 'Hizmet verilmeyen hiçbir kesim bırakmadık, bırakmayacağız." ifadelerini kullandı. Erdoğan, 100 bin sosyal konut kampanyasına ilişkin "Şu ana kadar 12 bin sosyal konutun yapımını tamamladık. Halen 76 bin sosyal konutun inşasına devam ediyoruz." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Önümüzde iki hedef var' diyerek sıcak gelişmeleri açıkladı
7.07.2021Siyaset
Bakan Dönmez açıkladı! 64 milyon liralık bütçe ayrıldı
Bakan Dönmez açıkladı! 64 milyon liralık bütçe ayrıldıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Karadeniz sahil kentlerinde de sismik araştırmaları başlatıyoruz. Samsun'a bu yıl içerisinde yaklaşık 64 milyon liralık sismik Ar-Ge, araştırma yapılmasıyla ilgili bütçe ayırdık. İnşallah denizde olduğu gibi belki karadan da müjdeli haberleri sizinle paylaşırız." dedi.
18.06.2021Ekonomi
Son dakika: AK Parti'den müzisyenlere destek açıklaması: Daha fazlası için gayret ediyoruz
Son dakika: AK Parti'den müzisyenlere destek açıklaması: Daha fazlası için gayret ediyoruzSon dakika haberine göre, AK Parti MKYK toplantısına ilişkin Sözcü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Sözcü Çelik, "Müzisyen arkadaşlarımıza seslerini duyduğumuzu söylemek isterim. Müzik susmasın sloganı ile destekler müzisyen arkadaşlarımıza ulaştırılıyor. Daha fazlası için gayret ediyoruz" ifadelerini kullandı. Çelik Marmara'yı etkisi altına alan 'deniz salyası'na ilişkin de bilgiler paylaştı. İşte detaylar...
3.06.2021Siyaset
Emine Erdoğan, UN Habitat tarafından ödüle layık görüldü
Emine Erdoğan, UN Habitat tarafından ödüle layık görüldüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a, Birleşmiş Milletler İnsan Yerleşimleri Programı (UN-Habitat) tarafından, Atık Alanında Akıllı Şehirler girişimine verdiği destek, himayelerinde yürütülen Sıfır Atık Projesi ile çevreye katkılarından dolayı, "Waste Wise Cities Global Champion (Atık Alanında Akıllı Şehirler Küresel Şampiyonu)" ödülü verildi.
2.06.2021Siyaset
Binlerce tweet atıldı! #ErdoğanlaBirlikteyiz
Binlerce tweet atıldı! #ErdoğanlaBirlikteyizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için başlatılan "#ErdoğanlaBirlikteyiz" etiketli paylaşımlar, binlerce kişinin desteğiyle Twitter gündemine girdi.
23.05.2021Siyaset
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik: Rum kesimi AB'yi kendi oyuncağı haline getirdi
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik: Rum kesimi AB'yi kendi oyuncağı haline getirdiAK Parti Sözcüsü Çelik, "Rum kesiminin AB'yi kendi oyuncağı haline getirmesi AB tarafından kabul gören bir mesele ise, bu onlara hayırlı olsun." ifadelerini kullandı. Anastasiadis'in Türkiye'yi hedef alan açıklamalarına ilişkin, “Türkiye Cumhuriyeti'ne, milletimize karşı yaptığı bu saygısızlığı aynen iade ediyoruz” şeklinde konuştu.
3.05.2021Siyaset
Bakan Soylu'nun dayısı son yolculuğuna uğurlandı
Bakan Soylu'nun dayısı son yolculuğuna uğurlandıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, hayatını kaybeden dayısı Selami Reis (79), Samsun'un Bafra ilçesinde toprağa verildi.
29.03.2021Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dayısı İsmail Reis hayatını kaybetti
Son dakika... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dayısı İsmail Reis hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre; 15 gün önce annesini kaybeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bu kez de dayısı Selami Reis'in hayatını kaybettiği bildirildi.
28.03.2021Siyaset
AK Parti'li Karaaslan: '2023 yolunda daha çok çalışarak ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız'
AK Parti'li Karaaslan: '2023 yolunda daha çok çalışarak ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız'AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "2023 yolunda daha çok çalışarak ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız." ifadesini kullandı.
25.03.2021Siyaset
AK Parti’nin 2023 kadroları seçildi
AK Parti’nin 2023 kadroları seçildiAK Parti’yi 2023 seçimlerine taşıyacak yeni yönetim kadrosu belli oldu. Üye sayısı 50’den 75’e yükseltilen yeni MKYK’da 47 yeni isim yer aldı, 28 mevcut üye yerini korudu, 22 isim ise liste dışı kaldı. Eski Meclis Başkanı Binali Yıldırım parti yönetimine girerken, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kurulun yeni üyeleri arasında yer aldı
25.03.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

AK Partiçiğdem karaaslansamsunerdoğanson dakika haber

Çiğdem Karaaslan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.