Cimer

Cimer

Son dakika CİMER haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CİMER gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CİMER haber sayfamızda...

Cimer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 339 cimer haberi bulunmuştur.
Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay hakkında 'hayali parfüm' davası!
Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay hakkında 'hayali parfüm' davası! Oyuncu Pelin Karahan’ın iş insanı eşi Bedri Güntay (38) hakkında ‘hayali ihracat’ suçlamasıyla dava açıldı. Güntay’ın 18 yıla kadar hapsi isteniyor.
30.07.2021Cadde
Vurgun zincirinin son halkası: SAS
Vurgun zincirinin son halkası: SASTitan, Jet Fadıl, Torex ve Çiftlikbank’la devam eden dolandırıcılık furyasının son halkası SAS Holding oldu. Dolandırılan SAS mağdurları, şirket yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu
25.07.2021Gündem
CİMER'e şikayet etti! Mevzuat değişti, artık cüzdanlarda...
CİMER'e şikayet etti! Mevzuat değişti, artık cüzdanlarda...Mehtap Karatepe, başarılı bir kadın gemici. 150 metrelik yabancı bandıralı bir şilepte erkek meslektaşlarıyla ter döküyor. Ancak gemici cüzdanında ‘Gemi adamı’ yazıyor. İşte buna çok bozulan genç kadın, CİMER’e yaptığı başvuruyla mevzuat değiştirdi. Artık cüzdanlarda gemi adamı değil ‘gemi insanı’ yazacak.
18.07.2021Gündem
Tedavisine başlandı
Tedavisine başlandıAK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır da, Liberya’da çalışan İzmirli Ersin Akan’ın Maleria teşhisi ve solunum yetersizliği yaşamasının ardından Ankara’ya getirildiğini açıkladı.
5.07.2021Ege
İlçe kabusu yaşıyor! Kömür tozu üzerine çöktü
İlçe kabusu yaşıyor! Kömür tozu üzerine çöktüKocaeli Dilovası'ndaki Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi'nde depolanan kömürlerin tozu, rüzgarla toz bulutu gibi ilçenin üzerini kapladı. Kömür tozunun ilçenin kabusu haline geldiğini söyleyenler, OSB'nin bir an önce belirtilen yere alınmasını istedi.
25.06.2021Gündem
Tavuk kanadının fiyatına çok büyük zam!
Tavuk kanadının fiyatına çok büyük zam!Mangal sezonunun açılmasıyla birlikte Tavuk ve kanat fiyatları tırmanışa geçti. CNN Türk Sunucusu Uğur Önver fiyatları araştırdı. Tavuk kanadının kilogram fiyatı bazı yerlerde 50 TL'ye çıktı.
24.06.2021Ekonomi
Tavuk kanadının fiyatına çok büyük zam!
Tavuk kanadının fiyatına çok büyük zam!Mangal sezonunun açılmasıyla birlikte Tavuk ve kanat fiyatları tırmanışa geçti. CNN Türk Sunucusu Uğur Önver fiyatları araştırdı. Tavuk kanadının kilogram fiyatı bazı yerlerde 50 TL'ye çıktı.
24.06.2021Haberler
Gıdada usulsüzlüğe göz açtırılmıyor
Gıdada usulsüzlüğe göz açtırılmıyorTarım ve Orman Bakanlığı, yılbaşından itibaren gıda işletmelerine yönelik 485 bin 621 denetim yaparken olumsuzluk tespit edilenlere 3 bin 598 adet ve toplamda 34 milyon 955 bin 529 lira idari para cezası uyguladı.
2.06.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Atay'dan liyakat ve şeffaflık vurgusu
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Atay'dan liyakat ve şeffaflık vurgusuCumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, 862 bin 833 kamu görevlisinin katıldığı ankete göre, tatmin ve aidiyeti en çok etkileyen faktörlerin başında seçme, işe alım ve yerleştirme süreçlerinde ise liyakat ve şeffaflığın sağlanması olduğunu aktardı.
31.05.2021Siyaset
BİMER Şikayet Nasıl Yazılır? BİMER'e Şikayet Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?
BİMER Şikayet Nasıl Yazılır? BİMER'e Şikayet Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?Vatandaşların kullanabileceği yararlı bazı sistemler bulunuyor. Bimer, vatandaşlarla devletin birbirleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olan bir sistemdir. Kişiler herhangi bir yasal olmayan durumu Bimer'e şikayet edebilir. Bimer şikayet yazısının nasıl yazılacağı kişiler tarafından merak edilerek araştırılıyor. Bimer şikayet nasıl yazılır? Bimer'e şikayet başvuru formu nasıl doldurulur? Bimer'e şikayet başvuru formu hakkında sizlere detaylı bilgiler derledik.
28.05.2021Teknoloji
Şişli'de boşaltılan binanın sahibi: Arkadaki inşaat 5 sene önce başladı...
Şişli'de boşaltılan binanın sahibi: Arkadaki inşaat 5 sene önce başladı...İstanbul Şişli’de kolonlarında çatlama ve eğilme olduğu gerekçesiyle boşaltılan apartmanın sahibi Faruk Güneş, "Bu arkada inşaat var. Bu inşaat 5 sene önce başladı. Normal yol seviyesinin 4 kat altına indiler. Büyükşehir'e, Şişli'ye müracaatımız oldu. Geldi inceleme yaptılar. Aşağıda perde beton yapmaları lazımken yapmadılar, masraftan kaçıp toprak döküp bıraktılar. O esnada bizim 9 tane binanın hepsinin arka tarafında çatlama oldu." dedi.
15.05.2021Gündem
Bayram şekeri ve çikolata uyarısı
Bayram şekeri ve çikolata uyarısıGıda Mühendisleri Derneği Başkanı Abdussamed Boyu, Ramazan Bayramı'nda "uygun fiyatlı" bayram şekeri ve çikolata tüketiminin sağlığı etkileyebileceği uyarısında bulundu.
12.05.2021Ekonomi
Cimere Nasıl Yazılır? Cimer Şikayet Başvuru Adresi Neresidir?
Cimere Nasıl Yazılır? Cimer Şikayet Başvuru Adresi Neresidir?Ülkemizde herhangi bir suç durumuyla karşı karşıya kalan bireyler, Cimer sisteminden şikayet oluşturabiliyor. Cimere yazmak isteyen bireyler, nasıl yazacağını bilmediğinden araştırma yapabiliyor. Cimere şikayet başvurusunun nasıl yapılacağı da merak edilen bir konudur. Cimere nasıl yazılır? Cimer şikayet başvuru adresi neresidir? Cimere şikayet başvurusu yapmakla ilgili merak edilen tüm detaylar.
11.05.2021Gündem
Kimlik bilgileriyle babasının adına kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı
Kimlik bilgileriyle babasının adına kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldıİnşaat işçisi olarak gittiği İstanbul'da kimlik bilgileri kullanılarak adına 3 farklı şirket kurulan Mustafa Begde (72), 2012 yılında durumdan habersiz hayatını kaybetti. Begde'nin adına kurulan şirketlerden 14 milyon liralık vergi borcu kaldı. Annesinin emeklilik işlemleri için SGK'ya giden oğlu Hamza Begde (36) durumdan haberdar oldu. Yasal başvurulardan sonuç alamayınca borç, asgari ücretle garsonluk yapan Hamza Begde'nin maaşından kesilmeye başlandı.
11.05.2021Haberler
Kimlik bilgileriyle babasının adına kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı
Kimlik bilgileriyle babasının adına kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldıİnşaat işçisi olarak gittiği İstanbul'da kimlik bilgileri kullanılarak adına 3 farklı şirket kurulan Mustafa Begde (72), 2012 yılında durumdan habersiz hayatını kaybetti. Begde'nin adına kurulan şirketlerden 14 milyon liralık vergi borcu kaldı. Annesinin emeklilik işlemleri için SGK'ya giden oğlu Hamza Begde (36) durumdan haberdar oldu. Yasal başvurulardan sonuç alamayınca borç, asgari ücretle garsonluk yapan Hamza Begde'nin maaşından kesilmeye başlandı.
11.05.2021Gündem
CHP’den İsrail tepkisi: Saldırılar uluslararası hukuka aykırı
CHP’den İsrail tepkisi: Saldırılar uluslararası hukuka aykırıCHP MYK dün CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak MYK gündemiyle ilgili Parti Genel Merkezi’nde basın toplantısı düzenledi.
11.05.2021Siyaset
Arzu Aygün cinayetinde yeni gelişme! Arka koltuğa geçip vurmuş
Arzu Aygün cinayetinde yeni gelişme! Arka koltuğa geçip vurmuşSamsun’da kaybolduktan 42 gün sonra cansız bedenine ulaşılan 36 yaşındaki Arzu Aygün cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı. Aygün’ü konuşmak için aracıyla evinden alan sanık Muharrem Coşkun’un konuşma sırasında arka koltuğa geçerek ön koltukta oturan Aygün’ü başından vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Öte yandan Arzu Aygün’ün babası karakola kayıp başvurusu için gittiğinde, polislerin Aygün’ün cep telefonunu aradı ancak telefon açılmadı. Sanığın daha sonra ise Arzu Aygün gibi polislere mesaj atarak artık ailesiyle görüşmek istemediğini söylediği ortaya çıktı.
8.05.2021Gündem
Son dakika! 'Mehmet Ceyhan tutuklansın' etiketine cevap: Dikkate almıyorum!
Son dakika! 'Mehmet Ceyhan tutuklansın' etiketine cevap: Dikkate almıyorum!Gelen bir son dakika haberine göre; Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Beni şikayet edenler, sosyal medyada hakkımda yalan, iftira dolu haberler yazanlar, şunu bilsinler ki ben hiç dikkate almıyorum, yazdıklarını okumuyorum" dedi.
7.05.2021Gündem
Aleyna Tilki hakkındaki 'aşı' soruşturmasında karar!
Aleyna Tilki hakkındaki 'aşı' soruşturmasında karar!"İnsanları korona değil, ilaçlar öldürüyor" diyen Aleyna Tilki hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, 'halk arasında korku ve paniğe neden olmak' suçlanan şarkıcı hakkında takipsizlik kararı verdi.
6.05.2021Cadde
İmamoğlu’na ‘türbe’ incelemesi
İmamoğlu’na ‘türbe’ incelemesiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında, türbe ziyareti esnasında ellerini arkadan bağlayarak yürüdüğü gerekçesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından inceleme başlatıldığı ortaya çıktı.
5.05.2021Siyaset
Son dakika... Başsavcılıktan Ekrem İmamoğlu açıklaması!
Son dakika... Başsavcılıktan Ekrem İmamoğlu açıklaması!İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında bahse konu ihbarlarla ilgili olarak yürütülen herhangi bir soruşturma bulunmamaktadır. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan inceleme neticesinde soruşturma izni verilmesi halinde Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından gerekli değerlendirmenin yapılacağı hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur" açıklamasını yaptı.
4.05.2021Gündem
Kafeye baskında kaçmak isterken foseptiğe düşen erkek hemşire öldü
Kafeye baskında kaçmak isterken foseptiğe düşen erkek hemşire öldüKonya’da maç izleyip nargile içtiği kafeye polisin geldiğini görünce, kaçmak isterken iş yerinin zemin katındaki bölümde, içinde yaklaşık 1 metre su bulunan foseptiğe düşen erkek hemşire Tevfik Sevi (33) hayatını kaybetti.
29.04.2021Gündem
Günde 40 kişiyi kandırıyorlar! Akılalmaz...
Günde 40 kişiyi kandırıyorlar! Akılalmaz...“Kitap tanıtmak istiyoruz” diyerek vatandaşlara ulaşan Patix Kitap isimli şirket, iddiaya göre mağdurlara istediklerinden daha fazla kitap bırakıyor, “2 hafta içinde iade edebilirsiniz” diyerek senet imzalatıyor. Kitapları iade etmek isteyen vatandaşlar 2 hafta boyunca verilen telefona ulaşamıyor. Ardından şirket, “14 gün geçtiği için iade kabul edilmez, borcunuzu ödeyin” diye mesajlar göndermeye başlıyor. Son 6 ay içerisinde onlarca kişinin savcılığa suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı.
28.04.2021Gündem
Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı ile ilgili yeni gelişme! '5 milyon lira ödeyecek'
Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı ile ilgili yeni gelişme! '5 milyon lira ödeyecek'Gelen son dakika haberine göre; Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili sanıklar Cemal Metin Avcı ile kardeşi Mertcan Avcı'nın yargılanmasına devam edildi. Avcı'nın mahkemedeki sözleri ise tepki gördü. Çte yandan davada Cemal Metin Avcı ve eşiyle ilgili de yeni bir gelişme de yaşandı. İşte haberin ayrıntıları...
26.04.2021Gündem
‘Sinovac’ın 1. dozu için 3 Mayıs’a kadar randevu oluşturulamıyor’
‘Sinovac’ın 1. dozu için 3 Mayıs’a kadar randevu oluşturulamıyor’Türkiye’nin koronavirüse karşı mücadelede başlattığı kitlesel aşılama kampanyasında önceki günden itibaren 55-59 yaş arası vatandaşlara ilk doz aşıları yapılmaya başlandı. Bu yaş grubunun aşıya ilgisi ilk gün yoğun oldu. Önceki gün bazı hastanelerde BioNTech aşısı olmak isteyen yüzlerce vatandaşlar kuyruk oluştururken, bazı hastanelerde ise aşı sevkiyatındaki teknik gecikme nedeniyle vatandaşlar aşılarını olamadan evlerine dönmek zorunda kaldı.
22.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

CİMERdavatavukPelin KarahanBedri Güntay

Cimer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.