Cimer

Cimer

Son dakika CİMER haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CİMER gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CİMER haber sayfamızda...

Cimer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 350 cimer haberi bulunmuştur.
Kanalizasyon suları, baraj göletine akıyor
Kanalizasyon suları, baraj göletine akıyor Konya'nın Halkapınar ilçesinde, kanalizasyon suları, 400 hektarlık alanın sulanmasını sağlayan İvriz Baraj Göleti’ne akıyor. Halkapınar Amatör Olta Balıkçılığı ve Su Hayatı Koruma Derneği Başkanı Mustafa Erdaş, ''2 yıl önce CİMER'e, KOSKİ ve DSİ'yi şikayette bulunduk; ama 2 yıldır herhangi bir iyileştirmede bulunulmadı'' dedi.
24.09.2021Gündem
Kanalizasyon suları, baraj göletine akıyor
Kanalizasyon suları, baraj göletine akıyorKonya'nın Halkapınar ilçesinde, kanalizasyon suları, 400 hektarlık alanın sulanmasını sağlayan İvriz Baraj Göleti’ne akıyor. Halkapınar Amatör Olta Balıkçılığı ve Su Hayatı Koruma Derneği Başkanı Mustafa Erdaş, ''2 yıl önce CİMER'e, KOSKİ ve DSİ'yi şikayette bulunduk; ama 2 yıldır herhangi bir iyileştirmede bulunulmadı'' dedi.
24.09.2021Gündem
Eğirdir Gölü'ne lağım suyu karışmadığı bildirildi
Eğirdir Gölü'ne lağım suyu karışmadığı bildirildiIsparta Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Eğirdir Gölü'ne lağım suyu karışmadığını bildirdi.
13.09.2021Haberler
İnceleme başlatılmıştı! Sonuç belli oldu
İnceleme başlatılmıştı! Sonuç belli olduIsparta Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Eğirdir Gölü'ne lağım suyu karışmadığını bildirdi.
13.09.2021Gündem
Kadıköy Anadolu’da ‘nakil krizi’ büyüyor
Kadıköy Anadolu’da ‘nakil krizi’ büyüyorTaban puanı 455 olan Kadıköy Anadolu Lisesi’ne, 405 puanlı bir öğrencinin kaydedilmesine tepkiler artarak devam ediyor
12.09.2021Gündem
Türkiye onu Twitter'da tanıdı... 'Ne suç işledin de bu haldesin' diyorlar!
Türkiye onu Twitter'da tanıdı... 'Ne suç işledin de bu haldesin' diyorlar!Ayşe Sarı, cam kemik hastası kızı Ceren’i okutmak için verdiği mücadeleyi sosyal medya platformu Twitter’da anlattı. Sarı, hem bir anne hem de bir engelli hakları savunucusu olarak öyle yollardan geçmiş ki anlattıkları yürekleri dağladı. İşte "En fazla 2 ay yaşar" dedikleri kızının ve daha pek çok kişinin başarı merdivenlerini tırmanmasına vesile olan Ayşe Sarı’nın mücadele dolu yolculuğu...
14.09.2021Gündem
Son dakika haberler: 'Fahiş fiyat' cezası! Otobüs firmaları radara alındı
Son dakika haberler: 'Fahiş fiyat' cezası! Otobüs firmaları radara alındıSon dakika haberlere göre Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü, fahiş fiyattan yolcu bileti satan işletmeleri mercek altına alırken sadece geçen ay 864 otobüs işletmesi ile 3 bin 612 otobüs denetlendi.
5.09.2021Ekonomi
Babası ve kız kardeşi öldürülen Ümit'ten korkunç iddia! Anne ve oğlu 4-5 bıçakla geziyordu
Babası ve kız kardeşi öldürülen Ümit'ten korkunç iddia! Anne ve oğlu 4-5 bıçakla geziyorduKocaeli’nin Gebze ilçesinde tartıştıkları komşuları tarafından babası ve kız kardeşi öldürülen anne ve amcası da yaralı olarak hastanede tedavi gören Ümit Avcı, şüpheli anne ve oğuldan apartmanda yaşayan herkesin şikayetçi olduğunu söyledi. Tülay ve oğlu Hakan Yiğit’in planlı olarak olayı gerçekleştirdiklerini öne süren Ümit Avcı, “Ben 4 tane bıçak taşıdıklarına şahidim, çünkü, sürekli bir çantayla gidiyorlardı. Çantada da 4- 5 tane bıçak olduğunu biliyordum” dedi.
17.08.2021Gündem
İBB zabıtasından taksici denetimi
İBB zabıtasından taksici denetimiİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) zabıtası sivil ekiplerinin, 2020 yılının sonbaharından bugüne kadar taksicilere yönelik gerçekleştirdiği denetimlerde toplam 48 bin 383 araç denetlendi. Kuralları ihlal eden 127 taksiciye idari para cezası kesildi.
14.08.2021Gündem
Son dakika... 208 yangından 196'sı kontrol altına alındı
Son dakika... 208 yangından 196'sı kontrol altına alındıİletişim Başkanlığı, orman yangınlarıyla ilgili son durumu paylaştı. Saat 09.45 itibarıyla 196 orman yangının kontrol altına alındığı açıklandı.
6.08.2021Gündem
Son dakika... Vatandaşlardan CİMER'e mesaj yağdı! Yangınla mücadele destek
Son dakika... Vatandaşlardan CİMER'e mesaj yağdı! Yangınla mücadele destekAntalya ve Muğla başta olmak üzere bazı bölgelerde devam eden yangınlarla mücadeleye ilişkin birçok vatandaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine (CİMER) destek mesajları gönderdi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından CİMER'e gönderilen destek mesajlarından bazılarını paylaştı.
6.08.2021Gündem
Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay hakkında 'hayali parfüm' davası!
Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay hakkında 'hayali parfüm' davası!Oyuncu Pelin Karahan’ın iş insanı eşi Bedri Güntay (38) hakkında ‘hayali ihracat’ suçlamasıyla dava açıldı. Güntay’ın 18 yıla kadar hapsi isteniyor.
30.07.2021Cadde
Vurgun zincirinin son halkası: SAS
Vurgun zincirinin son halkası: SASTitan, Jet Fadıl, Torex ve Çiftlikbank’la devam eden dolandırıcılık furyasının son halkası SAS Holding oldu. Dolandırılan SAS mağdurları, şirket yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu
25.07.2021Gündem
CİMER'e şikayet etti! Mevzuat değişti, artık cüzdanlarda...
CİMER'e şikayet etti! Mevzuat değişti, artık cüzdanlarda...Mehtap Karatepe, başarılı bir kadın gemici. 150 metrelik yabancı bandıralı bir şilepte erkek meslektaşlarıyla ter döküyor. Ancak gemici cüzdanında ‘Gemi adamı’ yazıyor. İşte buna çok bozulan genç kadın, CİMER’e yaptığı başvuruyla mevzuat değiştirdi. Artık cüzdanlarda gemi adamı değil ‘gemi insanı’ yazacak.
18.07.2021Gündem
Tedavisine başlandı
Tedavisine başlandı AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır da, Liberya’da çalışan İzmirli Ersin Akan’ın Maleria teşhisi ve solunum yetersizliği yaşamasının ardından Ankara’ya getirildiğini açıkladı.
5.07.2021Ege
İlçe kabusu yaşıyor! Kömür tozu üzerine çöktü
İlçe kabusu yaşıyor! Kömür tozu üzerine çöktüKocaeli Dilovası'ndaki Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi'nde depolanan kömürlerin tozu, rüzgarla toz bulutu gibi ilçenin üzerini kapladı. Kömür tozunun ilçenin kabusu haline geldiğini söyleyenler, OSB'nin bir an önce belirtilen yere alınmasını istedi.
25.06.2021Gündem
Tavuk kanadının fiyatına çok büyük zam!
Tavuk kanadının fiyatına çok büyük zam!Mangal sezonunun açılmasıyla birlikte Tavuk ve kanat fiyatları tırmanışa geçti. CNN Türk Sunucusu Uğur Önver fiyatları araştırdı. Tavuk kanadının kilogram fiyatı bazı yerlerde 50 TL'ye çıktı.
24.06.2021Ekonomi
Tavuk kanadının fiyatına çok büyük zam!
Tavuk kanadının fiyatına çok büyük zam!Mangal sezonunun açılmasıyla birlikte Tavuk ve kanat fiyatları tırmanışa geçti. CNN Türk Sunucusu Uğur Önver fiyatları araştırdı. Tavuk kanadının kilogram fiyatı bazı yerlerde 50 TL'ye çıktı.
24.06.2021Haberler
Gıdada usulsüzlüğe göz açtırılmıyor
Gıdada usulsüzlüğe göz açtırılmıyorTarım ve Orman Bakanlığı, yılbaşından itibaren gıda işletmelerine yönelik 485 bin 621 denetim yaparken olumsuzluk tespit edilenlere 3 bin 598 adet ve toplamda 34 milyon 955 bin 529 lira idari para cezası uyguladı.
2.06.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Atay'dan liyakat ve şeffaflık vurgusu
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Atay'dan liyakat ve şeffaflık vurgusuCumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, 862 bin 833 kamu görevlisinin katıldığı ankete göre, tatmin ve aidiyeti en çok etkileyen faktörlerin başında seçme, işe alım ve yerleştirme süreçlerinde ise liyakat ve şeffaflığın sağlanması olduğunu aktardı.
31.05.2021Siyaset
BİMER Şikayet Nasıl Yazılır? BİMER'e Şikayet Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?
BİMER Şikayet Nasıl Yazılır? BİMER'e Şikayet Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?Vatandaşların kullanabileceği yararlı bazı sistemler bulunuyor. Bimer, vatandaşlarla devletin birbirleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olan bir sistemdir. Kişiler herhangi bir yasal olmayan durumu Bimer'e şikayet edebilir. Bimer şikayet yazısının nasıl yazılacağı kişiler tarafından merak edilerek araştırılıyor. Bimer şikayet nasıl yazılır? Bimer'e şikayet başvuru formu nasıl doldurulur? Bimer'e şikayet başvuru formu hakkında sizlere detaylı bilgiler derledik.
28.05.2021Teknoloji
Şişli'de boşaltılan binanın sahibi: Arkadaki inşaat 5 sene önce başladı...
Şişli'de boşaltılan binanın sahibi: Arkadaki inşaat 5 sene önce başladı...İstanbul Şişli’de kolonlarında çatlama ve eğilme olduğu gerekçesiyle boşaltılan apartmanın sahibi Faruk Güneş, "Bu arkada inşaat var. Bu inşaat 5 sene önce başladı. Normal yol seviyesinin 4 kat altına indiler. Büyükşehir'e, Şişli'ye müracaatımız oldu. Geldi inceleme yaptılar. Aşağıda perde beton yapmaları lazımken yapmadılar, masraftan kaçıp toprak döküp bıraktılar. O esnada bizim 9 tane binanın hepsinin arka tarafında çatlama oldu." dedi.
15.05.2021Gündem
Bayram şekeri ve çikolata uyarısı
Bayram şekeri ve çikolata uyarısıGıda Mühendisleri Derneği Başkanı Abdussamed Boyu, Ramazan Bayramı'nda "uygun fiyatlı" bayram şekeri ve çikolata tüketiminin sağlığı etkileyebileceği uyarısında bulundu.
12.05.2021Ekonomi
Cimere Nasıl Yazılır? Cimer Şikayet Başvuru Adresi Neresidir?
Cimere Nasıl Yazılır? Cimer Şikayet Başvuru Adresi Neresidir?Ülkemizde herhangi bir suç durumuyla karşı karşıya kalan bireyler, Cimer sisteminden şikayet oluşturabiliyor. Cimere yazmak isteyen bireyler, nasıl yazacağını bilmediğinden araştırma yapabiliyor. Cimere şikayet başvurusunun nasıl yapılacağı da merak edilen bir konudur. Cimere nasıl yazılır? Cimer şikayet başvuru adresi neresidir? Cimere şikayet başvurusu yapmakla ilgili merak edilen tüm detaylar.
11.05.2021Gündem
Kimlik bilgileriyle babasının adına kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı
Kimlik bilgileriyle babasının adına kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldıİnşaat işçisi olarak gittiği İstanbul'da kimlik bilgileri kullanılarak adına 3 farklı şirket kurulan Mustafa Begde (72), 2012 yılında durumdan habersiz hayatını kaybetti. Begde'nin adına kurulan şirketlerden 14 milyon liralık vergi borcu kaldı. Annesinin emeklilik işlemleri için SGK'ya giden oğlu Hamza Begde (36) durumdan haberdar oldu. Yasal başvurulardan sonuç alamayınca borç, asgari ücretle garsonluk yapan Hamza Begde'nin maaşından kesilmeye başlandı.
11.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

cimerkonyakanalizayonbarajgündem

Cimer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.