Cudi Dağı

Cudi Dağı

Son dakika Cudi Dağı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cudi Dağı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cudi Dağı haber sayfamızda...

Cudi Dağı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 844 cudi dagi haberi bulunmuştur.
Kamyonları parçalayan operatör: Olayda mağdur kimse yok
Kamyonları parçalayan operatör: Olayda mağdur kimse yokŞırnak'taki kömür ocağında 5 kamyonun kabin kısmını kepçeyle ezen iş makinesi operatörü Hakan Mağrur, yaptığı açıklamada madencilik şirketinin ortağı da olduğunu belirterek, "Firma ortaklarıyla yaşadığım sözlü tartışma sonucu firma içerisinde kendi şahsıma ait olan 5 araca zarar verdim. Olayda mağdur olan hiç kimse yoktur" dedi.
20.09.2021Gündem
Şırnak’ta ücretini alamayan işçi iş makinesiyle kamyonların kabin kısmını ezdi
Şırnak’ta ücretini alamayan işçi iş makinesiyle kamyonların kabin kısmını ezdiŞırnak’ta kömür ocağında çalışan işçi, ücretini alamayınca kepçeyle iş yerindeki beş kamyonun kabin kısmına zarar verdi.
14.09.2021Haberler
Şırnak’ta ücretini alamayan işçi iş makinesiyle kamyonları ezdi
Şırnak’ta ücretini alamayan işçi iş makinesiyle kamyonları ezdiŞırnak’ta kömür ocağında çalışan işçi, ücretini alamayınca kepçeyle iş yerindeki beş kamyonun kabin kısmına zarar verdi.
14.09.2021Gündem
Son dakika... Eren operasyonlarında 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... Eren operasyonlarında 3 terörist etkisiz hale getirildiGelen son dakika haberine göre;  İçişleri Bakanlığı, Şırnak'ta Cudi Dağı Tuşimiya bölgesinde 3 bölücü örgüt mensubunun silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
17.08.2021Gündem
Gönüllere huzur damaklara lezzet veren tatlı aşure
Gönüllere huzur damaklara lezzet veren tatlı aşureBinlerce yılın geleneği aşure günü, ülkece büyük zorluklar yaşadığımız şu sıralarda hem nefis lezzeti hem de yansıttığı değerlerle eminim herkese iyi gelecek ve moral verecektir
15.08.2021Pazar
Bakan Soylu: Memleket zor dönemdeyken Pakistan ve Afganistanlı kardeşlerimiz bileziklerini gönderdi
Bakan Soylu: Memleket zor dönemdeyken Pakistan ve Afganistanlı kardeşlerimiz bileziklerini gönderdiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Şimdi ‘Türkiye’ye, Afganlar geliyor’ diyorlar sadece bize değil Batı’ya da gidiyorlar. O eleştirenlere bir şey demek istiyorum. Bu memleket zor bir dönemdeyken bir tek silahı ve kurşunu yokken, İstiklal Mücadelesi’nde Pakistan ve Afganistanlı kardeşlerimiz kollarındaki bilezikleri sattılar ve Türkiye’ye gönderdiler. Oradan artan parayla da bilmeyenler bilsinler, İş Bankası kuruldu. Her şeyi unutursak, gelecek nesil de bizi unutur” dedi.
28.07.2021Siyaset
Bakan Soylu'dan terörle mücadele mesajı: Her yaptığınız mücadelede diz çökerttiğiniz onlardır
Bakan Soylu'dan terörle mücadele mesajı: Her yaptığınız mücadelede diz çökerttiğiniz onlardırİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı'nı ziyaretinde, "Karşı karşıya kaldığımız, DEAŞ'ından FETÖ'süne, PKK'sından, PYD'sine, DHKP-C'ye kadar sadece bu terör örgütleri değildir. Bu coğrafyaya, bu millete diz çökertmeye çalışan onların arkasındakilerdir. Her yaptığınız mücadelede diz çökerttiğiniz onlardır. Onların ülkemiz ve milletimiz üzerine kurdukları oyunlar ve tezgahlardır." dedi.
20.07.2021Siyaset
Bakan Soylu, üs bölgesinde askerlerle bayramlaştı
Bakan Soylu, üs bölgesinde askerlerle bayramlaştıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ın Cudi Dağı'ndaki Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Arslan Üs Bölgesi'nde askerlerle bayramlaştı.
20.07.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan askerlere bayram telefonu
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan askerlere bayram telefonuSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak'ta Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Arslan Üs Bölgesi'nde görev yapan askerlerin bayramını kutladı.
19.07.2021Gündem
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında tarih verdi: 2023'e kadar bitireceğiz
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında tarih verdi: 2023'e kadar bitireceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Erzurum Şehir Hastanesi, İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası, Canlı Hayvan Pazarı ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Açılış Töreni’nde konuştu. Erdoğan, 'Oltu Köprülü Kavşak ve bağlantı yolları ile Erzurum Havalimanı pist tadilatı işlerinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Ovit Tüneli ile ilgili adımı da 2023'e kadar bitireceğiz. Sadece bu yatırımların rayiç tutarı 6.8 milyar lirayı buluyor.' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de sele maruz kalan alanların Afet Bölgesi ilan edileceğini bildirirken, ' O bölgeler afet bölgesi olacak ve yapacağımız ilk kabine toplantısında da bunu teminat altına alacağız' açıklamasını yaptı.
17.07.2021Siyaset
Terörden arındırılan Cudi Dağı'nda festival
Terörden arındırılan Cudi Dağı'nda festivalŞırnak'ta 40 yıldır gidilemeyen ve sürekli terör olayları ile gündeme gelen Cudi Dağı, güvenliğin sağlanmasıyla birlikte 'Hz. Nuh Festivali'ne ev sahipliği yaptı.
11.07.2021Haberler
40 yıl sonra ilk! Burada artık festival düzenleniyor
40 yıl sonra ilk! Burada artık festival düzenleniyorŞırnak'ta 40 yıldır gidilemeyen ve sürekli terör olayları ile gündeme gelen Cudi Dağı, güvenliğin sağlanmasıyla birlikte 'Hz. Nuh Festivali'ne ev sahipliği yaptı.
11.07.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı: Cudi'de 1 terörist etkisiz hale getirildi
İçişleri Bakanlığı: Cudi'de 1 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığı, Şırnak merkez ilçe Cudi Dağı Tuşimiya Vadisi bölgesinde gerçekleştirilen operasyonda 1 teröristin silahıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
7.06.2021Gündem
Son dakika... Cudi'de çatışma! 2 PKK'lı etkisiz hale getirildi
Son dakika... Cudi'de çatışma! 2 PKK'lı etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığı, Eren-13 Operasyonları kapsamında Şırnak-Cudi Dağı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 PKK'lının etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
24.05.2021Gündem
Son dakika... Bakan Soylu duyurdu! Şırnak ve Diyarbakır'da 7 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... Bakan Soylu duyurdu! Şırnak ve Diyarbakır'da 7 terörist etkisiz hale getirildiGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eren-13 Operasyonları kapsamında Şırnak ve Diyarbakır'da toplam 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
17.05.2021Gündem
İlk kez canlı görüntülendi! Varlığı kanıtlandı
İlk kez canlı görüntülendi! Varlığı kanıtlandıNesli tükendiği düşünülen Anadolu parsının, Şırnak Cudi Dağı eteklerinde kurulan fotokapanlarla, soyu tükendiği düşünülen Anadolu parsına ait üç fotoğraf elde edildi. Türkiye'nin her yerini gezdiklerini söyleyen Karataş, "Envanter çalışması sırasında binlerce fotokapan görüntüsü içinde bunlar da denk geldi. Anadolu parsı bilim dünyasında ilk defa 1856 yılında İzmir'in Nif Dağı'nda vurulan bir örnekle tanıtılıyor. O günden beri, yani yaklaşık 160 yıldan fazladır Türkiye'de bu hayvanın varlığını biliyoruz" dedi.
11.05.2021Gündem
Son dakika haberi: 'Pençe' ve 'Eren' operasyonlarının sürdüğü Şırnak'ta askeri hareketlilik
Son dakika haberi: 'Pençe' ve 'Eren' operasyonlarının sürdüğü Şırnak'ta askeri hareketlilikGelen son dakika haberine göre; Terör örgütü PKK'ya yönelik 'Pençe Yıldırım' ve 'Pençe Şimşek' operasyonları ile 'Eren Cudi-Besta' operasyonlarının yürütüldüğü Şırnak'ta askeri hareketlilik sürüyor.
30.04.2021Gündem
Cudi eteğinde Beşiktaş köyü
Cudi eteğinde Beşiktaş köyüBölgede terör olaylarının artmasıyla 1994 yılında boşaltılan Damlıca köyü, 2004 yılında tekrar kurulduğunda Beşiktaş ismini alırken o tarihten beri halk siyah beyaz renklerle yaşıyor. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’’ün desteğiyle yapılan Beşiktaş İlköğretim Okulu’nda okuyan 14 öğrenci, siyah-beyaz formalarıyla okula geliyor.
28.03.2021Gündem
Ulaştırma ve altyapıda "yerli ve milli" dönüşüm hızlanacak
Ulaştırma ve altyapıda "yerli ve milli" dönüşüm hızlanacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ulaştırma ve haberleşme alanında eksiksiz bir temel yapılandırmak amacıyla çalıştıklarını belirterek, "Son yıllarda kullandığımız ürünlerde yüzde 2'lerden yüzde 25'lere yaklaşan yerlilik oranı sağlayarak ekonomimiz açısından büyük kazanımlar elde etmiş bulunmaktayız. Hedefimiz bu oranı ilk etapta yüzde 65 düzeyine çıkarmak." dedi.
22.03.2021Ekonomi
Denizciler Silopili çocukları mutlu etti
Denizciler Silopili çocukları mutlu ettiSert kış koşulları geçiren Silopi’deki Narlıdere İlk ve Ortaokulu’nda okuyan 425 öğrencinin kışlık giyeceklerini İstanbul’daki denizciler aldı.
13.03.2021Gündem
Şırnak'ta kömür ocağında göçük; 1 işçi yaralı, 1 işçi kurtarılmaya çalışılıyor
Şırnak'ta kömür ocağında göçük; 1 işçi yaralı, 1 işçi kurtarılmaya çalışılıyorŞırnak'ın Silopi ilçesindeki kömür ocağında meydana gelen göçük nedeniyle 1 işçi yaralandı. Göçük altında kalan 1 işçinin kurtarılması için çalışmalar sürdürülüyor.
9.01.2021Gündem
Son dakika... Hepsi öldürüldü! Terör örgütüne bölgede ağır darbe
Son dakika... Hepsi öldürüldü! Terör örgütüne bölgede ağır darbeGelen son dakika haberine göre; Tunceli Valiliği koordinesinde İl Jandarma Komutanlığı'nca 28 Temmuz’da başlatılan 'Yıldırım- 4 Munzur Kutu' operasyonunda kent kırsalında yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösteren TKP/ML TİKKO terör örgütü bitirildi. 9 Kasım’da örgütün Türkiye sınırları içerisindeki bir numaralı ismi olan sözde 'Dersim komutanı' olan 'Deniz' kod adlı terörist Cumhur Sinan Oktulmuş ve 'Muharrem' kod adlı Ferdi Tosun'un etkisiz hale getirilmesinin ardından Tunceli dağları, bu örgütten temizlendi.
16.12.2020Gündem
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 321 kilometresi trafiğe açılan Kuzey Marmara otoyolunun son kesimini 19 Aralık 2020'de işletmeye açacaklarını bildirdi. Bakan Karaismailoğlu, "İstanbul Havalimanı, karayolu ve demiryolu bağlantısı, lojistik merkezleri ve buradan geçecek bir su yolu olacak Kanal İstanbul, bir dünya projesidir." dedi.
14.12.2020Siyaset
Son dakika... İçişleri duyurdu! 2 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi
Son dakika... İçişleri duyurdu! 2 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığı, Şırnak'ta Cudi Dağı bölgesinde gerçekleştirilen operasyonda, 2 teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
20.11.2020Gündem
Son dakika... Turuncu listedeki terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... Turuncu listedeki terörist etkisiz hale getirildiGelen son dakika haberine göre; Şırnak’ta Turuncu kategoride aranan PKK’nın sözde takım sorumlusu Mehmet Nuri Husidur etkisiz hale getirildi.
17.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

şırnakoperasyonİçişleri Bakanısüleyman soylucudi

Cudi Dağı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.