Çukurova

Çukurova

Son dakika Çukurova haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çukurova gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çukurova haber sayfamızda...

Çukurova

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.925 cukurova haberi bulunmuştur.
Destek çok, adım yok! Eğitimde de cam tavan aşılamıyor
Destek çok, adım yok! Eğitimde de cam tavan aşılamıyorGünümüzde eğitimin her alanında yer alan kadınlar, iş ve evle ilgili sorumlulukları bir arada yürütmek zorunda kaldıkları aynı zamanda cam tavan engelini aşamadıkları için meslekte yükselemiyorlar. Öyle ki MEB, YÖK, TÜBİTAK gibi önemli kurumların yönetiminde kadınların oranı yüzde 10’u dahi bulmuyor.
5.03.2021Eğitim
Bir Zamanlar Çukurova Behice diziden ayrılıyor mu? Esra Dermancıoğlu'nun oynadığı Behice ölüyor mu?
Bir Zamanlar Çukurova Behice diziden ayrılıyor mu? Esra Dermancıoğlu'nun oynadığı Behice ölüyor mu? Bir Zamanlar Çukurova dizisi tüm hızıyla devam ederken Behice diziden ayrılıyor mu, ölecek mi merak konusu. Esra Dermancıoğlu tarafından canlandırılan Behice hala Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılıyor mu, ne zaman? Esra Dermancıoğlu kimdir?
4.03.2021Cadde
Adana İl Posta Kodu Nedir? Adana İlçelerinin Posta Kodları
Adana İl Posta Kodu Nedir? Adana İlçelerinin Posta KodlarıPek çok kişi Adana posta kodunun ne olduğunu merak ediyor. Bu konuda internet üzerinden araştırma yapan vatandaşlar, farklı amaçlar doğrultusunda kullanmak için bilgi almaya çalışmaktadır. Siz de Adana şehrinin posta kodunu öğrenerek farklı yerlerde değerlendirebilirsiniz. Peki, Adana il posta kodu nedir? Adana ilçelerinin posta kodları hakkında bilinmesi gerekenler.
24.04.2020Posta Kodları
Osmaniye Haritası: Osmaniye İlçeleri Nelerdir? Osmaniye İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Osmaniye Haritası: Osmaniye İlçeleri Nelerdir? Osmaniye İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Ülkemizin 80. ili olan Osmaniye bölgenin en eski yaşam alanlarından birisidir. Birçok beyliğin yaşadığı ve egemen olduğu Ceyhan ırmağının havzası içinde yer almaktadır. Osmaniye ilçeleri ve nüfus oranları bakımından merak edilen illerden birisidir. Peki, Osmaniye ilçeleri nelerdir? Osmaniye ilinin nüfusu kaçtır, kaç ilçesi vardır? Sizlere Osmaniye ili hakkında nüfusu ve ilçelerini yazımızda detaylıca derledik.
15.09.2020Haritalar
Adana Haritası: Adana İlçeleri Nelerdir? Adana İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Adana Haritası: Adana İlçeleri Nelerdir? Adana İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Akdeniz Bölgesinde yer alan Adana, Türkiye'nin en kalabalık 6. ilidir. Adana'nın Batısında İçel, kuzeyinde ise Niğde ve Kayseri şehirleri yer alır. Doğusunda Kahraman Maraş ve Osmaniye'nin bulunduğu şehir Hatay ve Mersin illeriyle de komşudur. Adana ilinin nüfusu kaçtır ve ilçeleri nelerdir? Sizin için derledik.
17.09.2020Haritalar
Türkiye Havalimanları Haritası: Hangi İllerde Havaalanı Vardır? Türkiye'de Havalimanı Olan Şehirler
Türkiye Havalimanları Haritası: Hangi İllerde Havaalanı Vardır? Türkiye'de Havalimanı Olan ŞehirlerHava limanları kendi içerisinde ''sivil'' ve ''askeri'' olarak ikiye ayrılır. Türkiye'de toplam 53 sivil hava alanı bulunmaktadır. Ordu, Hakkari ve Giresun şehirlerine yapılmakta olan hava limanları ile birlikte, yakında hava alanı sayısı 56'ya yükselecek. Türkiye'de askeri amaçlarla kullanılan 18 hava limanı bulunmaktadır. Sizin için Türkiye'de hava limanı olan şehirleri derledik.
20.09.2020Haritalar
Türkiye Greyfurt Üretim Haritası: Greyfurt Nerelerde Yetişir? İl İl En Çok Greyfurt Yetiştirilen Bölgeler
Türkiye Greyfurt Üretim Haritası: Greyfurt Nerelerde Yetişir? İl İl En Çok Greyfurt Yetiştirilen Bölgeler C vitamini özellikle bağışıklığımızı güçlendirmek için en önemli vitamin olarak bilinir. Özellikle kış aylarında C vitamini tüketimi vücudun direncini artırarak oldukça koruyucu bir etki yapar. Bu sebeple kış meyveleri arasında bulunan portakal, mandalina, limon ve greyfurt gibi meyvelerin tüketimi oldukça önemlidir. Türkiye greyfurt üretim haritası, greyfurtun nerelerde yetiştiği ve il en çok greyfurt yetişen bölgelerle ilgili detayları yazımızda derledik.
18.09.2020Haritalar
Türkiye Limon Üretim Haritası: Limon Nerelerde Yetişir? İl İl En Çok Limon Yetiştirilen Bölgeler
Türkiye Limon Üretim Haritası: Limon Nerelerde Yetişir? İl İl En Çok Limon Yetiştirilen BölgelerGünümüzde sıklıkla kullanılan limonun nerelerde yetiştirildiği ve il il hangi bölgelerde yetiştirildiğini sizler için detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik.
17.09.2020Haritalar
Türkiye Toprak Haritası: Türkiye'deki Toprak Tipleri Dağılışı Ve Özellikleri
Türkiye Toprak Haritası: Türkiye'deki Toprak Tipleri Dağılışı Ve ÖzellikleriToprak, üzerinde birçok canlının yaşamını sürdürdüğü yer yüzünden bulunan ince bir tabakadır. Ülkemizde her bölgenin kendine has toprak tipi vardır. Bu topraklar bölgenin yağış almasına iklim tipine göre değişiklik gösterir. Her toprak tipinde farklı bitkiler, meyve ve sebzeler yetişmektedir. Toprak türünü bilmemiz o toprakta hangi bitkinin yetiştiğini bize anlatır. İşte, tüm detaylar.
15.09.2020Haritalar
Türkiye'nin Ovaları Haritası: Türkiyede'ki Ovalar Nerelerdedir, Özellikleri Nelerdir?
Türkiye'nin Ovaları Haritası: Türkiyede'ki Ovalar Nerelerdedir, Özellikleri Nelerdir?Türkiye'deki ova sayısı Avrupa ortalamasının üstündedir. Geneli akarsu tortularına sahip olduğu için tarım alanı olarak değerlendirilmektedir. Yüksek verimli ovalardan bazıları ise yerleşim yeri olarak kullanılır. Ülkedeki ovalar doğuya doğru gidildikçe yükseklik kazanır. Türkiye'deki ovalar nerelerdedir, özellikleri nelerdir? Sizin için derledik.
15.09.2020Haritalar
'Sokağa çıkma kısıtlaması ihlali' cezası iptal edildi!
'Sokağa çıkma kısıtlaması ihlali' cezası iptal edildi!Adana’da sokağa çıkma kısıtlamasında otomobiliyle dışarı çıkınca polis tarafından 3 bin 150 lira idari para cezası kesilen Ömer Tekin, avukatı aracılığıyla cezaya itiraz etti. Adana 5’inci Sulh Ceza Hakimliği, itirazı haklı bulup, cezayı iptal etti.
4.03.2021Gündem
Duş almadan önce sigara yaktı! Patlamadan 2 dakika ile kurtuldu
Duş almadan önce sigara yaktı! Patlamadan 2 dakika ile kurtulduAdana’da E.E.A., banyoda sigara içmek için çakmak yakınca doğalgazlı şofben patladı. E.E.A. yaralanırken, parçalanan pencere ve cam parçaları park halindeki bir otomobilin üzerine düştü. Otomobilinde hasar oluşan, Ahmet Gürlek (63), "2 dakika ile kurtuldum" dedi.
4.03.2021Haberler
Babası 15 dakikalığına emanet etti! Oyuncakçı hakkında iğrenç iddia
Babası 15 dakikalığına emanet etti! Oyuncakçı hakkında iğrenç iddiaAdana'da babası tarafından 15 dakikalığına emanet edilen 6 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen 66 yaşındaki oyuncakçı M.A., davanın son duruşmasında delil yetersizliğinden beraat etti.
4.03.2021Haberler
Duş almadan önce sigara yaktı! Patlamadan 2 dakika ile kurtuldu
Duş almadan önce sigara yaktı! Patlamadan 2 dakika ile kurtulduAdana’da E.E.A., banyoda sigara içmek için çakmak yakınca doğalgazlı şofben patladı. E.E.A. yaralanırken, parçalanan pencere ve cam parçaları park halindeki bir otomobilin üzerine düştü. Otomobilinde hasar oluşan, Ahmet Gürlek (63), "2 dakika ile kurtuldum" dedi.
4.03.2021Gündem
Son dakika: Babası 15 dakikalığına emanet etti! Oyuncakçı hakkında iğrenç iddia
Son dakika: Babası 15 dakikalığına emanet etti! Oyuncakçı hakkında iğrenç iddiaGelen bir son dakika haberine göre; Adana'da babası tarafından 15 dakikalığına emanet edilen 6 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen 66 yaşındaki oyuncakçı M.A., davanın son duruşmasında delil yetersizliğinden beraat etti.
4.03.2021Gündem
Müslüm Gürses'in ölüm yıl dönümü! Müslüm Gürses kimdir, nereli, neden öldü?
Müslüm Gürses'in ölüm yıl dönümü! Müslüm Gürses kimdir, nereli, neden öldü?Müslüm Gürses, arabesk müziğin akla gelen ilk ismi ve dinleyici kitlesi tarafından da 'Müslüm Baba' olarak anılırdı. Usta sanatçı, 7 Mayıs 1953 doğdu ve 3 Mart 2013 tarihinde de hayatını kaybetti. Şarkıları ile milyonları peşinden sürükleyen Müslüm Gürses Ölüm yıl dönümünde saygı ve özlemle anılmaya devam ediyor. İşte, Müslüm Gürses'in hayatı ve şarkıları...
2.03.2021Eğitim
Oyuncu Selin Yeninci'nin sağlık durumu
Oyuncu Selin Yeninci'nin sağlık durumu'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin 'Saniye'si Selin Yeninci'nin koronavirüs testi pozitif çıktı. Hastanede tedavi altına alınan 33 yaşındaki oyuncudan haber var.
2.03.2021Cadde
Öldürdü, gömdü, üzerine beton döktü! 5 yıl sonra yakalandı
Öldürdü, gömdü, üzerine beton döktü! 5 yıl sonra yakalandıAdana'da, 2006 yılında Oğuzhan Ekinci’nin 4 gün süren işkenceyle öldürülmesi ve gömüldükten sonra üzerine beton dökülmesi olayıyla ilgili yargılandığı davada, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Haluk K., saklandığı adreste polis tarafından yakalandı. Haluk K., emniyetteki işlemlerinin ardından önce adliyeye, ardından cezaevine gönderildi.
1.03.2021Gündem
Adana’da açık restoranlara operasyon! 236 bin 400 lira ceza kesildi
Adana’da açık restoranlara operasyon! 236 bin 400 lira ceza kesildiAdana’da, 4 ayrı restorana son bir haftada baskın düzenlendi. 72 kişiye sosyal mesafe kuralı ihlali ve sokağa çıkma kısıtlamasına uymamaktan, iş yeri sahiplerine de açma-kapama kuralına uymamaktan toplam 236 bin 400 lira para cezası uygulandı.
28.02.2021Gündem
Yazar Yaşar Kemal vefatının 6. yılında anıldı
Yazar Yaşar Kemal vefatının 6. yılında anıldı Sarıyer Belediyesi tarafından Türk edebiyatının çınarı olarak gösterilen Yaşar Kemal'in vefatının 6. yıl dönümünde anma programı düzenlendi.
27.02.2021Gündem
Genç kız, otomobiliyle su kanalına uçtu
Genç kız, otomobiliyle su kanalına uçtuAdana'da girdiği virajda kontrolden çıkıp su kanalına uçan otomobilin sürücüsü Rabia Can, şans eseri kazadan yara almadan kurtuldu. Can, çevredekilerin yardımıyla kazadan kurtuldu.
27.02.2021Gündem
Dünyanın en büyük ikinci balina türü! Adana'da görüldü
Dünyanın en büyük ikinci balina türü! Adana'da görüldüAdana’da şubat ayının başında Karataş Sahili açıklarında balıkçıların oluklu balinaya rastlamasının ardından, 2 gün önce de Hatay’ın İskenderun ilçesinde denize açılan balıkçıların ölü bir balinayı görüntülemesi, heyecana neden oldu. Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Deniz Biyolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Çevik, görülen bu balinanın da dünyanın ikinci büyük balina türü olduğunu, ancak Karataş'ta kameralara yansıyan balina olmadığını kaydetti.
27.02.2021Haberler
Son dakika! Dünyanın en büyük ikinci balina türü! Adana'da görüldü
Son dakika! Dünyanın en büyük ikinci balina türü! Adana'da görüldüAdana’da şubat ayının başında Karataş Sahili açıklarında balıkçıların oluklu balinaya rastlamasının ardından, 2 gün önce de Hatay’ın İskenderun ilçesinde denize açılan balıkçıların ölü bir balinayı görüntülemesi, heyecana neden oldu. Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Deniz Biyolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Çevik, görülen bu balinanın da dünyanın ikinci büyük balina türü olduğunu, ancak Karataş'ta kameralara yansıyan balina olmadığını kaydetti.
27.02.2021Gündem
Selin Genç şubat ayında denize girdi
Selin Genç şubat ayında denize girdiATV'de yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Gülten' karakterine hayat veren oyuncu Selin Genç, sosyal medya hesabından şubat ayında denize girdiği anların videosunu paylaştı.
26.02.2021Cadde
Esra Dermancıoğlu'ndan 'Bir Zamanlar Çukurova'ya veda
Esra Dermancıoğlu'ndan 'Bir Zamanlar Çukurova'ya vedaATV ekranlarında perşembe akşamı ekrana gelen 'Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde senaryo gereği bir veda yaşandı. Dünkü bölümde Hünkar Yaman'ı öldürdüğünü itiraf eden Behice Hekimoğlu, kendini uçurumdan attı. Böylece Esra Dermancıoğlu da 'Bir Zamanlar Çukurova’ya veda etti.
26.02.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

adanaharitabir zamanlar çukurovatürkiyekimdir

Çukurova ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.