Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Son dakika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 52.787 cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan haberi bulunmuştur.
Milli Güvenlik Kurulu Beştepe'de toplanacak
Milli Güvenlik Kurulu Beştepe'de toplanacakYılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugün Beştepe'de yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığındaki toplantıda iç ve dış tehditler değerlendirilecek. O tehditler karşısında alınacak tedbirler üzerinde durulacak.
27.01.2022Gündem
Emine Erdoğan’ın öncülüğünde sıfır atıkla 250 yeni kütüphane
Emine Erdoğan’ın öncülüğünde sıfır atıkla 250 yeni kütüphaneCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) tarafından hayata geçirilen ve tüm dünyaya örnek olacak atıksız kütüphane uygulamasının, Sıfır Atık Projesi’nin genç nesillere aktarılmasında önemli bir adım olduğunu belirtti...
27.01.2022Siyaset
ABD ve İtalya elçilerinden güven mektubu
ABD ve İtalya elçilerinden güven mektubuABD Büyükelçisi Jeffry Lane Flake ve İtalya Büyükelçisi Giorgio Marrapodi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a güven mektubunu sundu.
27.01.2022Siyaset
Erdoğan, İstanbul’daki kar esaretiyle ilgili konuştu: Tam anlamıyla bir basiretsizlik
Erdoğan, İstanbul’daki kar esaretiyle ilgili konuştu: Tam anlamıyla bir basiretsizlikİstanbul'daki kar çilesine ilişkin ilk kez konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İBB yönetimine tepki göstererek, "İstanbul’a yakışmayacak görüntüler ortaya çıktı. Bu tam anlamıyla bir basiretsizliktir, siz kar yağdıktan sonra tedbir alamazsınız" dedi.
27.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “(Necip Hablemitoğlu suikastı) MİT katil zanlısı Nuri Gökhan Bozkır’ı Ukrayna’da buldu”
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “(Necip Hablemitoğlu suikastı) MİT katil zanlısı Nuri Gökhan Bozkır’ı Ukrayna’da buldu”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı televizyon programında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Cumhurbaşkanı Erdoğan: “(Necip Hablemitoğlu suikastı) MİT katil zanlısı Nuri Gökhan Bozkır’ı Ukrayna’da buldu”
26.01.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ne yazık ki daha önceki yürüyen uygulamaları bile devam ettiremeyen bir yönetimin elinde şuan da İstanbul”
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ne yazık ki daha önceki yürüyen uygulamaları bile devam ettiremeyen bir yönetimin elinde şuan da İstanbul”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ne yazık ki daha önceki yürüyen uygulamaları bile devam ettiremeyen bir yönetimin elinde şuan da İstanbul. Biz İstanbul’umuzu kaderine terk edemeyiz. Nitekim çalışmaları koordine etmeleri için İçişleri Bakanım ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımı hemen o gece İstanbul’a gönderdim” dedi.
26.01.2022Haberler
ABD'den Türkiye açıklaması: NATO'ya bağlı, vazgeçilmez bir müttefiktir
ABD'den Türkiye açıklaması: NATO'ya bağlı, vazgeçilmez bir müttefiktirABD'nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake, “Türkiye, NATO’ya sıkı sıkıya bağlı, vazgeçilmez bir müttefiktir ve sürekli değişimlerin yaşandığı bir bölgede önemli bir ortaktır” dedi.
26.01.2022Dünya
Son dakika: Erdoğan'dan İstanbul'u esir alan karla mücadele eleştirisi: Bu tam anlamıyla basiretsizliktir
Son dakika: Erdoğan'dan İstanbul'u esir alan karla mücadele eleştirisi: Bu tam anlamıyla basiretsizliktirGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da yaşanan kar esaretine dair, "Bu tam anlamıyla basiretsizliktir. Ne yazık ki daha önceki uygulamaları bile devam ettiremeyen bir yönetim elinde İstanbul. Biz, İstanbul'umuzu kaderine terk edemeyiz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere muhalefet belediyelerine genel bütçeden aktarılan paylar, 2019'dan bu yana aşağı yukarı 2 kat artırılmıştır." bilgisini paylaştı. Erdoğan açıklamalarında "CHP'li belediyelerin projelerini engelliyor demek çok büyük bir yalandır. İş yapmak istiyorsanız kimse sizin önünüzü kesemez. Hangi parti olursa olsun proje engellenmez." sözlerine yer verdi.
26.01.2022Siyaset
ABD Büyükelçisi Flake'ten Erdoğan'a güven mektubu
ABD Büyükelçisi Flake'ten Erdoğan'a güven mektubuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Büyükelçisi Jeffry Lane Flake'in güven mektubunu kabul etti.
26.01.2022Siyaset
Erdoğan, İtalya Büyükelçisini kabul etti
Erdoğan, İtalya Büyükelçisini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İtalya Büyükelçisi Giorgio Marrapodi’yi kabul etti.
26.01.2022Siyaset
Son dakika! Sedef Kabaş'ın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildi
Son dakika! Sedef Kabaş'ın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle tutuklanan gazeteci Sedef Kabaş'ın tutukluluğuna yapılan itiraz, mahkemece reddedildi.
26.01.2022Gündem
'El Salvador, Bitcoin'den vazgeçsin'
'El Salvador, Bitcoin'den vazgeçsin'Uluslararası Para Fonu (IMF), El Salvador'dan Bitcoin'i resmi para birimi olarak kabul etmekten vazgeçmesini istedi.
26.01.2022Uzmanpara
RTÜK ‘Türkçe Ödülleri’ yarın dağıtılacak
RTÜK ‘Türkçe Ödülleri’ yarın dağıtılacakCumhurbaşkanlığı tarafından ilan edilen “Yunus Emre ve Türk Dili Yılı” kapsamında Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından Türkçeyi en güzel ve doğru kullanan medya çalışanlarına yönelik düzenlenen “Türkçe Ödülleri” yarın sahiplerini bulacak.
26.01.2022Siyaset
Azınlık vakıfları için seçim müjdesi
Azınlık vakıfları için seçim müjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'deki azınlıklara ait dini vakıfların kendi yönetim kurullarını seçmesine olanak tanıyacak yasal düzenlemenin yakında tamamlanacağını söyledi.
26.01.2022Siyaset
‘Normalleşme’ ve ‘Arabulucu’ trafiği
‘Normalleşme’ ve ‘Arabulucu’ trafiğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı şubat ayında yoğun bir diplomasi trafiği bekliyor.
26.01.2022Siyaset
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'den Türkiye paylaşımı: Güzel insanların güzel ülkesi
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'den Türkiye paylaşımı: Güzel insanların güzel ülkesiEl Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Türkiye ziyaretine yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Güzel insanların güzel ülkesi" ifadelerini kullandı.
25.01.2022Haberler
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'den Türkiye paylaşımı: Güzel insanların güzel ülkesi
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'den Türkiye paylaşımı: Güzel insanların güzel ülkesiEl Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Türkiye ziyaretine yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Güzel insanların güzel ülkesi" ifadelerini kullandı.
25.01.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Başkanı Özgür Burak Akyol ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
25.01.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Başkanı Özgür Burak Akkol ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
25.01.2022Siyaset
Son dakika...Bakan Varank'tan İmamoğlu'na tepki: Karla mücadele balık tuzlayarak yapılmaz
Son dakika...Bakan Varank'tan İmamoğlu'na tepki: Karla mücadele balık tuzlayarak yapılmazSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Dün milyonlarca İstanbullu, şehir merkezinde mahsur kaldı. Kar küremesi yapmanız, tuzlama yapmanız da mı engellendi? Karla mücadele balık tuzlayarak yapılmaz. İstanbul’u kar kıyamet götürüyor, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı gitmiş bir balıkçı restoranında görüntü veriyor" dedi.
25.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermeni Vakıflar Birliği Başkanı Şirinoğlu’nu kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermeni Vakıflar Birliği Başkanı Şirinoğlu’nu kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ermeni Vakıflar Birliği Başkanı Bedros Şirinoğlu’nu kabul etti.
25.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fatma Girik’in ailesine başsağlığı telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fatma Girik’in ailesine başsağlığı telefonuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı Fatma Girik'in vefatı nedeniyle kardeşi Günay Girik'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.
25.01.2022Gündem
‘RTÜK Türkçe ödülleri’ 27 Ocak’ta sahiplerini bulacak
‘RTÜK Türkçe ödülleri’ 27 Ocak’ta sahiplerini bulacakCumhurbaşkanlığı tarafından ilan edilen “Yunus Emre ve Türk Dili Yılı” kapsamında RTÜK tarafından hayata geçirilen “Türkçe Ödülleri”, görsel ve işitsel medya çalışanlarına verilecek.
25.01.2022Gündem
Seçim barajını düşürecek kanun teklifinde sona gelindi
Seçim barajını düşürecek kanun teklifinde sona gelindiCumhur İttifakı'nın hazırladığı, seçim barajını yüzde 10'dan yüzde 7'ye düşürülmesini ön gören kanun teklifinin 1-2 hafta içinde TBMM Başkanlığı'na sunulması bekleniyor.
25.01.2022Siyaset
‘Nefret siyasetine geçit vermeyeceğiz’
‘Nefret siyasetine geçit vermeyeceğiz’AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Sedef Kabaş’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik sözlerine tepki göstererek, “Nefret siyaseti pandemisi oluşturmaya ve demokrasimizi kuşatmaya çalışıyorlar. Hakarete de nefret siyasetine de asla geçit vermeyeceğiz” dedi.
25.01.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.