Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

Son dakika Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 819 cumhurbaskanligi iletisim baskanligi haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 3 yaşında
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 3 yaşındaCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde iletişim seferberliği yürüttüklerini belirterek, "Türkiye'nin başarı hikayesini, tezlerini anlatmak için iletişimin tüm araç ve yöntemleriyle, geniş katılımlı ve çok paydaşlı bir süreç yönetiyoruz." ifadesini kullandı.
24.07.2021Haberler
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 3 yaşında! Fahrettin Altun'dan açıklama
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 3 yaşında! Fahrettin Altun'dan açıklamaCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde iletişim seferberliği yürüttüklerini belirterek, "Türkiye'nin başarı hikayesini, tezlerini anlatmak için iletişimin tüm araç ve yöntemleriyle, geniş katılımlı ve çok paydaşlı bir süreç yönetiyoruz." ifadesini kullandı.
24.07.2021Siyaset
30 personel alınacak
30 personel alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 30 İletişim Uzman Yardımcısı istihdam edecek. Müracaat şartlarını taşıyan tüm adaylar “ön eleme yazılı yarışma” sınavına davet edilecek.
16.07.2021Ekonomi
Ayasofya meydanında 15 Temmuz mapping ve ışıklı koreografi gösterisi
Ayasofya meydanında 15 Temmuz mapping ve ışıklı koreografi gösterisiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nca, Ayasofya meydanında 15 Temmuz mapping ve ışıklı koreografi gösterisi gerçekleştirildi.
15.07.2021Haberler
Galata Kulesi'nde 15 Temmuz mapping gösterisi
Galata Kulesi'nde 15 Temmuz mapping gösterisiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nca, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Galata Kulesi'nde 15 Temmuz mapping gösterisi gerçekleştirildi.
15.07.2021Haberler
Doğu Anadolu'da 15 Temmuz şehitleri mezarları başında anıldı
Doğu Anadolu'da 15 Temmuz şehitleri mezarları başında anıldıErzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Tunceli, Iğdır ve Erzincan'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehitlikler ziyaret edildi.
15.07.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca 251 şehidin kahramanlığı dünyaya anlatıldı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca 251 şehidin kahramanlığı dünyaya anlatıldıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Ankara ve İstanbul'da bulunan 15 Temmuz anıtlarından canlı yayınlanan programla Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların hikayelerini İngilizce olarak dünya kamuoyuna duyurdu.
15.07.2021Siyaset
'Türkiye Geçilmez' sloganıyla yenilendi
'Türkiye Geçilmez' sloganıyla yenilendi15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, Cumhurbaşkanlığı  İletişim Başkanlığı koordinasyonunda, kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları  ile üniversitelerin yurt içinde ve yurt dışında yapacağı program ve projelerde  kullanılmak üzere logo ve kurumsal kimlik kılavuzunu içeren “15temmuz.gov.tr”  sitesi yenilendi.
15.07.2021Gündem
İletişim Başkanlığı'ndan, 15 Temmuz şehitlerine ithafen 'Sayenizde' kamu spotu
İletişim Başkanlığı'ndan, 15 Temmuz şehitlerine ithafen 'Sayenizde' kamu spotuCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nca, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla 15 Temmuz şehitlerine ithafen hazırlanan "Sayenizde" başlıklı kamu spotu yayınlandı.
14.07.2021Haberler
İletişim Başkanlığı'ndan 15 Temmuz Dijital Gösterimi! Yarın başlıyor
İletişim Başkanlığı'ndan 15 Temmuz Dijital Gösterimi! Yarın başlıyorCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü'nün 5. yıl dönümünde 15 Temmuz destanını ve destanı yazan kahramanları anmak amacıyla Marmaray Yenikapı İstasyonu'nda 15 Temmuz Dijital Gösterimi düzenleyecek.
13.07.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, uluslararası medya mensuplarına 15 Temmuz'u ve FETÖ'yü anlattı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, uluslararası medya mensuplarına 15 Temmuz'u ve FETÖ'yü anlattıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı; Endonezya, Sırbistan, Bosna Hersek, Bulgaristan ve Karadağ'da faaliyet gösteren 18 gazeteciye Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve 15 Temmuz darbe girişimine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
13.07.2021Gündem
‘Hem çektik hem ağladık’
‘Hem çektik hem ağladık’15 Temmuz’da gösterime girecek ‘15/07 Şafak Vakti’ filminde rol alan Erkan Petekkaya, “Kendim çektim, kendim ağladım” dedi
13.07.2021Cadde
Kamu Diplomasi Koordinasyon Kurulu ikinci toplantısı yapıldı
Kamu Diplomasi Koordinasyon Kurulu ikinci toplantısı yapıldıKamu Diplomasisi Koordinasyon Kurulunun ikinci toplantısında, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda hazırlanan "Ulusal Kamu Diplomasisi Strateji Belgesi ve Eylem Planı" tanıtıldı.
6.07.2021Siyaset
Darbe girişimini anlatan 'Şafak Vakti' filmi, 15 Temmuz'da gösterimde
Darbe girişimini anlatan 'Şafak Vakti' filmi, 15 Temmuz'da gösterimdeFetullahçı Terör Örgütü mensuplarının 15 Temmuz 2016'da kalkıştığı darbe girişimine karşı Türk milletinin ortaya koyduğu mücadeleyi anlatan '15/07 Şafak Vakti' filmi, 15 Temmuz'da gösterime girecek.
‘Tahrif haberciliği demokrasiye zararlı’
‘Tahrif haberciliği demokrasiye zararlı’Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından çevrim içi olarak düzenlenen “İnternet Medyası ve Haberciliği Çalıştayı” internet medyası mensupları, sektör yöneticileri, kamu kurumları ve üniversitelerin temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
30.06.2021Siyaset
Erdoğan’dan doğum günü tebriği
Erdoğan’dan doğum günü tebriğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan Cumhurbaşkanı Kurbankulu Berdimuhammedov ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
30.06.2021Siyaset
Türk Yıldızları, "Selçuklu Payitahtı" Konya için selamlama uçuşu yaptı
Türk Yıldızları, "Selçuklu Payitahtı" Konya için selamlama uçuşu yaptıTürk Hava Kuvvetleri'ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları, "Selçuklu Payitahtı Konya Kutlamaları" programında gösteri uçuşu gerçekleştirdi.
26.06.2021Haberler
Anayasa Mahkemesi'nden İletişim Başkanlığı'nın 'bilgi toplama' yetkisinin iptalini isteyen CHP'ye ret
Anayasa Mahkemesi'nden İletişim Başkanlığı'nın 'bilgi toplama' yetkisinin iptalini isteyen CHP'ye retAnayasa Mahkemesi, İletişim Başkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 17'nci maddesinde yer alan ve başkanlığın bütün kamu kurum ve kuruluşları ile diğer gerçek ve tüzel kişilerden "gerekli gördüğü bilgileri isteme" yetkisinin iptalini isteyen CHP'nin talebini reddetti.
16.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'nde görüştüğü liderlere "Türkiye'nin Terörizmle Mücadelesi" kitabını takdim etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'nde görüştüğü liderlere "Türkiye'nin Terörizmle Mücadelesi" kitabını takdim ettiCumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD lideri Biden'ın ilk yüz yüze görüşmesi saniye saniye takip edildi. Liderler randevunun ardından olumlu ve verimli bir buluşma gerçekleştiğini açıkladı, Erdoğan ABD'li mevkidaşını Türkiye'ye davet ettiğini duyurdu. Görüşme sırasında masada yer alan bir detay gözden kaçmadı.
15.06.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan liderlere 'Türkiye'nin Terörizmle Mücadelesi' kitabı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan liderlere 'Türkiye'nin Terörizmle Mücadelesi' kitabıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ABD Başkanı Biden, İngiltere Başbakanı Johnson ve Almanya Başbakanı Merkel'e sunduğu kitapta, Türkiye'nin YPG/PKK, FETÖ ve DEAŞ terör örgütleriyle kararlı mücadelesi anlatılıyor.
15.06.2021Siyaset
İstanbul'un fethinin 568. yıl dönümü görsel şölenle kutlandı
İstanbul'un fethinin 568. yıl dönümü görsel şölenle kutlandıİstanbul'un fethinin 568. yıl dönümü, kentin simge mekanlarında gerçekleştirilen özel görsel etkinliklerle kutlandı.Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde, tarihin akışını değiştiren İstanbul'un fethinin yıl dönümü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
29.05.2021Haberler
İletişim Başkanlığı'ndan 27 Mayıs 1960 Darbesi Uluslararası Konferansı
İletişim Başkanlığı'ndan 27 Mayıs 1960 Darbesi Uluslararası KonferansıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca "27 Mayıs 1960 Darbesi Uluslararası Konferansı" düzenlendi.
27.05.2021Siyaset
Son dakika! Fahrettin Altun'dan 27 Mayıs açıklaması: Milletimiz oyunun farkında!
Son dakika! Fahrettin Altun'dan 27 Mayıs açıklaması: Milletimiz oyunun farkında!Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Bugün 1990'ların karanlık aktörlerinin itham ve iftiralarından medet umanlar geçmişte de FETÖ'den, PKK'dan medet ummuşlardı. Boşuna heveslenmesinler. Milletimiz bu oyunun farkındadır" dedi.
27.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı, Niğde'de ziyarete açıldı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı, Niğde'de ziyarete açıldıTürkiye turuna 19 Şubat'ta Edirne'den başlayan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR’ı, Niğde'de ziyarete açıldı.
25.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, vatandaşların koronavirüs aşısı olma hikayelerini filmleştirdi
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, vatandaşların koronavirüs aşısı olma hikayelerini filmleştirdiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Türkiye'nin farklı köşelerinden aşı hikayelerini, 8 bölümden oluşan "Bu Topraklara Aşık" adlı dörder dakikalık kısa film serisinde topladı.
9.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanlığı İletişim BaşkanlığıFahrettin Altun15 temmuziletişim başkanlığıGalata Kulesi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.