Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu

Son dakika Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 540 cumhurbaşkanlığı türkiye bisiklet turu haberi bulunmuştur.
Erman Öner yazdı: Duygulara hitap eden tur!
Erman Öner yazdı: Duygulara hitap eden tur! Bana sorarsanız; mücadele seviyesi yüksek, keyifli bir yarışın en büyük işaretidir, duygulara hitap eden anların sayıca fazla oluşu. Birçok hikayeye sahip TUR 2024, işte o yarışlardan bir tanesiydi. Ve bence durumun böyle olmasında Mutlu Erçevik’in parkurlara yaptığı dokunuşların da etkisi yadsınamazdı.
5.05.2024 Diğer
Bisikletçi Luis Joe Lührs, Türkiye'de en zorlandığı etabı açıkladı!
Bisikletçi Luis Joe Lührs, Türkiye'de en zorlandığı etabı açıkladı! 2024 Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yağmurlu bir İstanbul etabıyla sona erdi. Son yarış öncesinde Red Bull'un desteklediği Bora-Hansgrohe takımından Alman bisikletçi Luis Joe Lührs açıklamalarda bulundu.
30.04.2024 Diğer
Bakan Bak: Tur için önemli yatırımlar yaptık
Bakan Bak: Tur için önemli yatırımlar yaptık 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun İstanbul etabı sonrası Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak açıklamalarda bulundu. Bak, "Yağmur da yağsa, kar da yağsa biz buradayız" dedi.
28.04.2024 Diğer
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun kazananı Frank Van Den Broek
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun kazananı Frank Van Den Broek 59'uncu Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu DSM-Firmenich Takımı'ndan Frank Van Den Broek kazandı ve 2024'ün şampiyonu olarak Turkuaz Mayo'nun ebedi sahibi oldu.
28.04.2024 Diğer
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun İstanbul etabına yağmur engeli
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun İstanbul etabına yağmur engeli 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun İstanbul etabı, yağmur sonrası yolların kaygan olması nedeniyle nötralize edildi.
28.04.2024 Diğer
İstanbul'da bu yollara dikkat! Valilikten açıklama geldi
İstanbul'da bu yollara dikkat! Valilikten açıklama geldi Türkiye İş Bankası 19. İstanbul Yarı Maratonu için trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.
28.04.2024 Gündem
İstanbullular dikkat! Valilik duyurdu: Pazar günü bu yollar kapalı
İstanbullular dikkat! Valilik duyurdu: Pazar günü bu yollar kapalı İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 28 Nisan Pazar günü 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu kapsamında bazı yolların trafiğe kapatılacağı belirtildi.
26.04.2024 Gündem
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda Bodrum-Kuşadası etabını Tobias Andresen kazandı
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda Bodrum-Kuşadası etabını Tobias Andresen kazandı 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu heyecanı devam ediyor. 177.9 kilometrelik Bodrum-Kuşadası etabını DSM-Firmenich takımından Tobias Andresen, 4 saat 18 dakika 11 saniye ile kazandı
25.04.2024 Diğer
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda ilk profesyonel galibiyetini alan Tobias Andresen: Güzel bir ülke keşfediyorum
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda ilk profesyonel galibiyetini alan Tobias Andresen: Güzel bir ülke keşfediyorum 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 137,9 kilometrelik Marmaris-Bodrum etabını kazanan DSM Firmeneich takımından Tobias Andresen, açıklamalarda bulundu. 
24.04.2024 Diğer
Samet Bulut: Hayallerimi gerçekleştirmekte olduğumu görüyorum!
Samet Bulut: Hayallerimi gerçekleştirmekte olduğumu görüyorum! Samet Bulut, 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda 2. gün yarışlarının tamamlanmasının ardından konuştu.
22.04.2024 Diğer
Max Kanter: Astana takımında herkes benim arkamdaydı!
Max Kanter: Astana takımında herkes benim arkamdaydı! Max Kanter, 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'ndaki başarısının ardıdnan konuştu.
22.04.2024 Diğer
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu heyecanı başladı! İşte ilk etabın kazananları
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu heyecanı başladı! İşte ilk etabın kazananları Antalya'da bu yıl 59'uncusu düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun ilk etabı tamamlandı. İstanbul'da tamamlanacak turun ilk etabının kazananları sırasıyla Fabio Jakobsen, Sasha Weemaes ve Simon Dehairs oldu.
21.04.2024 Diğer
Erman Öner yazdı: Masalsı parkur tüm dünyayı büyüleyecek!
Erman Öner yazdı: Masalsı parkur tüm dünyayı büyüleyecek! Tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, bugün Antalya’da başlayacak. Organizasyon büyük bir rekabete sahne olmasının yanında ülkemizin güzelliklerini de göstererek Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sunuyor.
21.04.2024 Diğer
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yarın start alacak
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yarın start alacak Antalya'da yarın başlayacak ve dünyaca ünlü yarışçıları ev sahipliği yapacak organizasyon 28 Nisan’da İstanbul-İstanbul etabıyla Sultanahmet Meydanı’nda sona erecek.
20.04.2024 Diğer
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu festival havasında!
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu festival havasında! 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu için geri sayım devam ederken sporseverler için planlanan etkinlikler organizasyonun bu yıl daha coşkulu geçmesini sağlayacak.
9.04.2024 Diğer
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 21-28 Nisan'da düzenlenecek
59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 21-28 Nisan'da düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 59. yılında 21-28 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek.
8.04.2024 Diğer
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için geri sayım
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için geri sayım 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (Tour of Türkiye) Muğla bölümü için koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
3.04.2024 Diğer
100'üncü yılda gurur tablosu: A Milli Takım, Avrupa Şampiyonası'nda! Filenin Sultanları kupaları topladı
100'üncü yılda gurur tablosu: A Milli Takım, Avrupa Şampiyonası'nda! Filenin Sultanları kupaları topladı 2023 yılı spor dünyasında unutulmaz başarılara sahne oldu. Cumhuriyetimiz’in 100. yılını kutladığımız 2023’te birçok branş da tarihi başarılar elde ettik. İşte 2023'te spor dünyasında yaşananlar....
31.12.2023 Skorer
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'na büyük ilgi!
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'na büyük ilgi! 14 ülkeden, 24 takım ve 168 bisikletçinin mücadele ettiği 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Tour Of Türkiye); Alanya’dan 8 Ekim’de yola çıkarak 8 gün, 8 etapta 1.235,1 kilometre kat ederek 15 Ekim’de İstanbul Sultanahmet’te son buldu.
19.12.2023 Diğer
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun tarihi açıklandı
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun tarihi açıklandı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 21-28 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek
15.11.2023 Diğer
Erman Öner yazdı: Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda devler sıraya girdi!
Erman Öner yazdı: Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda devler sıraya girdi! Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun 58.’si rekabet düzeyinin en yüksek olduğu yarıştı... Sportif performans anlamında her etap rüzgar gibi geçti. Ölçülen hız ortalamaları yarışın artan kalitesini ispatlarken, sezon sonu gelmesine rağmen dünyaca ünlü pedalların hırs ve azmi yarışa verilen değerin bir kanıtı niteliğindeydi.
22.10.2023 Diğer
58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda şampiyon Alexey Lutsenko
58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda şampiyon Alexey Lutsenko 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu genel klasman lideri olarak Kazakistan'ın Astana takımından Alexey Lutsenko tamamladı.
15.10.2023 Diğer
58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun İstanbul-Sultanahmet etabı başladı
58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun İstanbul-Sultanahmet etabı başladı Bu yıl 58. kez düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun İstanbul-Sultanahmet etabının startı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Destek ve Mali Hizmetler Genel Müdürü Mehmet Tuncer ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu'nun da aralarında bulunduğu protokol üyelerince Ayasofya Meydanı'ndan verildi.
15.10.2023 Diğer
Lutsenko finale önde girdi!
Lutsenko finale önde girdi! Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun 159.8 kilometrelik Selçuk-Manisa-İzmir etabını UAE Emirates Takımı’ndan Jay Vine kazandı, Lutsenko son güne genel klasmanda önde girdi.
15.10.2023 Diğer
58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Selçuk-Manisa-İzmir etabında kazanan Jay Vine
58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Selçuk-Manisa-İzmir etabında kazanan Jay Vine 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Selçuk-Manisa-İzmir etabında zafere Jay Vine ulaştı.
14.10.2023 Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.