Demet Çileli Baz

Demet Çileli Baz

Son dakika Demet Çileli Baz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Demet Çileli Baz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Demet Çileli Baz haber sayfamızda...

Demet Çileli Baz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9 demet cileli baz haberi bulunmuştur.
Yaşadıklarını anlattı! 'Dikenli tel yutuyormuş gibi...'
Yaşadıklarını anlattı! 'Dikenli tel yutuyormuş gibi...' Antalya'da yaşayan Demet Çileli Baz, corona virüsü 9 günü hastanede, 14 günü evde süren tedavinin ardından atlattı. Baz, 2,5 ay geçmesine rağmen ciğerlerindeki buzlu cam görüntüsünün devam ettiğini ve nefes almakta zorlandığını söyledi.
1.07.2020Gündem
'Corona'yı 9 günde yendi!  'Koku alınca sevinçten çığlık attım'
'Corona'yı 9 günde yendi! 'Koku alınca sevinçten çığlık attım'Demet Çileli Baz, farklı testlerinin pozitif ve negatif çıkması üzerine corona virüs şüphesiyle tedavi gördüğü hastaneden 9'uncu günde taburcu edildi. Baz, hastaneye gittiği ilk günden itibaren koku alamadığını belirterek, "Uzun süre sonra yemeğin kokusunu alınca sevinçten çığlık attım" dedi.
30.04.2020Gündem
Karantina odasından, oğluna özlemini dile getirdi
Karantina odasından, oğluna özlemini dile getirdiAkdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Demet Çileli Baz, corona virüs şüphesiyle karantinaya alındığı hastanedeki 6'ncı gününde odasının camından açıklamada bulundu. Baz, oğlunu çok özlediğini ve bir an önce evine dönmek istediğini söyledi.
26.04.2020Gündem
Son dakika haberler: Dışarıdan alışveriş kabusa döndü! 40 gün evden çıkmadı ama...
Son dakika haberler: Dışarıdan alışveriş kabusa döndü! 40 gün evden çıkmadı ama...Son dakika haberlere göre, Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Demet Çileli Baz, corona virüs şüphesiyle hastanede karantinaya alındı. Testleri negatif çıkan Baz, 40 gündür evden çıkmayarak izole olduğunu düşünerek yanıldığını, çünkü dışarıdan siparişle market alışverişi yapmaya devam ettiğini ve virüsü buradan kapmış olabileceğini söyledi. Ağır otizmli oğlu olan Baz, "Ben otizme kafa atmış bir anneyim, asla Covid-19'dan korkmuyorum" dedi.
23.04.2020Gündem
Coronaya yakalanan genç kadının hastanede ’karantina odası’ şaşkınlığı
Coronaya yakalanan genç kadının hastanede ’karantina odası’ şaşkınlığıAntalya’da corona virüsle (Covid-19) savaşan Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Demet Çileli Baz’ın ilk testi pozitif, ikinci testi ise negatif çıktı. Hastanede karantinaya alınan Baz, odasından canlı yayın yaparak, “Buzdolabı, televizyonu, yatağı, banyosu, duşu Yani samimi söylüyorum 5 yıldızlı otel gibi burası. Buna karantina denir mi bilmiyorum” dedi.
22.04.2020Haberler
Genç kadının hastanede ’karantina odası’ şaşkınlığı!
Genç kadının hastanede ’karantina odası’ şaşkınlığı!Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Demet Çileli Baz, corona virüs şüphesiyle hastanede karantinaya alındı. 5 yıldızlı otel konforundaki odasının görüntüsünü paylaşan Baz, ''Rahatım yerinde her şey çok güzel. Televizyon biraz küçük, keşke o da büyük olsaydı" dedi. Baz'ın televizyonla ilgili esprisi gülümsetti.
22.04.2020Gündem
Kadın sürücü ve otizmli oğlunu trafikte sıkıştırmışlardı! Yakalandılar
Kadın sürücü ve otizmli oğlunu trafikte sıkıştırmışlardı! YakalandılarAntalya’da, beraberinde otizmli oğlu bulunan Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Demet Çileli Baz'ın kullandığı otomobili sıkıştırıp, polis rozeti göstererek, tehdit ettikleri iddia edilen sürücü ile yanındaki kadın, gözaltına alındı. Polis olmadığı belirlenen şüpheliler, iddiaları kabul etmedi.
27.08.2019Gündem
Suriye'deki savaş minik bedenlerini yaktı
Suriye'deki savaş minik bedenlerini yaktıSuriye'deki savaş masum çocukları öldürmeye devam ederken, bazılarının bedenlerinde ise taşınması güç yaralar açtı. Varil saldırılarında vücutları yanan, bazı uzuvları kesilen minik bedenlerden 6'sı hayırseverlerin desteği ile tedavi için Antalya'ya getirildi.
2.06.2017Gündem
Suriye'deki savaş minik bedenlerini yaktı
Suriye'deki savaş minik bedenlerini yaktıSuriye'deki savaş masum çocukları öldürmeye devam ederken, bazılarının bedenlerinde ise taşınması güç yaralar açtı. Varil saldırılarında vücutları yanan, bazı uzuvları kesilen minik bedenlerden 6'sı hayırseverlerin desteği ile tedavi için Antalya'ya getirildi.
2.06.2017Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Demet Çileli Bazcorona virüsAntalyacoronaAkdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı

Demet Çileli Baz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.