Deniz Özarslan

Deniz Özarslan

Son dakika Deniz Özarslan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Deniz Özarslan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Deniz Özarslan haber sayfamızda...

Deniz Özarslan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 125 deniz özarslan haberi bulunmuştur.
Ezgi'nin katilinin kemikleri bulunmuştu! Anneden açıklama geldi
Ezgi'nin katilinin kemikleri bulunmuştu! Anneden açıklama geldi İzmir’in Konak ilçesinde, Ziynet Zerkin (60), 1 ay önce bulunan insan iskeletinin DNA tespitine göre, kızı Ezgi Özarslan'ı (31) öldürüp kaçan damadı Deniz Özarslan'a (36) ait çıkması üzerine, "Sizlerin de gördüğü üzere evren kendi adaletini kendi sağlamış durumda" dedi.
26.02.2024 Gündem
17 şehirde 'Ezgi'nin katili aranıyor' afişleri asılmıştı! Kemikleri bulundu
17 şehirde 'Ezgi'nin katili aranıyor' afişleri asılmıştı! Kemikleri bulundu İzmir'in Konak ilçesinde, yaklaşık 1 ay önce Tarihi Asansör yakınında bir hurdacı tarafından bulunan insan iskeleti, İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılan DNA testinin ardından, 28 Temmuz 2022'de boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Özarslan'ı (31) öldürdükten sonra ortadan kaybolan Deniz Özarslan'a (36) ait olduğu ortaya çıktı.
24.02.2024 Haberler
17 şehirde 'Ezgi'nin katili aranıyor' afişleri asılmıştı! Kemikleri bulundu
17 şehirde 'Ezgi'nin katili aranıyor' afişleri asılmıştı! Kemikleri bulundu İzmir'in Konak ilçesinde, yaklaşık 1 ay önce Tarihi Asansör yakınında bir hurdacı tarafından bulunan insan iskeleti, İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılan DNA testinin ardından, 28 Temmuz 2022'de boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Özarslan'ı (31) öldürdükten sonra ortadan kaybolan Deniz Özarslan'a (36) ait olduğu ortaya çıktı.
24.02.2024 Gündem
Ezgi mezarda boşandı! Acılı anne: Yaşayan ölüler olduk
Ezgi mezarda boşandı! Acılı anne: Yaşayan ölüler olduk İzmir'in Konak ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Zerkin'i (31) tabanca ile öldürüp kaçan Deniz Özarslan (36), 513 gündür yakalanamadı. Ezgi'nin annesi Ziynet Zerkin (60), "Ateş düştüğü yeri yakıyor. Kızımın katilinin son nefesime kadar peşinde olacağım ve yakalanması için yaşıyorum. Öfkeliyim, öfkem dağlardan büyük" dedi.
6.01.2024 Gündem
17 il'e afişler asılmıştı! Ezgi'nin katilini bulmak için üst geçide pankart açtılar
17 il'e afişler asılmıştı! Ezgi'nin katilini bulmak için üst geçide pankart açtılar İzmir’de, geçen yıl boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Zerkin'i (31) tabancayla öldürüp kaçan Deniz Özarslan (36), 382 gün geçmesine rağmen yakalanamadı. Zerkin'in ailesi, üst geçide 'İzmir'de Ezgi Zerkin'i ateşli silahla öldüren katil zanlısı 29 Temmuz 2022'den beri aranıyor. Görenler polise ulaşsın' yazılı pankart astı.
13.08.2023 Gündem
Katil koca 1 yıldır yakalanamadı
Katil koca 1 yıldır yakalanamadı İzmir’de boşanmak istediği eşi tarafından öldürülen Ezgi Özarslan’ın annesi Ziynet Zerkin, kızının ölümüne neden olan Deniz Özarslan’ın bir yıldır firari olmasına isyan etti. Zerkin, “Aklım almıyor, nasıl olur da bir yıldır yakalanamadı. Kırmızı bültenle arama çıkartıldı. Buna gerek kalmadan yakalanabilirdi, neden yakalanmadı?” dedi.
5.08.2023 Gündem
Ezgi'nin katili 258 gündür yakalanamadı! Anne: Mücadeleme devam edeceğim
Ezgi'nin katili 258 gündür yakalanamadı! Anne: Mücadeleme devam edeceğim İzmir'in Konak ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Özarslan'ı tabanca ile öldürüp kaçan Deniz Özarslan , 258 gündür yakalanamadı. Ezgi’nin annesi Ziynet Zerkin açıklamalarda bulundu.
12.04.2023 Gündem
Kardeşiyle fotoğrafını paylaştı! Ezgi'nin ailesinin tek isteği adalet
Kardeşiyle fotoğrafını paylaştı! Ezgi'nin ailesinin tek isteği adalet İzmir'de, boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Özarslan'ı (31) tabancayla öldürüp kaçan Deniz Özarslan (36), yaklaşık 7,5 ay geçmesine rağmen halen bulunamadı. Ezgi Özarslan'ın doğum gününde kardeşiyle fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Hazal Zerkin, "Tek istediğimiz adalet" dedi.
5.03.2023 Gündem
Ezgi'nin katili 154 gündür aranıyor! Kız kardeşten yürek burkan sözler
Ezgi'nin katili 154 gündür aranıyor! Kız kardeşten yürek burkan sözler İzmir’de, boşanma aşamasındaki Ezgi Özarslan'ı (31) tabancayla öldürüp kaçan Deniz Özarslan (36) aradan geçen 154 güne rağmen bulunamadı. Ezgi Özarslan'ın kardeşi Hazal Zerkin, ailesiyle birlikte yeni yıla hüzünle gireceklerini belirterek, tek isteklerinin şüphelinin yakalanıp, en ağır cezayı alması olduğunu söyledi.
29.12.2022 Gündem
Ezgi'nin katilinin bulunması için 17 şehirde duvar ve direklere afişler yapıştırıldı
Ezgi'nin katilinin bulunması için 17 şehirde duvar ve direklere afişler yapıştırıldı İzmir’de boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Özarslan'ı (31) tabancayla öldürüp kaçan Deniz Özarslan'ın (36) bulunması için kadın dernekleri, aralarında İzmir'in de olduğu 17 şehirde duvarlara ve direklere 'Ezgi'nin katili aranıyor' yazılı afişler yapıştırdı.
16.10.2022 Gündem
Ezgi'nin cinayet şüphelisinin bulunması için ilan bastırıp, sokaklara astılar
Ezgi'nin cinayet şüphelisinin bulunması için ilan bastırıp, sokaklara astılar İzmir'in Konak ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Özarslan'ı tabancayla öldürerek kaçan Deniz Özarslan'ın (36) bulunması için kadın dernekleri, 'Ezgi Zerkin'in katili Deniz Özarslan nerede?' yazılı ilanlar hazırlayıp, şehrin işlek noktalarına astı.
18.08.2022 Gündem
Ezgi Özarslan'a gözyaşlarıyla veda! Annenin feryadı yürekleri dağladı
Ezgi Özarslan'a gözyaşlarıyla veda! Annenin feryadı yürekleri dağladı İzmir’in Konak ilçesinde, boşanma aşamasında olduğu kocası tarafından başından tabancayla vurulan ve yaklaşık 6 gün sonra yaşam mücadelesini kaybeden Ezgi Özarslan, Urla ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Ezgi Özarslan’ın annesi Ziynet Zerkin'in feryatları ise yürekleri dağladı.
12.08.2022 Haberler
Ezgi Özarslan'a gözyaşlarıyla veda! Annenin feryadı yürekleri dağladı
Ezgi Özarslan'a gözyaşlarıyla veda! Annenin feryadı yürekleri dağladı İzmir’in Konak ilçesinde, boşanma aşamasında olduğu kocası tarafından başından tabancayla vurulan ve yaklaşık 6 gün sonra yaşam mücadelesini kaybeden Ezgi Özarslan, Urla ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Ezgi Özarslan’ın annesi Ziynet Zerkin'in feryatları ise yürekleri dağladı.
12.08.2022 Gündem
Boşanma aşamasındaki eşinin vurduğu Ezgi, hayatını kaybetti
Boşanma aşamasındaki eşinin vurduğu Ezgi, hayatını kaybetti İzmir'in, boşanma aşamasındaki eşi Deniz Özarslan'ın (36) vurduğu Ezgi Özarslan (31), hayatını kaybetti.
11.08.2022 Gündem
Ezgi’nin  organ bağışına korona engeli
Ezgi’nin organ bağışına korona engeli İzmir’de, boşanma aşamasındaki eşi Deniz Özarslan tarafından katledilen ve ailesinin organlarını bağışlama kararı aldığı Ezgi Özarslan’ın (31) koronavirüs testi pozitif çıktı.
11.08.2022 Gündem
Koronavirüs testi pozitif çıkan Ezgi'nin organları alınamayacak
Koronavirüs testi pozitif çıkan Ezgi'nin organları alınamayacak İzmir'de, boşanma aşamasındaki eşi Deniz Özarslan'ın vurduğu, beyin ölümü gerçekleşince ailesinin organlarını bağışlama kararı aldığı Ezgi Özarslan'ın (31) koronavirüs testi pozitif çıktı. Bu nedenle Özarslan'ın organlarının alınmayacağı belirtildi.
10.08.2022 Gündem
Bilseydim kızımı cebimde taşırdım
Bilseydim kızımı cebimde taşırdım İzmir’de şikâyetçi olduğu eşinin tabancayla vurduğu Ezgi Özarslan’ın beyin ölümü gerçekleşti. Anne Ziynet Zerkin, şikâyetleri dikkate alınsaydı kızınınbaşına bunun gelmeyeceğini söylemişti. 23 kez şikâyet ettiği eski eşinin katlettiği Ayşe Tuba Arslan’ın babası Serdar Arslan annenin isyanına ‘Haklı. Bu devletin koruyamadığı kaçıncı kadın? Bilseydim kızımı cebimde taşırdım’ diyerek destek verdi.
9.08.2022 Gündem
Saldırı göz göre göre geldi
Saldırı göz göre göre geldi Boşanma aşamasındaki eşi Ezgi Özarslan’ı başından vurup ağır yaralayan Deniz Özarslan’ın, 2 yıl önce silahla tehdit ettiği Sevda Güntekin, “Beni tehdit ettiğinde tutuklansaydı, bugün başka kadını vurmayacaktı” dedi.
2.08.2022 Gündem
Komşu kavgasında taraflara tehditten 5'er ay hapis cezası
Komşu kavgasında taraflara tehditten 5'er ay hapis cezası İzmir'de komşusu olan üniversite öğrencilerine, 'Üzerinize mermi boşaltacağım' dediği gerekçesiyle hakkında 'silahla tehdit' ve 'hakaret' suçlarından dava açılan Deniz Özarslan (36), 'silahla tehdit' suçundan 5 ay hapis cezası alıp, 'hakaret' suçundan beraat etti. Mahkeme, aynı olay nedeniyle hakkında 'tehdit' ve 'hakaret' suçundan yargılanan Sevda Berna Güntekin’i (25) de 'tehdit' suçundan 5 ay hapis cezasına çarptırdı, hakaret suçundan ise beraatine karar verdi.
28.05.2022 Gündem
Erkek arkadaşın evinde korkunç olay! 'Kızıma inanmıyorum'
Erkek arkadaşın evinde korkunç olay! 'Kızıma inanmıyorum' İzmir’de 13 Mayıs akşamı Deniz Özarslan’ın evinin terasından düşerek ölümden dönen Derya Kılıç’ın babası Habib Kılıç, “Kızım kendisinin düştüğünü söylüyor ama ben inanmıyorum” dedi.
2.06.2021 Gündem
Erkek arkadaşının evinde terastan düşen Derya: Manzarayı seyrederken dengem şaştı
Erkek arkadaşının evinde terastan düşen Derya: Manzarayı seyrederken dengem şaştı İzmir’in Konak ilçesinde, erkek arkadaşı Deniz Özarslan'ın (35) evinin terasından düşen Derya Kılıç'ın (24) tedavisi, hastaneden taburcu olduktan sonra evinde sürüyor. Ölümden dönen Kılıç, yaptığı açıklamada, "Ne intihar ettim ne de kimse beni aşağıya itti, olay tamamen kazaydı. Manzarayı seyrederken dengem şaştı, düştüm. İfademi vereli 5-6 gün olduğu halde, Deniz hala hapiste. Deniz için adalet istiyorum" dedi. Kılıç, ameliyattan çıktıktan sonra bir süre hafıza kaybı yaşadığını da söyledi.
30.05.2021 Gündem
Son dakika... Erkek arkadaşının evinin terasından düştü: Kimse tarafından itilmedim
Son dakika... Erkek arkadaşının evinin terasından düştü: Kimse tarafından itilmedim İzmir’in Konak ilçesinde, erkek arkadaşı olduğu öne sürülen Deniz Özarslan'ın (35) 4'üncü kattaki evinin terasından düşen Derya Kılıç (24) hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu. Mucize eseri ölümden dönen Kılıç, yaşadığı kaza ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kimse tarafından itilmedim, kimse yüzünden düşmedim" dedi.
28.05.2021 Gündem
Son dakika: Yasak aşkta korkunç son! Uyanırsa her şey ortaya çıkacak
Son dakika: Yasak aşkta korkunç son! Uyanırsa her şey ortaya çıkacak İzmir Konak'ta evli olan sevgilisi Deniz Özarslan ile tartıştıktan sonra 4'üncü kattan düşerek ağır yaralanan Derya Kılıç'ın olayı gizemini koruyor. İddiaya göre bir süredir eşiyle ayrı yaşayan Deniz Özarslan, kendisinden 11 yaş küçük sevgilisinden ayrılmak istedi.
18.05.2021 Gündem
Konuşursa sır perdesi aralanacak
Konuşursa sır perdesi aralanacak İzmir'in Konak ilçesinde, erkek arkadaşı olduğu öne sürülen Deniz Özarslan'ın (35) evinin terasından düşen Derya Kılıç'ın (24) yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. İç kanaması olan, vücudunun birçok bölgesinde kırıklar oluşan Derya Kılıç'ın ifadesinin alınmasıyla olayın üzerindeki sis perdesinin kalkacağı belirtildi
17.05.2021 Haberler
Yoğun bakımda umutlu bekleyiş! Konuşursa sır perdesi aralanacak
Yoğun bakımda umutlu bekleyiş! Konuşursa sır perdesi aralanacak İzmir'in Konak ilçesinde, erkek arkadaşı olduğu öne sürülen Deniz Özarslan'ın (35) evinin terasından düşen Derya Kılıç'ın (24) yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. İç kanaması olan, vücudunun birçok bölgesinde kırıklar oluşan Derya Kılıç'ın ifadesinin alınmasıyla olayın üzerindeki sis perdesinin kalkacağı belirtildi
17.05.2021 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Deniz Özarslan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.