Denizli Büyükşehir Belediyesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi

Son dakika Denizli Büyükşehir Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Denizli Büyükşehir Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Denizli Büyükşehir Belediyesi haber sayfamızda...

Denizli Büyükşehir Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.911 denizli buyuksehir belediyesi haberi bulunmuştur.
Tarihte yolculuğa çıkaran sergi
Tarihte yolculuğa çıkaran sergiDenizli Büyükşehir Belediyesi, kent tarihinde önemli olay ve isimlerin anlatıldığı “Resimlerle Denizli Tarihi” sergisi düzenlendi.
16.06.2021Ege
‘Sorumluluğunuz çok büyük’
‘Sorumluluğunuz çok büyük’AK Parti İzmir Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın düzenlediği, ‘Belediye Meclis Üyeleri Eğitim Toplantısı’nda konuşan İzmir Milletvekili Necip Nasır, “Yerel yönetimlerde her bir meclis üyesini uçbeyi olarak görüyorum. İzmirlilere gidip anlatacağız. Sizin sorumluluğunuz çok büyük. Eğer biz, AK belediyecilikle İzmir Büyükşehir’i tanıştırmazsak, bir 5 yıl daha, çocuklarımıza hak ettiği noktada olmayan bir İzmir’i, sadece süreyi doldurmaya çalışan yerel yönetimlere teslim etmiş oluruz. 2023’te Cumhurbaşkanımıza İzmir’de en yüksek oyu aldıracağız. 2024’de de İzmir’i AK belediyecilikle tanıştıracağız” diye konuştu.
15.06.2021Ege
786 kursiyerin el emeği sergisi
786 kursiyerin el emeği sergisiDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı ücretsiz kurslarda eğitim gören 786 kursiyerin el emeği göz nuru 2 bin 637 eserinin beğeniye sunulduğu sergi törenle açıldı.
15.06.2021Ege
‘Birlikte aşacağız’
‘Birlikte aşacağız’Koronavirüs kapsamında faaliyetlerini durduran kent genelindeki 10 bin esnafa 1500’er lira hibe desteği vermeyi sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, esnafın müracaatını almaya devam ediyor.
15.06.2021Ege
Suçatı Köprüsü’ne daha bir modern
Suçatı Köprüsü’ne daha bir modernDaha önce Dalaman Çayı’nın Değne kolu üzerindeki yıkılmaya yüz tutmuş ahşap Hüsniye Köprüsü’nü modern bir hale getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, aynı bölgede zaman zaman çöktüğü için kazalar yaşanan Suçatı Köprüsü’ne el attı.
13.06.2021Ege
60 yıllık çile bitti
60 yıllık çile bittiDenizli Büyükşehir, Kocapınar-Yatağan yolunda keskin bir viraja neden olan dev Çal Kayası’nı ortadan kaldırdı. Başkan Zolan, “Dertleri çözüyoruz” dedi
9.06.2021Ege
Masa tenisinde lider Pamukkale BLD
Masa tenisinde lider Pamukkale BLDPamukkale Belediyesi, masa tenisinde de adını duyurmaya devam ediyor.
9.06.2021Ege
Üretici rahatlayacak
Üretici rahatlayacakDenizli Büyükşehir Belediyesi, süt üreticileri için büyük öneme sahip süt analiz laboratuvarı kuracak. Süt analiz laboratuvarı ile ek desteklemelerden faydalanması kolaylaşacak, binlerce üretici, süt kalite analizlerini şehir dışında yaptırmaktan kurtulacak. Başkan Osman Zolan, kentin süt üretiminde Türkiye’de ilk 5 içinde yer aldığını söyledi.
8.06.2021Ege
Dört mahallede su kesintisi yapılacak
Dört mahallede su kesintisi yapılacakDenizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün bugün içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle su kesintisine gidilecek.
8.06.2021Ege
Esnafa nefes aldırdı
Esnafa nefes aldırdıDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüs nedeniyle zor günler geçiren esnafa yönelik verdiği 1.500 lira karşılıksız hibe ve yüzde 90 oranındaki içme suyu ve atık su ücretlerindeki indirim desteği yüzleri güldürdü.
7.06.2021Ege
Madalyalar Başkan Zolan’dan
Madalyalar Başkan Zolan’danDenizli Büyükşehir Belediyesi, hafta sonunda yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları’na ev sahipliği yaptı.
7.06.2021Ege
Yeşil yatırımlar ödülle taçlandı
Yeşil yatırımlar ödülle taçlandıDenizli Büyükşehir Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne özel bir program hazırladı.
6.06.2021Ege
Öğrenciler otobüsten ücretsiz yararlanacak
Öğrenciler otobüsten ücretsiz yararlanacakDenizli Büyükşehir Belediyesi, bugün düzenlenecek LGS Sınavı’na gireceklere ulaşım kolaylığı sağlayacak.
5.06.2021Ege
Denizli’de ulaşım çok daha kolay
Denizli’de ulaşım çok daha kolayDenizli Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda vatandaşların hayatını kolaylaştıracak yerli ve milli bir akıllı uygulamayı hizmete sundu.
2.06.2021Ege
Yavru kuşlara anne şefkatinde bakım...
Yavru kuşlara anne şefkatinde bakım...Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi, yuvalarından düştükten sonra bulunan 2 baykuş, 2 ebabil ve 1 saksağan yavrusuna sahip çıktı.
1.06.2021Ege
Yüzleri güldürüyor
Yüzleri güldürüyorDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin 10 bin esnafa bin 500’er lira hibe desteği ile kent genelindeki tüm ticari işletmelerin içme suyu ve atık su ücretlerinde yüzde 90 oranında indirim uygulaması kararı esnaf odalarınca memnuniyetle karşılandı.
1.06.2021Ege
DESKİ durmuyor!
DESKİ durmuyor! Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü’nün 2020 yılı Faaliyet Raporu onaylandı.
29.05.2021Ege
Esnafa desteğe devam
Esnafa desteğe devamBornova Belediyesi 350 taksici ve minibüsçüye temizlik paketi dağıttı. Denizli’de 10 bin işletmeye destek başvuruları başladı
29.05.2021Ege
10 bin esnafa müjdeli haber
10 bin esnafa müjdeli haberDenizli Büyükşehir, salgın önlemleri kapsamında faaliyetlerini durduran işletmelere, toplam 15 milyon lira hibe desteği verecek
26.05.2021Ege
Tek amacımız hizmet
Tek amacımız hizmetDenizli Büyükşehir Belediyesi, Babadağ ilçesinin Mollaahmet Mahallesi’ndeki üreticilerin tarlalarını daha verimli ve yeterli sulaması için hayati öneme sahip 3 kilometrelik güzergaha modern sulama suyu borusu döşedi.
24.05.2021Ege
DESKİ’den Yenişafak  Mahallesi’ne müjde
DESKİ’den Yenişafak Mahallesi’ne müjdeDenizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü, Yenişafak Mahallesi’ndeki yeni yerleşim alanlarında ve yerleşim alanı olarak planlanan bölgelerde altyapı çalışması başlattı.
21.05.2021Ege
Denizli’de coşku evlere taşındı...
Denizli’de coşku evlere taşındı...Denizli Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Bayramı TIR’ı ve mobil ekiplerle bayram coşkusunu vatandaşların evine taşıdı.
19.05.2021Ege
19 Mayıs coşkusunu sokaklara taşıyacak
19 Mayıs coşkusunu sokaklara taşıyacakDenizli Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunun en güzel şekilde yaşanması için farklı bir program hazırladı.
18.05.2021Ege
AKUT’a DESTEK
AKUT’a DESTEKDenizli Büyükşehir Belediyesi ile Arama Kurtarma Derneği (AKUT) arasında hayat kurtaracak işbirliğine imza atıldı.
11.05.2021Ege
Denizli'de korkutan orman yangını
Denizli'de korkutan orman yangını Denizli'nin Çardak ilçesindeki ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Şu ana kadar yaklaşık 5 hektarlık alanın zarar gördüğü yangınla ilgili jandarma ekipleri 2 kişiyi gözaltına aldı.
11.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirdenizligazetespor

Denizli Büyükşehir Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.