Deprem Anı

Deprem Anı

Son dakika deprem anı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan deprem anı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan deprem anı haber sayfamızda...

Deprem Anı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 760 deprem anı haberi bulunmuştur.
Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem! Yaşanan panik kamerada
Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem! Yaşanan panik kamerada Erzurum'da saat 11.31'de 4.7 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiği duyuruldu. Deprem çevre illerden de hissedildi.
22.11.2021Haberler
Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem!
Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem!Erzurum'da saat 11.31'de 4.7 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiği duyuruldu. Deprem çevre illerden de hissedildi.
22.11.2021Haberler
Son dakika... Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem!
Son dakika... Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem!Erzurum'da saat 11.31'de 4.7 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiği duyuruldu. Deprem çevre illerden de hissedildi.
22.11.2021Gündem
Deprem anı güvenlik kameralarına yansıdı
Deprem anı güvenlik kameralarına yansıdıDüzce'de 5 büyüklüğünde deprem oldu. Deprem anında vatandaşların kaçışması güvenlik kameralarına yansıdı
17.11.2021Haberler
Düzce'de depremi hisseden vatandaşlar yaşadıkları korkuyu anlattı
Düzce'de depremi hisseden vatandaşlar yaşadıkları korkuyu anlattıDüzce'de meydana gelen 5 büyüklüğündeki depremi hisseden vatandaşlar, yaşadıkları korkuyu anlattı.
17.11.2021Gündem
Düzce'de meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki deprem anı kamerada
Düzce'de meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki deprem anı kameradaDüzce'de saat 15.40'ta 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'da ve çevre illerden de hissedildi.Deprem anında yaşanan panik kameralara böyle yansıdı
17.11.2021Haberler
Düzce'de 5.0 büyüklüğündeki deprem İstanbul ve çevre illerde hissedildi
Düzce'de 5.0 büyüklüğündeki deprem İstanbul ve çevre illerde hissedildiDüzce'de saat 15.40'ta 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'da ve çevre illerden de hissedildi. Deprem sonrası AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden peş peşe açıklamalar yapıldı. Bakan Soylu depreme ilişkin her hangi bir olumsuz durumun olmadığını söyledi.
17.11.2021Haberler
Düzce'de 5.0 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde hissedildi
Düzce'de 5.0 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde hissedildiDüzce'de saat 15.40'ta 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'da ve çevre illerden de hissedildi. Deprem sonrası AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden peş peşe açıklamalar yapıldı.
17.11.2021Haberler
İran'da 6.3 ve 6'lık depremler
İran'da 6.3 ve 6'lık depremlerÜlkenin güneyini sarsan depremlerin merkez üssü, liman kenti Bender Abbas'a yaklaşık 60 kilometre mesafede. Basra Körfezi'nin karşısındaki Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman da sallandı.
14.11.2021Haberler
Son dakika! Konya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika! Konya'da korkutan deprem! Büyüklüğü...Son dakika haberine göre; merkez üssü Konya'nın Meram ilçesi olan 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Bakan Kurum, Konya Meram'daki depremde can kaybının bulunmadığını bildirdi.
9.11.2021Gündem
Deprem anı, güvenlik kamerasına böyle yansıdı
Deprem anı, güvenlik kamerasına böyle yansıdıKonya’daki deprem anı, bir dükkanın güvenlik kamerasına böyle yansıdı
8.11.2021Haberler
Akdeniz'de 6 büyüklüğünde deprem
Akdeniz'de 6 büyüklüğünde depremAntalya'nın Kaş ilçesi açıklarında meydana gelen 6 büyüklüğündeki depremin hissedildiği Kumluca'da, sarsıntı anı avize satan mağazanın güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde deprem sırasında tavana asılı avizelerin sallandığı görüldü.
19.10.2021Haberler
Son dakika! Antalya açıklarında şiddetli deprem
Son dakika! Antalya açıklarında şiddetli depremGelen bir son dakika haberine göre, Antalya açıklarından 6.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Antalya, Isparta ve Denizli'de de hissedildi. Yunan devlet televizyonu, depremin Kerpe adasının yanı sıra Girit, Santorini ve Rodos adalarında da hissedildiğini aktarıyor. Öte yandan Jeofizik Mühendisi Atakan Yüklü, depremle ilgili “7 ve üzeri depremde Afrika ve Anadolu levhaları kırılacak” dedi.
19.10.2021Gündem
Meksika'da 7 büyüklüğünde deprem
Meksika'da 7 büyüklüğünde depremAmerikan Jeolojik Araştırma Merkezi (USGS) sarsıntının büyüklüğünü ilk olarak 7.4 olarak açıkladı, dakikalar sonra 7'ye düşürdü. Yüzlerce kilometre uzaklıktaki şehirlerde bile insanların evlerinden dışarı fırladığı deprem, 1,5 milyonu aşkın kişiyi elektriksiz bıraktı.
8.09.2021Haberler
İçişleri Bakanlığı ile DİSK ve spor federasyonları arasında afetlere hazırlık eğitimi protokolü
İçişleri Bakanlığı ile DİSK ve spor federasyonları arasında afetlere hazırlık eğitimi protokolüİçişleri Bakanlığı ile Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) ve 14 spor federasyonu arasında, '2021 Afet Eğitim Yılı' kapsamında iş birliği protokolü imzalandı.
22.04.2021Siyaset
Deprem anı kamerada
Deprem anı kameradaDodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, ilçelerinde meydana gelen 4,2 büyüklüğündeki depremle ilgili, "Köy muhtarıyla da görüştüm, herhangi olumsuz bir durum yok." dedi.
11.04.2021Haberler
Japonya’da 7.2 büyüklüğünde deprem: Tsunami uyarısı yapıldı
Japonya’da 7.2 büyüklüğünde deprem: Tsunami uyarısı yapıldıJaponya'nın en büyük ve en kalabalık adası olan Honshu'nun doğusundaki Miyagi eyaletinde 7.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremden sonra tsunami uyarısı yapıldı.
20.03.2021Haberler
Japonya'da 7.2 büyüklüğünde deprem: Tsunami uyarısı yapıldı
Japonya'da 7.2 büyüklüğünde deprem: Tsunami uyarısı yapıldıJaponya'nın en büyük ve en kalabalık adası olan Honshu'nun doğusundaki Miyagi eyaletinde 7.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremden sonra tsunami uyarısı yapıldı.
20.03.2021Haberler
İstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı Hazırlık Toplantısı düzenlendi
İstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı Hazırlık Toplantısı düzenlendiİstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP) Hazırlık Toplantısı düzenlendi. Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, AFAD Başkan Vekili Hamza Taşdelen, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, AFAD İl Müdürü Gökhan Yılmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Alper İlki de katıldı.
2.03.2021Gündem
Japonya'daki 7.3'lük depreme küvette yakalandı
Japonya'daki 7.3'lük depreme küvette yakalandıJaponya'da meydana gelen 7.3 büyüklüğündeki depreme banyosundaki küvette yakalanan kişi, o anları kaydetti.
14.02.2021Haberler
Sakarya'daki deprem anı güvenlik kameralarına yansıdı
Sakarya'daki deprem anı güvenlik kameralarına yansıdıSakarya'nın Akyazı ilçesi Yuvalık Mahallesinde sabah 10.36 saatlerinde 3.7 şiddetinde meydana gelen deprem sırasında vatandaşların yaşadığı panik ve korku güvenlik kameralarına yansıdı.
11.02.2021Haberler
Endonezya'da 5.2'lik depreme böyle yakalandılar
Endonezya'da 5.2'lik depreme böyle yakalandılarEndonezya'nın Batı Sulawesi bölgesinde meydana gelen 5.2'lik depremde bölge halkının yaşadığı panik güvenlik kameralarına yansıdı.
4.02.2021 Haberler
İneklerin deprem anı paniği kamerada
İneklerin deprem anı paniği kameradaKAYSERİ'nin Sarıoğlan ilçe merkezli meydana gelen 4.6 büyüklüğündeki deprem Sivas'ın Gemerek ilçesinde de hissedildi. Deprem anında ilçedeki bir ahırda ineklerin yaşadığı panik de kameraya yansıdı.
2.02.2021Haberler
Suriye-Irak sınırında peş peşe depremler! Türkiye sallandı
Suriye-Irak sınırında peş peşe depremler! Türkiye sallandı4.4'ün ardından 5.2 büyüklüğünde bir sarsıntı daha gerçekleşti, gelen son dakika haberine göre deprem Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin ve Batman gibi şehirlerde de hissedildi.
26.01.2021Haberler
Denizli'de depremin hayvanlara yaşattığı panik kamerada
Denizli'de depremin hayvanlara yaşattığı panik kameradaSon günlerde onlarca orta şiddetli depremin meydana geldiği Denizli’de, bir çiftlikte hayvanların yaşadığı panik güvenlik kameralarına yansıdı. Depreme dinlenirken yakalanan hayvanlar, korkuyla yerlerinden fırladı.
12.01.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Deprem Anı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.