Derya Balta

Derya Balta

Son dakika derya balta haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan derya balta gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan derya balta haber sayfamızda...

Derya Balta

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 106 derya balta haberi bulunmuştur.
Galatasaraylı yengeden oğluna görülmemiş şaka!
Galatasaraylı yengeden oğluna görülmemiş şaka!Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hakan Balta'nın eşi Derya Balta'nın oğluna saç kesme şakası sosyal medyada büyük yankı buldu.
26.09.2021Futbol
Derya Balta: Hakan'ın yerine biz tatil yaptık
Derya Balta: Hakan'ın yerine biz tatil yaptıkEski milli futbolcu Hakan Balta ile 2008 yılında nikah masasına oturduğu eşi Derya Balta, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Derya Balta, eşi adına muhabirlerin tatil sorusunu cevapladı.
16.08.2021Cadde
Galatasaraylı yenge Derya Balta heyecanını gizleyemedi!
Galatasaraylı yenge Derya Balta heyecanını gizleyemedi!Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, sosyal medya hesabından hız motoruna bindiği anları böyle paylaştı.
4.07.2021Futbol
Hakan-Derya Balta'dan tatil alışverişi
Hakan-Derya Balta'dan tatil alışverişiEski milli futbolcu Hakan Balta ile eşi Derya Balta, önceki gün Aqua Florya AVM’de objektiflere takıldı.
2.06.2021Cadde
Galatasaray'lı yenge sınırları zorladı! Derya Balta...
Galatasaray'lı yenge sınırları zorladı! Derya Balta...Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, yaptığı zorlu yoga çalışmalarını sosyal medya hesabından paylaştı.
24.05.2021Futbol
Galatasaraylı yenge paylaştı! Evde futbol keyfi...
Galatasaraylı yenge paylaştı! Evde futbol keyfi...Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, çocuklarının evde futbol oynadığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.
13.05.2021Futbol
Galatasaray'lı yenge sınırları zorladı! Derya Balta...
Galatasaray'lı yenge sınırları zorladı! Derya Balta...Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, yaptığı zorlu yoga çalışmalarını sosyal medya hesabından paylaştı.
8.04.2021Futbol
Derya Balta, koronavirüsü atlattı | 'Koşa koşa spora gidiyorum'
Derya Balta, koronavirüsü atlattı | 'Koşa koşa spora gidiyorum'Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, Koronavirüsü atlattığını ve 11. günün sonunda koşa koşa spora gittiğini söylediği bir sosyal medya paylaşımı yaptı.
5.04.2021Futbol
Galatasaraylı yenge tedbiri elden bırakmıyor! Derya Balta...
Galatasaraylı yenge tedbiri elden bırakmıyor! Derya Balta...Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, evini dezenfekte ettirdiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.
2.04.2021Futbol
Galatasaraylı yenge sınırları zorladı! Derya Balta...
Galatasaraylı yenge sınırları zorladı! Derya Balta...Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, yoga yaparken adeta sınırları zorladı.
26.03.2021Futbol
Galatasaraylı yenge paylaştı! Evde futbol...
Galatasaraylı yenge paylaştı! Evde futbol...Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, çocuklarının evde futbol oynadığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.
25.03.2021Futbol
Derya Balta'dan flaş Fenerbahçe yanıtı!
Derya Balta'dan flaş Fenerbahçe yanıtı!Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, Instagram'dan gelen soruları yanıtladı. Derya Balta, Galatasaray altyapısında forma giyen oğlu Çağrı Balta ile ilgili Fenerbahçe sorusunu yanıtladı.
14.03.2021Futbol
Hakan-Derya Balta'dan dezenfektanlı önlem
Hakan-Derya Balta'dan dezenfektanlı önlemEski milli futbolcu Hakan Balta ile eşi Derya Balta, önceki gün City's Nişantaşı çıkışı objektiflere takıldı. Derya Balta'nın şıklığı ise dikkatlerden kaçmadı.
17.06.2020Cadde
Kırmızı Bank 66. Bölüm (6 Mart 2020)
Kırmızı Bank 66. Bölüm (6 Mart 2020)Herkese merhabalar bugün günlerden 6 Mart!
Hakan Balta yeşil sahalara dönmeye hazırlanıyor
Hakan Balta yeşil sahalara dönmeye hazırlanıyorGalatasaray’ın eski futbolcusu Halan Balta, önceki gün eşi Derya Balta ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
3.03.2020Cadde
Hakan Balta: Lisans eğitimi alıyorum
Hakan Balta: Lisans eğitimi alıyorum Galatasaray’ın eski futbolcusu Halan Balta, önceki gün eşi Derya Balta ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
11.01.2020Cadde
Gökhan Çıra'ya bir cevap da Derya Balta'dan...
Gökhan Çıra'ya bir cevap da Derya Balta'dan...Galatasaray - Tuzlaspor maçında gündem olan ve dün gece Muslera ile tünelde tartışma yaşayan Gökhan Çıra'ya tepkiler sürüyor. Bir çok eski Galatasaraylı "Saygı" vurgusunda bulundu.
30.06.2020Galatasaray
Çağrı Balta antrenman öncesinde bile durmuyor!
Çağrı Balta antrenman öncesinde bile durmuyor!Galatasaray'ın sembol isimlerden eski futbolcu Hakan Balta'nın oğlu Çağrı Balta, Antrenman öncesinde evde bile top oynamaya devam edince annesi Derya Balta kayıtsız kalamadı ve bu anları Instagram hesabından böyle paylaştı.
4.04.2019Futbol
Hakan-Derya Balta alışveriş turunda
Hakan-Derya Balta alışveriş turundaGeçtiğimiz sezon futbolu bırakan Galatasaray'ın eski futbolcusu Hakan Balta, önceki gün eşi Derya Balta ile birlikte City's AVM'den çıkarken görüntülendi.
2.04.2019Cadde
Çağrı Balta dikkat çekmeye devam ediyor!
Çağrı Balta dikkat çekmeye devam ediyor!Galatasaray'ın sembol isimlerinden eski futbolcu Hakan Balta'nın oğlu Çağrı Balta, maçta yaptıklarıyla yeteneklerini bir kez daha gösterirken bu anları annesi Derya Balta, Instagram hesabından böyle paylaştı.
24.03.2019Futbol
Derya Balta'nın Ebru Güneş sevgisi...
Derya Balta'nın Ebru Güneş sevgisi...Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda arkadaşıyla birlikte trafikte Ebru Güneş dinlediği anları takipçilerine sundu.
14.03.2019Futbol
Deha Bilimlier'den 50 bin TL'lik yeditaşlı kutlama
Deha Bilimlier'den 50 bin TL'lik yeditaşlı kutlamaŞarkıcı Deha Bilimlier, önceki gece eşi Aslı Bilimlier'e sürpriz doğum günü partisi düzenledi.
2.03.2019Cadde
Deha Bilimlier'den 50 bin TL'lik yeditaşlı kutlama
Deha Bilimlier'den 50 bin TL'lik yeditaşlı kutlamaŞarkıcı Deha Bilimlier, önceki gece eşi Aslı Bilimlier'e sürpriz doğum günü partisi düzenledi.
2.03.2019Cadde
Derya Balta'nın kirpikleri dondu!
Derya Balta'nın kirpikleri dondu!Önceki gün ailesiyle Finlandiya'ya giden eski futbolcu Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, buz tuttu.
23.01.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Derya Balta ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.