Dhkp-C

Dhkp-C

Son dakika DHKP-C haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan DHKP-C gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan DHKP-C haber sayfamızda...

Dhkp-C

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.653 dhkp-c haberi bulunmuştur.
Terör örgütü DHKP/C üyesi 3 şüpheli tutuklandı
Terör örgütü DHKP/C üyesi 3 şüpheli tutuklandı İstanbul merkezli 7 ilde düzenlenen operasyonda terör örgütü DHKP/C’ye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında “şüpheli” sıfatıyla yakalanan 34 kişiden 3’ü tutuklandı.
8.12.2021Gündem
DHKP-C’de iç hesaplaşma çözülmeyle sonuçlandı
DHKP-C’de iç hesaplaşma çözülmeyle sonuçlandıBirçok üyesi ve yöneticisi yakalanıp tutuklanan terör örgütü DHKP/C'de bir iç hesaplaşmanın yaşandığı ortaya çıktı.
7.12.2021Gündem
Bakan Soylu: Anneler ağlayacağına uyuşturucu satıcıları ağlasın
Bakan Soylu: Anneler ağlayacağına uyuşturucu satıcıları ağlasınİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir Valiliği tarafından yürütülen “En İyi Narkotik Polis Anne” Projesi kapsamında düzenlenen toplantıya katıldı. Balıkesir Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıda uyuşturucuyla mücadelede projesi kapsamında bağımlılıktan kurtarılan gençlerin anneleriyle buluşan Bakan Soylu, uyuşturucuyla yapılan mücadelenin giderek arttığına dikkat çekti.
5.12.2021Gündem
7 ilde DHKP-C operasyonu: 25 gözaltı
7 ilde DHKP-C operasyonu: 25 gözaltıTerör Örgütü DHKP/C'ye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 43 şüpheli için gözaltı kararı verildi.  Jandarma ve polisin İstanbul merkezli olmak üzere toplam 7 ilde düzenlediği ortak operasyonda 25 şüpheli yakalandı. Operasyon anları da kameraya yansıdı.
3.12.2021Gündem
7 ilde DHKP/C operasyonu!
7 ilde DHKP/C operasyonu!Terör Örgütü DHKP/C'ye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 43 şüpheli için gözaltı kararı verildi. Jandarma ve polisin İstanbul merkezli olmak üzere toplam 7 ilde düzenlediği ortak operasyonda 15 şüpheli yakalandı.
3.12.2021Gündem
DHKP-C operasyonundan yeni detay! 2 metrelik kuyu...
DHKP-C operasyonundan yeni detay! 2 metrelik kuyu...İstanbul'da saldırı planları yapan terör örgütü DHKP-C üyeleri, kaçış için belirledikleri ormanlık arazide 2 metrelik kuyu kazdı. Toprak altına yaşam malzemesi sakladı. Saldırı sonrası bir süre konaklamayı planladıkları o noktaya ulaşıldı.
1.11.2021Gündem
İnce: İki sene önce tezkereye ‘evet’ deyip, bugün ‘hayır’ diyenlerden değiliz
İnce: İki sene önce tezkereye ‘evet’ deyip, bugün ‘hayır’ diyenlerden değilizMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "İki sene önce tezkereye ‘evet’ deyip, bugün hayır diyenlerden değiliz biz. Dün ne diyorsak, bugün o. İlkeli bir siyaset yapacağız, konjonktürel bir siyaset değil" dedi.
30.10.2021Siyaset
DHKP/C operasyonunda gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı
DHKP/C operasyonunda gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandıİstanbul merkezli 16 ildeki terör örgütü DHKP/C’ye yönelik operasyonda gözaltına alınan 91 şüpheliden 14'ü adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden 4'ü "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklandı.
19.10.2021Gündem
Bakan Soylu, Tunceli'de AK Parti Teşkilat Akademisi'nde konuştu
Bakan Soylu, Tunceli'de AK Parti Teşkilat Akademisi'nde konuştuİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Herkesin adresi belli. FETÖ'ye operasyon yapıyoruz, sesi İYİ Partiden geliyor. PKK'ya operasyon yapıyoruz, sesi HDP'den geliyor." dedi.
17.10.2021Siyaset
DHKP-C siyasetçi ve hakimleri hedef almış
DHKP-C siyasetçi ve hakimleri hedef almışTerör örgütü DHKP-C’ye yönelik önceki gün 16 ilde gerçekleştirilen operasyon kapsamında gözaltına alınanların sayısı 79’a yükseldi.
17.10.2021Gündem
İstanbul merkezli 16 ilde operasyon! 84’e yükseldi
İstanbul merkezli 16 ilde operasyon! 84’e yükseldiİstanbul merkezli 16 ildeki terör örgütü DHKP/C’ye yönelik operasyonda, haklarında gözaltı kararı verilen 126 şüpheliden yakalananların sayısı 84’e yükseldi.
16.10.2021Gündem
DHKP/C operasyonunda 'siyasileri kaçırma' planı iddiası!
DHKP/C operasyonunda 'siyasileri kaçırma' planı iddiası!Terör örgütü DHKP/C'ye yönelik İstanbul merkezli 16 ilde düzenlenen ve 79 şüphelinin gözaltına alındığı operasyonun detayları ortaya çıktı. Polis kaynaklarından edinilen bilgiye göre örgütün, bazı siyasiler başta olmak üzere, terör örgütünün davalarına bakan hâkim ve savcıları kaçırma planı yaptıkları ve polise yönelik, sansasyonel eylem planı hazırladıkları belirlendi.
16.10.2021Gündem
İstanbul merkezli 15 ilde terör operasyonu! 126 gözaltı kararı
İstanbul merkezli 15 ilde terör operasyonu! 126 gözaltı kararıİstanbul’da geçmiş dönemlerde gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan bir örgüt mensubunun verdiği bilgi doğrultusunda terör örgütü DHKP-C ye bu sabah 16 ilde operasyon düzenlendi. Operasyonlarda kimlikleri tespit edilen 126 örgüt mensubundan 64’ü adreslerinde bulunup gözaltına alınırken, 9.19 mm çapında 3 tabanca ile örgüte ait çok sayıda dijital malzeme ele geçirildi.
15.10.2021Gündem
Denizli'de DHKP-C'ye yönelik operasyon
Denizli'de DHKP-C'ye yönelik operasyonDenizli'de terör örgütü DHKP-C'ye yönelik operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.
11.10.2021Gündem
Bahçeli'den 'Boğaziçi' tepkisi: Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdir
Bahçeli'den 'Boğaziçi' tepkisi: Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdirMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen "Türk Gençliği Büyük Kurultayı"nda konuşma yaptı. Bahçeli, 'Boğaziçi Üniversite'nin rektörünün otomobilinin üstünde tepinen mahlukatın Türk gençliğine mensup olması mümkün değildir. Türkiye devleti temel insani istekleri karşılamakla mükelleftir, yapılan da budur ancak yurt diyerek banklarda yatmak neyin nesidir. Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdir.' dedi.
9.10.2021Haberler
Bahçeli'den 'Boğaziçi' tepkisi: Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdir
Bahçeli'den 'Boğaziçi' tepkisi: Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdirMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen "Türk Gençliği Büyük Kurultayı"nda konuşma yaptı. Bahçeli, 'Boğaziçi Üniversite'nin rektörünün otomobilinin üstünde tepinen mahlukatın Türk gençliğine mensup olması mümkün değildir. Türkiye devleti temel insani istekleri karşılamakla mükelleftir, yapılan da budur ancak yurt diyerek banklarda yatmak neyin nesidir. Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdir.' dedi.
9.10.2021Siyaset
Son dakika! Bakan Soylu 'yeni bir rakam veriyorum' diyerek duyurdu
Son dakika! Bakan Soylu 'yeni bir rakam veriyorum' diyerek duyurduİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün birilerinin medet umduğu PKK'nın yurt içindeki bütün silahlı eleman sayısı, yeni bir rakam veriyorum, 181'e inmiştir. Kandil'den Batı'ya yaptıkları imdat çağrılarını görmüyor değiliz." dedi.
5.10.2021Gündem
Son dakika: Bakan Soylu'dan ek gösterge açıklaması
Son dakika: Bakan Soylu'dan ek gösterge açıklamasıSon dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "3600 ek gösterge bizim taahhüdümüzdür. Taahhüdümüzün de sonuna kadar arkasındayız ve gerçekleştireceğiz. Bundan herhangi bir şekilde sarfınazar etmemiz mümkün değildir. Bu sözümüzü de yerine getirmek için Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla arkadaşlarımız çalışıyorlar." dedi.
29.09.2021Siyaset
İstanbul'da DHKP/C'ye operasyon: 8 şüpheli gözaltında
İstanbul'da DHKP/C'ye operasyon: 8 şüpheli gözaltındaİstanbul'da terör örgütü DHKP/C'ye yönelik operasyonda, haklarında gözaltı kararı bulunan 16 şüpheliden 8'i yakalandı.
22.09.2021Gündem
Gri listedeki DHKP/C'li terörist İstanbul'da yakalandı
Gri listedeki DHKP/C'li terörist İstanbul'da yakalandıİçişleri Bakanlığının Terör Arananlar Listesi'nde gri kategoride yer alan DHKP/C üyesi Kerim Kaya İstanbul'da yakalandı.
16.09.2021Gündem
BBP lideri Destici'den sert tepki: Bir özür bekliyoruz
BBP lideri Destici'den sert tepki: Bir özür bekliyoruzBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Fatih Sultan Mehmet'e benzeten İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamasını kabul etmediklerini belirterek "Biz bunu doğru bulmuyoruz ve hala bir düzeltme, hem Türk milletinden hem de Fatih Sultan Mehmet Han'ın manevi şahsiyetinden bir özür bekliyoruz" dedi.
12.09.2021Siyaset
Son dakika! Bakan Akar'dan Rum yönetiminin skandal kararına tepki
Son dakika! Bakan Akar'dan Rum yönetiminin skandal kararına tepkiİzmir’de 'Adalar Denizi ve Yunanistan ile Komşuluk İlişkileri Sorunları Sempozyumu'nda konuşan Bakan Akar, Rum kesiminin Atatürk kitabıyla ilgili verdiği skandal talimata tepki gösterdi. Akar, "Çarpık ve düşmanca zihniyetin bir örneği. Şiddetle reddediyor ve şiddetle kınıyoruz." dedi.
9.09.2021Gündem
Bakan Soylu'dan terörle mücadele mesajı: Her yaptığınız mücadelede diz çökerttiğiniz onlardır
Bakan Soylu'dan terörle mücadele mesajı: Her yaptığınız mücadelede diz çökerttiğiniz onlardırİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı'nı ziyaretinde, "Karşı karşıya kaldığımız, DEAŞ'ından FETÖ'süne, PKK'sından, PYD'sine, DHKP-C'ye kadar sadece bu terör örgütleri değildir. Bu coğrafyaya, bu millete diz çökertmeye çalışan onların arkasındakilerdir. Her yaptığınız mücadelede diz çökerttiğiniz onlardır. Onların ülkemiz ve milletimiz üzerine kurdukları oyunlar ve tezgahlardır." dedi.
20.07.2021Siyaset
MHP lideri Bahçeli'den Bakan Soylu'ya destek: İtibar suikastını kabul etmiyoruz
MHP lideri Bahçeli'den Bakan Soylu'ya destek: İtibar suikastını kabul etmiyoruzMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. TBMM'ye gelen fezlekelerle ilgili Bahçeli, 'Meclis, kanun kaçaklarının meskeni ve mekanı olamaz. Dokunulmazlıkların bir an önce kaldırılması gerek' dedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek veren Bahçeli, 'Soylu'ya itibar suikastını asla kabul etmiyoruz. Kim demiş sayın Soylu yalnız diye. Kim demiş sayın Soylu kimsesiz diye. Gece demeden gündüz demeden terörle mücadele eden mert bir devlet adamıdır.' ifadelerine yer verdi.
6.07.2021Haberler
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Bakan Soylu'ya destek: İtibar suikastını kabul etmiyoruz
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Bakan Soylu'ya destek: İtibar suikastını kabul etmiyoruzGelen son dakika haberine göre; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek veren Bahçeli, 'Soylu'ya itibar suikastını asla kabul etmiyoruz. Kim demiş sayın Soylu yalnız diye. Kim demiş sayın Soylu kimsesiz diye. Türkiye Cumhuriyeti’nin İçişleri Bakanı görevini vatan ve millet sevgisiyle yerine getiren, gece demeden gündüz demeden bölücü terörle mücadele eden mert ve milletperver bir devlet adamıdır' ifadelerine yer verdi. Öte yandan Bakan Soylu da sosyal medya hesabından açıklama yaparak Bahçeli'ye teşekkür etti.
6.07.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Dhkp-C ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.