Dinamit

Dinamit

Son dakika dinamit haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan dinamit gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan dinamit haber sayfamızda...

Dinamit

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.125 dinamit haberi bulunmuştur.
İşkence futbolu
İşkence futboluFenerbahçe, futbol tutkunlarına adeta “işkence” çektiriyor, eziyet ediyor, acı veriyor; “Lanet olsun futbola” dedirtiyor. Başkan Ali Koç, gerekirse transfer yapmasın, ama yatırımını, sahadaki futbola imzasını atacak, kendini maçın her dakikasında belli edecek tartışılmaz bir hocaya yapsın.
18.01.2022Süper Lig
İskenderun'da denize düşen dinamit yüklü konteyner, 4 gün sonra çıkarıldı
İskenderun'da denize düşen dinamit yüklü konteyner, 4 gün sonra çıkarıldıHatay’ın İskenderun Körfezi'nde tehlikeli madde taşıyan gemiden park sahasında düşen dinamit yüklü konteyner, 4 günlük çalışma sonucu dalgıç ekiplerince çıkarıldı. Limana getirilen konteyner, yetkililere teslim edildi.
6.01.2022Haberler
İskenderun'da denize düşen dinamit yüklü konteyner, 4 gün sonra çıkarıldı
İskenderun'da denize düşen dinamit yüklü konteyner, 4 gün sonra çıkarıldıHatay’ın İskenderun Körfezi'nde tehlikeli madde taşıyan gemiden park sahasında düşen dinamit yüklü konteyner, 4 günlük çalışma sonucu dalgıç ekiplerince çıkarıldı. Limana getirilen konteyner, yetkililere teslim edildi.
6.01.2022Gündem
Patlamadan saçılan taş güvenlik görevlisine mermi gibi saplandı
Patlamadan saçılan taş güvenlik görevlisine mermi gibi saplandıGaziantep'te bir fabrikanın temel inşaatı sırasında dinamit patlamasından dolayı saçılan taşlar yan fabrikada çalışan güvenlik görevlisinin ölümüne neden oldu. Saçılan taşlardan birinin güvenlik görevlisi Vedat Erdoğan’ın kafasına mermi gibi isabet etmesi güvenlik kamerasına yansıdı.
26.12.2021Gündem
Patlamadan saçılan taş güvenlik görevlisinin kafasına mermi gibi saplandı
Patlamadan saçılan taş güvenlik görevlisinin kafasına mermi gibi saplandıGaziantep'te bir fabrikanın temel inşaatı sırasında dinamit patlamasından dolayı saçılan taşlar yan fabrikada çalışan güvenlik görevlisinin ölümüne neden oldu. Saçılan taşlardan birinin güvenlik görevlisi Vedat Erdoğan’ın kafasına mermi gibi isabet etmesi güvenlik kamerasına yansıdı.
26.12.2021Haberler
Yüksek onarım maliyetleri nedeniyle Tesla marka aracını dinamitle patlattı
Yüksek onarım maliyetleri nedeniyle Tesla marka aracını dinamitle patlattıFinlandiya’da bir kişi yüksek onarım maliyetleri nedeniyle Tesla marka aracını dinamitle havaya uçurdu.
23.12.2021Haberler
Batarya fiyatı dudak uçuklattı! Tesla'yı dinamitle havaya uçurdu!
Batarya fiyatı dudak uçuklattı! Tesla'yı dinamitle havaya uçurdu!Finlandiya'da Tesla S model elektrikli otomobil sahibi olan bir adam, aracının bataryasını değiştirmek istediğinde dudak uçuklatan fiyatı ödemek istemediği için arabasını havaya uçurdu. Sürücü koltuğuna ise şirketin sahibi milyarder Elon Musk'ın mankenini yerleştirdi.
21.12.2021Otomobil
İskenderun Körfezi'nde dinamit yüklü konteyner denize düştü
İskenderun Körfezi'nde dinamit yüklü konteyner denize düştüİskenderun Körfezi'nde bir gemiden dinamit yüklü konteyner denize düştü. Kıyı emniyeti tarafından bölgedeki gemilere uyarı yapıldı.
4.12.2021Haberler
İskenderun Körfezi'nde dinamit yüklü konteyner denize düştü
İskenderun Körfezi'nde dinamit yüklü konteyner denize düştüİskenderun Körfezi'nde bir gemiden dinamit yüklü konteyner denize düştü. Kıyı emniyeti tarafından bölgedeki gemilere uyarı yapıldı.
4.12.2021Gündem
Zariyat Suresi Oku: Zariyat Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Arapça Yazılışı ve Diyanet Meali
Zariyat Suresi Oku: Zariyat Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Arapça Yazılışı ve Diyanet MealiMekke döneminde inen Zariyat Suresi Kur'an-ı Kerim'in 51. suresidir. Toplamda 60 ayetten oluşur. Sure adını ilk ayette geçen “ez-zâriyât” kelimesinden alır. Türkçe esip savuran rüzgârlar anlamına gelir. Surede genel hatlarıyla Allah’a inananların durumundan, İbrahim ve Musa Peygamberler'den, Ad ve Semud kavimlerinden, Nuh Peygamber'in kavminden ve zalimlerden bahsedilir. Zariyat Suresi Türkçe okunuşu, anlamı, Arapça yazılışı ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
30.11.2021Sureler
Muğla'da madende göçük: 1 işçi hayatını kaybetti
Muğla'da madende göçük: 1 işçi hayatını kaybettiMuğla'nın Dalaman ilçesinde özel bir şirkete ait krom madeni ocağında meydana gelen göçükte yaralanan 1 işçi, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
23.11.2021Gündem
Çift kol nakilli Ayılmazdır'ın fizik tedavi süreci başladı
Çift kol nakilli Ayılmazdır'ın fizik tedavi süreci başladıAkdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'nde çift kol nakli yapılan Yavuz Ayılmazdır'ın fizik tedavi süreci başladı. Dr. Fizyoterapist Kadriye Tombak "Diğer nakillerimizde güzel sonuçlar aldığımızı biliyorsunuz. Önceki nakillere paralel giden sürecin uyumlu olduğunu söyleyebilirim" dedi.
1.11.2021Gündem
Sevgilisine şiddet uygulayan galericinin iş yerinde dinamit bulundu!
Sevgilisine şiddet uygulayan galericinin iş yerinde dinamit bulundu!Denizli’de, birlikte yaşadığı T.Ö. (29) adlı kadına şiddet uygulayan A.T.'nin (44) iş yerinde arama yapan polis, 6 adet dinamit, 5 elektrikli patlatma kapsülü, tabanca ve tüfek buldu. A.T. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
26.10.2021Gündem
Dinamitle patlatılan kaya parçalarının isabet ettiği sürücü yaralandı
Dinamitle patlatılan kaya parçalarının isabet ettiği sürücü yaralandıKocaeli'nin Darıca ilçesinde, bir inşaatın temel kazısı sırasında dinamit patlatılması nedeniyle yola savrulan kaya parçalarının isabet ettiği sürücü yaralandı.
20.10.2021Haberler
Kocaeli'de dinamit dehşeti! 2 araç zarar gördü,1 kişi yaralandı
Kocaeli'de dinamit dehşeti! 2 araç zarar gördü,1 kişi yaralandıKocaeli’nde, bir demir çelik fabrikasına ait arazide yapılan temel kazısında dinamitle patlatma sırasında parçalanan kaya parçaları 2 aracın üzerine düştü. Yaşanan olayda 1 kişi yaralandı.
20.10.2021Haberler
Son dakika... Kocaeli'de dinamit dehşeti! 2 araç zarar gördü,1 kişi yaralandı
Son dakika... Kocaeli'de dinamit dehşeti! 2 araç zarar gördü,1 kişi yaralandıKocaeli’nde, bir demir çelik fabrikasına ait arazide yapılan temel kazısında dinamitle patlatma sırasında parçalanan kaya parçaları 2 aracın üzerine düştü. Yaşanan olayda 1 kişi yaralandı.
20.10.2021Gündem
Çöp konteynerine attıkları EYP'leri balık avlamak için almışlar
Çöp konteynerine attıkları EYP'leri balık avlamak için almışlarKonya’da, biri, kağıt toplayıcısının yer altı çöp konteynerinden karton almaya çalışırken patlayan, diğeri de patlamaya hazır halde bulunan boru tipi el yapımı patlayıcılarla (EYP) ilgili 3 kişi gözaltına alındı. Balıkçılık için kullanılan dinamit benzeri küçük ve etkili patlayıcının dere ve göllerde balık avlamak için hazırlandığı, şüphelilerin bu düzeneği daha önce trafik kazasında hayatını kaybeden bir kişiden satın aldığı belirlendi.
19.10.2021Gündem
Denize boğuldu! Yeni görüntüler ortaya çıktı
Denize boğuldu! Yeni görüntüler ortaya çıktıİstanbul Arnavutköy’de kayalıklarda balık tutmaya giden 4 arkadaş dalgaların arasında kalarak denize düşmüş, 3'ü kurtulurken 52 yaşındaki Hamit Dinamit ise boğularak hayatını kaybetmişti. 4 arkadaşın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Denizde kurtulmaya çalıştığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
6.10.2021Gündem
Temmuz ayında ihracat yüzde 10 arttı
Temmuz ayında ihracat yüzde 10 arttıTicaret Bakanı Muş "Temmuz ayı ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 10 artışla 16,4 milyar dolar oldu. Bu tutar, bugüne kadar gerçekleştirilen en yüksek temmuz ayı ihracatı." ifadelerini kullandı.
2.08.2021Ekonomi
Son dakika... Parmakları oynatılınca 'Canım acıyor' dedi
Son dakika... Parmakları oynatılınca 'Canım acıyor' dediAkdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından 29 gün önce çift kol nakli gerçekleştirilen Yavuz Ayılmazdır (34), parmaklarını oynatan doktorlara "Canım acıyor" dedi.
27.07.2021Gündem
Türkiye'de çift kol nakli yapılan 5. hasta Ayılmazdır, kollarını hissetmeye başladı
Türkiye'de çift kol nakli yapılan 5. hasta Ayılmazdır, kollarını hissetmeye başladıAkdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Türkiye'de çift kol nakli yapılan 5. kişi olan Yavuz Ayılmazdır'ın, kollarını hissetmeye ve sol kolunu hareket ettirmeye başladığını bildirdi. Ayılmazdır'a, 29 Haziran'da beyin ölümü gerçekleşen ve ailesi tarafından organları ile kolları bağışlanan polis memurunun kolları nakledilmişti.
19.07.2021Gündem
Nakil kollarını 48 saat sonra gördü! ilk sorusu bu oldu
Nakil kollarını 48 saat sonra gördü! ilk sorusu bu olduAkdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'nde, iki hafta gün önce çift kol nakli yapılan Yavuz Ayılmazdır, operasyondan 48 saat sonra nakil kollarını ilk kez gördü. Ayılmazdır'ın, nakli gerçcekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan'a ilk sorusu ise "Ne zaman çalışacak hocam" oldu.
12.07.2021Gündem
Kırklareli'nde jandarmadan kaçmaya çalışan araçta dinamit ele geçirildi
Kırklareli'nde jandarmadan kaçmaya çalışan araçta dinamit ele geçirildiKırklareli'nin Vize ilçesinde, jandarma ekiplerinden kaçmaya çalışan şüphelilerin bulunduğu araçta dinamit ele geçirildi.
2.07.2021Gündem
5'inci kol nakli için 14 saatlik operasyon! Detaylar ortaya çıktı
5'inci kol nakli için 14 saatlik operasyon! Detaylar ortaya çıktıTürkiye'nin 5'inci çift kol naklini Yavuz Ayılmazdır'a yapan ekibin başında yer alan Prof. Dr. Ömer Özkan, "Zorlu fakat başarılı geçen ameliyat sonrası hastamız, yoğun bakımda izlenmektedir. Şu an genel durumu iyi" dedi.
30.06.2021Gündem
Patlatılan dinamit nedeniyle hasar gören belediye binası onarılıyor
Patlatılan dinamit nedeniyle hasar gören belediye binası onarılıyorGiresun’un Bulancak ilçesine bağlı Aydındere beldesinde çevre düzenleme ve yol genişletme çalışması sırasında patlatılan dinamitler nedeniyle hasar gören belediye binasında temizlik ve onarıma başlandı. Yaralananın olmadığı olayda, ara verilen çalışmalara kaldığı yerden devam ediliyor.
25.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Dinamit ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.