Doğa Koleji

Doğa Koleji

Son dakika doğa koleji haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan doğa koleji gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan doğa koleji haber sayfamızda...

Doğa Koleji

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 727 doga koleji haberi bulunmuştur.
Doğa’m Evimde ABD’den ödül aldı
Doğa’m Evimde ABD’den ödül aldı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, tüm eğitim süreçlerini dijitalleştiren Doğa’m Evimde programı ile Stevie Ödül Programı kapsamında 18. Uluslararası İş Ödüllerinin “Yılın En İyi Bilgi Teknolojileri Departmanı” kategorisinde dünya 3.’sü oldu.
20.08.2021Eğitim
Beşiktaş HDI Sigorta'da Erdal Erdinç dönemi
Beşiktaş HDI Sigorta'da Erdal Erdinç dönemiBeşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı'nda başantrenörlük görevine Erdal Erdinç getirildi.
14.07.2021Basketbol
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji YKS Komitesi'nden AYT 2021 değerlendirmesi
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji YKS Komitesi'nden AYT 2021 değerlendirmesiİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji YKS Komitesi, YKS’nin ikinci aşaması olan AYT’yi değerlendirdi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) bugün tamamlandı. 26 Haziran’da TYT ile başlayan YKS maratonu bugün, AYT ile son buldu.
29.06.2021Vitrin
Galatasaray HDI Sigorta, Zeynep Sude Demirel'i kiraladı
Galatasaray HDI Sigorta, Zeynep Sude Demirel'i kiraladıGalatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, VakıfBank'tan Zeynep Sude Demirel'i bir yıllığına kiraladı
22.04.2021Voleybol
‘Doğa’m Evimde’ uygulaması ödül aldı
‘Doğa’m Evimde’ uygulaması ödül aldıİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji “Doğa’m Evimde” uygulamasıyla CIO Update Dergisi tarafından 12 yıldır düzenlenen etkinlikte CIO Ödülleri’ne layık görüldü.
7.04.2021Eğitim
Eğitimde korona göçü
Eğitimde korona göçüKoronavirüs nedeniyle tersine göç başlayınca yazlık ilçelerde 12 ay yaşama geçildi. Nüfusun katlanmasıyla bu bölgelerde kolejlere ve özel ders veren hocalara da ilgi arttı. Hatta kolejlere yakın evlerin kiraları yükseldi. Önümüzdeki yıllarda kalıcı olacak nüfusa yönelik, yeni kampüs yatırımları da planlanıyor.
17.03.2021Eğitim
İTÜ'nün 248 yıllık birikimi, Doğa Koleji'ne taşındı
İTÜ'nün 248 yıllık birikimi, Doğa Koleji'ne taşındıİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren, İTÜ ETA Vakfı ile bu büyük eğitim geleneğini, Doğa Koleji'ne taşıdıklarını, İTÜ'nün 248 yıllık birikiminin, Doğa Koleji'nin en büyük zenginliğine dönüştüğünü söyledi.
4.03.2021Vitrin
HERKESE NİTELİKLİ EĞİTİM OLANAĞI, GÖREV VE BORCUMUZDUR
HERKESE NİTELİKLİ EĞİTİM OLANAĞI, GÖREV VE BORCUMUZDURTüm koşulları, kesintisiz eğitim anlayışıyla değerlendiren İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji; 2021-2022 Eğitim/Öğretim Yılı bursluluk sınav takvimini açıkladı. Genel Müdür Ali Rıza LÜLE, pandeminin adsız kahramanları sağlık çalışanlarına yönelik burs olanağının toplum vicdanının sesi olduğunu söyledi.
2.03.2021Advertorial
Online eğitime bilim aşısı
Online eğitime bilim aşısıİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren, hibrit eğitim sürecinde fayda üretilmesini iki koşula bağladı: hızlı adaptasyon ve eğitimi özel ürünler ile zenginleştirmek.
28.02.2021Gündem
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, laboratuvar deneylerini sanal ortama taşıyor
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, laboratuvar deneylerini sanal ortama taşıyorİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, bilimsel konulara yönelik laboratuvar deneylerinin sanal gerçeklik teknolojisi ile yapılmasını sağlamak amacıyla eğitim platformu VRLab Academy ile iş birliği yaptı.
12.02.2021Vitrin
Stajda hibrit dönem
Stajda hibrit dönemÜniversite öğrencileri için staj başvuruları başladı. Pandemi nedeniyle bazı şirketler hem ev hem de ofiste çalışmayı kapsayan hibrit döneme geçti. Önceki yıllara göre seçenekler azaldığı için öğrencilerin yabancı dil, not ortalaması gibi konularda başarılı olmaları bu yıl daha da önemli.
12.02.2021Eğitim
Liseli yazılımcı, başarıdan başarıya koşuyor
Liseli yazılımcı, başarıdan başarıya koşuyorLise 2. sınıf öğrencisi Özgür Özdemir, yazılım alanında gösterdiği başarılarla adından söz ettiriyor. Özdemir, son olarak Huawei’in dünya çapında teknoloji alanında yetenekli gençlerin kendilerini geliştirmesini amaçladığı Gelecek İçin Tohumlar (Seeds For the Future) projesine katılan en genç isim oldu.
27.01.2021Eğitim
‘Yerli Teknoloji ile gelişen Türkiye’ Teknoloji Zirvesi gerçekleştirildi!
‘Yerli Teknoloji ile gelişen Türkiye’ Teknoloji Zirvesi gerçekleştirildi!Yerli Teknoloji ile Gelişen Türkiye temalı Teknoloji Zirvesi online olarak gerçekleştirildi. Zirvede, yerli eğitim teknolojileri ürünlerinden bankacılık ve finans yazılımlarına, sağlık bilişiminden savunma teknolojilerine kadar birçok başlık konuşuldu.
24.12.2020Teknoloji
MasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef'te Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti?
MasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef'te Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti? MasterChef Türkiye'de haftanın eleme heyecanı sonuçlandı. Pazar günleri yapılan eleme oyunları ardından yarışmaya veda eden isim açıklandı. Kırmızı takımın kaybettiği MasterChef Türkiye'de Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti?
7.12.2020Cadde
Masterchef Ebru kimdir? Masterchef Ebru Has kaç yaşında, nereli? Ebru Has hayatı...
Masterchef Ebru kimdir? Masterchef Ebru Has kaç yaşında, nereli? Ebru Has hayatı...Masterchef Türkiye'de elenen isim Ebru Has oldu. Masterchef'te yemekleri kadar davranışları ile de dikkatleri çekmişti. Masterchef'in öne çıkan yarışmacıları arasında bulunan Ebru'nun yaşamı merak konusu. Peki Masterchef Ebru kimdir?
6.12.2020Cadde
Pandemi gölgesinde ara tatil başlıyor
Pandemi gölgesinde ara tatil başlıyorOkullarda, 18 milyon öğrenci için bugünden itibaren ara tatil başlıyor. Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim alan öğrencilerin çoğu, uzun süre ekran karşısında hareketsiz kaldı. O nedenle öğrencilerin dinlenmesi ve spor yapması gerektiğini belirten uzmanlar, dışarıda geçirilecek zamanlarda ise kalabalık ortamlara girilmemesi uyarısında bulunuyorlar
13.11.2020Eğitim
Öğrencilerden örnek hareket
Öğrencilerden örnek hareketİzmir’de meydana gelen depremin üzüntüsünü yaşayan İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri, bölgeye yardım için harekete geçti.
7.11.2020Ege
MasterChef Ebru kimdir, kaç yaşında? Ebru Has aslen nereli?
MasterChef Ebru kimdir, kaç yaşında? Ebru Has aslen nereli?MasterChef 2020 son 16'ya katılan son isimlerden biri olan Ebru Has yarışmada arkadaşları tarafından yeterince sorumluluk almamak ile suçlanıyor. MasterChef'te geçtiğimiz haftalarda Emir ve Furkan ile yaşadığı tartışmalar ile gündeme gelen Ebru Has, Emir'in rezil bir aşçısın açıklamasının ardından Emir'in üzerine yürümüş olay sonrasında tatlıya bağlanmıştı. Peki MasterChef Ebru kimdir, aslen nereli?
5.10.2020Cadde
MasterChef Ebru Has kimdir, kaç yaşında? Ebru Has aslen nereli?
MasterChef Ebru Has kimdir, kaç yaşında? Ebru Has aslen nereli?MasterChef 2020 kadrosunda yer alan isimlerden biri olan MasterChef Ebru zaman zaman çıkaramadığı tabaklar ile şeflerin eleştirisine maruz kalırken zaman zamanda yaptığı tabaklar ile şeflerin takdirini almaya devam ediyor. Son dönemde potada en çok yer alan isimlerden biri olan MasterChef Ebru bu hafta Kırmızı takımda mücadele ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan MasterChef haftanın 3. takım oyununda bir tabağın devrilmesi sonucu Ebru acı içinde bağırıyor. Peki Ebru Has kimdir, kaç yaşında?
26.09.2020Cadde
Puan mı daha önemli, başarı sırası mı?
Puan mı daha önemli, başarı sırası mı?Sınavla alan liseleri tercih edecek öğrencilerin ancak yüzde 15’i hayallerine kavuşabilecek. Uzmanlar bu yıl sınava giren öğrenci sayısı arttığı için tercihlerin, başarı sıralamasına göre yapılmasının daha doğru olduğu görüşündeler.
22.07.2020Eğitim
Uzmanından uyarı! LGS tercih listesinde bunlara dikkat
Uzmanından uyarı! LGS tercih listesinde bunlara dikkatYaklaşık 1,5 milyon öğrencinin iyi bir lise için ter döktüğü LGS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih süreci bugün başladı. Aldıkları puan ile toplam 10 lise tercih hakkı bulunan öğrencilere rehberlik uzmanı Gülşen Aksu, tavsiyelerde bulundu. Aksu, “Öğrenciler, en üstteki 3 okula hayal ettiği, çok istediği ve çok mutlu olacağı okulu yazmalı. Diğer 3 okulu başarı sırasına, puanına ve yüzdelik dilimine göre değerlendirmeli ve kalan 4 okul için de açıkta kalmasına müsaade etmeyecek okulları yazmalı” dedi.
20.07.2020Eğitim
Tüm gözler MEB'den gelecek açıklamada! LGS sonuçları...
Tüm gözler MEB'den gelecek açıklamada! LGS sonuçları...LGS sonuçları heyecanla bekleniyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen LGS'ye katılan 8. sınıf öğrencileri istedikleri liseye yerleşebilmek için yeterli puanı almak istiyor. Peki, LGS sonuçları ne zaman, nereden açıklanacak? LGS tercihi nasıl yapılacak?
11.07.2020Gündem
Ömer Saçaklıoğlu kimdir, neden öldü?  Ömer Saçaklıoğlu'nun hastalığı neydi?
Ömer Saçaklıoğlu kimdir, neden öldü? Ömer Saçaklıoğlu'nun hastalığı neydi?Doğa Koleji’nin eski sahibi Ömer Saçaklıoğlu hayatını kaybetti. İş insanı Saçaklıoğlu'nun ölüm haberi sonrasında yaşamı araştırılmaya başlandı. İşte Ömer Saçaklıoğlu'nun biyografisi....
4.07.2020Gündem
AYT çok zorlamadı
AYT çok zorlamadıKoronavirüs gölgesinde üniversiteye giriş sınavları dün tamamlandı. Gelen yorumlara göre hatalı soru bulunmuyor. Sınavın seçiciliği çok yüksek değildi. AYT’de sorular müfredata uygun, bilgiyi ölçer nitelikteydi. Matematik’te dönme dolap, Biyoloji’de DNA, Felsefe’de mantık ilkesiyle ilgili sorular biraz zordu.
29.06.2020Eğitim
TYT’de bu sefer Türkçe zorladı
TYT’de bu sefer Türkçe zorladıÜniversiteye giriş sınavlarının ilk oturumu TYT, dün tamamlandı. Adayların korkulu rüyası Matematik, bu yıl kolaydı. Geçen yılla aynı sorular çıktı. Çeldirici seçeneklerden oluşan ve adayları zorlayan Türkçe, TYT’nin belirleyicisi olacak. Bugünkü AYT ve YDT ile birlikte sınav maratonu sona eriyor.
28.06.2020Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

EğitimitüDoğa Kolejisınavmasterchef ebru

Doğa Koleji ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.