Doğa Koleji

Doğa Koleji

Son dakika doğa koleji haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan doğa koleji gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan doğa koleji haber sayfamızda...

Doğa Koleji

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 742 doğa koleji haberi bulunmuştur.
Tatilin tadını çıkarın ama…
Tatilin tadını çıkarın ama…Ara tatil bugün başlıyor. 18 milyon öğrenci 9 günlük tatile çıkacak. Uzmanlar, dinlenin, eğlenin ama dersleri de ihmal etmeyin diyorlar. Sınavlara hazırlananlar ise bu süreyi iyi değerlendirmeliler
8.04.2022Eğitim
Doğa Koleji’nden Balıkesir’e iki kampüs
Doğa Koleji’nden Balıkesir’e iki kampüsİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, Balıkesir’in Gönen ve Bandırma ilçelerinde 2 yeni kampüsün açılışını gerçekleştirdi.
16.02.2022Gündem
Doğa Koleji'nin yeni sahibi belli oldu
Doğa Koleji'nin yeni sahibi belli olduDoğa Koleji, vakıf üniversitelerinden İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni bünyesinde barındıran Can Eğitim Grubu’na katıldı.
8.02.2022Ekonomi
Bursluluk sınavına  201 bin öğrenci katıldı
Bursluluk sınavına 201 bin öğrenci katıldıİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji’nin başarılı öğrencileri yüzde 100'e varan burslarla ödüllendirdiği Bursluluk Sınavı, 201 bin 183 öğrencinin katılımıyla 15 ve 16 Ocak’ta gerçekleştirildi. Pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenen sınavlara 4. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kademelerdeki öğrenciler katıldı.
21.01.2022Eğitim
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bursluluk Sınavı ile %100 burs
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bursluluk Sınavı ile %100 bursİTÜ ETA Vakfı Doğa Kolejinin başarıyı %100'e varan burs oranlarıyla ödüllendirdiği Bursluluk Sınavı 15-16 Ocak’ta!
27.12.2021Eğitim
2. Yerli Teknoloji Zirvesi, “Yerli Teknoloji ve Gelecek” temasıyla gerçekleşti
2. Yerli Teknoloji Zirvesi, “Yerli Teknoloji ve Gelecek” temasıyla gerçekleştiİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin 2. Yerli Teknoloji Zirvesi, “Yerli Teknoloji ve Gelecek” temasıyla hibrit olarak gerçekleştirildi. Zirve, “Yerli İletişim ve Savunma, Yerli Teknoloji ve Gelecek, Yerli Robotik ve Donanım, Yerli Havacılık ve Uzay” olmak üzere dört oturumda tamamlandı. Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Vestel, İstanbul Teknik Üniversitesi, STM, HAVELSAN, Polonom Robotics, Acrome Robotics gibi birçok kurumdan önemli isimler zirvede yer aldı.
20.12.2021Eğitim
Kolejli olmak için umutlar burslarda
Kolejli olmak için umutlar burslardaÖzel okulların düzenlediği bursluluk sınavları için başvurular kabul ediliyor. Yüzde 100’e varan oranlarda öğrenim indirimi sunan burslara ilgi çok yüksek. Aileler artan ücretler nedeniyle okul okul gezip çocuklarını sınavlara sokuyor.
15.12.2021Gündem
Üç ilçeye doğalgaz geliyor
Üç ilçeye doğalgaz geliyor Enerya Bölge Müdürü Mehmet Akif Tulukcu ile İl Müdürü Osman Ersöz, Aydın’da doğalgaz yatırımının yapılacağı yeni ilçeler konusunda görüş alışverişinde bulunmak için Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
1.12.2021Ege
Varank roket tasarladı
Varank roket tasarladıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü’nün (SAGE) Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ndeki (TEKNOFEST) atölyesinde, gençlerle birlikte roket tasarladı.
25.09.2021Ekonomi
Doğa’m Evimde ABD’den ödül aldı
Doğa’m Evimde ABD’den ödül aldıİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, tüm eğitim süreçlerini dijitalleştiren Doğa’m Evimde programı ile Stevie Ödül Programı kapsamında 18. Uluslararası İş Ödüllerinin “Yılın En İyi Bilgi Teknolojileri Departmanı” kategorisinde dünya 3.’sü oldu.
20.08.2021Eğitim
Beşiktaş HDI Sigorta'da Erdal Erdinç dönemi
Beşiktaş HDI Sigorta'da Erdal Erdinç dönemiBeşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı'nda başantrenörlük görevine Erdal Erdinç getirildi.
14.07.2021Basketbol
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji YKS Komitesi'nden AYT 2021 değerlendirmesi
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji YKS Komitesi'nden AYT 2021 değerlendirmesiİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji YKS Komitesi, YKS’nin ikinci aşaması olan AYT’yi değerlendirdi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) bugün tamamlandı. 26 Haziran’da TYT ile başlayan YKS maratonu bugün, AYT ile son buldu.
29.06.2021Vitrin
Galatasaray HDI Sigorta, Zeynep Sude Demirel'i kiraladı
Galatasaray HDI Sigorta, Zeynep Sude Demirel'i kiraladıGalatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, VakıfBank'tan Zeynep Sude Demirel'i bir yıllığına kiraladı
22.04.2021Voleybol
‘Doğa’m Evimde’ uygulaması ödül aldı
‘Doğa’m Evimde’ uygulaması ödül aldıİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji “Doğa’m Evimde” uygulamasıyla CIO Update Dergisi tarafından 12 yıldır düzenlenen etkinlikte CIO Ödülleri’ne layık görüldü.
7.04.2021Eğitim
Eğitimde korona göçü
Eğitimde korona göçüKoronavirüs nedeniyle tersine göç başlayınca yazlık ilçelerde 12 ay yaşama geçildi. Nüfusun katlanmasıyla bu bölgelerde kolejlere ve özel ders veren hocalara da ilgi arttı. Hatta kolejlere yakın evlerin kiraları yükseldi. Önümüzdeki yıllarda kalıcı olacak nüfusa yönelik, yeni kampüs yatırımları da planlanıyor.
17.03.2021Eğitim
İTÜ'nün 248 yıllık birikimi, Doğa Koleji'ne taşındı
İTÜ'nün 248 yıllık birikimi, Doğa Koleji'ne taşındıİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren, İTÜ ETA Vakfı ile bu büyük eğitim geleneğini, Doğa Koleji'ne taşıdıklarını, İTÜ'nün 248 yıllık birikiminin, Doğa Koleji'nin en büyük zenginliğine dönüştüğünü söyledi.
4.03.2021Vitrin
HERKESE NİTELİKLİ EĞİTİM OLANAĞI, GÖREV VE BORCUMUZDUR
HERKESE NİTELİKLİ EĞİTİM OLANAĞI, GÖREV VE BORCUMUZDURTüm koşulları, kesintisiz eğitim anlayışıyla değerlendiren İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji; 2021-2022 Eğitim/Öğretim Yılı bursluluk sınav takvimini açıkladı. Genel Müdür Ali Rıza LÜLE, pandeminin adsız kahramanları sağlık çalışanlarına yönelik burs olanağının toplum vicdanının sesi olduğunu söyledi.
2.03.2021Advertorial
Online eğitime bilim aşısı
Online eğitime bilim aşısıİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren, hibrit eğitim sürecinde fayda üretilmesini iki koşula bağladı: hızlı adaptasyon ve eğitimi özel ürünler ile zenginleştirmek.
28.02.2021Gündem
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, laboratuvar deneylerini sanal ortama taşıyor
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, laboratuvar deneylerini sanal ortama taşıyorİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, bilimsel konulara yönelik laboratuvar deneylerinin sanal gerçeklik teknolojisi ile yapılmasını sağlamak amacıyla eğitim platformu VRLab Academy ile iş birliği yaptı.
12.02.2021Vitrin
Stajda hibrit dönem
Stajda hibrit dönemÜniversite öğrencileri için staj başvuruları başladı. Pandemi nedeniyle bazı şirketler hem ev hem de ofiste çalışmayı kapsayan hibrit döneme geçti. Önceki yıllara göre seçenekler azaldığı için öğrencilerin yabancı dil, not ortalaması gibi konularda başarılı olmaları bu yıl daha da önemli.
12.02.2021Eğitim
Liseli yazılımcı, başarıdan başarıya koşuyor
Liseli yazılımcı, başarıdan başarıya koşuyorLise 2. sınıf öğrencisi Özgür Özdemir, yazılım alanında gösterdiği başarılarla adından söz ettiriyor. Özdemir, son olarak Huawei’in dünya çapında teknoloji alanında yetenekli gençlerin kendilerini geliştirmesini amaçladığı Gelecek İçin Tohumlar (Seeds For the Future) projesine katılan en genç isim oldu.
27.01.2021Eğitim
‘Yerli Teknoloji ile gelişen Türkiye’ Teknoloji Zirvesi gerçekleştirildi!
‘Yerli Teknoloji ile gelişen Türkiye’ Teknoloji Zirvesi gerçekleştirildi!Yerli Teknoloji ile Gelişen Türkiye temalı Teknoloji Zirvesi online olarak gerçekleştirildi. Zirvede, yerli eğitim teknolojileri ürünlerinden bankacılık ve finans yazılımlarına, sağlık bilişiminden savunma teknolojilerine kadar birçok başlık konuşuldu.
24.12.2020Teknoloji
MasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef'te Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti?
MasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef'te Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti? MasterChef Türkiye'de haftanın eleme heyecanı sonuçlandı. Pazar günleri yapılan eleme oyunları ardından yarışmaya veda eden isim açıklandı. Kırmızı takımın kaybettiği MasterChef Türkiye'de Eray mı, Serhat mı, Ebru mu gitti?
7.12.2020Cadde
Masterchef Ebru kimdir? Masterchef Ebru Has kaç yaşında, nereli? Ebru Has hayatı...
Masterchef Ebru kimdir? Masterchef Ebru Has kaç yaşında, nereli? Ebru Has hayatı...Masterchef Türkiye'de elenen isim Ebru Has oldu. Masterchef'te yemekleri kadar davranışları ile de dikkatleri çekmişti. Masterchef'in öne çıkan yarışmacıları arasında bulunan Ebru'nun yaşamı merak konusu. Peki Masterchef Ebru kimdir?
6.12.2020Cadde
Pandemi gölgesinde ara tatil başlıyor
Pandemi gölgesinde ara tatil başlıyorOkullarda, 18 milyon öğrenci için bugünden itibaren ara tatil başlıyor. Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim alan öğrencilerin çoğu, uzun süre ekran karşısında hareketsiz kaldı. O nedenle öğrencilerin dinlenmesi ve spor yapması gerektiğini belirten uzmanlar, dışarıda geçirilecek zamanlarda ise kalabalık ortamlara girilmemesi uyarısında bulunuyorlar
13.11.2020Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Doğa Koleji ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.