Döner

Döner

Son dakika Döner haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Döner gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Döner haber sayfamızda...

Döner

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.878 doner haberi bulunmuştur.
5 milyar dolarlık düğüm çözülüyor!
5 milyar dolarlık düğüm çözülüyor!Libya’nın geniş katılımlı Türkiye ziyareti, yurt dışında iş yapan müteahhitler için diyalog alanı oluşturdu. Müteahhitlerin 5 milyar dolara yakın alacağı için önemli bir adım atıldı
15.04.2021Ekonomi
MG Türkiye ilk modelini tanıttı
MG Türkiye ilk modelini tanıttıİngiliz kökenli efsanevi otomobil markası MG, Türkiye’deki ilk modelini tanıttı: %100 elektrikli ZS EV. Türkiye’nin en ulaşılabilir %100 elektrikli SUV modeli olma hedefiyle yola çıkan ZS EV, 7 yıl-150 bin km’lik bataryayı da kapsayan üretici garantisi, NCAP 5 yıldızlı güvenliği, L2 otonom sürüş seviyesindeki MG Pilot teknolojisi ve ülkemizde ilk kez devreye alınacak MG Değer Koruma Programıyla öne çıkmayı hedefliyor.
14.04.2021Otomobil
Ah ulan Rıza şiiri - Yusuf Hayaloğlu
Ah ulan Rıza şiiri - Yusuf HayaloğluYusuf Hayaloğlu'nun çok sayıda eseri Ahmet Kaya tarafından bestelenerek müzikleştirilmiştir. Ah ulan Rıza şiirinde şair bir arkadaşının hayat hikayesini anlatmaktadır. İşte Ah ulan Rıza şiirinin sözleri.
14.04.2021Şiirler
Zindanı taştan oyarlar şiiri Bedri Rahmi Eyüboğlu
Zindanı taştan oyarlar şiiri Bedri Rahmi EyüboğluBedri Rahmi Eyüboğlu, İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi'nde başlayıp Paris'te sürdürdüğü resim öğreniminin ardından yurda dönmüş ve yaşamı boyunca Güzel Sanatlar Akademisinde ders vermiştir. Özellikle El Baskı Yazmacılık, gravür, seramik, heykel, vitray, mozaik, hat, serigrafi, litografi gibi birçok formlarda eserler üreten sanatçı, geleneksel süsleme ve halk el sanatlarında seçtiği motifleri yapıtlarında Batı’nın teknikleriyle birleştirerek kullandı. Şiirlerinde de halk kaynağından beslendi; masallardan, söylencelerden, türkülerden yararlanarak, doğa tutkusunu, insan sevgisini, yaşama sevincini, toplumsal sorunları yansıttı. Zindanı taştan oyarlar şiiri pek çok müzisyen ve sanatçı tarafından bestelendi. Şiir halk arasında da özellikle "yiğidim aslanım burda yatıyor" bölümü ile tanınmaktadır. İşte Zindanı taştan oyarlar şiirinin sözleri.
14.04.2021Şiirler
Son dakika - Beşiktaş Başkanı Çebi'den Cenk ve Ghezzal açıklaması
Son dakika - Beşiktaş Başkanı Çebi'den Cenk ve Ghezzal açıklamasıBeşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, asist ve golleriyle siyah-beyazlı takımı zirveye taşıyan Ghezzal ile ilgili olarak "Sadece Ghezzal değil diğer oyuncularımız ile yeni sözleşme için görüşmeler yapacağız" dedi. Çebi, Cenk Tosun'a kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.
13.04.2021Beşiktaş
Sitem şiiri - Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sitem şiiri - Bedri Rahmi Eyüboğluİstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi'nde başlayıp Paris'te sürdürdüğü resim öğreniminin ardından yurda dönmüş ve yaşamı boyunca Güzel Sanatlar Akademisinde ders vermiştir. Özellikle El Baskı Yazmacılık, gravür, seramik, heykel, vitray, mozaik, hat, serigrafi, litografi gibi birçok formlarda eserler üreten sanatçı, geleneksel süsleme ve halk el sanatlarında seçtiği motifleri yapıtlarında Batı’nın teknikleriyle birleştirerek kullandı. Şiirlerinde de halk kaynağından beslendi; masallardan, söylencelerden, türkülerden yararlanarak, doğa tutkusunu, insan sevgisini, yaşama sevincini, toplumsal sorunları yansıttı. Şair sitem isimli şiirinde de hayata karşı genel bir sitem çığlığı atmaktadır. İşte Sitem şiirinin sözleri.
14.04.2021Şiirler
Son dakika - Sergen Yalçın'dan Erzurumspor itirafı!
Son dakika - Sergen Yalçın'dan Erzurumspor itirafı!Süper Lig'de Erzurumspor'u 4-2 mağlup eden Beşiktaş'ta Teknik Direktör Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu.
11.04.2021Beşiktaş
Son dakika - Levent Şahin'den Taylan Antalyalı ve Emre Kılınç açıklaması!
Son dakika - Levent Şahin'den Taylan Antalyalı ve Emre Kılınç açıklaması!Süper Lig'de Karagümrük ile karşı karşıya gelen Galatasaray'da yardımcı antrenör Levent Şahin açıklamalarda bulundu.
10.04.2021Galatasaray
Tabiat parkı yedi yıl süreyle kiraya verilecek
Tabiat parkı yedi yıl süreyle kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Çamlıköy Tabiat Parkı yedi yıl süreyle kiraya verilecek.
9.04.2021Ekonomi
Şırnak'ın tek kadın döner ustası Esra Ötün: Kadınlar her şeyi yapar
Şırnak'ın tek kadın döner ustası Esra Ötün: Kadınlar her şeyi yaparŞırnak'ın tek kadın döner ustası Esra Ötün (20), kentteki bir zincir döner dükkanında görev yapıyor. Döner ustası olmaya karar verdiğinde, ailesinin buna inanmadığını, ancak şimdi kendisiyle gurur duyduklarını anlatan Ötün, "Yapabileceğime inanıyordum. Bazen tökezlediğim oldu. Ama asla olmayacak demedim. Olması için elimden geleni yaptım ve şu an buradayım" dedi.
9.04.2021Yaşam
Ailesi bile istemedi! Dayısı teklif edince bu işe girdi, tek kadın...
Ailesi bile istemedi! Dayısı teklif edince bu işe girdi, tek kadın...Şırnak'ın tek kadın döner ustası Esra Ötün (20), kentteki bir zincir döner dükkanında görev yapıyor. Döner ustası olmaya karar verdiğinde, ailesinin buna inanmadığını, ancak şimdi kendisiyle gurur duyduklarını anlatan Ötün, "Yapabileceğime inanıyordum. Bazen tökezlediğim oldu. Ama asla olmayacak demedim. Olması için elimden geleni yaptım ve şu an buradayım." dedi.
9.04.2021Ekonomi
Ağaç Aşısı Nasıl Yapılır? Ağaçlarda Aşılama İşlemi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?
Ağaç Aşısı Nasıl Yapılır? Ağaçlarda Aşılama İşlemi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?Ağaç aşılama kavramı dönem dönem karşımıza çıkar. Çiftçilerin ya da meyve sebze yetiştiriciliği ile uğraşanların yakından bildiği bir kavram olan ağaç aşılama, ağaçların daha verimli ve sağlıklı olmasını sağlar. Peki ağaç aşısı nasıl yapılır? Ağaçlarda aşılama işlemi yaparken nelere dikkat etmeliyiz? İşte ağaç aşılama hakkında bilinmeyenler.
8.04.2021Püf Noktası
Nizami Takla Nasıl Atılır? Ön Takla Ve Ters Takla Nasıl Atılır?
Nizami Takla Nasıl Atılır? Ön Takla Ve Ters Takla Nasıl Atılır?Takla atmak, jimnastikte oldukça önemli hareketler arasında yer alır. Nizami öne takla hareketinin başarıyla tamamlanmasıyla birlikte çok daha kompleks ve zor hareketlere geçiş yapılabilir. Peki pek çok hareketin temeli olan nizami takla nasıl atılır? Ön takla ve ters takla nasıl atılır? İşte takla atma konusunda merak edilen püf noktalar.
8.04.2021Eğitim
Kemik Çeşitleri Nelerdir? Vücumuzdaki Kemikler Ve Yerleri
Kemik Çeşitleri Nelerdir? Vücumuzdaki Kemikler Ve Yerleriİnsan vücudunun anatomisi incelendiğinde organ ve iskelet yapısından oluştuğumuz görülür. Bu organ ve kemikler sağlığımız için büyük öneme sahiptir. Vücudumuzda küçük ve büyük çaplı çok sayıda kemik bulunur. Özelikle vücudumuzun ayakta durmasını sağlayan kemikleri ve özelliklerini bilmekte oldukça fayda vardır. Kemik çeşitleri nelerdir? Vücudumuzdaki kemikler ve yerleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
7.04.2021Eğitim
Son dakika: Turizmi Teşvik Kanunu komisyonda kabul edildi
Son dakika: Turizmi Teşvik Kanunu komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Turizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda kabul edildis
6.04.2021Siyaset
İçişleri Bakanı Soylu'dan emekli amirallerin bildirisine tepki
İçişleri Bakanı Soylu'dan emekli amirallerin bildirisine tepkiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bazı emekli amirallerin açıklamasını değerlendirirken, "Değil darbe yapmaya kalmak, bunu zihninden geçirenlere bile tarihin en büyük cezasını vermezsek bu millet bize 'Sizden bir şey olmaz' desin" ifadesini kullandı.
6.04.2021Siyaset
Akkuyu NGS için üretilen bir ekipmanın sahaya sevki tamamlandı
Akkuyu NGS için üretilen bir ekipmanın sahaya sevki tamamlandıMersin'in Gülnar ilçesinde yapımı süren Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS), buhar türbin ünitesinin büyük boyutlu bileşeni sahaya ulaştı.
6.04.2021Ekonomi
Kırmızı Kamyon oyucuları kim, konusu nedir? Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor?
Kırmızı Kamyon oyucuları kim, konusu nedir? Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor? Kırmızı Kamyon dizisi 1. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Uzun zamandır merakla beklenen ve iddialı yapımlardan olan Kırmızı Kamyon, oyuncuları ile ilgi görmeye başladı. Dizinin konusu ise alışılmışın dışındı. Peki, Kırmızı Kamyon ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?
1.04.2021Cadde
Son dakika... Turşu tankı skandalında yeni gelişme! Gözaltına alındı
Son dakika... Turşu tankı skandalında yeni gelişme! Gözaltına alındı"Süt banyosu", "dönerle dans" ve "ekmek" rezaletinden sonra bir gıda skandalı daha yaşandı. Turşu tankında görüntü paylaşan işletmenin mühürlendiği ve faaliyetten men edildiği bildirildi. Öte yandan yetkililer hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu
1.04.2021Gündem
Dünyanın Hareket Yönü Nasıldır? Dünyanın Hareketleri Ve Sonuçları Nelerdir?
Dünyanın Hareket Yönü Nasıldır? Dünyanın Hareketleri Ve Sonuçları Nelerdir?Hem Güneşin etrafında hem de kendi ekseninde dönen dünyanın bu hareketleri, mevsimlerin oluşmasından günlerin oluşması, yılların tanımlanmasından bölgeler arasındaki sıcaklık farklarına kadar pek çok yaşamsal sonuca yol açar. Dünya, kendi ekseni etrafında batıdan doğuya doğru olacak şekilde döner. Dünya kendi ekseni etrafındaki bu dönüşünü ise, 24 saatte tamamlar. Dünyanın hareket yönü nasıldır? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.
1.04.2021Eğitim
YÖK ve Sayıştay arasında eğitim iş birliği protokolü
YÖK ve Sayıştay arasında eğitim iş birliği protokolüYükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı ile Sayıştay Başkanlığı arasında, üniversite personellerine yönelik gerçekleştirilmesi planlanan eğitimlere ilişkin kapsam ve koşulların düzenlenmesi amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.
1.04.2021Gündem
‘Gün gelir, devran  döner’
‘Gün gelir, devran döner’Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy, kızları Talia’nın fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.
1.04.2021Cadde
Mostafa Mohamed'ten Galatasaray paylaşımı!
Mostafa Mohamed'ten Galatasaray paylaşımı!Galatasaray'ın forvet oyuncusu Mohamed'in ülkesi Mısır'dan döner dönmez yaptığı paylaşım dikkat çekti.
31.03.2021Futbol
Buğra Toplusoy'dan Talia paylaşımı
Buğra Toplusoy'dan Talia paylaşımıOyuncu Ceyda Ateş ile evli olan iş insanı Buğra Toplusoy, geçtiğimiz aylarda ilk kez baba olmanın sevincini yaşamıştı. Ailesiyle birlikte ABD'de yaşayan Toplusoy, kızı Talia'nın fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.
30.03.2021Cadde
İnguinal Herni (Kasık Fıtığı) Nedir, Neden Olur? İnguinal Herni Tedavisi Nasıl Yapılır?
İnguinal Herni (Kasık Fıtığı) Nedir, Neden Olur? İnguinal Herni Tedavisi Nasıl Yapılır?Erkeklerde ortaya çıkan bir hastalık olan İnguinal herni kasık fıtığı olarak bilinen bir hastalıktır. İnguinal herni mutlaka tedavi edilmesi gereken ağrılı bir fıtıktır. İnguinal herni olan kişilerde geliştirilen tedavi yöntemleri genelde cerrahidir. İnguinal herni yani kasık fıtığı olduğunu düşünenler internetten bu fıtık hakkında araştırma yapmaktadırlar. Peki İnguinal herni (kasık fıtığı) nedir? İnguinal herni neden olur? İnguinal herni tedavisi nasıl yapılır? İşte İnguinal herni ile ilgili tüm bilgiler.
30.03.2021Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

ŞiirBedri Rahmi EyüboğluBeşiktaşGalatasarayşırnak

Döner ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.