Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Son dakika dövme sildirme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan dövme sildirme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan dövme sildirme haber sayfamızda...

Dövme Sildirme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 24 dövme sildirme haberi bulunmuştur.
Vücuttaki kalıcı dövme problemlerine dikkat!
Vücuttaki kalıcı dövme problemlerine dikkat!Gençlik döneminde yaptırılan dövmeler bir süre sonra kişiler tarafından istenmeyebiliyor. Dövmeler, kalıcı oldukları için silme işlemleri de oldukça önemli bir süreç. Estetik Koçu İsabel Zey kalıcı dövmeleri silme hakkında bilgiler verdi.
12.10.2020Cilt Bakımı
Hayalleri için dövmelerini sildirmek istedi! Cildi çürümeye başladı!
Hayalleri için dövmelerini sildirmek istedi! Cildi çürümeye başladı!Bodrum’da vücuduna yaptırdığı dövmelerini asker olmak için sildirmek isteyen 26 yaşındaki Burak Yıldızel’e uygulanan sistem hayallerini yıktı. Genç adamın cildi çürümeye başladı.
17.07.2020Haberler
Hayalleri için dövmelerini sildirmek istedi, hayatının şokunu yaşadı!
Hayalleri için dövmelerini sildirmek istedi, hayatının şokunu yaşadı!Bodrum’da vücuduna yaptırdığı dövmelerini hayalleri için sildirmek isteyen 26 yaşındaki Burak Yıldızel’e uygulanan sistem hayallerini yıktı. Asker olmak için dövmelerini sildiren genç adamın cildi çürümeye başladı.
17.07.2020Gündem
Demet Şener, İbrahim Kutluay dövmesini sildirerek artık resmen boşandı!
Demet Şener, İbrahim Kutluay dövmesini sildirerek artık resmen boşandı!Demet Şener'in İbrahim Kutluay'ı hayatından adım adım çıkarma sürecini istesek de istemesek de yakından takip ediyoruz.Demet Şener, sağolsun her güne bir manşetlik haberi olan bir muhabir gibi gündemi hiç boş bırakmıyor.Ona 'Bugün İbrahim Kutluay'ı hayatından çıkarmak için ne yaptın Demet Şener?' sorusunu sormuşuz gibi her gün 1 yeni intikamla karşımıza çıkıyor.İşte son hareketi...Demet Şener, 'Önce gözyaşlarını silersin, sonra sebep olanları' diyerek
8.03.2018Ünlüler
Dövmeleri sildirmek mümkün mü?
Dövmeleri sildirmek mümkün mü?İstenmeyen dövmenizden kurtulmak için üzerine yenisini yaptırmak zorunda değilsiniz
20.04.2017Estetik
Güneş lekelerinden kurtulmanın yolu
Güneş lekelerinden kurtulmanın yoluGüneş hasarına bağlı lekelerin tedavisi için en uygun dönem sonbahar ve kış ayları. Dr. Cansel Köse Gürer, lazer uygulamalarıyla ilgili bilgi verdi.
21.09.2016Estetik
PicoWay'le dövmenizden tamamen kurtulun
PicoWay'le dövmenizden tamamen kurtulunPicoWay'le dövmelerinizinden hiç iz kalmadan kurtulmak mümkün.
23.02.2016Estetik
Dövme sildirmede etkili yöntem
Dövme sildirmede etkili yöntemPikosaniye lazerler dövme silme konusunda çığır açıyor.
13.01.2016Estetik
Dövme sildirmek zararlı mı?
Dövme sildirmek zararlı mı?Vazgeçtiğiniz dövmeleri sildirmek zararlı mı? Dövme yaptırmanın zararı var mı? İşte dövmeyle ilgili uzmana görüşü
23.11.2015Estetik
Dövme sildirmede için etkili yöntem
Dövme sildirmede için etkili yöntemKadıköyŞifa Sağlık Grubu Ataşehir Hastanesi Kaliteli Yaşam Polikliniği Koordinatörü Dr. Yasemin Savaş, istenmeyen dövmelerden teknolojinin de yardımı ile sağlıkla kurtulabileceğimizi belirtiyor.
11.11.2015Estetik
Leke ve dövme sildirme yeni yöntem
Leke ve dövme sildirme yeni yöntemAdını saniyenin trilyonda biri “pikosaniye”den alan ve tüm dünyada lazer teknolojinin son noktası olarak nitelendirilen PicoSil (PicoSure) artık Türkiye’de…
2.07.2015Estetik
Dövme silmede yeni yöntem
Dövme silmede yeni yöntemFBM Tıp Merkezi Medikal Estetik Hekimi Dr. Hülya Ettekin, yeni nesil ‘Q-Switch Nd:Yag Lazer’ ile daha kısa sürede ve yara izi oluşmadan dövme sildirmenin artık mümkün olduğunu söyledi.
8.06.2015Estetik
İstenmeyen dövmelerden böyle kurtulun
İstenmeyen dövmelerden böyle kurtulunZaman içinde yapılan dövmenin büyüklüğünden ya da şeklinden sıkılan, şikâyetçi olan pek çok insan, dövme sildirme yöntemlerini araştırmaya başlıyor.
26.05.2015Cilt Bakımı
Dövme sildirmede etkili yöntem
Dövme sildirmede etkili yöntemMemorial Hizmet Hastanesi Dermatoloji Bölümü’nden Uz. Dr. Hande Ulusal, “Karbon peeling” yöntemi hakkında bilgi verdi.
5.02.2015Estetik
Dövmelerden lazerle kurtulmak mümkün!
Dövmelerden lazerle kurtulmak mümkün!Diyanet İşleri Başkanlığı’nın fetvalarına konu olan dövmelerden lazerle kurtulmak mümkün. Medikal Estetik Hekimi Yasemin Savaş, “Dövmeden kurtulmak artık çok da mucize bir olay değil” dedi.
13.01.2015Estetik
Dövmenizden nasıl kurtulabilirsiniz?
Dövmenizden nasıl kurtulabilirsiniz?Memorial Wellness Kozmetik Dermatoloji Uzmanı Dr. Makbule Dündar, lazerle dövme silme işlemi hakkında bilgi verdi.
16.12.2014Estetik
Sıkıldığınız dövmeden kurtulmak mümkün mü?
Sıkıldığınız dövmeden kurtulmak mümkün mü?Dermatec Polikliniği Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.
25.11.2014Güzellik
Dövme yaptırmadan önce bir kez daha düşünün
Dövme yaptırmadan önce bir kez daha düşününİzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Karakuzu, hijyenik şartlarda çalışılmayan yerlerdeki dövme uygulamalarının iğnelerle deri bütünlüğünü bozarken, ciltte bir takım sağlık sorunlarına sebebiyet verdiğini kaydetti.
4.08.2014Güzellik
Dövmelerini sildirmek isteyen gencin cildi çürüdü
Dövmelerini sildirmek isteyen gencin cildi çürüdüBodrum’da vücuduna yaptırdığı dövmelerini hayalleri için sildirmek isteyen 26 yaşındaki Burak Yıldızel’e uygulanan sistem hayallerini yıktı. Asker olmak için dövmelerini sildiren genç adamın cildi çürümeye başladı.
17.07.2020Yaşam
Bakanlık işi ‘dövme’ sildirmeden geçiyor
Bakanlık işi ‘dövme’ sildirmeden geçiyorİçişleri Bakanlığı personel alımı ilanlarında yönetmelik yüzünden dövme sildirenlerin sayısının arttığı ortaya çıktı. Yönetmelikte vücutta görünen dövme istenmiyor
15.01.2019Gündem
“Enlighten Pikosaniye” teknolojisi Türkiye'ye geliyor
“Enlighten Pikosaniye” teknolojisi Türkiye'ye geliyorCilt lekeleri tedavisi için geliştirilen ve dövme silme işleminde de başarılı sonuçlar veren son sistem “Cutera enLIGHTen pikosaniye”
20.04.2015Estetik
SEDA-ATiLLA AŞKI THE END
SEDA-ATiLLA AŞKI THE END10 aylık ilişki, kıskançlık ve fevri davranışlar yüzünden bitti. Seda Sayan, işadamı sevgilisi Atilla Altay’dan ayrıldı
1.03.2011Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Dövme Sildirme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.