Düşük

Düşük

Son dakika düşük haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan düşük gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan düşük haber sayfamızda...

Düşük

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 69.624 dusuk haberi bulunmuştur.
Emekli maaşı ne kadar oldu 2021? En düşük emekli maaşı ne kadar?
Emekli maaşı ne kadar oldu 2021? En düşük emekli maaşı ne kadar?Emekli maaşı ne kadar sorusu gündemde. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda esnafa yapılacak hibe ödemelerinin yanı sıra emekli maaşı tutarını da açıkladı. Peki, 2021 emekli maaşı ne kadar?
17.05.2021Ekonomi
Erdoğan duyurmuştu! TMO detayları açıkladı: 10 gün içinde...
Erdoğan duyurmuştu! TMO detayları açıkladı: 10 gün içinde...Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğünce, ülke genelindeki yaklaşık 200 iş yerinde ve protokol imzalanan lisanslı depolarda hububat alımı yapılacağı bildirildi. Yapılan açıklamada, 'Ürün bedeli ödemeleri, ürün TMO'ya teslim edildiği tarihten itibaren 10 gün içerisinde üreticilerin banka hesaplarına aktarılacak' denildi. Öte yandan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hububat ve bakliyat alım fiyatlarını duyurduğu anımsatıldı.
17.05.2021Ekonomi
Müjdelerden sonra İş dünyasından Erdoğan'a teşekkür mesajları
Müjdelerden sonra İş dünyasından Erdoğan'a teşekkür mesajlarıGelen son dakika haberine göre; Kritik Kabine Toplantısından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan esnafa ve iş dünyasına peş peşe destek müjdelerini açıkladı. Erdoğan'ın verdiği müjdeler büyük bir sevinçle karşılandı. İş dünyasından Erdoğan'a teşekkür mesajları geldi.
17.05.2021Ekonomi
Fitch, merkez bankalarının dijital para birimlerini değerlendirdi
Fitch, merkez bankalarının dijital para birimlerini değerlendirdiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, dijital para birimlerine ilişkin risklerin iyi yönetilememesi durumunda finansal sistemde aksamalar görülebileceğini belirtti.
17.05.2021Ekonomi
Boğaz ağrısına ne iyi gelir? Yutkunurken boğaz ağrısı neden olur, nasıl geçer?
Boğaz ağrısına ne iyi gelir? Yutkunurken boğaz ağrısı neden olur, nasıl geçer?Kış ayları ve mevsim geçişlerinde sıkça karşılaşılan boğaz ağrısı, yutkunmada zorluk çekme, kaşınma, kuruluk ve yanma şeklinde kendini gösteren sağlık problemidir. Çevresel faktörler ve virüslerin neden olduğu boğaz ağrısını geçirmek için ilaçsız metotlara başvurulabilir. İnsanın yaşam standardını olumsuz etkileyen boğaz ağrısı evde yapılan bitkisel yöntemlerle giderilebilir. Peki boğaz ağrısına ne iyi gelir?
17.05.2021Sağlık
Altının kilogramı 493 bin liraya yükseldi
Altının kilogramı 493 bin liraya yükseldiBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 493 bin liraya yükseldi.
17.05.2021Ekonomi
Altının kilogramı 493 bin liraya yükseldi
Altının kilogramı 493 bin liraya yükseldiBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 493 bin liraya yükseldi.
17.05.2021Altın
Sanofi ve GSK’nın COVID-19 aşı adayının Faz 2 sonuçları açıklandı
Sanofi ve GSK’nın COVID-19 aşı adayının Faz 2 sonuçları açıklandıSanofi ve GSK’nın adjuvanlan rekombinant COVID-19 aşı adayının Faz 2 sonuçları açıklandı. 722 gönüllünün katıldığı Faz 2 çalışmasının sonuçlarına göre çalışmaya katılan tüm yetişkin yaş gruplarında aşı adayının COVID-19 hastalığını atlatan kişilerde ölçülen oranlarda güçlü nötralize edici antikor tepkileri gözlemlendi.
17.05.2021Vitrin
Avrupalıların yüzde 12,3'ü Kovid-19 nedeniyle evden çalıştı
Avrupalıların yüzde 12,3'ü Kovid-19 nedeniyle evden çalıştıYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Avrupa Birliği (AB) vatandaşlarının yüzde 12,3'ü geçen yıl işlerini evden yürüttü.
17.05.2021Ekonomi
Baş ağrısına ne iyi gelir, nasıl geçer? Sürekli şiddetli ağrı neden olur?
Baş ağrısına ne iyi gelir, nasıl geçer? Sürekli şiddetli ağrı neden olur?Sağlık problemi olarak sıkça karşımıza çıkan baş ağrısı insanların gündelik hayatını etkilemektedir. Çeşitlerine göre farklılık gösteren baş ağrısı birkaç saat veya birkaç gün devam edebilir. Baş arkası gibi belirli bölgelerde ortaya çıkan baş ağrısını ilaçsız geçirmek isteyenler evde bitkisel çözüm yollarını aramaktadır. Aşırı şiddetli ağrıları evde yapılabilecek doğal yöntemlerle çözmek mümkündür. Baş ağrıları bazen ciddi hastalıkların belirtisi olurken bazen de acil müdahale gerekmeden geçebilir.
17.05.2021Alternatif Tıp
Eskişehir'de 'tam kapanma' sonrası sokaklar doldu taştı
Eskişehir'de 'tam kapanma' sonrası sokaklar doldu taştıEskişehir’de, 17 günlük tam kapanma sonrası cadde ve sokaklarda yoğunluk yaşandı. Özellikle banka şubeleri önünde uzun kuyruklar oluşurken, maske takma zorunluluğuna uyulduğu ancak sosyal mesafe kuralının unutulduğu gözlendi.
17.05.2021Gündem
Sürdürülebilir finansman ihraçları ilk çeyrekte rekor kırdı
Sürdürülebilir finansman ihraçları ilk çeyrekte rekor kırdıHükümetlerin küresel iklim kriziyle mücadele politikalarını güçlendirmesi ve düşük karbonlu ekonomiye geçiş planlarının hızlanmasının etkisiyle sürdürülebilir finansman ihraçları yılın ilk çeyreğinde rekor kırarak 287 milyar dolara ulaşırken, yeşil tahviller geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 400 büyüme kaydetti.
17.05.2021Ekonomi
Makine ihracatı 7,5 milyar dolar oldu
Makine ihracatı 7,5 milyar dolar olduMakine sektörü, bu yılın ilk 4 ayında 7,5 milyar dolarlık ihracata imza attı.
17.05.2021Ekonomi
Makine ihracatı 4 ayda 7,5 milyar dolar oldu
Makine ihracatı 4 ayda 7,5 milyar dolar olduMakine sektörü, bu yılın ilk 4 ayında 7,5 milyar dolarlık ihracata imza attı.
17.05.2021Uzmanpara
Türkiye'de 12 milyon 893 bin 750 genç bulunuyor
Türkiye'de 12 milyon 893 bin 750 genç bulunuyorTürkiye'de geçen yıl itibarıyla 12 milyon 893 bin 750 genç bulunuyor. Genç nüfus, toplam nüfusun yüzde 15,4'üne karşılık geliyor.
17.05.2021Ekonomi
İstanbul'da barajlarda son durum! İSKİ verileri paylaşıldı
İstanbul'da barajlarda son durum! İSKİ verileri paylaşıldıİstanbul'a su sağlayan barajların seviyesi yüzde 76,84 olarak ölçüldü. Bahar yağışlarının sona ermesiyle barajlardaki su seviyesi bir haftada yüzde 1,52 azaldı. İşte haberin ayrıntıları...
17.05.2021Gündem
Çocuğunuzun alerjik rinit olup olmadığını sabah kalktığında anlayabilirsiniz
Çocuğunuzun alerjik rinit olup olmadığını sabah kalktığında anlayabilirsinizAlerjiler, çoğu insan için tipik olarak zararsız olan şeylere anormal bağışıklık sistemi reaksiyonlarıdır. Çocukların ise en sık yaşadığı sağlık problemlerinden biri olan alerjiler çoğu zaman hassasiyet ile birbirine karıştırılıyor. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Timur Batmaz, bu durumun özellikle sabah kalkıldığında bazı belirtilerle anlaşılabileceğini belirterek, alerji hakkında yanlış bilinen bilgilere karşı da uyarıyor.
Piyasalar veri gündemine odaklandı
Piyasalar veri gündemine odaklandıKüresel piyasalarda geçen hafta artan enflasyonist endişelerle dalgalı bir seyir izlenmesinin ardından yeni haftada ABD Merkez Bankası (Fed) toplantı tutanakları, Euro Bölgesi'nde büyüme ve enflasyon ile yurt içinde Tüketici Güven Endeksi verileri takip edilecek.
17.05.2021Uzmanpara
Son dakika... Son seçim anketinden çıkan çarpıcı sonuç! Yeni bir hüsran yaşanabilir
Son dakika... Son seçim anketinden çıkan çarpıcı sonuç! Yeni bir hüsran yaşanabilirGelen son dakika haberine göre; Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi bugünkü yazısında Optimar’ın henüz hiçbir yerde yayınlanmayan araştırmasının sonuçlarına yer verdi. Optimar'ın anketinde en dikkat çeken sonuç ise partilerin son oy oranı oldu.
17.05.2021Siyaset
İmha edilen her roket, 50 ila 100 bin dolar kayıp demek!
İmha edilen her roket, 50 ila 100 bin dolar kayıp demek!Gazze'den atılan her bir roketin, "Demir Kubbe" hava savunma sistemi tarafından imha edilmesinin İsrail'i, 50 ila 100 bin dolar maddi kayba uğrattığı belirtildi.
17.05.2021Dünya
Türk Telekom’un 5G Ar-Ge projesi tamam
Türk Telekom’un 5G Ar-Ge projesi tamam Türk Telekom, iştiraki Argela ile birlikte katıldığı uluslararası Clear5G projesini başarıyla tamamladı.
17.05.2021Ekonomi
Pandemide ‘SOS’ dedik!
Pandemide ‘SOS’ dedik!Pandemide evlerde sos tüketimi tavan yaptı.
17.05.2021Ekonomi
İtalya'da 7 ay sonra ilk! En düşük seviyede
İtalya'da 7 ay sonra ilk! En düşük seviyedeİtalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 93 kişi hayatını kaybetti.
16.05.2021Dünya
Son dakika - Fenerbahçe'de Ali Koç sportif başarıyı yakalayamadı
Son dakika - Fenerbahçe'de Ali Koç sportif başarıyı yakalayamadıSüper Lig’de 2020-21 sezonu geride kalırken, Fenerbahçe ligi 82 puanla 3’üncü sırada bitirdi. Son yıllarda inişli çıkışlı bir grafik sergileyen sarı-lacivertliler, şampiyonluk yolunda önemli kayıplar yaşayarak mutlu sona ulaşamadı.
16.05.2021Fenerbahçe
Kira fiyatlarının yüzde 70 arttığı Adalar'da boş ev kalmadı
Kira fiyatlarının yüzde 70 arttığı Adalar'da boş ev kalmadıKoronavirüs salgını 'izole hayat' sürmek isteyenlerin konut tercihini değiştirince, Marmara Denizi'nin incisi Adalar'da ev kiraları yüzde 70 arttı. Büyükada’daki yazlıkların sezonluk kira fiyatları 40 bin ile 120 bin lira arasında değişirken, emlakçılar, "Kiralayacak ev kalmadı" dediler.
16.05.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

son haberlererdoğanaltınons altınavrupa

Düşük ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.