Düzensiz Göçmen

Düzensiz Göçmen

Son dakika düzensiz göçmen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan düzensiz göçmen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan düzensiz göçmen haber sayfamızda...

Düzensiz Göçmen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 960 duzensiz gocmen haberi bulunmuştur.
Sınırda şoke eden görüntü! TIR'ın gizli bölmesinden çıktı...
Sınırda şoke eden görüntü! TIR'ın gizli bölmesinden çıktı...ABD-Meksika sınırında bir TIR’ın gizli bölmesinden 20 düzensiz göçmen çıktı. ABD'li sınır polisi göçmenlerin saatlerce oksijensiz kaldığını ifade etti.
15.04.2021Dünya
İletişim Başkanı Altun, Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümü kutladı
İletişim Başkanı Altun, Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümü kutladıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, milletin huzur ve güvenliği için hiç durmadan çalışan Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek, "Sizinle daha güvende ve emniyetteyiz." ifadesini kullandı.
10.04.2021Haberler
İletişim Başkanı Altun, Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümü kutladı
İletişim Başkanı Altun, Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümü kutladıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, milletin huzur ve güvenliği için hiç durmadan çalışan Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek, "Sizinle daha güvende ve emniyetteyiz." ifadesini kullandı.
10.04.2021Siyaset
Son dakika! İzmir'de yakalandılar! 109 kişi...
Son dakika! İzmir'de yakalandılar! 109 kişi...İzmir'in Urla ilçesi açıklarında yasa dışı yollarla yurt dışına gitmeye çalışan 109 kaçak göçmen ile organizatör oldukları belirtilen 4 şüpheli yakalandı.
4.04.2021Gündem
Son dakika... Ege'de sıcak dakikalar! Türk askerini görünce böyle kaçtılar
Son dakika... Ege'de sıcak dakikalar! Türk askerini görünce böyle kaçtılarGelen son dakika haberine göre; düzensiz göçmenleri Türk kara sularına geri itmeye çalışan Yunan sahil güvenlik botuna Türk sahil güvenlik unsurlarının müdahalesi, insansız hava aracı (İHA) tarafından anbean görüntülendi.
4.04.2021Gündem
Ege'de sıcak dakikalar! Türk askerini görünce böyle kaçtılar
Ege'de sıcak dakikalar! Türk askerini görünce böyle kaçtılarDüzensiz göçmenleri Türk kara sularına geri itmeye çalışan Yunan sahil güvenlik botuna Türk sahil güvenlik unsurlarının müdahalesi, insansız hava aracı (İHA) tarafından anbean görüntülendi.
4.04.2021Haberler
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 231 düzensiz göçmen kurtarıldı
Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 231 düzensiz göçmen kurtarıldıSahil Güvenlik Komutanlığı, Yunanistan'ın gün içinde Türk kara sularına geri ittiği 231 düzensiz göçmenin kurtarıldığını bildirdi. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Yunanistan'ın yalnızca bugün 231 göçmeni ölüme terk ettiğini belirterek, "Hayatlarını kurtardık ve yine Türkiye'ye getirdik. Ölüme terk ettiğiniz insanları kurtarmak için Sahil Güvenlik'e iftira atmak insanlığa karşı işlenmiş bir suç." ifadelerini kullandı.
2.04.2021Gündem
Ege'de sıcak temas! Yunan teknesi neye uğradığını şaşırdı
Ege'de sıcak temas! Yunan teknesi neye uğradığını şaşırdıMidilli Adası açıklarında mültecileri Türk kara sularına itmeye çalışan Yunan gemisine Türk Sahil Güvenliği ekipleri müdahale etti.
2.04.2021Haberler
Bakan Soylu: Virüsten korkmayan batı, göçten korkmuştur
Bakan Soylu: Virüsten korkmayan batı, göçten korkmuşturİçişleri Bakanı Süleyman Soylu İl Göç Müdürleri ile Yıllık Değerlendirme Toplantısı'nda yaptığı konuşmada batıyı eleştirerek, "Virüsten korkmayan batı, göçten korkmuştur. Daha da kötüsü, göçe kaynaklık eden coğrafyalardaki çatışmadan, istikrarsızlıktan, fakirlikten açıkça nemalanmıştır ve körüklemiştir" dedi.
31.03.2021Siyaset
5 kişilik araçta 15 düzensiz göçmen yakalandı!
5 kişilik araçta 15 düzensiz göçmen yakalandı!Tekirdağ’da yasadışı yollardan yurtdışına çıkış hazırlığında olan aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 5 kişilik ticari araçtan 15 düzensiz göçmen çıktı. Göçmenler işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi'ne teslim edilirken araç sürücü M.S. ile ilgili soruşturma sürüyor.
30.03.2021Gündem
Bot battı üç göçmen öldü, üçü de yaralı
Bot battı üç göçmen öldü, üçü de yaralıÇeşme’de, Karaabdullah Burnu açıklarında alabora olan lastik bottaki 3 düzensiz göçmen hayatını kaybetti, 3 göçmen de sağ olarak kurtarıldı.
20.03.2021Ege
Kelepçe takıp ölüme attılar
Kelepçe takıp ölüme attılarYunan Sahil Güvenliği 7 göçmeni ellerine kelepçe takarak denize attı. Göçmenlerden üçü boğularak can verdi, üçü Türk Sahil Güvenlik personeli tarafından kurtarıldı... Elleri kelepçeli halde sudan çıkarılarak tedavi altına alınan göçmenler Yunanistan’ın insanlık dışı uygulamalarını anlattı...
20.03.2021Gündem
Son dakika... İzmir'de felaket! Elleri kelepçeyle bağlanıp ölüme terk edildiler
Son dakika... İzmir'de felaket! Elleri kelepçeyle bağlanıp ölüme terk edildilerİzmir'in Çeşme ilçesinden botla Sakız Adası'na geçmeye çalışan ve Yunanistan unsurlarınca geri itilen 3 sığınmacı yaşamını yitirdi, 3 kişi kurtarıldı. Gelen son dakika detayları ise kan dondurdu. Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da olayla ilgili açıklamalarda bulundu. İşte haberin ayrıntıları...
19.03.2021Gündem
Muğla açıklarında 11 düzensiz göçmen kurtarıldı
Muğla açıklarında 11 düzensiz göçmen kurtarıldıMuğla'nın Marmaris ilçesinde, Yunanistan sahil güvenlik unsurlarınca Türk kara sularına itilen lastik bottaki 11 düzensiz göçmen kıyıya çıkarıldı.
15.03.2021Gündem
51 düzensiz göçmen yelkenli yatta yakalandı
51 düzensiz göçmen yelkenli yatta yakalandıİzmir'in Çeşme ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 51 düzensiz göçmen yakalandı, kaçak geçişi organize ettikleri öne sürülen 2 şüpheli gözaltına alındı.
12.03.2021Gündem
Mersin'de göçmenleri taşıyan tekne kayalıklara çarptı
Mersin'de göçmenleri taşıyan tekne kayalıklara çarptıMersin'in Anamur ilçesi açıklarında, düzensiz göçmenleri taşıyan teknenin kayalıklara çarpması sonucu yaralanan 13 kişi kurtarılıp hastaneye kaldırıldı.
10.03.2021Gündem
İzmir'de 25 düzensiz göçmen yakalandı
İzmir'de 25 düzensiz göçmen yakalandıİzmir'in Dikili ilçesinde durdurulan kamyonette 25 düzensiz göçmen yakalandı.
9.03.2021Haberler
Aşısız göçmen riski! Ya onlar...
Aşısız göçmen riski! Ya onlar...Türkiye genelinde koronavirüs salgınına karşı aşılama çalışmaları aralıksız sürüyor. Ancak sayıları milyonları aşan kayıtsız göçmenler ve sığınmacıların aşılanamayacak olması risk teşkil ediyor.
9.03.2021Gündem
Silivri'de 18 düzensiz göçmen yakalandı
Silivri'de 18 düzensiz göçmen yakalandıYurda yasa dışı yollardan giriş yaptığı belirlenen yabancı uyruklu 18 kişi, Silivri'deki Bölge Trafik Denetleme İstasyonu'nda durdurulan minibüste yakalandı.
27.02.2021Gündem
Son dakika! Sayılar açıklandı: 12 bin 655 hayat kurtarıldı
Son dakika! Sayılar açıklandı: 12 bin 655 hayat kurtarıldıSahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince, 2020 yılında 11 bin 494'ünü Yunanistan'ın Türk sularına geri ittiği düzensiz göçmenlerin oluşturduğu toplam 12 bin 655 kişinin hayatı kurtarıldı.
26.02.2021Gündem
Son dakika... Türkiye genelinde eş zamanlı operasyon! 40 bin 690 personel katıldı
Son dakika... Türkiye genelinde eş zamanlı operasyon! 40 bin 690 personel katıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca ülke genelinde eş zamanlı 40 bin 690 personelin katılımıyla “Aranan Şahıslar ve Göçmen Kaçakçılığı Uygulaması” gerçekleştirildi. Uygulamada çeşitli suçlardan aranan 2.475 şahıs yakalanarak, adli mercilere sevk edildi.
31.01.2021Gündem
Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadı
Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadıTürkiye’nin en büyük göçmen kaçakçılık çetesi balıkçı kılığındaki polislerin takibi sonrasında “Büyü Bozan” operasyonuyla çökertildi. Yapılan operasyonlarda bin 470 düzensiz göçmen yakalanırken, çoğunluğu balıkçı teknesi kaptanı olan 87 çete üyesi de gözaltına alındı. Operasyonu gerçekleştiren sivil polisler balıkçı kılığına girerek çete üyelerini 6 ay boyunca izledi. İşte film gibi operasyonun tüm ayrıntıları...
28.01.2021Haberler
Son dakika... Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadı
Son dakika... Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadıGelen son dakika haberine göre, Türkiye’nin en büyük göçmen kaçakçılık çetesi balıkçı kılığındaki polislerin takibi sonrasında “Büyü Bozan” operasyonuyla çökertildi. Yapılan operasyonlarda bin 470 düzensiz göçmen yakalanırken, çoğunluğu balıkçı teknesi kaptanı olan 87 çete üyesi de gözaltına alındı. Operasyonu gerçekleştiren sivil polisler balıkçı kılığına girerek çete üyelerini 6 ay boyunca izledi. İşte film gibi operasyonun tüm ayrıntıları...
28.01.2021Gündem
İzmir açıklarında 21 düzensiz göçmen kurtarıldı
İzmir açıklarında 21 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında lastik bot üzerinde sürüklenen 21 düzensiz göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı
22.01.2021Gündem
Son dakika... Libya açıklarında tekne battı! En az 43 ölü
Son dakika... Libya açıklarında tekne battı! En az 43 ölüBirleşmiş Milletler'den son dakika açıklaması yapıldı. Akdeniz'de Libya açıklarında göçmenleri taşıyan teknenin batması sonucu en az 43 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.
20.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

göçmenizmirson dakika haberleryunanistandüzensiz göçmen

Düzensiz Göçmen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.