Düzensiz Göçmen

Düzensiz Göçmen

Son dakika düzensiz göçmen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan düzensiz göçmen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan düzensiz göçmen haber sayfamızda...

Düzensiz Göçmen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 939 duzensiz gocmen haberi bulunmuştur.
Silivri'de 18 düzensiz göçmen yakalandı
Silivri'de 18 düzensiz göçmen yakalandı Yurda yasa dışı yollardan giriş yaptığı belirlenen yabancı uyruklu 18 kişi, Silivri'deki Bölge Trafik Denetleme İstasyonu'nda durdurulan minibüste yakalandı.
27.02.2021Gündem
Son dakika! Sayılar açıklandı: 12 bin 655 hayat kurtarıldı
Son dakika! Sayılar açıklandı: 12 bin 655 hayat kurtarıldıSahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince, 2020 yılında 11 bin 494'ünü Yunanistan'ın Türk sularına geri ittiği düzensiz göçmenlerin oluşturduğu toplam 12 bin 655 kişinin hayatı kurtarıldı.
26.02.2021Gündem
Son dakika... Türkiye genelinde eş zamanlı operasyon! 40 bin 690 personel katıldı
Son dakika... Türkiye genelinde eş zamanlı operasyon! 40 bin 690 personel katıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca ülke genelinde eş zamanlı 40 bin 690 personelin katılımıyla “Aranan Şahıslar ve Göçmen Kaçakçılığı Uygulaması” gerçekleştirildi. Uygulamada çeşitli suçlardan aranan 2.475 şahıs yakalanarak, adli mercilere sevk edildi.
31.01.2021Gündem
Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadı
Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadıTürkiye’nin en büyük göçmen kaçakçılık çetesi balıkçı kılığındaki polislerin takibi sonrasında “Büyü Bozan” operasyonuyla çökertildi. Yapılan operasyonlarda bin 470 düzensiz göçmen yakalanırken, çoğunluğu balıkçı teknesi kaptanı olan 87 çete üyesi de gözaltına alındı. Operasyonu gerçekleştiren sivil polisler balıkçı kılığına girerek çete üyelerini 6 ay boyunca izledi. İşte film gibi operasyonun tüm ayrıntıları...
28.01.2021Haberler
Son dakika... Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadı
Son dakika... Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadıGelen son dakika haberine göre, Türkiye’nin en büyük göçmen kaçakçılık çetesi balıkçı kılığındaki polislerin takibi sonrasında “Büyü Bozan” operasyonuyla çökertildi. Yapılan operasyonlarda bin 470 düzensiz göçmen yakalanırken, çoğunluğu balıkçı teknesi kaptanı olan 87 çete üyesi de gözaltına alındı. Operasyonu gerçekleştiren sivil polisler balıkçı kılığına girerek çete üyelerini 6 ay boyunca izledi. İşte film gibi operasyonun tüm ayrıntıları...
28.01.2021Gündem
İzmir açıklarında 21 düzensiz göçmen kurtarıldı
İzmir açıklarında 21 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında lastik bot üzerinde sürüklenen 21 düzensiz göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı
22.01.2021Gündem
Son dakika... Libya açıklarında tekne battı! En az 43 ölü
Son dakika... Libya açıklarında tekne battı! En az 43 ölüBirleşmiş Milletler'den son dakika açıklaması yapıldı. Akdeniz'de Libya açıklarında göçmenleri taşıyan teknenin batması sonucu en az 43 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.
20.01.2021Dünya
Yunanistan, reddettiği 1450 düzensiz göçmenin Türkiye'ye gönderilmesini talep etti
Yunanistan, reddettiği 1450 düzensiz göçmenin Türkiye'ye gönderilmesini talep ettiYunanistan Göç Politikaları Bakanlığı, Avrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği (AB) sınır koruma ajansı Frontex'ten, sığınma başvuruları reddedilen 1450 düzensiz göçmenin Türkiye'ye geri gönderilmesi talebinde bulundu.
14.01.2021Dünya
‘Yunan ölüme itiyor Avrupa seyrediyor’
‘Yunan ölüme itiyor Avrupa seyrediyor’Kardak’ta karasularımızı ihlal eden Yunan botları engellendi. Yunan botunun göçmenleri Türk kara sularına ittiği görüntüleri paylaşan Bakan Soylu, ‘Yunanistan masum insanları ölüme itiyor, Avrupa seyrediyor’ dedi
8.01.2021Dünya
Bakan Soylu: Yunanistan, masun insanları ölüme itiyor
Bakan Soylu: Yunanistan, masun insanları ölüme itiyorİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yunan karasularında düzensiz göçmenlerin botla Türk karasularına itilme anlarına ilişkin videoyu paylaşarak, "Yunanistan, masum insanları ölüme itiyor, Avrupa seyrediyor. Türk Sahil Güvenlik Güçleri, can kurtarıyor" dedi.
7.01.2021Haberler
Bakan Soylu: Yunanistan, masun insanları ölüme itiyor
Bakan Soylu: Yunanistan, masun insanları ölüme itiyorİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yunan karasularında düzensiz göçmenlerin botla Türk karasularına itilme anlarına ilişkin videoyu paylaşarak, "Yunanistan, masum insanları ölüme itiyor, Avrupa seyrediyor. Türk Sahil Güvenlik Güçleri, can kurtarıyor" dedi.
7.01.2021Siyaset
84 göçmeni İtalya diye, Aydın’a bırakıldılar
84 göçmeni İtalya diye, Aydın’a bırakıldılarİnsan tacirleri tarafından İtalya diye, Aydın’ın Çine ilçesi Akçaova Mahallesi’ne bırakılan 84 düzensiz göçmen Akçaova Jandarma Karakolu Komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı.
6.01.2021Haberler
Polisten kaçan düzensiz göçmen ve organizatörler ormanda yakalandı
Polisten kaçan düzensiz göçmen ve organizatörler ormanda yakalandıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, polis ekiplerinden kaçan Kongo uyruklu 8 düzensiz göçmen ve 3 organizatör, ormanlık alanda yakalandı.
5.01.2021Haberler
Polisten kaçan düzensiz göçmen ve organizatörler ormanda yakalandı
Polisten kaçan düzensiz göçmen ve organizatörler ormanda yakalandıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, polis ekiplerinden kaçan Kongo uyruklu 8 düzensiz göçmen ve 3 organizatör, ormanlık alanda yakalandı.
5.01.2021Gündem
Avrupa’ya kaçarken denizde yakalandılar
Avrupa’ya kaçarken denizde yakalandılarİstanbul’dan yola Atlas adlı gemi, Çeşme açıklarında durduruldu.
31.12.2020Ege
İzmir’de 56 göçmen kurtarıldı!
İzmir’de 56 göçmen kurtarıldı!İzmir’de Çeşme ve Dikili ilçeleri açıklarında yasadışı yollardan yurtdışına çıkmaya çalışan toplam 56 düzensiz göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.
25.12.2020Gündem
Ankara'da 40 düzensiz göçmen yakalandı
Ankara'da 40 düzensiz göçmen yakalandıBaşkentte polis ekiplerince, 40 düzensiz göçmen yakalandı.
23.12.2020Haberler
Ankara'da 40 düzensiz göçmen yakalandı
Ankara'da 40 düzensiz göçmen yakalandıBaşkentte polis ekiplerince, 40 düzensiz göçmen yakalandı. İran üzerinden gelerek Ağrı ve Van'dan Türkiye'ye kaçak yollarla giren düzensiz göçmenlerin sınır dışı edilmesi için gerekli işlemler başlatıldı.
23.12.2020Gündem
4 düzensiz göçmen böyle kurtarıldı!
4 düzensiz göçmen böyle kurtarıldı!Yunan Sahil güvenlik unsurları tarafından Türk karasularına itilen 4 düzensiz göçmen Türk Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.
22.12.2020Gündem
Son dakika! Bakan Soylu paylaştı: Yunanistan'dan insanlık dışı muamele
Son dakika! Bakan Soylu paylaştı: Yunanistan'dan insanlık dışı muameleSon dakika haberine göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir açıklarında kurtarılan 31 kaçak göçmenin videosunu paylaşarak, Avrupa Birliği İçişleri Komiseri Ylva Johansson'a seslendi. Soylu, Yunan unsurlarının göçmenlere uyguladığı tavra tepki göstererek, "Yunanistan'ın işkence ve insanlık dışı muameleleri artık cinayete dönüşüyor" dedi.
21.12.2020Gündem
Ölüme terk edilen 38 düzensiz göçmen kurtarıldı
Ölüme terk edilen 38 düzensiz göçmen kurtarıldıAydın’ın Didim ilçesinde Yunanistan unsurları tarafından Türk karasularına bırakılan 38 düzensiz göçmen sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.
20.12.2020Gündem
KKTC'de kaçak göçmen operasyonu
KKTC'de kaçak göçmen operasyonu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sahil Güvenlik Komutanlığı nefes kesen iki operasyona imza atarak adaya kaçak yollardan girmeye çalışan 24 düzensiz göçmeni yakaladı. Sahil Güvenlik Komutanlığı’na gelen bilgiler üzerine Polis Genel Müdürlüğü ile birlikte ortak operasyon düzenlendi.
19.12.2020Gündem
BM: 2020'de Kovid-19 salgınına rağmen göç yollarında 3 bin 174 düzensiz göçmen öldü
BM: 2020'de Kovid-19 salgınına rağmen göç yollarında 3 bin 174 düzensiz göçmen öldüUluslararası Göç Örgütü (IOM), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kısıtlamalarına rağmen dünyada bu yıl 3 bin 174 düzensiz göçmenin yaşamını yitirdiğini ancak "kayıt dışı gemi kazaları" nedeniyle bu sayının çok daha yüksek olduğunu bildirdi.
18.12.2020Dünya
Bakan Soylu: Göçü doğru yöneten ülke kazançlı çıkacaktır
Bakan Soylu: Göçü doğru yöneten ülke kazançlı çıkacaktırİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye, medeni bir ülke olarak, bir büyük devlet karakteriyle ve özüne, tarihine, medeniyetine, inancına, uygun olarak göçle mücadele etmeyi değil, göçü yönetmeyi tercih etmiştir. Göçü kabullenen ve doğru yöneten ülke kazançlı çıkacaktır" dedi.
18.12.2020Siyaset
Muğla'da 97 düzensiz göçmen yakalandı
Muğla'da 97 düzensiz göçmen yakalandıMuğla'nın Fethiye ilçesinde ormanlık alanda 97 düzensiz göçmen yakalandı, 10 şüpheli gözaltına alındı.
17.12.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

göçmendüzensiz göçmenpolisyunanistanoperasyon

Düzensiz Göçmen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.