Edvina Sponza

Edvina Sponza

Son dakika Edvina Sponza haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Edvina Sponza gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Edvina Sponza haber sayfamızda...

Edvina Sponza

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 72 edvina sponza haberi bulunmuştur.
İbrahim Kutluay: Arkadaşça ayrıldık
İbrahim Kutluay: Arkadaşça ayrıldıkEski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, ilişkilerinde ikinci şans verdikleri sosyetik güzel Edvina Sponza ile yeniden ayrıldı.
4.06.2021Cadde
Edvina Sponza kızı ile yürüyüşte
Edvina Sponza kızı ile yürüyüşteİbrahim Kutluay ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan sosyetik güzel Edvina Sponza, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı.
21.05.2021Cadde
Edvina Sponza'dan aşk dolu bakışlar
Edvina Sponza'dan aşk dolu bakışlarEski basketbolcu İbrahim Kutluay ile sosyetik güzel Edvina Sponza, Bebek’te görüntülendi.
1.05.2021Cadde
Bebek  aşıkları
Bebek aşıklarıBir barışıp bir ayrılan Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, mekanların kapalı olması nedeniyle Bebek Parkı’nda banka oturup, sohbet etti.
1.05.2021Cadde
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, Bebek Parkı’nda
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, Bebek Parkı’ndaPandemi nedeniyle mekanlara yeniden kısıtlama gelince Edvina Sponza, çareyi arkadaşlarıyla Bebek Parkı’nda bir araya gelmekte buldu. Koyu bir sohbete dalan arkadaş grubuna bir süre sonra koşudan dönen İbrahim Kutluay da katıldı.
24.04.2021Cadde
Edvina Sponza'nın spor şıklığı
Edvina Sponza'nın spor şıklığıEski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile aşk yaşayan Edvina Sponza, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
16.04.2021Cadde
İbrahim Kutluay: Buluştuk çok şükür
İbrahim Kutluay: Buluştuk çok şükürEski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Edvina Sponza ile önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi.
13.04.2021Cadde
Spor aşıkları: İbrahim Kutluay-Edvina Sponza
Spor aşıkları: İbrahim Kutluay-Edvina SponzaEski basketbolcu İbrahim Kutluay ve sosyetik güzel Edvina Sponza, önceki gün Bebek’te görüntülendi.
8.04.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (7 Nisan 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (7 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
7.04.2021Magazin
Aşıklar Bebek’te
Aşıklar Bebek’teİbrahim Kutluay, sevgilisi Edvina Sponza ile Bebek’te objektiflere takıldı.
7.04.2021Cadde
İbrahim Kutluay iyileşince soluğu Edvina Sponza'nın yanında aldı
İbrahim Kutluay iyileşince soluğu Edvina Sponza'nın yanında aldıEski basketbolcu İbrahim Kutluay, koronavirüsü atlatır, atlatmaz bir dargın bir barışık aşk yaşadığı sevgilisi Edvina Sponza ile buluştu.
5.04.2021Cadde
‘İyileştim’
‘İyileştim’İbrahim Kutluay, koronavirüsü atlatır, atlatmaz Arnavutköy’de sevgilisi Edvina Sponza ile buluştu.
5.04.2021Cadde
Edvina Sponza yürüyüş yaptı
Edvina Sponza yürüyüş yaptıEski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan Edvina Sponza, önceki gün güzel havanın tadını çıkartıp yürüyüş yaptı.
30.03.2021Cadde
İbrahim Kutluay: Alışveriş için çıktık
İbrahim Kutluay: Alışveriş için çıktıkEski basketbolcu İbrahim Kutluay ile sevgilisi Edvina Sponza, pazar günü sokağa çıkma kısıtlamasında Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
16.03.2021Cadde
Alışveriş sonrası yürüyüş
Alışveriş sonrası yürüyüşBir dargın bir barışık ilişkilerine devam eden Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, pazar günü kısıtlamasında alışveriş için çıktıkları Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
16.03.2021Cadde
İbrahim Kutluay-Edvina Sponza ayrılığı kısa sürdü
İbrahim Kutluay-Edvina Sponza ayrılığı kısa sürdüEski basketbolcu İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza, Bebek’te görüntülendi.
12.03.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (7 Ocak 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (7 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları
7.01.2021Magazin
Kaldırımda  kahve keyfi
Kaldırımda kahve keyfiBir dargın bir barışık sevgililer Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, önceki gün Arnavutköy’de objektiflere takıldı.
7.01.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (23 Aralık 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (23 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
23.12.2020Magazin
Edvina Sponza makyajsız görüntülenmek istemedi
Edvina Sponza makyajsız görüntülenmek istemediİlişkilerine ikinci bir şans daha vererek geçtiğimiz ay barışan İbrahim Kutluay-Edvina Sponza çifti, spor tutkusundan vazgeçemiyor. Bu kez Yeniköy'de görüntülenen ikiliden Edvina'nın başını öne eğerek yürümesi dikkat çekti.
23.12.2020Cadde
İbrahim Kutluay’a sürpriz doğum gününü kutlaması
İbrahim Kutluay’a sürpriz doğum gününü kutlamasıEski basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki akşam Bebek'te objektiflere yansıdı. Tek başına şarküteriden alışveriş yaptı.
10.12.2020Cadde
İbrahim Kutluay-Edvina Sponza el ele
İbrahim Kutluay-Edvina Sponza el eleGeçtiğimiz haftalarda tekrar barıştıkları ortaya çıkan İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
2.12.2020Cadde
İbrahim Kutluay-Edvina Sponza: Her şey çok güzel
İbrahim Kutluay-Edvina Sponza: Her şey çok güzelBir dargın bir barışık aşk yaşayan Edvina Sponza-İbrahim Kutluay çifti, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
1.12.2020Cadde
İbrahim Kutluay cevap vermedi
İbrahim Kutluay cevap vermediEski basketbolcu İbrahim Kutluay, geçtiğimiz günlerde "Birçok kez ayrılıp barıştık ama artık bir daha olacağını sanmıyorum" dediği Edvina Sponza ile yeniden barışmıştı.
25.11.2020Cadde
İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza bu kez kaçamadı
İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza bu kez kaçamadıBir dargın bir barışık ilişkileriyle aşkları adeta yılan hikayesine dönen ve geçtiğimiz günlerde yine bir araya gelen milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza, Etiler'de objektiflere takıldı.
21.11.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Edvina Sponzaİbrahim Kutluayünlüler dünyasıcaddemagazin

Edvina Sponza ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.