Ekonomi Koordinasyon Kurulu

Ekonomi Koordinasyon Kurulu

Son dakika Ekonomi Koordinasyon Kurulu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ekonomi Koordinasyon Kurulu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ekonomi Koordinasyon Kurulu haber sayfamızda...

Ekonomi Koordinasyon Kurulu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 845 ekonomi koordinasyon kurulu haberi bulunmuştur.
Fuat Oktay: Terörle mücadelemizi sahada ve masada kararlılıkla sürdüreceğiz
Fuat Oktay: Terörle mücadelemizi sahada ve masada kararlılıkla sürdüreceğizCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Sayın Cumhurbaşkanı'mız liderliğinde dün İsveç ve Finlandiya ile varılan mutabakat, terörle mücadelede konusunda tüm ülkelere örnek olacak bir iş birliği adımıdır. Terörle mücadelemizi sahada ve masada kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
29.06.2022Siyaset
EKK’da ek bütçe ve gıda enflasyonu ele alındı
EKK’da ek bütçe ve gıda enflasyonu ele alındıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında toplanan Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), ek bütçe süreci ile ilgili temel hususları ve gıda enflasyonuna yönelik atılması gereken adımları görüştü.
22.06.2022Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı sonrası açıklama geldi! Fiyat istikrarı vurgusu
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı sonrası açıklama geldi! Fiyat istikrarı vurgusuEkonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat OKTAY başkanlığında, Hazine ve Maliye Bakanı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, Tarım ve Orman Bakanı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Ticaret Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı ile ilgili kurumların temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantı sonrası yapılan açıklamada, "Son dönemde küresel ölçekte gıda tedarik zincirlerinde yaşanan aksamalar ve yüksek fiyat artışları kaynaklı sorunlar da dikkate alınarak, yurt içinde stratejik tarım ürünleri başta olmak üzere arz güvenliğinin ve fiyat istikrarının sağlanmasına ilişkin tedbirler ve gerçekleştirilecek ilave çalışmalar değerlendirilmiştir." ifadeleri yer aldı.
21.06.2022Ekonomi
'Anlık ürün takip sistemi kurulacak'
'Anlık ürün takip sistemi kurulacak'Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında toplanan Ekonomi Koordinasyon Kurulu, gıda ve emtia fiyatlarındaki gelişmelere yönelik ürün takibinin anlık olarak yapılmasına imkan sağlayacak yeni dijital bir sistem kurulmasına karar verdi.
15.04.2022Ekonomi
Ürün fiyatlarının anlık olarak takip edilebilmesi için harekete geçildi
Ürün fiyatlarının anlık olarak takip edilebilmesi için harekete geçildiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) Toplantısı’nda ürün takibinin anlık olarak yapılmasına imkan sağlayacak yeni dijital bir sistem kurulmasını kararlaştırıldı.
14.04.2022Ekonomi
'Arz güvenliğine yönelik sıkıntı yok'
'Arz güvenliğine yönelik sıkıntı yok'Ekonomi Koordinasyon Kurulu 5. toplantısı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında yapıldı.
10.03.2022Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı
Ekonomi Koordinasyon Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandıEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı. Toplantı sonrası, "Uluslararası piyasalardaki muhtemel gelişmelere yönelik olarak alınacak tüm önlemler değerlendirilmiştir" açıklaması yapıldı.
9.03.2022Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu bugün toplanacak
Ekonomi Koordinasyon Kurulu bugün toplanacakEkonomi Koordinasyon Kurulu bugün saat 17.00'de bir araya gelecek.
8.03.2022Ekonomi
Ekonomi Koordinayson Kurulu, Fuat Oktay başkanlığında toplanacak
Ekonomi Koordinayson Kurulu, Fuat Oktay başkanlığında toplanacakEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), yarın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay başkanlığında toplanacak.
7.03.2022Ekonomi
Gözler kritik toplantıda! Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor
Gözler kritik toplantıda! Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Kritik kabinede fiyatların indirilmesi ve enflasyonla mücadelede atılacak adımlar görüşülecek.
19.01.2022Siyaset
Enflasyon, kur ve büyüme konuşuldu
Enflasyon, kur ve büyüme konuşulduCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığındaki dünkü Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) 4'üncü toplantısı ardından yapılan açıklamada, son dönemdeki ekonomik gelişmelerin değerlendirildiği belirtildi.
19.01.2022Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı sona erdi!
Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı sona erdi!Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı sona erdi! Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan yapılan açıklama, "Büyüme yüzde 10'un üzerinde bekleniyor. 2021'in son çeyreğine ilişkin olarak açıklanan göstergelerin "büyüme eğiliminin devam ettiğine işaret ettiği" gözlendi." ifadeleri kullanıldı.
18.01.2022Haberler
Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı sonrası 'büyüme' vurgusu
Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı sonrası 'büyüme' vurgusuEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı sona erdi. Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan yapılan açıklama, "2021 yılı reel Gayrisafi Yurt İçi Hasıla büyümesinin yüzde 10’un üzerinde gerçekleşeceği beklenmektedir. Türkiye ekonomi modeli çerçevesinde alınan kararların hızla ve etkin bir şekilde uygulanmaya devam edilmesinin önemi üzerinde duruldu." ifadeleri kullanıldı.
18.01.2022Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandı
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandıEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında toplandı.
18.01.2022Ekonomi
Bakan Pakdemirli: Sözleşmeli üretim ile fiyat stabilitesi sağlanabilir
Bakan Pakdemirli: Sözleşmeli üretim ile fiyat stabilitesi sağlanabilirTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Pakdemirli gıda fiyatları ile ilgili çözümün sözleşmeli üretim ile sağlanacağını belirtti.
20.10.2021Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nda, enerji fiyatlarındaki hareketlenme değerlendirildi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nda, enerji fiyatlarındaki hareketlenme değerlendirildiEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), enerji arz güvenliğini temin etme çerçevesinde, gerekli tüm tedbirlerin alındığını bildirdi.
18.10.2021Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu yarın toplanıyor
Ekonomi Koordinasyon Kurulu yarın toplanıyorCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında yarın, Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı gerçekleştirilecek.
17.10.2021Ekonomi
Eylülde ekonomi gündemi yoğun olacak
Eylülde ekonomi gündemi yoğun olacakTürkiye'de eylül ayı, ekonomi veri gündemi açısından yoğun geçecek
30.08.2021Ekonomi
Eylül ayında ekonomi gündemi yoğun geçecek
Eylül ayında ekonomi gündemi yoğun geçecekTürkiye'de eylül ayı, ekonomi veri gündemi açısından yoğun geçecek.
30.08.2021Uzmanpara
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na başkanlık etti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na başkanlık ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında ilk toplantısını 23 Ağustos'ta gerçekleştiren Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) çalışmalarının devamı kapsamında İstanbul'da bir araya geldi.
29.08.2021Ekonomi
OVP eylül ayının ilk yarısında açıklanacak
OVP eylül ayının ilk yarısında açıklanacakCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Aldığımız tedbirler sonucunda hem cari açıkta hem de enflasyonda yılın ikinci yarısında olumlu gelişmeler öngörüyoruz” dedi.
24.08.2021Ekonomi
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandı! Fuat Oktay'dan önemli açıklama
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandı! Fuat Oktay'dan önemli açıklamaCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısında konuştu. Oktay konuşmasında, "Aldığımız tedbirler sonucunda hem cari açıkta hem de enflasyonda yılın ikinci yarısında olumlu gelişmeler öngörüyoruz." dedi.
23.08.2021Haberler
Dolar bugün ne kadar oldu?
Dolar bugün ne kadar oldu?Dolar/TL, güne düşüşle başlamasının ardından 8,46 lira seviyelerinde işlem görüyor.
23.08.2021Uzmanpara
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandı! Fuat Oktay'dan önemli açıklama
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplandı! Fuat Oktay'dan önemli açıklamaCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısında konuştu. Oktay konuşmasında, "Aldığımız tedbirler sonucunda hem cari açıkta hem de enflasyonda yılın ikinci yarısında olumlu gelişmeler öngörüyoruz." dedi.
23.08.2021Ekonomi
Borsa haftaya yükselişle başladı
Borsa haftaya yükselişle başladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, haftaya yüzde 0,71 artışla 1.454,91 puandan başladı.
23.08.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Ekonomi Koordinasyon Kurulu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.